Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:51:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Идеи за сватба до морето  (Прочетена 12622 пъти)
 
Mentolka
Регистриран

Публикации: 1


« -: ноември 27, 2018, 13:46:36 »

Момичетаааа, помагайте!


Леко се поизгубих в търсеснето из интернет, та моето обезнадеждаване ме доведе до тук. smile

Ние с приятеля ми сключихме граждански брак тази година, в тесен семеен кръг. И догодина искаме да направим голямото парти с приятели и роднини и църковен брак. Съпругът ми е германец и живеем в Германия, но имаме голямо желание да направим сватбата в България  heart. Единственият недостатък е, че не мога спонтанно да отида до различни места да ги разгледам отблизо.  sad Затова ми трябва вашата помощ. smile

Бихме искали сватбата да е на морето. За предпочитане - южното черноморие (защото ще ни е по-удобно).
По-добре на закрито, защото не искам да ми спрат музиката рано-рано. Но би било хубаво и ако има градина и зеленина наоколо.

Гостите ще са максимум стотина и повечето вече са с бебета и малки дечица. Така че, за да е удобно за всички трябва да е в някое хотелче, което има достатъчно капацитет за всички гости. Не искаме нищо помпозно и кичозно и прекалено скъпарско. Не е задължително и да е директно на плажа.

Ще съм благодарна за всякакви идеи  heart
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines