Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:04:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец на вълшебства и топлина, декември е сега  (Прочетена 73955 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 03, 2018, 13:41:06 »

Аааа Киви, ти за такава украса имаш в предвид.Ами дано ти дойде музата.Моята я няма, избягала е, за това прибягвам до обикновените китайски екстри smile

За 6-ти няма да е шаран в къщи, а някаква друга риба.Шаран никой не яде, миналата година се гъзих 2 дни с него и тая просто съм пас!

Излизах, пътувах, замръзнах, сега пия чай и се топля!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #16 -: декември 03, 2018, 15:08:41 »

Хайде в новия месец с нови сили santz
При нас украса няма. Вчера ММ с баща си се гъзиха из тоалетната ни, та имаме полунова тоалетна tease Сменяха сума си чарколии и пренаредихме вътре кошчета и четки. Още свикваме, защото някак се стряскаме, когато влезем със замах вътре, уж е същото, а е някак различно. tease Следващият ни мега-гигапроект за ремонт не се знае в коя посока ще е, но поне баня и тоалетна са ни Ок засега. Та днес в чест на вчерашното разхвърляне чистих, мих, трих и направихме хубава разходка за награда. Умрях от студ - това да не си на високи токчета си е мазохизъм, ако ще и с дебели чорапи. Поне сега се пека като гущер на слънце.
За Никулден шаранът е уреден. Остава майка да го пълни по русенски тертип - кашкавал и лимон на кубчета и орехи за разкош Wink ММ не е по рибата, но точно така много му пасва.
Кокона дава зор за украса и сигурно ще са почивните дни, за да участва активно и тя. Повечето гирлянди и играчки са ми отвратителни на вид и на мен. Ще видя из Метро дали има едни, които гледам от две-три години. Ако не - пак миналогодишните. pardon Новото е, че ще правя на децата коледни топки със снимки.
Киви, помня ти елхата Wink Да се похвалиш с новата, когато музата или музът дойдат.
Отивам да си доглеждам един филм от вчера, че нещо децата бяха възчекнели и много почивка не усетих. За разкош майка не беше добре, та съботно-неделно оцелявах сама.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 03, 2018, 20:15:50 »

Мислех да украсяваме уикенда, ама не смогнахме. Та ще е другият уикенд. При нас понякога се получава да украсяваме ден-два преди Коледа и после да махаме елхата преди Великден.  blush

Днес бях на родителска среща, събирахме пари, обсъждахме коледни тържества и се оказа, че имало някаква екскурзия април месец, за която аз нищо не знаех. Ама моята си е блейка.  girl_wink

Още не съм успяла да изпратя подаръка за "Операция Плюшено Мече", a крайният срок наближава. Съфорумският подарък ми е почти готов и той... smile

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #18 -: декември 03, 2018, 21:40:12 »

Привет, лейдис Sunshine Sunshine Sunshine

Рататуйче, как е майка ти blush

Днес четох една статия за равносметката, която съзнателно или не си даваме в края на годината. Сутринта в леглото ми дойде малко в повече и реших да си отложа равносметката за някъде по-напред във времето lol lol Прецених, че ми е рано сутринта да си развалям настроението lol Обаче сега като ударих една чаша вино и нещо пак ми се връщат натрапчиви мисли  crazy Засега нещата вървят добре lol Ако ми хареса резултатът, ще ви споделя  girl_wink

А вие достатъчно смели или безотговорни сте, за да си правите такъв експеримент?

Дуи дуи и целувкен kiss2
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 04, 2018, 08:26:58 »

Добро утро, не доспало от мен.Моника снощи ме побърка, през нощта не знам защо не можах да спя и сега съм като парцал.Направила съм кафе и разчитам поне малко да живна.

Аз си правя равносметка.Идва ми отрезвяващо, надъхващо и каквото трябва още.Е понякога не съм доволна от крайния резултат, но най-важното е да сме живи и здрави и да сме постигнали мечтите си или да се борим за тях.

Скай ми липсва, как ли са кучовците в тоя студ?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #20 -: декември 04, 2018, 08:33:37 »

Отзад на пред и без никакъв ред... големият змей ме изкара от нерви сутринта... няма такова дете на моменти, сега е борец за свобода и е контра на всичко, което някой го кара да прави... смятайте... тука само Свекс може да дойде и да каже, че още нищо не съм видяла хаха.
Скай липсва, а кучовците са проектирани за студ, тук лятото им е по-зле.
За равносметките те са неизбежни, бих прочела статията.
.... и за финал... добро утро и хубав ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 04, 2018, 09:02:43 »

И аз мога да ти кажа, че нищо не си видяла
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #22 -: декември 04, 2018, 09:51:28 »

И аз мога да ти кажа, че нищо не си видяла

О, да! Забравих за служебните деца. Те на колко бяха като ги пое?
Абе явно личните деца имат талант да ни ядосат, Бамбук до къде го докара с гърнето? Тогава не успях да се включа, но да знаеш само тук така се филмираме. Познавам деца на 4 в други държави, БГ бабите им ги научиха, защото те не издържаха smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 04, 2018, 13:25:37 »

Здрасти!
Мери ми, благодаря че се сети, да кажем добре е. Днес си я прибрахме, доволна е, търпи си болките геройски. Напъна се почти сама да слезе по за ледените стълби, ще се помъчи, ама ще се оправи  smile. Самата операция се оказала доста по-сложна, от очакваното и е с пукната кост, но и това ще мине, бързо надявам се.
У нас не е украсено, все още. Нещо ме помързявя, ама днес мисля да украя вече. Дано елхата доживее няколко дни без много набези от малки ръчички.
Равносметка не ми е дошло време да си правя, ама то и да си правя ще отнеме 5мин. Почти нищо не се е променило за една година, в застой съм  pardon
И моя подарък за плюшено мече трябва да бъде опакован и пратен тия дни. Ама как се опаковка шейна?  crazy
« Последна редакция: декември 04, 2018, 13:33:32 от ratatui » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 04, 2018, 13:32:40 »

С голяма червена панделка
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 04, 2018, 13:35:01 »

Мен и транспорта ме притеснява, до Габрово как ще пътува... Мислех д я опаковкам и после пак в кашона да си я пратя. Но дали там ще се сетя да махнат хрозния кашон? Не знам.
Иначе благодаря за идеята! Май си права и ще е най-добре така, вместо да я увивам в хартия, като мумия.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #26 -: декември 04, 2018, 14:27:20 »

Писах, писах, то пък взе, че се затри girl_impossible
Преразказано накратко - не постя материално. Затова ми е важна подобна равносметка в края на годината. Така се отърсвам от хорската простотия и се фокусирам върху важните неща. pleasantry Изчиствам харда от маловажното.
Декември ми е тегав в сравнение с януари. Да, предстоят празници, но повечето хора се фокусират върху това какво ще ядат, къде ще пият, за какво ще си харчат парите, а не с кого ще се видят. Това мен много ме дразни. Предпочитам хиляди пъти да отида да видя красива украса по улиците, да отида на концерт, а не да се заседне от сутрин до вечер по масите. Аз съм от хората, на които очите трябва да им се пълнят, а не стомасите. pardon
Календарът на телефона ще ми се пръсне! Госпожите ни дадоха план за действие за тържеството. Всеки ден има по нещо. Добре, че не ми се налага да помня, че съм отвеяна тези дни. Поне подаръкът за в градината го уредихме днес - интерактивен заек. Girl_hide Това ще е от бабите - снощи с ММ много бързо го измислихме. Миналите години имаше подарък в градината, вкъщи, под елхата на едната баба, под елхата на другата баба и накрая къщата ни отесняла crazy Предпочитам малко, ама качествени играчки - не знам кое му е сложното на това да го разберат повечето хора. pardon
Още подаръци не съм купувала за големите. Нещо съм разсеяна и не обичам така да пазарувам. Тези дни и аз чакам музът и се емвам по магазините. Като цяло най- зареждащо ми е да опаковам, да подготвям и да чакам кой как ще реагира на подаръка heart
Рат, опаковай смело, че куриерите са гръмнали от работа. До нас съм редовна тези дни в Еконт. Народът е развързал кесията и се купува и продава де що се предлага.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 04, 2018, 14:57:13 »

Бе и аз писах повече от едно изречение

Киви, на 9 момчето, на 11 момичето.  Като знам, че 9 годишен може да се тръшка по земята като 2 годишен и гледам да запазвам самообладание.

Бамбук беше няколко дни с памперс, защото е болен и му давах да пие компоти, за повече течности. А от тях пишка през 5 Мин. Днес е пак по гащи. За сега 3:1 за гърнето. 
Като не говори поне да ходи на гърнето.

А сетих се  - бях писала, че все сме болни и сигурно чак април ще излезем. Но то тук стана 12 градуса и изгря слънце, та излязохме за 40 Мин пред блока.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: декември 04, 2018, 15:25:37 »

Хаха, Киви, големият лъвски звяр ще си покаже зъбите през пубертета, рано ти е още да вдигаш ръце от него Wink Да видиш тогава какъв глас има царят на животните... smile
Аз пък равносметка в края на годината никога не съм си правила и няма да правя, защото кел файда /на чист български език/за нещо, което е минало и заминало. Дето се вика, дори и да се повтори нещото, то обстоятелствата вече ще са други и пак ще е различно. pardon Планове също избягвам да обмислям, каквото и когато дойде, на момента ще се решава. Хич и не си обещавам, че ще стана по- добра и по - слаба, защото после ще трябва да отчитам лоши резултати blum
Вкъщи тази година не е редно да се украсява и празнува, ще го караме само с клонки от елха, ако намеря да продават някъде. НИ2 ще си е тук на Бъдни вечер и Коледа, не е споменавал дали ще е с придружителка. Той не се застоява много- много, та вероятно само по обедно време ще се виждаме.
За Никулден съм мариновала над килограм херинга и по традиция ще черпя колегите от последната месторабота. Запланувала съм няколко вида рибени салати и съм обещала да направя смути с кокосово мляко. Утре запрятам ръкави.
Смятам след Никулден да постя, това ще ми е приносът към Рождество Христово и общочовешката суета Wink blush.
Панди, обърка се светът, при вас по- топло, отколкото тук. Хайде, в Пловдив днес му видяхме поне светлината на слънцето, ама в София се стелеха едни мъгли, ужас направо. От Ихтиман нататък само осевата линия се виждаше. sad
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #29 -: декември 04, 2018, 16:16:59 »

привет!

Какви равносметки, аз тази година като на сън я минах, не знам кога стана декември... От скоро обаче с колегите сме решили да обърнем нов лист, имаме една среща всяка седмица и си говорим общи приказки на нея и разтоварваме, сега си сложихме и седмичен обяд, малко да се почувстваме като хора и ние.

Вчера беше зверска мъгла тук, бях на вечеря до късно и добре че с такси се прибрах, за първи път ми се случва да не мога да дишам навън, ама наистина да се задъхвам, не  е било толкова гадно. Веднага се сетих за великия смог в Лондон от сериала The Crown, такова го чувствах...  crazy

Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines