Здравей, Гост    Вход: 

Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 19, 2019, 12:46:11

Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:

Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни - 2019 Лятото дойде, или може би НЕ?!  (Прочетена 4114 пъти)

emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
Публикации: 4247

Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: Вчера в 13:21:27 »

Може картите да реват ама ти нали не ревеш! sad
Вива Мюнхенннн danceg

ПС : Днес малкият вика: Искам сиви!
опулих се - викам кой пък си е търсил работа пред него и потънах в конспирации. Сега разбрах че искал да се завие.... shok
« Последна редакция: Вчера в 13:24:01 от emmmmmy » Активен
Alichka
Публикации: 3066

« Отговор #76 -: Вчера в 13:43:16 »

Доколкото разбирам аз в схемата с "ония двамата и онзи третия" lol lol
lol lol lol
Предния път с Еми се разминахме, ама сега имахме предостатъчно време. Зарадвах се на Мери ми. Аз на всяко ДЗАК бих се радвала в тоя случай. Разходката беше по жега, но успяхме да си вземем почти план максимум за деня.
Нямаше как да съм в схемата за питиетата вечерта, че и родителите на кумовете трябваше да уважим. С кумицата сме със слаби ангели. tease Последният път, когато ни изтърваха по женски, беше на едно гостуване уж по без повод. Към 11 вечерта й дадох зор да се облича, че бяхме заформили тайно нейното моминско парти. Като главни действащи лица не можехме да пием тип "не сме оттук и сме за малко", ама се разбихме от смях и танци. danceg Обещали сме си пак женска вечер, но да видим кога.

По културния въпрос - с ММ имаме още два музея по центъра за посещение. Това в перспектива разбира се. Иначе установихме в Етнографския, че от компания от 6 човека всички имаме алергия към интериора от 80-те. pardon

Снощи едно приятелче ме намери пред блока. Другия месец може да съм работна за няколко дни за по няколко часа, за да се отдаде на почивка. Подметнах, че ще имам нужда от осигуряване за в един момент, а той моментално каза, че ще го направи. shok Дори не ми даде шанс да го питам! Някак видях лъч светлина!
Моите родители са леко кукави. Снощи майка звъня към 11:30, за да се разберат кой ще води Кокона на градина. Затворих й, защото вече всички вкъщи спяха. Дребният ни разказва играта, че сутрин пак взе да се буди рано. Морално ли е да го слагам да спи с маска за сън и с антифони?
Активен
svekarva
Публикации: 3891

« Отговор #77 -: Вчера в 13:58:13 »

То по тези причини е измислено съобщението, най- много едно дзън да се чуе. НИ2, като виден нарцисист се записва на звук, под предлог, че го мързяло да пише, ама ми се струва, че иска хем да се порадва на гласа си, хем да има следа, какво точно е казал.
Али, дано пък стане за по- дълго и да ти хареса работата good
Миленка, ако не друго, поне ще се разхладиш малко в Мюник  Wink
Активен
marry_me
Сватбар
Публикации: 295

BE YOURSELF ;)

« Отговор #78 -: Вчера в 14:13:13 »

Али, и аз се радвам, че се видяхме било то и за дзак, винаги си добре дошла за женско излизане, само да са ти здрави ангелите lol lol lol girl_wink girl_wink girl_wink

Може картите да реват ама ти нали не ревеш! sad
Вива Мюнхенннн danceg

ПС : Днес малкият вика: Искам сиви!
опулих се - викам кой пък си е търсил работа пред него и потънах в конспирации. Сега разбрах че искал да се завие.... shok

Еми, ти знаеш, че не е само Вива Мюнхен danceg danceg През август е Вива Хърватска, през септември е Вива Мадрид и ако юли прасна един Вива Мюнхен, познайте кой ще е бездомен от октомври  crazy crazy crazy

Свекърва, Мюник не е моят град, нали ходим там на панаир, скука, скука  blush Да се върна на впечатленията за Езерата и твоите познати. Мога само да кажа, че всеки се впечатлява от различни неща. Аз обичам планини, комбинацията планини и вода направо ме пуска в ступор. Не харесвам грандомански, огромни неща. Виж малки калдаръмени улички, отражението на теракотените цветове във водата, синьото небе и колаборацията от цветове е моето нещо. Сигурна съм, че твоите познати биха се впечатлили повече от Ревиерата, но там е бяло/кремаво, с усещане за аристократизъм, лукс и т.н. Мен ми харесват нещата с чар, душа и харизма. Така че абсолютно не съм съгласна и си оставам впечатлителна към езерата, особено Лаго ди Комо - Варена, Беладжио, Леко и Комо. И Стреза на Лаго Маджоре  heart
Активен
Feribotka
Публикации: 2303

« Отговор #79 -: Вчера в 21:50:08 »

Ох, добрах се до вас  give_rose
Значииииии само едно ми липсва от моминския живот - повечето пътувания, е и сънят де  blush И сега щъкаме, но само в родината и по-кратки. В чужбина не сме ходили от преди да родя Мис. Бях се наточила тази есен за КЪДЕТО И ДА Е, ама други емоции ще ни тресат. Живея със самоубеждението, че само и второто да стане една идея по-самостоятелно, ще наваксваме, ма без тях, щото и без тва нищо няма да помнят  pardon
Леле от вчера ми е приповдигнато за Маги  heart heart heart
Аз тази седмица мисля да приключа работа в сряда, после ще си пусна болничен, щото малко изпуших. Нещо не ми почна добре работният месец и имам нужда от рефреш. А и като се сетя другият колко събития ни чакат  blush
На ММ му писна да чисти вкъщи и взе прахосмукчка робот от лидл. Доста добре се справя, дори неочаквано. Само килимът има какво да се желае, ма той е труден дори и за голямата. Най ме кефи, че обира всички кучешки, котешки и заешки косми, завира се под дивана и под масата. Малко е хаотична и ми минава по 100 пъти кухнята, ма явно има кво да се чисти там lol Мислех, че ще се метне от стълбите, ма е предпазлива като Мис и си седи на едното ниво само Wink
Днес поръчахнов телефон за РД на ММ, няма да е изненада, щото отдавна си го е харесал, ама изненадите догодина за юбилеят Wink
Хаха искам Сиви, много пък работен lol Нашата непрекъснато казва, че отива на работа и като я питаме какво работиш - разни работи Wink
Активен
svekarva
Публикации: 3891

« Отговор #80 -: Днес в 07:48:54 »

Привет!
Ей, налегна ме старческо безсъние blush. Въртя се по цяла нощ и само глупости намилам в главата, после през деня ходя като пияна. Котката даже се изнесе от краката ми, за първа година от живота си...
И едни ужасяващи новини по радиото за Нилски, Флорентински и разни други трески пускат в ранните емисии, не ви е работа.
Миленка, приятелите се впечатлени повече от швейцарските и немските езерни гледки, а от комбинация вода и скали са за Капри, Соренто и Неаполската част на Италия. И вярно, Ревиерата им е много на сърце. Понякога зависи и от моментното състояние на духа, пък и от възрастта. Аз, като Фери, където и да е бих отишла smile
Али, за кой Етнографски музей говориш? В София са направили някакъв за 80- те, ама е само апартамент и нещо като библиотека- кафене. Аз пък си мислех, че всички, родени около Прехода са луди по този период и интериора му, съдейки по НИ2 и приятели. Е, не да ползват мебели и уреди, само за малко да им се порадват и посмеят. Хаха, секцията с кристални чаши и купи вкъщи са истинска атракция, първо това показва. Следва уредбата с тонколони и все още работещата част с касети Wink.
В тази връзка, сещам се за изпитите след 7- ми клас и по- точно за текста за чипровските килими. Ами не знаят повечето деца за какво става дума crazy. Учат го в училище, ходят по Етъра, Златоград и други уж етнографски резервати, но така и не ги разпознават вече. Не зная каква е причината, може би, че вкъщи не се коментира ли, обзавеждане и традиции не ги вълнуват ли, пък и изобщо нужно ли е да го знаят pardon. Покрай това момиче, дето сме го взели под наша /пенсионерска/ опека, правя разлика с моите деца, колко много неща не знае за света. Бе, не е работа да живееш в махала в Родопите и животът ти да се върти около   насъщния. Стискам и палци, днес е на математика.
Хубав ден на всички, големи жеги ни чакат до края на седмицата smile
Активен
always_and_forever
Публикации: 2387

Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: Днес в 08:09:54 »

Здравейте!

Жега през деня и вечер като изплющи тоя дъжд. Вчера буря беше тук. Тъкмо се обличахме да излизаме и добре, че се забавихме, че щеше да ни отнесе.  girl_impossible

Криво ми е! Още едно детенце не успя да изживее детството си! Всеки ден чета, чета, чета за развитието му и днес...не можаха да се съберат пустите му пари!

И на мен само глупости са ми в главата. Предпочитам да се занимавам с нещо, че иначе глупости мисля.

Хайде хубав ден!
Активен
Bube
Професор
Публикации: 475

Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: Днес в 10:30:00 »

Привет!

Какви прекрасни новини, Маги, честито! Две бебечета! Да сте живи и здрави smile

Ей, трябва хората да бременеят, че да се върне активността тук  tease

Тези дни ми е доста хаотично, подхванала съм 100 задачи, а имам и изпит по английски в петък (води се минимум по западен език за докторантурата), но пък чудното е, че не съм се притеснила както обикновено. Дано мине добре, но ми е прекалено лятно, за да се тревожа  pardon

Миме, не си го слагай толкова на сърце, за жалост всичко се случва в този живот... Аз понеже също се натоварвам много от тези неща, ако не мога по никакъв начин да помогна, просто не ги следя.

Свекърва, не е само да си в махала в Родопите, имам чувството, че хората като цяло (или една голяма част) живеят живота си като коне с капаци. Простотията е навсякъде! Напоследък ежедневието ме среща или с много ограничени индивиди, за които единственото удоволствие е на маса с ракия (като имам предвид запой, а не приятелска сбирка) или пък високомерни, арогантни и надути хора, които си мислят, че са над всички. Заключението ми е, че май трябва да си общувам само в добре познатия ми кръг от приятели и да не го разширявам. Хич не обичам да генерализирам така, но това са ми пресни впечатления, затова си позволявам.

Но да не се впускаме в лоши мисли smile Днес най-после избрах подарък за любимия, поръчах го, да се надяваме, че всичко ще е в ред. Нямам търпение да дойде рожденият му ден и да сме си на море!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: