Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 18:23:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата - 2 -ра част  (Прочетена 116260 пъти)
 
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #165 -: януари 04, 2016, 11:25:32 »

На каква възраст е хубаво да се започне с тези процедури?
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: февруари 29, 2016, 18:59:54 »

Избелването на зъбите е такава глупост...
Какви  ли не начини съм пробвала, и с лампи, и с гелове, и с протези и професионално от зъболекар... Първите две седмици зъбите са ми адски чувствителни, на всичкото отгоре ефекта е видим до макс три месеца...
Пиеш ли кафе, чай, вино, пушиш ли, нищо не те оправя. Или трябва да правиш процедурите постоянно и постоянно да си с чувствителни зъби, или да си нечешеш крастата един път и да се приключва smile

За сватбата от обичайните работи - грим, прическа, маникюр, педикюр, ще имам време да посъбера истински летен тен (свабтата е края на август), мисля почистване на лице, оформяне на вежди, пиене на малко витамини за коса, кожа и нокти,  и вече по вкъщи домашни маски на косата, лицето и където може smile Нищо различно от обичайното и нищо повече от това, което така или иначе правя за да се поддържам smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #167 -: април 21, 2016, 13:54:58 »

Момичета, дайте ми съвет къде да отида за оформяне на вежди в София? Принципно сама се скубя... ходя от време на време само, като им загубя формата (не питайте).

Единствено условие да работят и уикенда!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 21, 2016, 14:17:05 »

Аз съм доволна от това място:
https://www.facebook.com/Beauty-Sun-170750326278501/info/?tab=overview

Няколко пъти съм ходила, докато постигнем желаната форма и сега ги почиствам вкъщи.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #169 -: април 21, 2016, 14:38:18 »

Аз ходя при моята козметичка и досега не е имало драми, но моите вежди са много малки и няма какво много да им се направи. В центъра се намира салонът: http://www.callas-bg.com/, ако искаш мога да ти дам личния ѝ номер Wink
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #170 -: април 21, 2016, 14:44:13 »

И двете ще ги погледна.
Фери, може и на лични контакти.

Аз моите просто както са ок и изведнъж ги правя като права черта  huhhuh.gif не нарочно. И не искам да съм така на сватбата.
Активен
pepimili
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #171 -: юли 21, 2016, 09:52:25 »

И аз съм против избелването на зъби, освен ако не се налага. Постигала съм доста добри резултати за фигурата си с балансирано хранене и спорт в домашни условия smile но си трябва постоянство  angry
Активен
kamiy
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #172 -: октомври 20, 2017, 13:55:08 »

За мен е важно да съм във форма, което правя с правилно хранене и спорт, освен това обаче отдавам голямо значение на грижата за кожата си и отделям време за йога и медитация  smile
Активен
nikaela
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #173 -: октомври 02, 2018, 15:56:22 »

Аз се отказах от избелването на зъбите. Моя зъболекър ми обясни, че всъщност се поставя вещество подобно на киселина, което изсмуква пигментацията от зъбите. Но от там отпушва и някакви каналчета и се появява чувствителност. А и аз все пак си мисля, че бели зъби като от рекламите едва ли ще се получат, в смисъл че това не е естествения цвят на зъба /синеещо бяло/. Пък и моите са прилично бели.
Относно солариума аз ходя на турбо солариум веднъж седмично за 6 мин. Има ефект, но не е като на морето  smile пък и аз искам да получа цвят мляко с какао а не шоколад  Bravo
Процедури за лице мисля да си направя през април - почистване и една две процедури.

Искам да попитам някой ще се подлага ли на някаква антицелулитна терапия? Аз измам дългогодишен проблем с целулита нищо, че съм слаба.
А относно отслябването от опит мога да кажа, че за два месеца активно спортуване /поне 2 пъти седмично/ и балансирана диета свалих 3 кила. Ако на някой резултата му се струва нищожен искам да споделя, че съм 175см и тежах 58 кила (т.е. бях станала 55) Но спрях да спортувам и пак си ги върнах  smile

Препоръчвам на всички фитнес понеже освен стапяне на мазнинки се градят и мускулчета!! А това прави ефекта доста траен

Привет, аз също обмислям да се подложа на избелване, понеже ще съм кума на сватба в края на октомври и май нямам време да използвам от тези избелващи лепенки и гелове... Обаче сега като прочетох мнението ти направо ме отказа! Моя зъболекар не ме предупреди за чувствителността, каза само че ефекта е мигновен, още на същия ден се виждал..

« Последна редакция: октомври 03, 2018, 07:52:50 от магито » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines