Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:16:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2018  (Прочетена 83837 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #330 -: ноември 28, 2018, 18:01:24 »

Зимвам го младежа младоженец, Ако и да е малко дребен за мен Wink blum Какво похотливо личице има heart heart heart. И с бялата, и синята роба го харесвам, пък наредените му зъбчета направо ме разтапят blush
Я не ги тормозете децата, нали ви казвам, немското Амели и след три може да ходи с памперс, ама трябва да знае да си чете името, да казва заповядай и благодаря и да се храни сама. Стягайте ги да познават буквите, може и да прочетат за какво се ползва гърнето Wink Няма дете, дето да не се е научило да ходи в тоалетна, спокойно.
Бе много е хубаво да ходиш по тържества и родителски срещи и да ти казват колко добре ти върви детето и как е оправно и послушно. Ама като те привикат настрана, че хвърля камъни /НИ1/ или че участва в състезание за надпърдяване /НИ2/, малко нанагорно ти идва funnytooth
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: ноември 29, 2018, 08:38:41 »

Добро утро!
Може ли да помоля за стиснати палци, след малко е операцията на майка?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #332 -: ноември 29, 2018, 09:08:25 »

Добро утро!
Може ли да помоля за стиснати палци, след малко е операцията на майка?

силно стиснати! Да мине по вода!

Ох днес е мразовито cold! Виждам че и в Пловдив вече имате сняг, мен дупето ми е мокро, че като отворих вратата на колата падна сняг върху седалката, трябва да си взимам вече с мен четката за чистене. Учудващо обаче нямаше никакво задръстване по улиците.

Разминаха ми се Филипините, макар че нямаше да е зле да ида на 30 градуса, само духом ще съм там, не тялом (т.е по ще ме виждат на екраните хахах)

Ох направих едно мазало с градините, нали имах чуденка за Оксфорд или Кембридж през пролетта, Кембридж нямаше места и на майтап го сложих, ония ден получих мейл че е приет в Кембридж, амаааа не искам сега по средата на годината да го местя в нова градина, та трябва да ида лично да заява отписване, утре ми е крайния срок,а време немааа....

Цитат
Ама като те привикат настрана, че хвърля камъни /НИ1/ или че участва в състезание за надпърдяване /НИ2/, малко нанагорно ти идва funnytooth

 lol laugh нямам търпение хахха, няма и да се очудвам хахах
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: ноември 29, 2018, 09:13:45 »

Добро утро!Рат, стискам силно!

Да, хубаво нещо са тези тържества.Майчина гордост и ревност се бият в човек в такъв момент smile

И тук е мразовито и се пързаля, в Плевен си е стуууд и всичко е замръзнало, та е малък ледник.Ще работим днес, такова петъчно ми е, а е едва четвъртък  sad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #334 -: ноември 29, 2018, 09:20:17 »

Добро утро и честит ни първи сняг! gcrst
Тук улиците са мокри. Иначе имаме по някой пръст по колите натрупано, че да се каже "Идва зима!". По принцип днес си имам важно излизане и защо ли да пече слънце, та всичко си е в реда на нещата. Wink Вчера излязох на бегом, защото сме в процес на отвикване от предиобеден сън. С него - зле, без него - още по-. То и на мен ми се променя графикът така, ама кой ли ме пита. Синковецът рева, та вали/не вали бяхме навън.
После минах през Лидл. За без пари не успях да пазарувам. nea Тюх! Бях без пари в брой, ама дебитната ми карта я бях дала преди два дни на ММ и там си и остана. Естествено го разбрах на касата. ММ беше като вятъра с една служебна баничарка, та успя бързо да ми оправи сметката pardon На мен ми беше смешно, ама касиерката се цупи.
И нещо отпреди няколко дни. Имаше въпрос на Стани богат за Сатурновата дупка преди рождените дни. ММ се оказа, че не го е чувал. Обясних му за равносметката на повечето хора и леко депресивното настроение, а той ме погледна с тъп поглед и каза: Явно аз много успешно прескачам тази дупка! Как да не му завиди човек?! pardon
Маги, закъсняваш тази сутрин. Wink
Рат, силно стискам палци! good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: ноември 29, 2018, 11:49:48 »

А покрай нас се случват разни гадости.Починаха все хора на възрастта на моите родители.Един много близък приятел на шефа и сега една бивша колежка от предната фирма.Това в рамките на седмица.И са все набори на татко.Един размисъл ме е хванал!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #336 -: ноември 29, 2018, 12:11:47 »

Маги, зорът е да прескочиш 75, после го караш до 90 и над Wink
Рат, стиснати палци, дано се възстанови нормално good
Много гадно при нас времето... Снегът падна върху неизчистени листа и сега се пързаля яко. Писна ми цяла седмица мрак, чакам да изгрее обещаното слънце утре.
Два чифта обувки, пазарувани онлайн ги отписах- едните се сетиха да кажат, че ги няма след 3 дни, другите дойдоха номер по- малки diablo Само дето съм с 5 лева вътре от върнатата доставка и часовете ровичкане из нета.
Списъкът с манджи свършва полека- лека, което пък ще рече, че и НИ1 си заминава скоро. Така е, броените дни бързо минават.
Хайде, хубав следобед от мен!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: ноември 29, 2018, 13:51:47 »

Абе дядо ги прескочи 75, ама не надскочи 80... nea  Който каквото му е писано. Маги, и да го мислиш, и да не го- прах при прахта отива...  sad
Броените дни свършват бързо,  вярно е. Особено хубавите.... pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #338 -: ноември 29, 2018, 15:17:30 »

Маги, съболезнования!
На мен тази седмица как ми е тръгнала, ама така за баланс за малко да вляза в отдушника... Слава Богу всичко е ОК, но каквото рекъл Господ... Минавам да кажа, че на Свекърва историите с момчетата много ме забавляват! Поддържат в мен надеждата, че все по-забавно ще става докато не се сдобия с непоклатимо чувство за хумор и йогийски умения да левитирам над нещата каквото и да дойде ... за сега се справям само с метла да се задържам на височко smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: ноември 30, 2018, 08:46:31 »

Добро утро на всички!Тук вали много ситно, толкова е студено и духа, че чак ме заболя лицето от вятъра.Брр...


Днес не ми се излиза от офиса, но ще се наложи да отида до 2 магазина, после да взема дребната от градина, да отидем на гимнастика, абе тичане напред назад е отново!Вчера понеже ми е единствената свободна вечер готвих и правихме кекс с детето!Що да си почивам, нали??

Айде хубав ви ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #340 -: ноември 30, 2018, 10:09:56 »

Тук пък се е озъбило едно слънце Sunshine Sunshine Sunshine, колкото да се види, че прозорците са мръсни pardon
Маги, ами то как да си почиваш...по телевизията няма нищо интересно, секс с детето не върви, най- много да се скараш с някого, та я по- добре си готви Wink
Какво и беше на малката котка, разбрахте ли?
Киви, явно са се разминали донякъде гадостите, както казваш, каквото- такова heart heart heart.
Хаха, чувството за хумор идва с годините, на човек все по- малко и по- малко почва да му пука и настъпва така нареченото старческо оглупяване Wink. Иначе спасението е да си хванеш една неживотозастрашаваща  болка и да си я разработваш ежедневно- дебела си, слаба си, работата ти е кофти, шефът е прост, жилището е тясно, мъжът ти те дразни, не можеш да си намериш любовник и разни такива smile. Като си имаш нещо, дето да те човърка, хич и не търсиш кусури на останалото Wink
Хайде, спорен ден, идват почивни  good
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: ноември 30, 2018, 10:27:31 »

svekarva, недей така - почвам да се притеснявам за себе си. Не се имам за стара, нито за оглупяла, ама чувството за хумор не ми липсва в кофти ситуации. А такива - бол при мен. Колежката даже ми се чуди как може толкова ведро и весело да приемам всичко, ама тя е на 21, та може и да има нещо общо възрастта.  girl_wink

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: ноември 30, 2018, 12:42:28 »

Свекс, то затуй е казано- кусурлия-късметлия biggrin . Да има за какво да се ядосва човек, че да не се концентрира върху друго е гениалната ти мисъл на деня.
Тъй като времето явно не предразполага дори скитащото ми дете към дълги разходки, направих анализ на оставащата ми козметика и грим. Стигнах до някои премъдри и скромни истини. Червилата на Голдън роуз са супер, надминават и доста скъпи по качество. Спиралите им са зле. Повече няма да си купя и сенки на Сефора, ако искам ронещи се сенки, мога да си взема и от ДМската марка за 7 лв. pardon  За сметка на това, бялата им козметика на Сефора е супер.  good
А, да- повече няма да си купя нищо на ARtdeco. Некачествена, нетрайна козметика, прехвалена и скъпа.

Аз пък на 21 бях доста по позитивна, но и рееща се из облаците. Вярвах в безпогрешната любов, захаросана и безпроблемна.  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #343 -: ноември 30, 2018, 13:51:16 »

Свекс, то затуй е казано- кусурлия-късметлия biggrin
Тази приказка не съм я чувала, но и да бях, сигурно нямаше да зная как да я употребявам, хахаха. Ама виж как пасва на разсъжденията ми Wink good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #344 -: ноември 30, 2018, 14:17:28 »

Аз пък от 16 до 21 изживях май най-отвратителната петилетка. Много близки хора починаха, срещнах първите приятелства, дето станаха предателства, и всичко ставаше, ако изобщо станеше, с много зор. После някак се натрових от човешки отношения и се скрих от света. Тамън на 20 бях започнала връзка с добро момче, та си имах оправдание. Покрай него (той си беше по-затворен като човек) обаче платих и висока цена, че спрях да общувам с приятели от преди това. С някои животът пак ни събра и те ме разбраха. С други съвсем си изгубихме следите и напоследък ми е малко криво като се сетя. На моменти ми липсват разговорите, шегите с тези хора. Не знам дали просто са били етап от живота ми, не знам дали и биха били на моята вълна към момента, или пък след време пак ще се срещнем, но бих им искала прошка. Та явно след това пораснах/остарях и ме тресна сарказмът. Wink Това е някаква предколедна равносметка в по-общ план.
Вкъщи е много топло от слънчицето. Подлъгах се и излязох без ръкавици. Пръстите ми още пулсират от студа. Почивните дни се очертава да съм сама с децата. Дано времето да става за разходки.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines