Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:32:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2018  (Прочетена 83800 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #315 -: ноември 27, 2018, 17:33:49 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Надявам се не сте се объркали, но аз ни най-малко не съм за крайностите, а по-скоро за оптимално съотношение личен живот/вреда върху природата. За пелените идеята ми е по-скоро, за когато си вкъщи, а не да си 100% еко френдли, ама поне 50-60  pardon Това е като с торбичките и цялата пластмаса, няма как да ги изолираш на 100%, но поне да се стараеш да ги намалиш  danceg

Говорете ми за показност, любимото ми. Като видя някой с айфон за 3000 лв., който ще изплаща 2 години и чак ми става жално за човека  cray Чудя се заслужава ли си да му обясняваш, кои са важните неща или не crazy За тези хора мога да обобщя, че щом не уважават парите, са си заслужили положението, в което са blum

Аз чезвам, че мега проектът ми е към финала си и се напъвам да го приключа. Дуй дуй и целувкен, Фери, къде си?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: ноември 27, 2018, 20:56:54 »

Али, относно чашките и гащите. Гащите са си гащи. Както си переш другите, така и тези. Аз съм доста обилен, та при мен с еднократните средства, инцидентите са били неминуеми. Та прането си беше факт. А чашката е силикон - хипоалергенно, може да се изварява и дезинфекцира.

Памперсите и на мен са ми ужасни. Аз наакани гащи съм хвърляла даже.

Показността и аз не я разбирам. Аз си ползвам китайски телефон и съм супер доволна. Не виждам смисъл да се дават пари за по-скъп, само защото е някаква популярна марка.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: ноември 28, 2018, 08:24:26 »

Добро утро, как сте?Днес се събудих и на вън имаше сняг smile Голям кеф ми беше smile Детето е още по-щастливо.Вече от 2 седмици преговаря да украсим елхата, е в събота ще направим и това.

Хубав ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: ноември 28, 2018, 09:46:02 »

Здравейте smile

Мери, многократни пелени за вкъщи, а еднократни навън, не е много изгодно. Те са скъпи многократните. А по край бебе има толкова много разходи.

На мен ми идва да го оставя по памперс завинаги. Много е досадно. Миналата седмица бяхме по цял ден вкъщи и казваше, по 1 път се изпускаше. Сега като излизаме, пак по 4-5 напикани анцуга. По половин ден преобличане. И това придружено с бягане мятане, хилене, пищене и преподаване на къщата. Понякога става от гърнето и пишка на всеки две крачки. Депресиращо е, казвам ви.

Чао, че нямам батерия
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #319 -: ноември 28, 2018, 10:18:29 »

А Панде що не му вземеш памперс гащи и да го караш на определн час да пишкате?Просто така няма да переш нон стоп, знам адски изнервящо е. Той в един момент ще му проработи кликера и ще зацепи за какво става въпрос. Не очаквай да е от тея истории пишка 2 дни и после се научи, на Зверо му отне доооста време smile.

Тук е сняг се сипе на парцали, ужасно е... ей как ме е яд че заради този град намразих снега, вече ми се реве като чуя прогноза сняг...хич не ми беше магическо сутринта да цопам в кишата и да чистя колата  sik

Днес ми е леко поо-лежерно, вчера свършихме доста работа и получихме добри новини, та да минава тоя ретро мерк и да почват коледните партита! Тази година сме наумили и на двете да отидем, те са едно след друго, дано успеем smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #320 -: ноември 28, 2018, 10:38:22 »

Мина нашето тържество. Децата бяха много сладки. Все още има такива, които много се срамуват от много хора. Кокона си каза перфетно стихчето, а дребният издържа почти до края. Накрая рева, че искал да влиза в групите, а майка го дърпала в обратна посока. Кокона пък се беше вкопчила в музикалната им госпожа и сигурно жената днес е с болки в ребрата. pardon
Не обичам мокър сняг и киша. nea При нас pleasantry за щастие само дъжд вали. Обмислях да си купувам гумени ботуши, ама такива кифленски, цветни. Цената някак ще я преглътна. Въздържам се единствено заради това, че заемат повече място за съхранение, а се ползват по няколко пъти в сезон.
Еми, сушилнята не е много скъпо удоволствие при ползването. Скъпа е първоначалната инвестиция, че все пак е двойно на пералнята като цена. Старата сушилня беше по-голям гълтач на енергия. Все пак тази е много по-висок клас. Щеше да е интересно с колко точно ще ни качи сметките, но в един и същ момент я купихме и пуснахме трите климатика. Тази година ще се топлим по по-различен начин, та имаме нов обект за наблюдение.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: ноември 28, 2018, 10:57:36 »

Булче, ама той от както е проходил е с памперс гащи, но те са си памперс. Аз го питам през 15-20 Мин понякога, но той ако не иска и за клипче не се продава. Та ако нямам работа и си играем го питам по половин-един час. Иначе въобще не го питам. Но той ако е в настроение си казва и без да го питаш.
Аз от юни месец вече не вярвам на никакви истории вече. Нито му е по кеф по гащи, че да иска с тях, нито да пишка една седмица и да свикне, нито, че бабите ще го научат. Със сигурност ако имам друго дете от 6 месеца ще е на гърне. Това вече не мога да го карам насила. Като се изпълнение на струна как да го сложа на гърне. Поне и другите деца в центъра са с памперс, и момчетата и момичетата (без едно).

Тук грее слънце, но сигурно е студено.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: ноември 28, 2018, 12:14:18 »

Днес ми е много скапан ден- клиенти от сутринта, 15 000 въпроси и отговори, мъж ми спи, че после е до вечерта на работа и по 10 000 задачи допълнителни, съответно няма и кой да ми помогне сутрините напоследък. Оня пищи, все иска нещо. За гърне- абсурд. Първо че е студено и няма как да го държа гол или напикан. Второ- и при нас всякакви истории не сработват,ни памперс гащи, ни да го молим, ни баща му да му показва къде и как се пика.  angry Нервна съм, уморена съм, чакам с нетърпение уикенда. А сме едва сряда. Както обикновено декември е ад. То при мен е ад, като се почне от края на септември, ама карай да върви.
Панди, за второ не си правя и уста да река, но даже в такъв случай- не мога да си гарантирам че като го сложа на 6 месеца на гърне, няма да стане като първия път, да се разболея да прекъсна обучителния процес и пак всичко по дяволите. Та ми е все тая вече всичко... pardon
ПОне с дрехите за рд сме готови, чакам баща му да резервира ресторанта и да не го мисля вече и това.
Али, мразя тържества в детската, може би ми е травма от 1 месец ходене на градина.  pardon Хубаво че при теб е удоволствие.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #323 -: ноември 28, 2018, 13:15:28 »

Цитат
Али, мразя тържества в детската, може би ми е травма от 1 месец ходене на градина.  pardon Хубаво че при теб е удоволствие.

абе не знам колко ти е трамва, ама като видиш малката ти не възвръщаема инвестиция на тържеството и ти е едно такова гордо и развълнувано, друго е да си от другата страна на отбора родител smile Аз миналата година в яслата се разтопих от кеф, едни малки очички проверяваха дали мама е все още там и го гледа, само показваше виж виж и шапка имам smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: ноември 28, 2018, 13:19:13 »

абе не знам колко ти е трамва, ама като видиш малката ти не възвръщаема инвестиция на тържеството и ти е едно такова гордо и развълнувано, друго е да си от другата страна на отбора родител smile Аз миналата година в яслата се разтопих от кеф, едни малки очички проверяваха дали мама е все още там и го гледа, само показваше виж виж и шапка имам smile
Може и много да се кефя - никой не знае.
Но за момента ми е доста скучновато като изживяване ( отстрани погледнато ) pardon и ми е противно щото помня ужасните лелички и едно дете побойник, на което му изядох лебеда от тортата и му обух гащите след това. ( явно за наказание ) pleasantry pardon crazy

п.с Роклята на булката много ми хареса.
https://www.viewsofia.com/article/42929/Kogato-parite-nyamat-znachenie:Mis-?fbclid=IwAR12LijOYF-H0e9x4ut-sWQNsafAi6USCBCHdOBQ20fQOlSttqE5k6TvUY4

« Последна редакция: ноември 28, 2018, 13:20:57 от emmmmmy » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: ноември 28, 2018, 14:30:54 »

Здравейте!

Сутринта като станах се уплаших колко сняг е наваляло.  girl_impossible Зимна приказка е тук и не спира да вали.  smile Ходих само да изхвърля боклука, но не става за игри, защото навява в очите и не е много приятно. Вкарах малко сняг да играе Алекс и после стаята ни беше малко мокра.  pardon Излиза ми се, искам да го пързалям с шейната и да правим снежен човек .

И елхата ми се украсява вече. Купихме си нова и като я гледам в кашона ми се иска да я извадя. Чакам поне декември да стане, но не знам дали ще устискам.

Панде, защо се ядосваш толкова?! Остави го, когато е готов сам ще си казва. И Алекс не искаше доста време, само като видеше гърнето тичаше в обратната посока, но бавно и славно свикна. От началото не можех да му смогна на гащички, защото пишнеше малко в гащите и тогава осъзнава, че трябва да каже. А сега ме вика " мамооо, бързо дай гърнето, че ще се напишкам в гащите". Не е готов явно Томи.

На градина не съм обичала да ходя. Криела съм се под масата и не съм искала да излизам. Дотук да ми спомените за тези години.

Хайде хубав ден !
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #326 -: ноември 28, 2018, 14:46:28 »

п.с Роклята на булката много ми хареса.
Що, бе? Роклята на младоженеца не те ли кефи повече blum Пък и е красив... Ама само финансово.

Аз бях намразила детската не от отношение на госпожи, а от неизбежност да се ходи. И почти всеки ден ме взимаха последна, което си беше свърх за мен. angry Затова се радвам, че почти цялото ходене на градина на кокона ще мине под моето майчинство и възможност рано-рано да я взема, да поиграе навън (често с децата от нейната група в близката градина, а после и пред нас с други деца). Госпожите са й хубави, а сега имат и куп допълнителни дейности. Даже се чудя дали втория "срок" да не я запиша и на детска работилница. Пусто, есента не ми беше до това - сумата ме спря. Тя се радва, че ходи. Всяка вечер разказва какво е научила - знаеше стихчетата на всички деца, песните... pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: ноември 28, 2018, 14:53:24 »

Що, бе? Роклята на младоженеца не те ли кефи повече blum Пък и е красив... Ама само финансово.

Аз бях намразила детската не от отношение на госпожи, а от неизбежност да се ходи. И почти всеки ден ме взимаха последна, което си беше свърх за мен. angry Затова се радвам, че почти цялото ходене на градина на кокона ще мине под моето майчинство и възможност рано-рано да я взема, да поиграе навън (често с децата от нейната група в близката градина, а после и пред нас с други деца). Госпожите са й хубави, а сега имат и куп допълнителни дейности. Даже се чудя дали втория "срок" да не я запиша и на детска работилница. Пусто, есента не ми беше до това - сумата ме спря. Тя се радва, че ходи. Всяка вечер разказва какво е научила - знаеше стихчетата на всички деца, песните... pardon

Абе роклята на младоженеца му е малка! А  булката от зор в големи лайна се е завряла (най- вероятно) ама карай. Миже па аз да съм в грешка. pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: ноември 28, 2018, 15:00:22 »

Ами да вземе да стане готов за нещо тоя Томи вече. Днес нямам никакви нерви за него. гледахме всички Frozen филмчета и Рапунцел. И си седи с памперс. Сега ще го впрегна да чистим и готвим. Тогава е много послушен.

А той иначе е голяма консерва. Като знае някъв ред, трябва да се спазва и не приема промени. Понякога не мога да го накарам да слезе на спирка, на която не слизане по принцип или да минем по нов път. Не можа ли и за гърнето да разбере, че редът е такъв.

Уф, днес съм яко мрън lol lol  
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: ноември 28, 2018, 15:02:11 »

Ами да вземе да стане готов за нещо тоя Томи вече. Днес нямам никакви нерви за него. гледахме всички Frozen филмчета и Рапунцел. И си седи с памперс. Сега ще го впрегна да чистим и готвим. Тогава е много послушен.

А той иначе е голяма консерва. Като знае някъв ред, трябва да се спазва и не приема промени. Понякога не мога да го накарам да слезе на спирка, на която не слизане по принцип или да минем по нов път. Не можа ли и за гърнето да разбере, че редът е такъв.

Уф, днес съм яко мрън lol lol  

За съжаление репликата ми за син ми днес е същата.. Да вземе да му просветне, ама не!
И е и той страшен консерватор.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines