Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 20:03:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци 2018  (Прочетена 38336 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 20, 2018, 18:35:40 »

Еми, аз опитвам в няколко сайта и не се качва тая гад. В прикачи, изобщо не зарежда, в другите бил голям файл. Продължавам с опитите!

Ето тук съм качвала такива огромни снимки, че се съмнявам да не стане: https://imgbb.com/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 20, 2018, 18:37:44 »

Писала съм като с краката си... Във фантастичен * да се чете.
Фани, чакаме твоите снимки, Скай подарява велики подаръци винаги и искам да го видяяя
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: декември 20, 2018, 22:45:31 »

Моля някой да ги качи от тук http://fanimira.snimka.bg/other/pregnancy.857061.38850838 от тази до края в този албум. Парола :2008. Пиша от телефона, съжалявам не мога да кача  heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: декември 21, 2018, 13:30:17 »

Браво на всички, имате чудесни подаръци!

Подаръкът за моята дестинация май ще пристигне на 27 декември, за което много се извинявам, надявам се обаче да донесе положително предновогодишно настроение Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: декември 21, 2018, 15:29:33 »


 значии Рататуй ме е улучила като по учебник! Мюлер много я харесвам но и нямам тази книга! Шоколад много обичам, малкият няма ръкавици с пръсти, аз нямам матово червило! Направо си супер!
Благодаря много! yahoo
пс Шоколадът е специален жив шоколад ! give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: декември 21, 2018, 16:55:49 »

Какъв е този жив шоколад? За пръв път чувам.  blush
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: декември 22, 2018, 08:30:03 »

Ох, Еми дано наистина да ти харесва, че голямо умуване и смени паднаха. За книгата много се притеснявах дали не си я чела, дали ще ти допадне... Шоколада е малко странен на вкус. А според производителя лекув а болно гърло за часове Wink (но дано не ти се налага)

Менианте, в Банкя всяка събота има ферменски пазар и идват разни производители, та там единия път имаше производител на шоколад. Този шоколад не се готви (или как там се казва процеса по направа на шоколад) на повече от 40гтадуса, за да се запазят максимално полезните му съставки. Той е с различни билки вътре, с мед се подслажда. Имаше с мента, с някакви други такива. На Еми е с шизандра (това за пръв път го чух, най-много ми допадна като го про вах), това билка със 5вкуса-кисело,сладко,люто,горчиво и забравих последното  blush
Дано на Еми й хареса, мм каза че това е подигравка със шоколада и не бива да го наричат така  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: декември 22, 2018, 09:52:55 »

Ох, Еми дано наистина да ти харесва, че голямо умуване и смени паднаха. За книгата много се притеснявах дали не си я чела, дали ще ти допадне... Шоколада е малко странен на вкус. А според производителя лекув а болно гърло за часове Wink (но дано не ти се налага)

Менианте, в Банкя всяка събота има ферменски пазар и идват разни производители, та там единия път имаше производител на шоколад. Този шоколад не се готви (или как там се казва процеса по направа на шоколад) на повече от 40гтадуса, за да се запазят максимално полезните му съставки. Той е с различни билки вътре, с мед се подслажда. Имаше с мента, с някакви други такива. На Еми е с шизандра (това за пръв път го чух, най-много ми допадна като го про вах), това билка със 5вкуса-кисело,сладко,люто,горчиво и забравих последното  blush
Дано на Еми й хареса, мм каза че това е подигравка със шоколада и не бива да го наричат така  pardon

Наистина мноого ми харесва! Вчера пробвах червилото! точно този цвят нямам и търсех- прави устните естествено алени. щях да ти пращам снимка но бяхме с малкия и нямахме минутка. Та следващия път
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: декември 22, 2018, 21:28:22 »

Снимките от албума на fanimira:













Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 03, 2019, 11:43:58 »

Аз да пиша - получих си подаръка още след Коледа. Имам си един сет за ароматерапия - изглежда страхотно - с много различни атомати. Като се върнем в Холандско ще си го сложа в крафт стаята да ми е още по- приятно да си творя yahoo yahoo give_rose

Много благодаря на моята снежанка, определено ме изненада LOVING

Ще пусна снимка като се добера до кабел на телефона :-(
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #70 -: януари 03, 2019, 14:07:44 »

Много се извинявам на моята Снежанка, но чак вчера успях да си взема подаръка sad Но за сметка на това подаръкът ми е един път yahoo yahoo yahoo

Моята Снежанка е Бубето heart Започвам от гривната Fossil, много нежна и минималистична, точно в десетката. Играчка за елха къщичка. Ха, дано посрещнем следващата година в нов дом, наш blush И разбира се малко сладко за ендрофин, че и щастливи е редно да се чувстваме. Слагам снимки, снимани са вечерта  blush







Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 03, 2019, 14:28:52 »

Скай, подаръците които си направила на Фани и фамилия, са уникални!
Мери ми, гривната е един път! Браво на Бубараната! blum
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 03, 2019, 23:19:04 »

Момичета, за много години!
Пожелавам ви да сте здрави, щастливи и да сбъдвате мептите си smile

Skylife, много се радвам, че ти харесва. Аз също имам и се омайвам от аромат, когато си ръкоделствам smile Пожелавам ти да си го ползваш със здраве.

Аз се прибрах снощи от магическата Йордания. Толкова магическа, че няюах достъп до форума smile

Еми, аз също се опитвам да кача снимки, но не ми се получава. В няколко момента бях готова да ги пратя само на теб biggrin
 
А иначе много ми се иска да споделя защо избрах да бъда Мароко. Тъй като обожавам арабската култура и миналата 2018г. си обещах, че няма за кога да чакам да пътувам по много, купихме набързо билетите за Мароко без да имаме някакъв план. Вече имаме яснота, но цялата емоция около Мароко ни е тооолкова екзотична, че думи нямам. smile

Всичките подаръци са прекрасни. Много е мило и личи как всяка от вас е отделила време да няправи изненада на другия. Радвам се, че съм част от тази магия smile
« Последна редакция: януари 03, 2019, 23:21:03 от ani_ogbg » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 04, 2019, 10:07:22 »

Ани, прати ми ги н а лично в фб, аз ще ги кача тук. Май само два подаръка останаха без снимки тук, ако има още някой, да пише да кача и неговите
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #74 -: януари 04, 2019, 12:08:02 »

Браво на вас, много красиви неща, прекрасно опаковани good
Пак открих новости: жив шоколад и марката на гривната и с най- голямо удоволствие ще ги използвам при случай.
Аз пък имам неочаквани подаръци /е, почти изпросени blush след оплакване в лични разговори/ и съм много щастлива и благодарна heart heart heart Може и да споделя, ако изпращачите са съгласни. give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines