Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 13:39:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2018  (Прочетена 84444 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: ноември 20, 2018, 13:10:57 »

Свекс, браво за спорта.Наистина отборния спорт учи на много неща и според мен подхода в това училище е по-добър.Ще ме извиняват ама на тая възраст, трябва да имат правила, които да следват.Иначе става ужас!А той от сега се е качил на главата на майка си и баща си smile Добър е де, не мога да му го отрека.

На мен изток ми е май прекалено екзотично.Познати бяха в Мароко, казват че навсякъде по пазарите има кобри в плетени кошници.Е хора аз там няма да стъпя.Изпитвам панически страх от змии и тичам с 200 като видя такова животно.Как да оцелееш в Мароко е въпроса?Та тия там Виетнам и т.н. съвсем ме загубиха и те.Аз съм по къщите, ще ходя да гледам в Прага къщите, щото няма змии  blum

Еми, не му се давай на времето.Студено, кално, мрачно пак си е хубаво smile

Панде, дано скоро започне пак да си спи сам.

Булка, стискам палци да оцелеете до почивката.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: ноември 20, 2018, 13:14:35 »

Привет!

Аз тотално се разболях, толкова бързо се разви това чудо, че буквално както само ме наболваше гърло вчера, едва се прибрах от университета и от тогава не съм мърдала от леглото. Надявам се само с бисептол да се оправя, но работата клони към антибиотик...

Поръчах първия подарък за годината - лети джанти ще подарявам на любимия. Дано да са свестни, не разбирам много, но пък кумеца ми предложи помощ (много мило ми стана) и уреди нещата  smile

Сега в петък трябва да е Black friday в Емаг, от там съм си набелязала няколко неща, на които отдавна знам цените, та ще видя дали реално ще ги намалят, за да ги взема.

За такава възраст момчета, за които говорите, мога да препоръчам някаква блутуд колонка, може и водоустойчива. Пускаш си я от телефона, много са вървежни напоследък.

Измислила съм всички подаръци за Коледа, само пари ми трябват, в по-голямо количество, защото както казах, напоследък нищо, което искам, не е бюджетно  tease За нашите ще вземем прахосмукачка, трябва да отделя малко време да прочета отзиви. За брат ми искам система за домашно кино, но понеже е доста скъпо ще се комбинираме всички роднини дето трябва да му подаряват. За милото джантите и още нещо ще мисля. За братовчедите - на момичетата тази година само бижута ще избирам, на момчетата шалове, шапки, ръкавици. На кумовете и кумците мисля големи кутии със сладки, по някоя покривка, кърпа, нещо за дома.
« Последна редакция: ноември 20, 2018, 13:16:44 от Bube » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: ноември 20, 2018, 14:40:47 »

Еми, ще я снимам напролет за теб smile на мен в мрачното време най- много ми харесва Wink

Гаргара си правя с преварена кола. Много помага да знаете Wink но вече не ме боли гърлото, на носа се премести

Маги и аз се надявам. Той си спи там, ама като се събуди и идва при нас да пие вода. А уж знае къде е в неговата стая.

Бубе, големи подаръци си намислила. Особено за брат ти. Той ще знае ли? Аз може и да се почувствам неудобно, ако ми подарят толкова голям подарък за Коледа и не знам. Преди години на ММ брат му ни подари уикенд в Банско, ние му бяхме взели само картичка. Добре, че е Иван и се реванширахе тогава.

Бисептол помага ли ти? Нашите много ме тъпчеха с него. Отдавна не го пия.

Вали сняг и гледаме Замръзналото кралство  DEER snow-man идилия lol
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: ноември 20, 2018, 14:59:48 »

Не, Панде, ще го изненадаме, но той е още дете, та няма да се почувства неудобно или нещо. Пък и този подарък ще е и от нашите. Освен това ние сме големи любители на кино вечерите (имаме и проектор) и когато се прибираме винаги се събираме в събота да гледаме, та това ще е един вид подарък за всички мисля.

Бисептол на мен още ми действа, да. Зависи колко рано съм го започнала обаче. Сега пих още при първите симптоми, та се надявам да съм пресекла нещата. Ще видим утре как ще съм.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: ноември 20, 2018, 15:10:08 »

Според моя лекар, бисептолът хич не е толко невинен, ама щом се налага- какво да се прави.
Панди, мерси, ще се радвам на пролетни снимки. А за влакчето- дано прояви интерес след година..
Бубе, мога само да си мечтая да подаря лети джанти, поне тук в сф за нашата кола цените са им около 1000 лв.. Като цяло явно семейството ти е много заслужило, което е супер. При мен май няма такъв вариант толко да слушат хахааха
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: ноември 20, 2018, 15:19:11 »

За нас Коледа си е най-големият празник, повече отколкото рождени дни и подобни, та това е и времето, когато си позволяваме да правим по-големи подаръци. Не винаги е било така - това във връзка как се е променило мисленето ми след като вече имам собствени пари. Когато бях по-малка и 50 лв. за подарък ми се струваха ужасно много. Но пък мисълта ми е, че ако ще е по-скъп подарък, поне да е нещо наистина нужно и което ще се използва дълго.

За летите джанти, Еми, и аз много го мислих, защото най-евтиния вариант щеше да ми е 800 лв. Но се консултирах и с хора, които повече разбират от мен и ме посъветваха да взема втора ръка, но оригинални, отколкото нови, но не маркови. Така ми излиза цената на половина. Договорихме се с човека, изглеждат идеално запазени, та мисля, не съм направила грешка. След няколко дни ще ги видя и на живо де, та ако има някакви видими дефекти, ще мога да ги върна.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #216 -: ноември 20, 2018, 15:23:29 »

Бисептолът си е антибиотик, така че да, не е особено невинен.

Преди години ни бяха подарили такава блутут тонколона и още си я ползваме, страхотно качество е и си я връзваме на всички устройства - тв, лап топ на каквото искам. Като сме в двора я изкарвам, връзваме за някой телефон и си слушаме музика, супер практично е.

Много обичам такива практични подаръци като джанти например ... аз за Коледа си мисля зимни гуми, че тук по цяла година караме с летни по принцип, обаче зимите взеха да стават студени и снежни и може да започне да се налага да сменяме гуми, особено аз, че в сняг няма да изляза с колата, ама изобщо с летни гуми.

Джанти 2-ра ръка може и да става, но за гуми никога ... имам толкоз неприятен опит с гуми втора ръка, че не мерси.

Онзи ден една жена, която ми разправяше как раздават кредити, ама на хора дето банките не им дават, съответно процентите са от 20 нагоре, сега по Коледа било лудница, всички кредити теглят. Аз не го разбирам ... в крайна сметка трябва да вземеш, каквото можеш да си позволиш ... да теглиш кредит с подобна лихва, тия хора не знам как ги мислят тия неща.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: ноември 20, 2018, 15:46:25 »

О, гуми втора ръка със сигурност не е правилен избор. Ако има нещо, от което не бива да се спестяват пари, то това е безопасността, затова никога не бих рискувала.

(всяко второ мнение днес е мое, но така е като цял ден съм в леглото)

За жалост много хора се подлъгват по такива бързи кредите, за които говориш, Виви и да, особено по това време на годината. Аз съм на мнение, че за всякакви събития, които ти предстоят (празници, сватби и т.н.), трябва да разчиташ на парите, които вече имаш. Или си си направил план да си събереш по някакъв начин, или пък ще разполагаш с по-малко. "По-малко" не означава по-лошо прекарване. Човек се учи да живее според чергата си.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #218 -: ноември 20, 2018, 18:56:50 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Тази година ще правя подарък само на себе си  blum blum blum Не че нещо, ама нямам време, нямам нерви, нямам желание  blush Който иска, да се сърди smile

Ще идват на братовчедка ми едни гости от Хамерика и ще обикаляме с тях, мисля ей там да си дам парите - за емоции.  girl_wink

Освен това ще инвестирам малко в колата, има разни консумативи за смяна, които са си пари. Да се порадва и тя Коледно lol lol

Оставям ви, че имам Актове 12 да проверявам и съставям Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: ноември 21, 2018, 09:03:40 »

Добро утро мили мои!Аз днес съм щастлива, не ме питайте що!Защото имаме нов обект да работим  blush Значи аз без работа не мога да седя, изпростявам, почвам да мисля глупости и се чудя с кой да се скарам!Не ставам аз за мързелуване!

Аз днес изпратих половинката да ходи да купува подаръка на дребната.Тя си поръча ел. четка за зъби с Елза и сега я има намалена в Метро.Та е строен там трябва да е първи на входа на магазина!Заплашила съм го с наказание  girl_wink

Хубав ви ден от мен!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: ноември 21, 2018, 11:08:14 »

Привет!

Честит Ден на християнското семейство! Пожелавам ви разбирателство, подкрепа и много, много любов  heart

Маги, аз те разбирам за работата. Когато нямам какво да върша (за какво да се притеснявам) постоянно имам натрапчиви мисли. Мразя това качество в себе си и няма да се откажа да се боря срещу това, защото за мен е важно да мога да си почивам/мързелувам здравословно.

Къде изчезнахте бе, хора? Нещо никакви ги няма Мимето, Али, пък и Рат, и Киви. Хайде предпразнично да се завърнете и да си повдигаме коледния дух  Girl_hide

« Последна редакция: ноември 21, 2018, 11:11:22 от Bube » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #221 -: ноември 21, 2018, 11:44:42 »

Здравейте!
Маги, честит ти нов ангажимент smile Да си го работиш планирано, без допълнителни усложнения и натегнати ситуации Wink
Купихте ли четката? За мъжа ти ми е жал, затова питам funnytooth
Бубе, и аз това се питам. Надявам се да са добре зачезналите и само от натрупани хубавини да нямат време за писане. Добре, че е Фб, та да виждам, че имат все някаква активност по принцип. Ако скоро не се разпишат, почвам лично да ги проверявам на всички платформи.
Да, днес е празник, голям при това. Но смисълът му е съвсем друг, църковно ориентиран. Тук ще сложа изобразяващата събитието икона и преписаното послание/пожелание, което трябва да си споделяме.
Иконата "Въведение на Божията майка" представя тригодишната св. Отроковица, възкачваща се по стъпалата и влизаща в храма. Изобразеното на тая икона събитие трябва да ни внушава желанието да водим децата си в храма Божи, от млади години да ги учим на молитва и слушане Св. Писание, за да могат и те да растат в благочестие и все по-високо да се издигат по стъпалата на добрите дела и благочестивите помисли.
Много от религиозната ни култура е затрита, разбирам и че е нужно нещата да се казват просто и разбрано, но въпреки всичко се чувствам задължена да обърна внимание и към началото и същността. Wink Все пак съм най- старата тук Wink


* 1.jpg (20.26 KB, 131x188 - видяно 2717 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: ноември 21, 2018, 12:02:28 »

Мда, определено и ФБ внася объркване в празника с честитки под икони тип - да сте живи и здрави фамилията.
Губещите се да се завръщат коледно!
Аз поръчах още един космонавт, апрески ще му дадат и май е това.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: ноември 21, 2018, 13:59:12 »

Чакайте да ви питам - като говорим за подаръци и обикновено темата се върти около това какво ще подаряваме, а какво искате да получите?

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #224 -: ноември 21, 2018, 14:18:53 »

Чакайте да ви питам - като говорим за подаръци и обикновено темата се върти около това какво ще подаряваме, а какво искате да получите?
А така! smile
Аз на американския Дядо Коледа поръчах едно такова, като лампа. Слага се на врата, с лед светлина е и може да се ползва за плетене или четене, без да пречиш на седящите около теб. Холандски може да ми донесе луковици на лалета /ако не забрави/ и едни страхотни джинджифилови курабийки, а тукашният знае, че ако не ми подари принтер, аз сама ще си купя. Не е казано, че точно за Коледа трябва де е, когато му дойде времето smile.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines