Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:47:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2018  (Прочетена 83808 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: ноември 14, 2018, 12:30:12 »

Кофти серия, Булче, гуш!
Аз като съм болна, нищо не правя. В 5 клас веднъж имах температура ама останах, защото имах контролно. Имах 4 и от тогава нищо не правя като съм болна. Не става дума да ми тече нос само , примерно, ама ето ти си била зле. Да се оправя и Звяр!
Понякога се чудя, ти ли си прекалено борбена, аз ли прекалено лесно се предавам  huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: ноември 14, 2018, 12:57:53 »

Булче, ти сама си го каза. Аз бих помислила и за смяна на градината. Знам, ще кажеш- има си приятели, познавате всички. Но в градина с по-малко деца ( частна ), има шанс да боледува по-малко. Не знам, мисля на глас. Ти си знаеш.
И аз болна нищо не правя като Пандич- и не уча и работодателя така, защото свикват и го приемат като нормално.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #137 -: ноември 14, 2018, 13:18:40 »

Кофти серия, Булче, гуш!
Аз като съм болна, нищо не правя. В 5 клас веднъж имах температура ама останах, защото имах контролно. Имах 4 и от тогава нищо не правя като съм болна. Не става дума да ми тече нос само , примерно, ама ето ти си била зле. Да се оправя и Звяр!
Понякога се чудя, ти ли си прекалено борбена, аз ли прекалено лесно се предавам  huhhuh.gif


Как нищо да не правиш като имаш дете около теб което се нуждае от теб и иска само теб като е болно. Не става въпрос за борбеност,а за поемане на отговорност, и тук на мен ми е най-трудно, да кажа не на някои неща, но като знам че работя с месеци върху тях, не мога да си го позволя.

Еми, ако мислиш че в частните по-малко боледуват жестоко се лъжеш. Същата работа е. Мога смело да кажа че той мъжки се държа този сезон, от 18.09-05,11 нямаше нито един неприсъствен ден, но такъв си е сезона сега, едно след друго лепят.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: ноември 14, 2018, 13:45:39 »

Булче, бързо да се оправяте с Звяр!
Зависи колко съм болна, последната настинка беше толкова гадна, че и да исках нищо не можех да направя, щом станех права и ми приперняваше до припадък. Едва изчака тате да дойде и да поеме Ники.
После и аз съм на маникюр, дано не лепна нищо. Ама тя моята си седи с маска почти нон стоп, заради праха и миризмата.
Днес ми е супер мрачно и студено. Зимата чука на вратата. Поне сутринта Милена ме зарадва с коледни снимки и ми едно коледно вече...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: ноември 14, 2018, 13:57:44 »

Булка, ще се научиш с времето, ще си пренаредиш нещата.И аз бях като теб, много години съм ходила болна на работа, едва гледаща.Операция ми правиха и на третия ден бях в офиса.В последствие видях, че смисъла е минимален и дори повече те уважават когато знаят, че имаш принципи, изисквания и си ги пазиш.Но ние сме свикнали да се раздава, за да се докажем.Не е правилно!И моя мъж е като твоя, след работа да го накарат да работи.Трябва да е нещо много извънредно и да знае, че ще му донесе голям плюс.

Аз се разходих по улиците, днес времето е хубаво.В събота съм на бар, ще слушам и гледам Миро!На такова нещо в Плевен не съм ходила от едно 10г.Като бабичка се чувствам какво да ви кажа.Нито знам как да се облека, нито нищо.Но сме една женска компания от 10 жени, половината са медицински представители, аз де се напъхах не знам.Дано си изкараме хубаво smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #140 -: ноември 14, 2018, 14:12:31 »

Наистина трябва да се променя...

Съгласна на 100%. Да ти казвам ли I told you so... или ти сама ще си спомниш преди няколко месеца колко ентусиазирано възхваляваше това темпо на работа?

Много ми хареса мисълта и си я купих на магнитче, сега си го припомням като си отварям хладилника: You get in life what you get the courage to ask for.

Дерзай!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: ноември 14, 2018, 14:17:43 »

Magi, барни една рокля и хубава чанта! good
Аз чакам с нетърпение да видя дали ще се класирам за съботно излизане със съфорумка, че отдавна не съм имала цял ден и нощ за културА.  pleasantry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: ноември 14, 2018, 14:30:13 »

Рокля, абсурд.След последния прием на хормони не приличам на човек.Мисля за един панталон и едно поло без ръкави(златисто е ще съм като светкаща коледна топка).Имам и сако за случая, че не знам колко топло ще е в тоя бар.На мен кръвта ми вече е към замръзване, та бая трябва да се потруди Миро, че да остана без ръкави.Целта е да излезем, пък аз вече с никой не се сравнявам.Хич не ми пука супер ли съм или не съм!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: ноември 14, 2018, 14:32:28 »

Здравейте!

Тази седмица майка ми е отпуска и днес оставих Алекс при нея, докато си прибера пратките от Еконт и търсих подарък, че сме на РД. Тук е студено и нямаше как да го влача с мен, пък и нямаше да можем да излезем от детския магазин без рев.Много бях бърза като съм сама, даже майка ми си помисли, че съм тичала. Но то това вече си ми е нормалното състояние.

Маги, аз на повод винаги съм с рокля, друго не признавам. Но има хора, които не носят и обичат панталон например. Мацни някакъв грим и си готова. И най-важното - усмивката.

Искам да питам, който е купувал детска масичка съм столче да ми препоръчате??? Дървени искам да са. Четох, че хвалят Икейските, но не знам. Спомням си, че Али някога беше писала, но не помня подробности.

1 отговор Маги, писала си за роклята, но няма да поправям.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #144 -: ноември 14, 2018, 14:34:11 »

Съгласна на 100%. Да ти казвам ли I told you so... или ти сама ще си спомниш преди няколко месеца колко ентусиазирано възхваляваше това темпо на работа?

Много ми хареса мисълта и си я купих на магнитче, сега си го припомням като си отварям хладилника: You get in life what you get the courage to ask for.

Дерзай!

Темпото аз си го създавам, просто трябва да режа малко повече хората около мен... че при стрес ми пада имунитета и от там боледувания...

Маги весело, завид! За дрешки, един хубав черен панталон с хубава блузка и си готова! Аз другия уикенд планирам купонче с мамите от отчетната smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: ноември 14, 2018, 14:37:07 »

Моята си е замръзнала по принцип, като на змЯ. crazy
Златисто поло звучи супер, ама и на мен ще ми е холоднО така. Тук по моловете в ресторантите пускат бая жега, но извън моловете нямам кога да стъпя, за да видя в баровете по центъра как е. nea
Очертават ми се Коледа, Нова година, рд на малкия и на мъж ми, а нямам ЕДНА нова рокля. Не ми се снима със старите, дразня се после на  фотосите. Нямам време и за алиекспрес, замотах се. Ще диря по магазините, но като гледам как са ги напускали със стартова цена от 80 лв... crazy , за нещо което ще облека 1 път, а ми трябват 4 броя.... не мерси. nea
 п.с Нови отговори: Миме, икейските неща  са ок за деца, инак другите им мебели не одобрявам, не са моето нещо.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: ноември 14, 2018, 14:37:16 »

Миме, Ники има икейска и е супер!
Маги, важно е да се изкефиш на преживяването, няма значение с какво си облечена.
Булчеее, а форумска среща кога?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: ноември 14, 2018, 14:42:56 »

Икейските детски стават.Аз ако имах възможност такива щях да взема, но поръчах на един дърводелец.Още я ползва масичката със столчетата.И от Икеа взехме дъска за рисуване с един топ хартия, много са хубави.
Аз ще се изкефя, поканих още 2 мацки с мен дето са ми по-близки, та предварително с тях ще се сгрея с винце и после Миро да ми пее.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: ноември 14, 2018, 14:51:42 »

Хмм ами ако не намеря други, икейските ще са вариант.
Маги, каква е тази дъска с хартия? Четох някъде за такива.

Еми, и аз скоро не съм си купувала рокля, последно лятото. И сега в събота бяхме на фирмено парти, добре че изнамерих една, дето съм я слагала един път. А преди като знам, че постоянно си купувах, сега ми се свиди да дам пари и да си седи така в гардероба или да я сложа веднъж.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: ноември 14, 2018, 14:53:15 »

Хмм ами ако не намеря други, икейските ще са вариант.
Маги, каква е тази дъска с хартия? Четох някъде за такива.

Еми, и аз скоро не съм си купувала рокля, последно лятото. И сега в събота бяхме на фирмено парти, добре че изнамерих една, дето съм я слагала един път. А преди като знам, че постоянно си купувах, сега ми се свиди да дам пари и да си седи така в гардероба или да я сложа веднъж.
а, хич и не седи, после ги продавам  в олкса. Особено ако не ми е била удобна или нещо от сорта. pardon
Сега ме подсещаш че имам една, която май я няма по снимки. Ще ида да ровя. pardon

п.с Някой да ми обясни защо почти всички рокли се правят за хора с големи цици или за хора със силикон...
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines