Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 12:56:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2018  (Прочетена 84016 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: ноември 26, 2018, 08:55:38 »

Рат, не те ли хващат по парите дето им искаш? biggrin
Аз в различни офиси съм ги пускала даже,като трик едно време, ама сега поръчвам  умерено и не се налага вече. tease
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: ноември 26, 2018, 09:02:28 »

Добро ви утро!И аз се улях от тоя ЧП.Направо сега направих сметка и ми е зле!Спи ми се много, имам работа и съм минорна.Ще ви чета, ако пишете!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: ноември 26, 2018, 10:47:20 »

Здравейте!

Аз бях пас на Черния петък, ама ММ тази година определено не е чичо Скрудж. Още не мога да повярвам какво голямо Лего купи, при положение, че в мазето (което веднъж нарекох килер, и Свекърва ме пита какъв е този килер, та мазе е, ама не е подземята и не е влажно, мръсно и миризливо като това в София. А и не го разбиват периодично). Та, в мазето има 3 подаръка вече. Легото му го дадохме. Само с него игра целия уикенд. Подозирам, че играчките за Бамбук ще са все по-интересни и за баща му и ще ми е трудно да го удържам. За бебешките с много уговорки се вземаше нещо.

ММ вчера ме пита дали иска февруари да идем до България и аз му казах абсурд. Преди да е топло не искам, защото навсякъде е студено. Бабите си топлят по една стая, а в другите е студено и аз все изстиване така. Нашите могат лесно, да стоплят целия апартамент, ама той ще иска сигурно повече да стои при техните. Ама ми стана съвестно, защото той сигурно иска да ги види, а те явно няма да дойдат. Свекърва ми беше направила план да дойдат между празниците, защото тя не е на работа, лелята на ММ също не е на работа и ще може да гледа болната баба. И девер ми също ще е отпуска да ги докара, че те сами не искат да пътуват. Ама бабата нещо много беше кашляла една нощ и свекър ми се отказал да остави бабата на сестра му, защото тя е вдовица и сама ще седи там.  Та хем хубаво и похвално, че иска да се грижи за майка си, хем виждам че на свекърва ми и е криво. А и на ММ и само им се нерви. И сега сигурно ще се съглася да се прибираме през зимата, ако ММ иска, защото това е най-малката жертва, ако може така да се каже.
Не че може да ми помогнете, ама от миналата седмица исках да ви споделя
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #273 -: ноември 26, 2018, 11:03:19 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Аз да се похваля от себе си blush На черния петък си купих НИЩО  yahoo yahoo Толкова съм горда от себе си. Но за сметка на това намазах от черната седмица. Позаредих си дантелено бельо, ММ го одобри girl_wink Той си купи очила  girl_impossible girl_impossible girl_impossible Смяната на диоптъра му струваше 800 лв. Та той ни похарчи черния петък lol lol Лошото е, че неговото не се коригира с лазер и продължава да се развива, не можаха да го стопират girl_impossible Ааааа, забравих обзаведох се и с един аутфит от ФЕДЕ, имаха черен уикенд yahoo yahoo danceg danceg

Панде, дано се намери най-добрият вариант за всички и по-възможност те да ви дойдат на гости през февруари, примерно Wink

Изчезвам, че много работа, много чудо lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #274 -: ноември 26, 2018, 11:35:26 »

Добър ден,

Честита нова работна седмица!

Ние още сме болнави, т.е аз и мм, аз още кашлям и ако до утре не се по-оправя мисля да ида на лекар ( че днес сложих стар сутиен и ме е срам да ида хахах), че не е ок вече това нещо. ММ носа му е парцал, още излиза, сряда е на контролен.

Уикенда го прекарваме в гушкане и игра вкъщи. Ей сега поръчахме коледния подарък за Звяр и съм много доволна!Взехме го от немския амазон, там е 62 евро, тук е 290 лв! Хайде мерси! би трябвало с доставчика да е тук понеделник.



Лек ден!

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: ноември 26, 2018, 11:59:51 »

Какво е това?!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #276 -: ноември 26, 2018, 12:01:54 »

Какво е това?!

Ей туй smile, вече е на вълна поправям колите smile А и като го питам какво искаш казва : Искам голям син или червен подарък и да е кола. Та Дядо Коледа слуша и изпълнява  blush

https://www.amazon.co.uk/Theo-Klein-2851-Car-Service-Engine/dp/B01CML4NFM/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: ноември 26, 2018, 12:05:18 »

Изглежда интересно, не съм виждала такова честно.Ама аз съм на вълна принцеси или поне Легота с принцеси.Моника е уредена, взех и тротинетка, лего с Рапунцел, надявам се и ролерите да са купени smile и ел. четката за зъби  blum
Мерал му чакам подаръка, взех му от Манго едно яке.
Само майка ми е останала, ама другия месец ще поровя за нея нещо.А и свекървата и на моя мъж брат му, но там е по-сложно.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: ноември 26, 2018, 12:21:27 »

Ей , голям кеф! Много готино!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: ноември 26, 2018, 12:53:36 »

Булче, много иновативно, браво.
Панди- права си- сега с кеф купуват мъжете защото играчките са за тях!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #280 -: ноември 26, 2018, 13:33:43 »

Булка, туй чудо задна част има ли, че да му я подариш за РД?  Wink Какво ли не измислиха вече Oh my ..., ама някак недовършено ми изглежда.
На племенника му купили от онези изгъзици на две колела, забравих им името, с мотор и една ръчка, да се науéл на баланс. Бе той хубаво ще се научи, но техните няма - как се балансират 500лв. blush При това няма къде да го кара, трябва да го товарят на колата и да ходят на Гребната база чак. Не че имам думата, но няма да участваме в сумата, както ставаше предишни години. После му идва рожден ден и то няма край Wink
Панди, за мен винаги е по- добре децата да си идват, радват им се повече хора, те се виждат с приятели и съученици, пък и не мисля, че ритат от щастие, ако ние отидем там. Ако издърпате февруари в март и то ей го, по- топло е вече. Вие с кола ли смятате да пътувате? Бабата пооправи ли се малко или е изцяло на легло?
Понеже по- рано разправяхте за домашните добитъци, да се похваля и аз, че едва ли има по- просто животно от моята котка. Взе, че влезна в супата с трите си крака, хванах я в последния момент и спасихме четвъртия и опашката. Да беше поне супа с месо, а то постна, с карфиол. nea Оставих тенджерата за секунда на плочките в кухнята да отворя място на плота и тя се набарбоца. Не мога да си го обясня, само от любопитство е било, да види какво е това и дали може да се стопли вътре. Отвори ми работа да я къпя и да я суша после, че да не я хване цистит като на кумицата на Али кучката pardon Маги, как е твоята подопечна?
Аз от вчера гледам снимки и разпитвам за Япония и Виетнам. Много ме впечатли ей тази тоалетна от заведение за хранене в малко село в Япония. На ръчката има опции за затопляне на седалката, за повдигане на гърнето, за смяна на наклона и вероятно много още. Хаха, преди време Ина беше споменавала, че има мерак да иде там, защото и музика можеш да си пуснеш Wink На мен пък ми е най- голям кеф как пестят водата с комбинация от казанче и мивка blum


* IMG_20181115_213307165_HDR.jpg (41.81 KB, 477x636 - видяно 130 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: ноември 26, 2018, 13:58:35 »

Да, сигурно за тях е по-добре да си ходим ние, но ние нямаме приятели в Тополовград, а във Враца е само Мимето. В София сигурно максимум двама човека ще имат възможност ако съдя по лятото. С колата сигурно. Плюс това аз исках да се приберем сега примерно за юбилея на дядо ми, но ММ каза, че не може и може и да съм малко отмъстителна. То има време до февруари, сега ми се вижда прекалено скоро и без повод. Има време, няма май какво да го мисля.
Бабата казват, че е все така без промяна. Не може да става и не може да говори. Тегаво им е на всички.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #282 -: ноември 26, 2018, 14:35:01 »

Свекс, няма задна част, то това е за поправяне на коли пък и ти хахах, знаеш ли колко време търсих нещо което да е кола ама да не е кола. lol За РД ще получи кУлело с пИдали. На племенника ти му са взели хувър борд май?

За тоалетните да, японските тоалетни са известни с щуротиите по тях  huhhuh.gif

Панде, до февруари що вода ще изтече, кажи живот и здраве ще отидем и после мисли го smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: ноември 26, 2018, 14:36:00 »

Свекс, котката ти наистина доста руса. За какво й беше този карфиол ( че и на теб де ) biggrin...
Pande, много сложна ситуация. Аз наистина бих изчакала или бих отстъпила, Разбирам те напълно и за отмъстителността.. случвала ми се е подобна ситуация. За съжаление всеки си гледа интересите и никой не го  касае дали е честно или не. pardon Дори хора от фамилията.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: ноември 26, 2018, 14:39:30 »

Здравейте!

Ние събота ходихме малко на пазар. Доволна съм, че най-после взех на Алекс яке. Не е това, което първо харесвах, защото ММ не го одобри, а Алекс беше истински пич с него.  heart Яд ме е, че отстъпих, но и това, което взехме все повече ми харесва.  smile
Вчера бяхме на фотосесия, която мина ужасно.  girl_impossible Алекс изобщо не искаше да се снима, рева и искаше да си ходи през цялото време. Даже не успяхме да му сменим всички предвидени тоалети. Дано има някоя сполучлива снимка.  huhhuh.gif Като бебе се държеше супер, сега не знам защо така се случи.

От черния петък се разписах само с апрески за Алекс, друго не съм поръчвала, просто не  знаех какво  ми трябва.
Още опитвам да се свържа с Комсед, но безуспешно.

Панде, има време до февруари, ще го измислите. Може отговорът сам да си дойде.  smile А и с удоволствие ще искам да се видим, когато и да решите да си дойдете.  smile

Аз не смея да купувам дрехи и обувки на ММ, защото е капризен. По-добре сам да си избира, затова ще е ваучер.

Сякаш още нещо исках да пиша, но забравих какво. Сега мисля да си легна с книжката на топло и да чета.  Reading
Хубав ден!
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines