Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:35:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци 2018  (Прочетена 38238 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 14, 2018, 15:36:47 »

fani, спокойно - всякакви неща се ядат у нас - изпуснала съм му края отдавна! girl_haha Дори не знаех, че са дошли от толкова далеч! Кърпите още днес ще гледам да ги изпера - страхотни са и достатъчно големи да покрият тава.  girl_wink Магнитчето снощи го сложих на хладилника - децата се радват на нови магнитчета и съм сигурна, че въпреки че целия хладилник е претрупан, ще го забележат веднага.  girl_wink

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 14, 2018, 15:53:28 »

fani, спокойно - всякакви неща се ядат у нас - изпуснала съм му края отдавна! girl_haha Дори не знаех, че са дошли от толкова далеч! Кърпите още днес ще гледам да ги изпера - страхотни са и достатъчно големи да покрият тава.  girl_wink Магнитчето снощи го сложих на хладилника - децата се радват на нови магнитчета и съм сигурна, че въпреки че целия хладилник е претрупан, ще го забележат веднага.  girl_wink



и аз не съм виждала такива бонбони, записвам се за следващия път да получа и без повод, Фани. Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #47 -: декември 14, 2018, 17:35:10 »

Още вчера имах пратка, ама получих смс чак следобед. И тъй като в квартала има няколко майки с он-лайн магазини - в Еконт вечер е страшно да се ходи. Едва днес успях smile

Да се похваля danceg
Имам си нова форма за кекс - в пъти по-хубава от досегашната. Книга, която с интерес ще изчета, защото изглежда нещо много различно от четеното от мен досега. Шал - голям, не просто мек, а повече от уникален на допир heart и в много мои цветове за зимата (ще ми върви и с трите палта). И хубава картичка с много мили пожелания.
menyanthe, благодаря! give_rose


* Koleda2.jpg (68.26 KB, 514x394 - видяно 526 пъти.)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: декември 14, 2018, 17:36:44 »

Няма за какво! Радвам се, че съм уцелила с цветовете на шала - доста се чудех какъв точно да избера!  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 14, 2018, 17:57:32 »

Няма за какво! Радвам се, че съм уцелила с цветовете на шала - доста се чудех какъв точно да избера!  give_rose
книгата и на вид дори само изглежда супер като оформление! Браво на Менианте.
А за цветовете- за Али и за мен- луд на шарено се радва. pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 16, 2018, 12:10:47 »

Еми, мила, сега в момента нямам, но когато идем напролет обещавам да донеса. Ще донеса направо 10-15 пакета - да има за всички  heart good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: декември 16, 2018, 12:20:30 »

Еми, мила, сега в момента нямам, но когато идем напролет обещавам да донеса. Ще донеса направо 10-15 пакета - да има за всички  heart good
Благодаря Фани, ще чакаме с лиги на устата smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 19, 2018, 12:26:50 »

СнежУлинке - подаръка е стигнал. Като стигна и аз, ще си го взема give_rose

И моя най- накрая е стигнал местонахождение girl_impossible
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 20, 2018, 14:38:13 »

Sky....... Нямам думи!!!! Подаръка е Бонбон.... Всичко беше толкова красиво опаковано. Аз 100 години да се опитвам пак не бих могла да се справя толкова добре heart heart heart give_rose всичко беше и прилежно надписано за кого е: Кико си има полицейска кола със светлини и аларма, Кари сладурско тевтерче, диадема, фиби и ластички, аз - комплект от душ-гел, есксфолиант, крем за тяло и течен сапун с великолепен аромат и в тъмно червената гама, топъл шал за Инж., топка за елхата, която веднага окачихме, и 3 пакета с шоколадови дядоколедовци, еленчетата и листенца, които едвам отървахме от нашествието на Кико  tease
Благодаря мноооооооого, небе мое, Снежанке любима!!! Обичам те  heart heart heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: декември 20, 2018, 14:47:23 »

И аз си имам подарък  danceg вчера си го взех.
Благодаря на Али!
Имам си книжка и кутия с лакомства.
Както обикновено качването на снимка не ми се получава, ще опитам пак.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 20, 2018, 14:51:31 »

аз имам смс но утре ще прибера и снимам пратката . give_rose
Хора моля ви се, темата е важна заради  споделянето на снимки също. Ако не ви се получава по друг начин, качвате в http://prikachi.com/ и давате линк тук, не иска регистрация и не е сложно.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #56 -: декември 20, 2018, 15:21:24 »

Аз забравих да кажа. Избрах да подарявам на Бали, защото много се смея на един стикер на вайбър "На Бали съм" и гледаш кака с дълги крака, ама се излегнала на купа сено Wink Та и моето СПА от време на време е тип мия банята и дишам дълбоко.
Иначе си избрах да съм Таити покрай една детско-юношеска книга за островите Туамоту, които са нереално красиви и си остават за мен олицетворение на това какво е екзотика heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 20, 2018, 15:24:45 »

Еми, аз опитвам в няколко сайта и не се качва тая гад. В прикачи, изобщо не зарежда, в другите бил голям файл. Продължавам с опитите!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 20, 2018, 15:45:58 »

Благодаря мноооооооого, небе мое, Снежанке любима!!! Обичам те  heart heart heart

 heart heart

Радвам се, че ти харесва. И че всичко е стигнало цяло Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: декември 20, 2018, 16:10:19 »

Подаръкът на Рат от Али: give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Книжка в фантастичен стил и кутия със сладки:



Ако някой друг не му се получава от тел, да ми пише да кача вместо него.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines