Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:37:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2018  (Прочетена 83997 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #240 -: ноември 22, 2018, 10:12:58 »

Е, нема такава радост! blum Лаптопът ми е излекуван и закърпен  yahoo
Поука едва ли ще си взема, тоест да правя записи, защото пак ми се размина и съответно се самоизвинявам, че сега имам по- важни работи за вършене diablo
Довечера съм канена на събитие - представяне на някаква християнска книга. Понеже е от приятелката ми и бивша колежка, католичка при това, много ми е трудно да откажа, макар изобщо да не ми се ходи. После има коктейл, пък там още по- малко ми се иска да присъствам...
И аз днес чакам да си взема разни поръчки, но сумите за даване са дребни. Обаче видях, че зимните ми обувки 2/3 са за изхвърляне. Май без очила съм ги прибирала и не съм забелязала непоправими скъсвания. Това вече е проблем и не само финансов. Тъкмо се бях успокоила, че Рикер внасят големи номера и хоп- само до 40-ти са вече поносимо скъпите. Всеки си с дерта nea
Хубав ден от мен smile
П.П. Булка, направо на доктор да ходи, сигурно няма да му се размине антибиотик. Дано бързо се съвземе good Донесе ли ти малка слугиня? Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: ноември 22, 2018, 10:20:00 »

Здравейте!

Рат, стискам палци на майка ти, всичко ще е наред!

Моите подаръци са портмоне, преса за коса и книги за Киндъл.  На ММ мисля също портмоне и по традиция боксерки.

Булче, много му съчувствам на ТМ. Ужасно е да те болят синусите. И аз си помислих, че може да е за антибиотик. Ибупром синус много ми помага, по принцип.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #242 -: ноември 22, 2018, 10:57:29 »

Цитат
П.П. Булка, направо на доктор да ходи, сигурно няма да му се размине антибиотик. Дано бързо се съвземе good Донесе ли ти малка слугиня? Wink

ами казах му да отива, имаме в блока болница и много добър УНГ лекар, ама той май още не се е събудил.Получи се така че беше болен като стигна там, сега не беше спал повече от 30 часа, тресеше се като се прибра явно от температурния шок. Донесе ми гащи на виктория сиктер, ама едни дантрелени, едни странни, с връзки, викам човеееееек, га си ме видял такова нещо да нося... ама ко да го правиш.

Еми, идея си нямам какъв е часовника, сега разгледах малко и харесах този, че няма той спортен часовник, ама ще изчакам утре намаленията

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: ноември 22, 2018, 11:11:27 »

Часовникът е супер. а гащите си ги сложи, явно има еротична фантазия жена му да носи такова бельо. good
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: ноември 22, 2018, 11:36:51 »

Привет!

Рат, стискаме палци за майка ти, но според мен излишно се притесняваш, всичко ще е наред и с даването на кръв.

Булче, никога не е късно и такова бельо да проносиш  girl_wink

Момичета, избирам сега прахосмукачка и се чудя - такава с торбичка или с контейнер? Интересува ме най-вече запрашеността на въздуха при двете технологии?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #245 -: ноември 22, 2018, 11:45:50 »

Интересува ме най-вече запрашеността на въздуха при двете технологии?
Зависи кой изхвърля буклука, той се праши единствено различно Wink Аз съм на принципа:"Като ще е гарга, Керхер да е!"  smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #246 -: ноември 22, 2018, 12:01:15 »



Булче, никога не е късно и такова бельо да проносиш  girl_wink

Момичета, избирам сега прахосмукачка и се чудя - такава с торбичка или с контейнер? Интересува ме най-вече запрашеността на въздуха при двете технологии?

Абе мина ми времето на носенето на такива гащи, сега съм с гащи до бъбреците хахха

Препоръчвам ти с контейнер, удобно е, не се праши, измива се с вода.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: ноември 22, 2018, 12:54:53 »

Контейнер винаги!
Булче не се излагай! Бодита има и отдолу можеш да слагаш каквато дантела искаш и пак си загащена до врата . good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: ноември 22, 2018, 14:05:25 »

Здравейте!

Видях си името и да се разпиша.
Вече си е зима, вчера не излизахме, защото валя дъжд и беше студено. Днес ходихме до Лидл за коледни чорапи за дребния. Взехме му и пясък за моделиране, че неговият се изпари. За малко да ме излъжат на касата, като ми го маркира на редовна цена, а беше намален. Добре, че сметката не беше голяма и така се усетих.  А касиерката ми каза само "а не съм видяла".  nea
Поръчката ми от Хиполенд вече е тук, още във вторник пристигна неочаквно. Няма смс, няма известие, няма имаш ли пари, само "до 5мин. идваме." Сега си чакам от Комсед, макар че там има вероятност да ми я откажат, защото беше ограничено количество и може да се наложи смяна. Ще се надявам на това, че поръчах малко след 12ч и съм била от първите. Намислила съм някои по-дребни неща за Алекс още, които ще докупуваме.
Единият подарък на ММ е тук, за другият събирам пари незабелязано. pardon
За себе си ще искам книга, но още я мисля коя точно, че списъка ми е безкраен. Не се сещам за друго от какво имам нужда.
Днес ще си довърша писмата до дядо Коледа и ще призова ММ да ми даде неговото, ако е готово.
Ще трябва да купуваме и за няколко деца, за кумове и кръстници. За нашите...

Рат, стискам палци за майка ти.

Бубе, големи подаръци си намислила да правиш.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: ноември 22, 2018, 15:01:40 »

Булче, поне са Виктория Сикрет. Моят от Лидл ми купува дантелени. Паднах като ги видях първия път, мислех че е шега. Ама са удобни, та ги слагам чат пат lol lol lol

Нещо много ме мързи днес. А имах големи кулинарни планове. За сега направих крем супа, защото ме мързеше да режа за обикновена. Сега мисля да правя кекс, вместо сладки. За вечеря щях да правя триъгълни банички, ама може да е наложена баница за по мързеливо.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #250 -: ноември 22, 2018, 15:20:18 »

От вчера съм се напънала да ви изчета. Отдавна не ми се е случвало да имам Н на брой непрочетени страници и Н на брой дни отсъствие. Бях на ролкови кънки, на метла, на ей такива превозни средства, че времето за нищо не ми стигаше. Сега игнорирах прането за сгъване по дивана, купчината за шиене и реших да пиша. smile
Беше ми интересно да чета за първите дами и за съвременното робство. Мери ми, благодаря, беше много интересно всичко! Хехе, мен ме напуши смях с коженото палто, защото все пак това е първа дама на Кипър! Мой приятел преди години живееше там и ми беше много интересно да разказва, та нали разбирате Кипър! - слънце, жега, плаж... Жената явно си има едно палто и си го тупа от нафталина, когато се налага. Wink
Иначе - добре сме, здрави сме, подготвяме се за редица празници. Първо ще е прощъпулката на дребния. После идва ред на рождения ден на свекъра - там му подарихме подаръка и нямаме преки ангажименти. После чак са Коледа и естествено въпросът какво да подарим на ММ на баба му, защото има имен ден. Миналата година го измислих бързо и лесно иначе е мъка. Всичко прибира и ще го извади след 100 години, за да ни го върне като подарък, а то това съвсем не е идеята. pardon
Тази година ще си поръчам хубава чанта (замотах се, а трябваше отдавна да го свърша това). Събирам пари, за да си изрисувам веждите в салон, искам ботуши, от хубаво бельо имам нужда (такова като на Булчето lol ) и разни ей такива водолейски неща. Рядко оставам без идея какво някой да ми подари, а напоследък сама доволно се запасявам с хубава козметика тип "кефът цена няма". За ММ съм в ступор - той иска единствено пари, за да ходят фирмено на вила. huhhuh.gif Това им е нещо като банкет, но си изисква и допълнително не малко лични пари. Кокона я уредихме с тротинетка, макар да гледам тая въпросна четка с Елза и сигурно ще я поръчам на нашите или на свекърите. Миналата година получихме куп играчки, с които не че не е играно, но ми идва някак супер излишно. Вложени пари в стоки, без които можем.
Бубе, давай с контейнер good Това с торбичките ми е голяма простотия да търсиш модели, пък я пасне, я не... Ние сме с воден филтър, та директно в тоалетната изсипвам всичко, плакна и готово. Няма прах, няма гадости.
Рат, единият път хич не ми беше Ок след даряването. Обаче грешката си беше моя, че тръгнах без вода и от чакане съвсем пресъхнах. Последно, когато дарявах, изпих около 8 литра течности предния и в самия ден. Бях пушка good Аз предварително си се назобвам с цвекло, яйца, дробчета и спанак за около 2 седмици. Варианти има. Стискам палци всичко да мине по план. И да, вече тези операции са си рутинни. Наскоро оперираха наш роднина от дискова херния - лети човекът, лети!

И както казват - последно, но не по важност... Свекърва, съболезнования! heart Не мога да опиша възхищението си към теб за начина, по който си описала всичко! Надявам се НИ-тата да са добре.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: ноември 22, 2018, 15:28:30 »

Вие кво се оплаквате, нали ви подаряват бельо  girl_wink мм в магазин за бельо сигурно през живота си не е влизал. А чакайте влизал е, за бански 1-2 пъти. А да ми подари бельо... Никога не би!
Моята поръчка от Хипо я няма пък sad, а е само 1 столче за кола. Утре от емаг ще гледам да взема за плюшено то мече и за Ники за имен ден и за Коледа.
Благодаря ви за подкрепата! Надявам се и аз всичко да мине благополучно.
Свекърва, за принтера, ние сме с такъв, от който си печата е от телефоните снимки, документи, квото искаш. Безжичен е, много удобен.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: ноември 22, 2018, 15:48:17 »

Рат, тая година Хипото се застраховаха и си дадоха 10 дни за потвърждаване и бая за изпращане.Иначе от Комсед утре чакам поръчката си аз, от Хипото ни стон ни нищо.

Аз бельо рядко нося дантелено, не ми е удобно, нещо се бъгнах след раждането.Имах една лятна нощница дантелена с презрамки, облякох я веднъж и се схванах посред лято, така че тениски другарки и къси гащи smile Дърта съм вече за еротично бельо.  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: ноември 22, 2018, 16:03:40 »

Панде, това за лидл-ското пазаруване на бельо ми е наистина много девешко . pleasantry Типично зодиакално.
Миме, аз затова пускам до офис на куриери, мразя да ми навлизат в личното пространство . Затова мразя и таксита. huhhuh.gif
Али, финално ше знам да не ви подарявам играчки. biggrin  И аз така ги възприемам, още повече че у нас с нищо не се играе почти. Само се мрънка. pardon
Маги, лятото и аз не мога да спя по дантелки. Можех в апартамента, при това само август месец, в най-големите жеги. Не ставам за еротика в това отношение. Но пък дантелено бельо под бодитата си нося. Плюс че си купувам бодита с процент вълна, изхитрих се.
Аз категорично не мога да давам кръв- мен и без това редовно ми се вие свят ...
Сега се замислям че и моят не ми е купувал бельо, но за сметка на това настървено ми критикува пижамите, секвестира ги и ми избира такива по свой вкус. Аз от своя страна, не съм тръгнала да му хвърлям старите боксерки, все ми е тая.  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #254 -: ноември 22, 2018, 16:06:12 »

Дърта съм вече за еротично бельо.  blush
Ама ти нищо не каза в крайна сметка дали Миро се е постарал и те е оставил с голи ръце Wink Аз нали прясно изчетох всичко и помня... Все още!

О, Еми, купуваме играчки, но някак много пресято. Иначе имаме около 4 конструктора например pardon Играе се с тях, ама защо трябва да са 4?!
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines