Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:25:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец на вълшебства и топлина, декември е сега  (Прочетена 73962 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« -: декември 01, 2018, 09:33:50 »

 

Добре дошъл, декември  heart Бъди прекрасен, давай ни топлина и любов heart Нека всяка вечер е изпълнена поне с една усмивка girl_wink

За форума си пожелавам да се завърнат повече съфорумки, да споделяме емоциите си и темите, които ни вълнуват. И ако ключът към завръщането е забременяването, орисвам ги с второ, трето, четвърто, близнаци, тризнаци... Да бъде, да бъде, да бъде  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 01, 2018, 13:23:18 »

Честит последен месец!
 Много топлина и незабравими моменти ви желая!

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 01, 2018, 15:16:14 »

Честит нов месец! Декември ми е мноогоо любим, защото Коледа си остава най-прекрасния празник за мен  heart

Пожелавам си (и на вас) повече спокойствие и уют в студените зимни вечери, повече време за/с хората около нас, повече ведрост и земност!

Не мога да повярвам как се изтърколи годината вече...

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 01, 2018, 18:37:10 »

О, вярно, че вече е декември. Аз още не мога да се осъзная. Нито, че идва Коледа, нито нищо. А вече съм взела коледните подаръци на децата, получих си днес и телевизора от Емаг (поръчан на черния петък, на изплащане). Но пак не мога.

Скарах се и с приятелка за глупости - доста изнервена съм напоследък, а явно не само аз.

За коледните форумски подаръци вече имам някакви идеи, но още не съм успяла да ги осъществя. А и за себе си трябва да пазарувам - буквално нямам какво да облека. Преди 2 дни изхвърлих пола, заради дупка...
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 02, 2018, 02:24:20 »

Честит Декември,да е мирен,благодатен,изпълнен с много топлина и уют heart
 Аз днес си откраднах няколко часа за мен и приятелките ми и гледахме 'Бохемска рапсодия',препоръчвам с две ръце.Не си спомням кога за последно се насладих така на филм изцяло.Обожавам да ме държи емоцията от филма много след самия край.Сега, гледайки през призмата на времето,осъзнавам какъв ураган от талант е бил Фреди,арогантен чар,граничещ със сладка лудост на моменти,владеещ публиката от първия до последния зрител и слушател.Титан...Жалко,че слабостите ни,са това което ни убива..
  Като изключим тази открадната вечер ,при мен нещата се въртят между работата,малката (ходи на ясли и всички там са вдигнали ръце от нея,да видят какво ми е цели две години),втората работа и пак малката.
 Днес вече ще украсявам в нас,от седмица се мъча да открадна време,но не ми се получи от много ангажименти по други места.Последно ми остана Яслите на малката и нашата елха.Та дано до Коледа успея funnytooth
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 02, 2018, 16:36:25 »

Здравейте smile

Нещо не намирах темата и почти пуснах нова smile

Декември не ми е особено любим. Коледа е, но го свързвам и с неприятни неща.

Вчера украсихме у нас smile забавно е да украсяваш на ново място smile

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #6 -: декември 03, 2018, 07:23:46 »

Добро утро! Благодаря на Marry_me за темата. Много луд месец ми е декември по принцип и така се ( нарочно ще ви я напиша за колекцията странни думи( набълбуквам със задачки, че едвам доплувам до празниците, но сега като току що завърнала се в офиса явно още не съм набрала скорост, а и съвсем осъзнато гледам да не си препълвам кошницата с проекти. Не мога да напиша още книга със съвети как се прави, но ми е цел да си сменя настройката между "всичко мога ей сега" с всичко мога, но едно след друго. Овенките, добре дошли сте да обменим идеи и амбиции smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 03, 2018, 08:30:23 »

Добрютро.Мерсаж за темата!

Тук е бяло и замръзнало, всички дървета са в бяло, защото са зскрежени.Много е красиво, но е много студено.Днес ще палят светлините на елхата в Плевен и ще водя Моника.Нея съм я екипирала като за Северния полюс, ама аз ще изкристализирам.Надявам се на края на седмицата на едно пътуване до София, ако стане ще има да разправям smile
Хубав и усмихнат ден!

ПП. Това с баланса е ужасно трудно да се получи!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 03, 2018, 08:59:52 »

Добро утро! Честит ни нов месец!
Аз покрай малкия го заобичах. Иначе не обичам студ. Но сега ми е много коледно и нетърпеливо.  smile

Украсихме елхата в четвъртък с помощта на Алекс, който подскачаше от радост покрай нас. Слагаше топките с голямо удоволствие. Лампички у нас светят още от октомври.  pardon
На първи с ММ си прочетохме писмата до "дядо Коледа". Аз съм подготвена почти на половина.
В събота ходихме да пързалям Алекс с шейната, голям кеф беше. Нищо, че едва го убедих да излезем. Напоследък е голяма мъка това излизане.  angry
Вчера се спуснахме по центъра. Не бяхме ходили там не знам от кога. Той е почти затворен, защото го правят и е трудно придвижването на места. Елхата на площада е украсена, но ще палят светлините на Никулден. Времето вчера беше много приятно, слънчево. Следобяд си прекарахме много хубаво с ММ и така...пак нова седмица.
Хубава седмица!  smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #9 -: декември 03, 2018, 09:25:44 »

Коледната ми украса се състои от една лампа, прозрачна топка с наша снимка и един свещник. Имах идея да взема елха, играчки, но всичко ми изглежда ужасТно евтинджос и китайско и никакъв коледен дух не ми носи, нито пък ми създава настроение. Май ще си правим елха като ми дойде музЪТ, но не успявам да се накарам някак си...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 03, 2018, 09:43:15 »

Ние нашата я направихме в събота.Моника беше безкрайно щастлива и я пререди 5-6 пъти до сега.Мисля, че последните 2 ходения до магазина с нея завършват с коледни играчки.Да ти кажа Киви, харесва най-блестящите и евтини на вид, такива дето няма никож да взема, ама как се радва....Та я оставям да ги вземе и накичи по елхата.Друг е въпроса, че има и жертви всеки път.Иначе в майка има още стъклени играчки от нашето детство и там се действа мнооого внимателно.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #11 -: декември 03, 2018, 11:04:27 »

Маги, днес явно само с теб ще си говорим. Моята инерпретация за "правене на елха" е да си я направим от до и да бъде нещо нетипично, не знам дали си спомняте висящата ми елха, която беше закачена на тавана. Сега някаква плетена с перлички и сребристичко ми се върти в главата, но да видим smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #12 -: декември 03, 2018, 12:00:24 »

ха да се запиша че днес имам точно 7 минути свободни!

Ние още не сме украсили, украсяваме или на Никулден или след него уикенда, сега най-вероятно ще е уикенда. Мен ми е винаги хубавичко като си украся, едно такова шареничко, пък и Звяр се радва много. Много искам да напълня и един шаран,ама пусто много време отнема, чудя се дали да не го напълня и приготвя на предния ден и на 6ти да го опека само.

Взехме и адвент календар, сгреших че му казах че като ги изеде всичките ще дойде Дядо Коледа, сега само кръжи около него и пита "а може ли още едно?". Уикенда помързелувахме вкъщи, ходихме да пазаруваме за децата от Плюшено мече, подстригахме Зверо че утре ще го снимат в градината. Взела съм му черно-бяла карирана риза и дънки, и като го питам как ще се усмихне за снимката ми прави патешки джуки  laugh.

Тази година се опитвам всячески да влезна в Коледния дух, ей така за да не съм нон стоп в джаза и да се правя на мега заета, даже с шефката и екипа на последния работен ден ще сме с грозни коледни пуловери за да си повдигнем настроението. Просто имам нужда да прибера всички капки за нос и инхалатори, и да наредя коледна украса около мен smile


Хайде, отивам да посрещам на Фери клиента  Aviator
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 03, 2018, 13:13:50 »

Това за капките за нос и инхалатор ми е мечта и на мен. Тоя инхалатор стана част от интериора у нас.

У нас е украсено, ама този апартамент иска още украса. За ужас на ММ lol lol

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #14 -: декември 03, 2018, 13:29:21 »

хубав месец на всички!
Аз съм замотана покрай последните приготовления за заминаването на НИ1, та нямам никакво време- нито емоционално, нито физически.
Не мога обаé да не споделя че най- накрая снахата се отказа по неизвестни причини от така наречената Вълшебна Коледа  yahoo, та оставаме на нормална. Още и че на 25- ти ще работят и двамата, компенсация за триседмичното  им отсъствие сега.
Ама като имам време ще размишлявам, сега отивам на довършвам едно пиле Тикамасала.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines