Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:28:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец на вълшебства и топлина, декември е сега  (Прочетена 73953 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #240 -: декември 20, 2018, 18:16:21 »

Знам ли, би трябвало да се брои Wink. Не е лошо котка да те налази, 9 живота има, хитра е и гладна не остава funnytooth good
При нас в спалнята също първа дойде да ни вдига котката още в 6 часа.  Но пък двете НИ-та налазиха Вайбъра с новини, че им вдигат заплатите. Няма как да съм по- доволна smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: декември 21, 2018, 05:56:11 »

Добро утро о мен и моите момчета :
Из Фейсбук статуса на ученик от ПТГ:
Време е за подаръци, добро настроение, ваканция, безкрайни купони, желания...
Подаръци - 3-ка поне на класното по математика! И оня i Phone - новия...
Настроение имам Винаги!
Да й се не види на тая тъпа ваканция - най-якото и кратко нещо на света...
Купони - NON-STOP
Желания: точно в полунощ ша си пожелая оная балерина русата от Втора! Ако е вече заета, поне Мимето от входа...
И още скришно гледам под елхата - ми тъй де нали съм "послушен"!.
Четох в нета, че трябвало да си направя Равносметка. Ми то моите сметки все не излизат, та да зема да си пожелая през 2019-та да ми е сметката равна на стипендия...
АЙДЕ Весела ви Коледа!!!
P. S. Среща догодина на пушалнята на двора до на Headmaster-a колата...
Хубав и успешен ден от нас!!!  heart
« Последна редакция: декември 21, 2018, 06:09:59 от fanimira » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #242 -: декември 21, 2018, 09:18:24 »

Добро утро!
Днес ще ходим да се снимаме, ако всичко е точно, и ми е едно приповдигнато като настроение. Още съм в полусън, но тази нощ вкъщи спахме. Wink
Фани, те големи хумористи учели при вас lol Звучи като писано от сценаристите на Слави.
Оказа се, че не съм объркала подаръка. Явно наистина не помня. Важното е, че всички са доволни и са си харесали нещата. Кумицата голям номер ни врътна. Имало поръчка - техният подарък да се отваря на Коледа, защото и нашия тогава щели да го отварят. Питах все пак дали нещо няма да умре вътре. Радвам се - няма нищо живо като подарък.
По този повод - вчера ММ и Кокона бяха до магазина. На връщане Кокона попитала баща си кога ще се изнасяме в новата ни къща huhhuh.gif huhhuh.gif huhhuh.gif На въпроса кога ще имаме домашен любимец, ММ винаги отговаря, когато с брат й са в нова къща, демек далеч от нас. tease Пък то детето какво разбрало tease
Лек ден на всички! Успех на тези, които са на зор в работата като за последно преди празниците.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: декември 21, 2018, 09:47:30 »

Добро утро!

Еми, аз съм по-скромна. Не, че списъкът ми не е безкраен.
Фредрик Бакман - Нещата, които синът ми трябва да знае за света
Колийн Хувър - Най-доброто в теб
Уилям Уортън - Татко

Хубав ден !
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: декември 21, 2018, 12:23:23 »

ДОбър ден!Ние днес имаме офисен банкет и аз от сутринта режа, слагам по чинии и подреждам.Сега чакам народа да започне да идва.

Опаковах всички подаръци, и съм доволна!Вчера Моника си получи книгата с динозаври и е много щастлива!Утре е партито от гимнастиката!Абе започва се!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: декември 21, 2018, 13:27:46 »

Привет, скоро не съм се отчитала!

Покрай мен много суматоха, откакто сме се прибрали от Лондон, не сме се спрели и то взе, че ми се отрази на здравето, пак антибиотик... Нищо де, така поне съм си вкъщи от по-рано  Wink

Екскурзията иначе не мина според очакванията, не че не ни хареса, но с хората, с които бяхме, имаме доста различни виждания какво и как трябва да се прави. Малко се нажежиха страстите там, но се надявам и това да мине, все пак момичето е най-добрата ми приятелка!

Купувах, купувах, купувах подаръци и добре, че се разболях  tease за да взема да спра. Обаче съм много доволна от всичко, което съм взела и нямам търпение да подарявам smile Едно само не съм доволна, че някак неусетно ще мине всичко, ако се съди колко бързо ми изтече декември. Все повече се убеждавам колко относително е времето и как тече различно за всички. Но едно от миналогодишните ми Новогодишни решения е да не се вглъбявам толкова в подобни фантасмагории, та ще го карам ведро (доколкото мога  Girl_hide )

Много гостита ни се очертават по празниците, но съм се заредила с настроение и ми се ходи навсякъде! Ще се съберем някъде и с кумците ни, искам да си имаме традиция (поне с вторите) да се срещаме на Коледа. Иначе за Нова Година ще сме се вкъщи, обикновено е така и ми действа много успокоително след трите (петте) дни яли, пили и се веселили. Ще купим обаче фойерверки като за цял полк  blum

Приятни приготовления на всички!!

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #246 -: декември 21, 2018, 15:20:04 »

Оффффффффффффф два пъти си трия поста, ще полудея.
Беше дълъг, така че само телеграфно:
Имаме си нов Цветков - Шоколад:



Ходихме на преглед при новия ЛЛ, този в наше село, доволна съм засега. Почти не кашляме вече с Мис, другата седмица аз ще шпрехам, тя ще си седи вкъщи с ММ и ще готвят и месят питки и бисквити.

Бях се засилила да купувам четка за сушене на свекървата тя пък пак искала чанта и сега трябва и тва да търся пфу.
На нашите им дебна билети за Будапеща, но малко ме притеснява как ще е оправят, понеже не  говорят английски. Та май ще ни организирам обща екскурзия, но още съм в размисли заради Мис.
Всички болни да оздравяват  give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #247 -: декември 21, 2018, 16:39:32 »

Ехааа какъв сладък шоколадчо! Хайде много да ви радва!

Ние днес сме във вихъра на работа... направо луднахме, всичко се финализира днес че клиенти излизат по ваканции и те. Иначе сме се нагиздили с грозни коледни пуловери, ходихме при шефката такива, пък хем да и подарим подаръка за рд,  на нея и боцнахме едни рогца.След това се качихме на колата и отидохме на немския коледен базар. Уж бях чувала отзиви че е тъпо, пък на мен много ми хареса, можеби защото не беше нагъчкано, наядохме се доволно, сгреших в диетата малко, ама YOLO  blum

Весели празници на всички!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #248 -: декември 21, 2018, 16:56:54 »

Сладък шоколад - потвърждавам smile Как дойде при вас?
Аз се наработих, завършвам позитивно с една уж сложнотия, която оправих за 2 часа, а колегите отново бяха във възторг, че съм се върнала! Толкоз по работа, догодина пак !
Сутринта ме зарадваха с подарък, когато направиш добро, то ти се връща в неочаквани форми. Това е урокът ми за тази година!
Весели празници на всички!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #249 -: декември 21, 2018, 18:07:49 »

Шоколад (Шоки или Оки както му казва Мис) си го харесахме в една група, ММ много го следи, за кученца, които се подаряват, ходихме да го видим, харесахме се и си го взехме smile
Послушно куче е, само много лае по другите кучета, колкото по-голямо, толкова повече го лае  pardon
Весели празници и от нас  heart heart heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: декември 25, 2018, 08:53:29 »

Честита Коледа! Желая ви много здраве, късмет и щастие!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: декември 25, 2018, 09:11:46 »

Весела Коледа и от мен!  girl_wink

Децата си намериха подаръците под елхата, аз спретнах една содена питка вчера, която ми се получи добре (мекичка с тънка хрупкава коричка). Доволна съм.  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #252 -: декември 25, 2018, 09:44:44 »

Хубави празнични дни, мир и светлина в душите ви да има! heart
Ние с Родния задълбаваме боледуването, нищо не помага... НИ2 бяга разбираемо защо от вкъщи и дано не прихване от нас. Парата се падна на него, голяма радост беше.
Като сме трима, рекох да направя половин доза от содената питка на Мари. Получи се кръгла солета pardon, но пък си я изядохме с удоволствие.
В знак на благодарност към шеф, на Родния вчера му стовариха половин прасе по дължина /поне без главата/. Нито ядем свинско в такива колиéства, нито имаме къде да го приберем, пък и в това състояние и не можем да излезем на пазара да го продадем blush. Припомних си ранните години от семейния си живот, когато топях на терасата сланина за мас angry Не мога да си го причиня отново, Ако и прасето да е щастливо гледано Wink. Мамка му и прасе, иска ли го някой?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #253 -: декември 25, 2018, 10:07:43 »

Честито рождество Христово! Едно нещо което ми липсва да чуя тук е сутринта на Коледа Христос се роди!

Моята содена питка беше върха просто. Не съм очаквала че ще стане толкова добре, ама слушах мама а не интернетски рецепти, че миналогодишната по интернетски рецепти беше като хладно оръжие... На кратко, по усет беше, замесих я с брашно, газирана вода, сол и олио и я оставих да почива 3 часа. След това добавих лъжичка сода без да я гася в каквото и да е, размесих и я оставих още час да почива, втаса все едно е с мая. Пекох 10 мин на силна  фурна и след това още 20 на умерено. Стана с твърда коричка и мека като сомун!

Свекс какво ви има? Бързо на лекар да ви чуят, че Коледния вирус винаги прави усложнения с пневмония. Ако бяхте в София щях вече да съм пред вас за бишката(поздрави Родния!) Мммм пържени мръФки и праз, топъл хляб, картофки пържени в мазнината от мръвките, ядеш и викаш мляс! Спомени от детството!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #254 -: декември 25, 2018, 20:27:24 »

Честито рождество и от нас  give_rose
Аз вчера бях работна, ММ беше направил егати питката, само кучето я хареса, чупнах си парче колкото да ми се падне парата, другото повече от 1/2 на боклука  blush Направихме си празника де, не му се карах много  blush
Аз мразя да меся, ма за догодина поне ще мунамеря рецепта.
Свекс, не така, да се оправяте  give_rose Бутай свинята във фризера, ако ти се консервира слагай в буркани...дай на НИ2, на брат ти...егати проблемът  blum
Ние зарязахме Мис на баба и дядо, утре ще си я приберем, дано не ги разиграва много със спането тази вечер , ама те си я пожелаха  pardon
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines