Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:54:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2018  (Прочетена 84064 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: ноември 22, 2018, 16:13:13 »

Миро, с тая брада в момента хич не ми е еротична фантазия  blum Харесвам го, страхотен певец е, не е мой тип мъж, но е добре сложен, малко по-висок от мен и пее, ама как пее.Аз си потанцувах, накефих се и си тръгнах smile

Еми, така може да и аз съм с бодита от както паднаха температурите, че иначе кръст, гръб и бъбреци болят!Моя мъж ми подари веднъж бельо, за 10г семеен живот и няма да казвам колко съвместен, че сме гаджета от много време.АМа беше командировка 3 месеца и си дойде с 2 сутиена и едно страхотно боди с бюстие.От тогава нямаме повторение.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: ноември 22, 2018, 16:21:14 »

Еми, обикновено и аз все до офис пиша, но това като не знаех кога точно да го очаквам, не знаех как ще го взема, трябваше да пращам мм, а пък и са 4 неща, в един голям кашон опаковани. Сама нямаше как да ги нося. А в сайта на Хипо поръчката ми не даваше признаци, че е изпратена. Седеше си на нова.
Ако до утре няма развитие с Комсед ще звъня да видя какво се случва. Хем е приета, хем непотвърдена.

ММ ми е купувал бельо, дантелено, но доста отдавна. И от Лидл ми е купувал.  pardon Дантела много уважавам, той още повече.  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: ноември 23, 2018, 08:36:12 »

Добро утро!Как сте?Аз днес ще ходя да взема тротинетката за МОника.После трябва да измисля как да отида с котката на ветеринар.Малкото хайванче пикае кръв  angry Направо съм в ужас.Дано е някой смотан цистит, а не нещо по-сериозно.Според моя мъж е настинала, защото спи на холския прозорец, а там си е хладничко.И колата няма акумулатор, за да е пълна радостта.И всичко това в петък.А и да спомена, шефа иска готова документацията по 3 улици за днес до 17 часа  crazy Демек, трябва да съм някакъв Худини!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: ноември 23, 2018, 10:53:34 »

Привет! Добре сме, Маги! Благодаря! Опитвам се да си харесам нещо от черная пятница, но не би...
Пък в Лидл днес ме питаха защо връщам блуза. За първи път. Обикновено без проблем връщам. А сега въртене на очи, физиономии, чувствах се все едно съм откраднала нещо...  angry
Бельо съм си купувала от Лидл. А с Инж. сме купували бельо двамата - аз избирам за него, той за мен. Ама сам да купи - никогаш. То и аз не смея, че е алергичен и може само 100 % памук да са му боксерите.
Утре Кари е на ниво по гимнастика. Стискайте палци да мине успешно, че иначе трябва и на поправка да ходи. Пък и ще се разстрои...
Украсихте ли за Коледа? Аз вече да - в кабинета само, че да ми стои до ваканцията един месец. Ще огледаме играчките у дома с Кари и може да купим нови днес от черния петък. В един магазин за дома има черен петък. Също и в една сладкарница.
Хайде до скоро. Грижете се за себе си!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: ноември 23, 2018, 11:09:59 »

Зависи на каква лелка случиш! Мен също ми се е случвало един път с един масажор за врат! Но инак без проблем преди това.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #260 -: ноември 23, 2018, 11:16:28 »

Добър ден!
Аз пак съм презпълнила плана за деня от рано. Пуснах една прахосмукачка, извъртях втора пералня след нощната и сега чакам сушилнята. Междувременно друснах почти 90 лв само в Емага и ММ каза да търся пари. Освен днес да пообиколя и да се поогледам по улиците дали няма да намеря излишни lol Поне поръчах памперси на сметка и един дрон за племеника, че и без това той е сууупер труден на подаръци. Имам за още деца да мисля, но май ще е в началото на декември, че съвсем към фалит ще е този месец.
Май измислих подарък за ММ - нещо дребно, ама да има изненада и под елхата.
Украсата ще чака поне първо число. Някак ми е много пресилено отсега, защото доскоро ходехме по къси ръкави из града pardon Всяка година заглеждам играчки в Метро и все им се каня. Бях загледала едно ментовозелено и едно много нежно бебешко розово.
Фани, при нас питат, за да знаят как да го сторнират. Иначе на тях какво толкова им пука - не е ясно!
Маги, успех с котето! Много е неприятно това. Кумицата разказваше как тяхното куче настинало - къпалия я и после явно се е преохладила, та известно време подпиквала из тях, а тя от бебе не го е правила. Сега имат навик да й обличат един стар суитшърт след къпане. Даже тези дни й слагали едно старо яке на кумицата при разходки вън. Куче и стопанка са един размер дрехи. Смешно е и то много, ама рисковете на женския организъм pardon
Отивам да насложа един грим и да се подготвяме за разходка girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #261 -: ноември 23, 2018, 12:41:52 »

Освен днес да пообиколя и да се поогледам по улиците дали няма да намеря излишни lol
Ако не те хванат, вземи и за мен малко Wink
Аз в Емаг нищо не харесах, само дето рових и преди, и днес. sad
Канени сме на Нова Година в къща на наши приятели. Нищо не искат от нас, сами ще подготвят вечерята и всичко останало. То хубаво, ама така ще ми излезе тройно по- скъпо, няма как да отида с празни ръце. Поръчах разни простотийки - ключодържател, който се обажда при подсвиркане, късметчета за баница, увеличителни лепящи се огледала, разни домакински бръмбазлъци и то пак отиде към 100лв. Ще сме 5 семейства, обикновено всички носят дребни подаръци. Подготвила бях сироп от рози, обаче пък той толкова хубав стана, че почти го изпихме през лятото, а останалото ми се свиди blum И разни сладка без захар ми се свиди да подарявам, здравословни бисквити и сурови бонбони не вярвам да ми се доправят в такива количества, та тази година купешко Wink Кулинарните специалитети ще са за най- близките роднини, за помена на майка ми.
НИ1 е умрял от глад във Виетнам, страх ги било да ядат дори и в ресторанти. Понеже се пишат на много важни и ми се присмиват, че нося половин куфар храна, хич и не ги съжалявам. Обикновено ходят на разни турове да се учат да готвят и така са сигурни, какво има и как е обработена храната, досега не са се парили така.  pardon Този път се гмуркали и карали кану, пътували 2 дни на корабче и тях ги яли комарите, та глад, щото може това в чинията да е мяукало или лаело до преди минути blum Имам изпратен списък какво да готвя и какво да занесем още на летището в София laugh  Спокойна съм поне, няма да се налага да крия котката, че а им беше харесало, а да ми бяха донесли рецепта Wink
Та така...
Рат, тук си има контингент от хора пред всяка болница, които чакат да дадат кръв. И това е решение, не е невъзможно скъпо и е за предпочитане в определени случаи.
Хаха, дълбоко се размислих дали Родният ми е купувал бельо... Тъкмо бях сигурна 100%, é той такива неща не прави и се сетих. funnytooth Значи, първото увеличение на цените беше през 1978г. и той тогава беше стоковед в с. Баня. Дето се вика, ние почти младоженци, на една година брак и той ми носи 12 /дванадесет/ чифта гащи, които купил на стара цена от 70ст. парчето. Жените там избрали по- свястните модели и номера, той взел каквото останало, да се не мине, после по 1.40лв. Е, нито едни не ми станаха - или големи, или малки. Важен е жестът все пак laugh
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: ноември 23, 2018, 13:04:38 »

Свекърва, разсмя ме, но едно време беше така.

Аз заведох котката на вет, боднаха я три инжекции и утре ще трябва да и взема урина  shok Направо ще е веселба.Дано да е настинала, а не да е нещо на пикочните пътища или бъбреци, че ще умра.Дивото ми коте, само това му трябваше!

Взехме за Моника подаръка от нашите и сестра ми, ще тичам лятото след нея.Обмислям да си взема тротинетка втора ръка, щото колело не мога да карам.Много е бърза, и лятото ми стопи шкембето като тичах след нея в Кайлъка ама идното няма да мога да я стигна.

Аз изхарчих парите, край, квто било било.Ако някой иска нещо първо да ми покаже пари и тогава поръчвам  blum

Свекърва, и мен ще ме е страх да ям във Виетнам.В същност един от големите ми проблеми в чужбината и то тая чужбина е храната и чистотата.Като не съм фанатичка на тема чистота, но и не обичам мърлявото.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: ноември 23, 2018, 13:25:39 »

НачЕ и мен ми е черен петък днес. Мъжо се успа и излизам аз с добитъка. Малкия изрод пак намери нещо да яде, а големия пИка. Не мога да я стигна и я дърпам за повода, бъркам и в гърлото да вадя...и като скочиха някакви съседи от къщите, хлопат ми по прозорците, отварят да ме нареждат. Викам - ми лапна нещо, трябва да го изкарам. А те - бъди мила с кучето. Ми ок бе пич, да съм мила - и като си отидем у нас и налапа храна с отрова или пирони, кво да правя - да и викам "ооо миличка, браво, колко си добра, точно така", Как да му го обясня. Ся ще изляза някакъв урод дето си тормози добитъка...супер ми е смотано значи...направо ми се реве. Не стига, че са като кралски особи тия двамата, ми чак ме нареждат като им се скарам. Ама те не могат да си представят, че някой може да изпитва удоволствие от това да трепе животни cray cray cray
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #264 -: ноември 23, 2018, 14:31:10 »

Привет,

Днес наистина е луд петък, скачам аз от среща на среща, а сутринта и моя добитък ми прави номера, ама аз сглупих да му кажа че днес е петък и утре няма да ходи на градина и се тръшна че и днес не иска да ходи, та беше ред сополи и ред рев до там...

ММ го закъса яко, отиде вчера на лекар и се оказа с двустранно възпалени синуси, таа сложиха го на антибиотик, милия челюстта не можеше да си движи sad.Днес е вече по-добре.

Поръчах му часовника, беше доста намален,а на свека най-накрая я убедих да си поръча готварска печка, че нейната е от 2 г с един реотан само и все се оправдава що манджите са и полусурови.

Свекс що не напазаруваш разни коледни неща от Лидл и да им направиш пакети?

Маги дано писанка е по-добре!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: ноември 23, 2018, 14:43:33 »



Поръчах му часовника, беше доста намален,а на свека най-накрая я убедих да си поръча готварска печка, че нейната е от 2 г с един реотан само и все се оправдава що манджите са и полусурови.

Ще го запомня туй и ще го ползвам като оправдание biggrin !

Свекс, кво толко купи за сто лв?  shok  To като куверт излезе.. Поне няма да готвиш , нали така?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #266 -: ноември 23, 2018, 15:48:29 »

Да, колкото куверт за 1 човек в сносен ресторант, плюс, че няма да готвя и да ми заглъхнат ушите от силни уредби, димки и пиянски изцепки Wink
Ама това е всичко за всички и стана сметката. Имам три коледни сбирки с бивши колежки, там също се подарява по нещо. Набарах едни бурканчета за подправки, с магнит в основата, едни малки черни дъски, дето да пишеш на тях с тебешир кого колко обичаш и той да го трие, ей такива боклуци за около левче. Миналата година правих торбички и слагах билки за чай и сладки, по- преди захващах Коледник в малки саксийки, все по- скъпо ми излизаше, без вложен труд при това.
В общи линии приключих с подаръците, материалите и идеите за ръчна работа остават за догодина, живот и здраве Wink. Може да се трогна само за децата да седна на машината и да изтракам нещо. Хехе, вече нали ми подариха курс за онлайн магазин, няма от какво да ме е страх smile.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: ноември 23, 2018, 17:18:00 »

Не се сили, все още може да излезе кат подарък курс по феминизъм в изкуството и да са те записали. beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #268 -: ноември 23, 2018, 18:05:37 »

Не се сили, все още може да излезе кат подарък курс по феминизъм в изкуството и да са те записали. beating
funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: ноември 26, 2018, 08:51:36 »

Добро утро!
Аз от черния петък още не съм казала всичко което поръчах, че ще ме изхвърлят. Дано пратките да идват поетапно.
Успешна седмица на всички, май пак ни чака сняг  danceg
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines