Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:46:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци 2018  (Прочетена 38127 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 27, 2018, 18:17:52 »

Да кажа и аз на Аличка за Коледния ми подарък lol lol

Али, не се чуди много, каквото искаш от сърце това ми вземи, нещо, което би взела за себе си  girl_wink

Не се чудете, че се обръщам към Али tease Досега три пъти съм участвала и два от тях тя ми е подарявала. Та съм почти убедена при тази рехавост, че пак при нея ще съм  tease tease tease

Ако не е моята Снежанка Али, написаното важи в пълна сила и за нея girl_wink

 lol grandfather  , с две думи хич не улесни туриста си ахаххахс
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #31 -: ноември 27, 2018, 18:34:53 »

Да кажа и аз на Аличка за Коледния ми подарък lol lol

Али, не се чуди много, каквото искаш от сърце това ми вземи, нещо, което би взела за себе си  girl_wink

Не се чудете, че се обръщам към Али tease Досега три пъти съм участвала и два от тях тя ми е подарявала. Та съм почти убедена при тази рехавост, че пак при нея ще съм  tease tease tease

Ако не е моята Снежанка Али, написаното важи в пълна сила и за нея girl_wink

Само една водолейска душа може да разбере лудостта на друга водолейска душа lol lol lol lol lol
Еми, ти сама беше казала, че водолей, близнаци и  везни са трите кукувици на зодиака Xixixi
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 27, 2018, 18:59:19 »

А тей, не ме вади от кюпа! good
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #33 -: ноември 28, 2018, 10:46:03 »

Всички сте вече разпределени.  girl_wink Приятни ви приготовления и емоции по форумските коледни подаръци. smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 07, 2018, 21:12:46 »

Да споделя и аз с едно голяяямо закъснение. Моят подарък ме изчакваше от понеделник, но чак сега успях да се включа тук.
Искрено се радвам, че моята Снежанка е Еми. Тя е първият човек, с когото се запознах от форума. Тя е човекът, който винаги ме известява за форумните подаръци и организирането на срещи. Въпреки че отдавна нямам възможност да съм активна тук се радвам, че благодарение на Еми аз все още съм част от вас smile
А подаръците са страхотни. Имам си коледен чорап , който вече е окичен на елхата и е пригоден да събира парите от сурвакането. Имам си страхотна рамка за снимка, която ще попълня с коледната ни снимка. Рамката е тъкмо на време, защото си получих предсрочно подаръкът за имения ми ден, а именно професионален фотоапарат. Имаме си страхотни формички за мъфинчета (сърчица) и най-важното е, че и Алина има една прекрасна кукла.
Еми, благодаря ти, че винаги се сещаш за мен и че си помислила за всички ни. Ще опитам утре да кача снимчици smile   heart give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #35 -: декември 07, 2018, 21:42:02 »

Браво на първите! heart heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 08, 2018, 10:01:21 »

Ани, радвам се че се чувстваш част от групата така и се надявам да се включваш и без повод в темата smile .
Ще чакам и аз снимки от чорапа на елхата също. yahoo
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: декември 08, 2018, 11:17:18 »

Леле, много си бърза, emmmmmy! biggrin
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 08, 2018, 11:31:18 »

Бравоооооо! И аз се отчетох на днешния празДник  heart heart heart
Ох, толкова ми е коледно... Снежанке моя, да не си ме забравила. Много съм слушкала, а и не съм претенциозна. Всичко от съфорумки винаги ми е харесвало, а съм получавала подаръци най-разни... Все пак съм дърта магарица тук - има няма 12 годишна  tease
« Последна редакция: декември 08, 2018, 11:32:51 от fanimira » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #39 -: декември 08, 2018, 15:07:36 »

Ау, засрамих се blush Време е да се разбързам и да спретна и моя подарък Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 10, 2018, 09:30:23 »

Аз искам да се извиня на моята Снежанка, ама до сряда съм си вкъщи (да се дооправи Зарко, а и аз, че и аз прихванах от децата) и ще си взема подаръка чак в четвъртък. smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: декември 10, 2018, 20:24:58 »

Моята Снежанка ми писа днес, че не ме е забравила, поиска да й дам офис на Спиди, че й е било по-удобно. Сега ще чакам още повече. До сетих се коя е, но ще си трая  yahoo
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: декември 13, 2018, 23:16:36 »

Днес най-накрая си взех подаръка от fanimira  yahoo

Извинявам се за забавянето!  give_rose

Има доста интересни неща - едното го видях със закъснение (магнитче за хладилник), като разопаковах кърпите и го снимах допълнително, че не ми се редеше всичко пак.  girl_wink
Има книжка Малкият принц (класика, имам я при родителите ми, но в моята си къща я нямах).  girl_wink Има две кърпи от плат (на които пише tea towels), които ще ми влязат в употреба, когато правя разни вкусотии (примерно, за покриване на втасващи теста или готови изпечени работи)... Има и календар за 2019, свещичка- Дядо Коледа, слушалки (които ще връча на мъжа ми), бонбони и картичка.





Много благодаря за хубавия подарък, Фани, и още веднъж се извинявам за забавянето!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 14, 2018, 15:22:20 »

Радвам се, че ти харесват. Много се двоумях за бонбоните. Не знам дали са разрешени у вас. Накрая надделя решението да ги пратя, защото все пак са пропътували с 2 самолета целия път от Нижни Новгород... Другите неща съм гледала да са неща, от които всяко домакинство се нуждае според мен...  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 14, 2018, 15:30:58 »

Аз все още си чакам снимките от подаръка към моята дестинация. beating
Ании къде сии? smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines