Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:32:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2018  (Прочетена 83831 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #120 -: ноември 13, 2018, 14:27:27 »

О, подаръци основно за децата и то ще е съвсем обрано. Предни години сме купували за повече деца около нас, ама нещо няма да се напъваме много. Това за вещите важи с пълна сила и за нас. Бяхме изрично казали за рождения ден на малкия без играчки. Е, няколко месеца по-нататък за имения му ден си има нови. То една ракла плюс три чекмеджета не стига pardon От време на време яхвам метлата и се разчиствам, ама да видим кога пак ще е.

Специално за Киви https://makeit-loveit.com/category/crafts-sewing-home-decor/clothing/page/6 Сайтът е страхотен. Има много идеи с картинки, че да не се пъне човек да разбира разни обяснения. Аз рядко шия за децата, че си е време и трудоемко, а те още растат супер бързо и някак не е оправдана инвестицията. Иначе това лято си наших доста поли и рокли. Някои кройки ги имах, други си ги свалях от купени дрехи.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #121 -: ноември 13, 2018, 14:56:26 »

Не ми се пише в отдушника.
Майка ми почина тази сутрин. Беше съвсем спокойна и успях да се сбогувам и да и поискам прошка.
Наистина вече си я спомням като млада - беше толкова енергична, сръчна и широко скроена.
Съвсем в неин стил, в главата ми изплува спомен, как преди години изкопа дупки в двора на вилата и нареди на децата /НИ2 и внуците на леля ми, тогава на 4-5 годинки/ да не ползват тоалетна, а да торят почвата, че да засее на следващата година по една малина там. Имам снимка с три голи дупета heart heart heart.
Светла и памет. Сега е на по- добро място и сигурно пак може да танцува. heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: ноември 13, 2018, 15:15:44 »

Свекърва, думите няма да помогнат!Мир на душата и!И вярвай, там тя е по-щастлива!Тук тялото само я е спирало да прави любимите си неща!Прегръщам те!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: ноември 13, 2018, 15:16:24 »

Свекърва, искрени съболезнования!  cray
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: ноември 13, 2018, 15:21:28 »

Да почива в мир! Тя е на по-добро място вече!
Сила и кураж на теб!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #125 -: ноември 13, 2018, 15:26:37 »

Светла и памет. Сега е на по- добро място и сигурно пак може да танцува. heart
Светла и памет! Силни прегръдки! Ти се справи чудесно с изпитанията през последните и години, прекрасна подкрепа беше. Респект!  heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #126 -: ноември 13, 2018, 15:31:42 »

Бог да я прости! Пощадил е и двете ви от доста мъчни моменти. Дай боже всекиму толкова дълбока старост да изживее и да си отиде оставил живи и здрави деца и семейство!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #127 -: ноември 13, 2018, 18:09:10 »

Светла и памет. Сега е на по- добро място и сигурно пак може да танцува. heart

Свекърваheart heart heart

Да е светъл и лек пътят на душата й.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: ноември 14, 2018, 00:21:49 »

Свекърва, искрени съболезнования! Мир на душата й!
Не знам повече какво да напиша. Това ми е много болна тема...Вярвам, че е на по- добро място! Спомняй си я винаги такава! Всеки път, когато си разказвала за нея си ме карала да се усмихна без да я познавам.  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: ноември 14, 2018, 08:44:10 »

Добро утро момичета, как сте днес?Живота е странно нещо, едни си заминават други идват на този свят.Но това е кръговрат.А ние се борим със зъби и нокти да го изживеем достойно!

Моята дъщеря от снощи е с променен глас, за мен е сигнал, че нещо става.Предполагам ларингита и се е възпалил и утре ще я остава в къщи.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #130 -: ноември 14, 2018, 09:13:48 »

Да, Маги, така е! Точно когато майка ми е напуснала този свят, брат ми е извадил голямо здраво момченце 4200 след 36-часово естествено раждане. Едни изпращат, други посрещат, но всички с надежда и вяра за светъл път в отвъдното или тук.
Отворих книгата за ритуалите и обичаите на Лилия Старева. Отново съм изумена колко успокояващо действа написаното и как насочва вниманието към положителни мисли. Трудно ми е да разбера защо се прави всичко това, но поне близките на покойника се чувстват ангажирани, че все още помагат с нещо.
Хубав ден желая на всички!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: ноември 14, 2018, 09:35:19 »

Добро утро!

Снощи дребното заспа в 20ч. И друг път е заспивал такси си спи до 7-8ч сутринта. Обаче снощи се събуди  22:30 и почна иска мама, иска тати, иска ябълка, иска мама, иска кисело мляко и накрая се насади при нас и заспа в 1ч. Аз няколко пъти се будя и усещам, че ме рита, пък виждам, че не съм в неговата стая и се чудя къде съм. Понаспахме се, ама голямо разигране. Вече няма да го оставям да заспива в 20ч.

Хубав ден
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #132 -: ноември 14, 2018, 09:46:02 »

свекърва, чудно нещо е живота, да е живо и здраво момченцето и да получи всичко най-добро от майка ти!

Мен взе зверски да ми писва. Толкова съм уморена че не е истина. Понеделник се събудих и като седнах някой все едно ме удари в корема, болки, гадене, тресеше ме.Пипнах някакъв стомашен вирус, най-вероятно от маникюристката, тя ми сподели че тя е карала такъв, дъщеря и също и 3 дни по-късно аз. За да бъде по-забавно Звяр както си се беше подобрил, понеделник срещу вторник започна да кашля зверски, вдигна температура която сам свали, но беше голям купон хем да ти се гади хем да успокояваш кашлящо дете. Та вчера си останахме вкъщи двамата, мен ми се гади, той кашля, но се наложи да работя от вкъщи и той ми висеше на главата. И ми е мега тъпо че шефката ми въпреки че знаеше че ми е зле и й казах че ще работя от вкъщи не написа, абе почини си, недей, боледуваш напоследък, йок... За капак ММ заминава утре за Ел Салвадор и оставам сама, поне съм извикала детегледачката до края на седмицата та да не трябва да тичам между градини и доктори... Плюса на всичко това е че отслабнах аххаха вече съм почти на кг от преди да забременя.  shok. Искат да ходя и в Азия в декември за 2 дни, но отрязах още от сега, имам опция да се включа от вкъщи та го предпочитам пред това да пропътувам света.

Та май за отдушника бях, ама такова е настроението днес!



Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: ноември 14, 2018, 10:05:47 »

Булче, лично мнение - на твое място бих променила нещо. Какво точно- ти сама ще прецениш. Но колкото и да си силна, не е ок нонстоп да се мъчите така. А и виждаш че медали няма- ползват те до последно.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #134 -: ноември 14, 2018, 11:41:37 »

Булче, лично мнение - на твое място бих променила нещо. Какво точно- ти сама ще прецениш. Но колкото и да си силна, не е ок нонстоп да се мъчите така. А и виждаш че медали няма- ползват те до последно.

аз знам че аз съм си виновна и съм people pleaser (на български ми звучи странно тази дума), все едно чакам някой да ми каже удари спирачките. Тя шефката ми по-принцип не е да ме кара да работя докато съм болна или отпуска, аз сама си го причинявам,ама явно и сама ще трябва да спря. ММ примерно никой и нищо не може да го накара да работи извън работно време, даже отказва директно срещи след 17:00, защото иска да си приключи задачите за деня, аз обаче съм муня и сама се съгласявам на срещи в 19:00 примерно. Наистина трябва да се променя...
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines