Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:37:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2018  (Прочетена 83826 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #90 -: ноември 09, 2018, 09:06:46 »

Свекърва, много съжалявам за развитието на нещата при вас. Много е тежък моментът, но знам, че и грижите, които полагаше не бяха малко. Може грешно да бъда разбрана, но ще го напиша, защото наистина вярвам, че идва време, когато трябва да пуснем душата да се прибере у дома, там от където е дошла и да я освободим от оковите на физическото тяло, което в последните години така я е свило, че не и дава възможност и за миг да заблести! Сигурна съм, че швейцарката е била прекрасна, ярка личност съдейки по твоите разкази, но пак от тях знам колко много и е взела болестта. Кураж! Ако се случи най-лошото в нашите човешки представи, просто знай, че страданията са минало за нея.

На мен това време от годината ми е много минорно също, винаги ми напомня за едно загубено без време дете, покосено от тежка болест. Съвпадението е много тъжно при нас, пада се така, че 32 има имен ден на неговия ( вече бивш) рожден ден... и всеки път, когато аз ще слагам почерпка за гостите явно, ще се сещам, че има една майка, която днес много би искала да празнува...  
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: ноември 09, 2018, 10:45:40 »

Кураж, Свекърва, тежък момент.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #92 -: ноември 09, 2018, 10:48:19 »

Прегръщам те, свекърва! Ти си желязна!

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: ноември 09, 2018, 13:27:17 »

Свекърва, сили и кураж ти пращам!
Киви,  cray
Еми, аз онзи ден писах, че съм се включила в операция плюшено мече. Избрала съм вече подарък, ще изчакам черния петък и го поръчвам.


Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: ноември 09, 2018, 14:30:13 »

Здрасти!
Свекс, кураж и от мен. Не знам какво да кажа в такъв момент... Думите не стигат. Нека стане най-доброто за всички. Силно гуш   cray
Днес разбрах още подробности - всички власти знаят за случая. Подавани са немалко сигнали. Била в 12 кл. и всички очакват с нетърпение да завърши... Не можем нищо да направим каза и директора...
Тук е пекнало... Дано да има слънце в душите  heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #95 -: ноември 09, 2018, 14:36:37 »

Фани, не мога да повярвам, по-точно не искам да повярвам, че с моите данъци се издържа един обезверен и апатичен чиновнически апарат. Ако случая го "надуши" някоя медия, ще се разшуми, на тези, които сега казват нищо не можем да направим, ще им се припишат хиляда провинения за неизпълнение на служебни задължения. Аз всъщност не съм очудена как реагират хората, тонът на действие на всяка институция се задава отгоре. А горето в социалната полика да не го коментирам... там пък ми е другата болка, ако си различен от рамката трябва сам да си проправяш пътя.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: ноември 09, 2018, 14:52:02 »

Аз въобще не съм изненадана от случая, за който разказва Фани. Много такива подобни истории съм чувала за ученици на свекърва ми. И да, нищо не може да се направи, майката на децата явно е приела тази ситуация . Това не е Норвегия.
То какво стана с тези случаи. Пак ли всяко чудо за 3 дни
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #97 -: ноември 09, 2018, 15:47:14 »

Гледах последното предаване на Карбовски, точно за ученички ставаше въпрос - склоняване към проституция и наркотици. Просто не ми го побира умът от тогава... Като почнеш от майките и стигнеш до любовниците им, то не са побои, то не е чудо. Навсякъде ги има тези неща pardon
За Норвегия заглъхнаха работите, явно такива са законите там и те ги следват.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: ноември 09, 2018, 16:06:44 »

Когато самосъзнанието е на ниво нула и генът е ужасен, няма какво да се очаква друго. Има и други фактори, ама е дълга темата.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #99 -: ноември 09, 2018, 17:19:46 »

Ученичката в 12 клас вече е пълнолетна. Вероятно за това нищо не правят.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: ноември 10, 2018, 18:09:25 »

Еми, аз вече съм си набелязала дете за Плюшено мече. Само ще потърся подходящото и го пращам. smile
И миналата година също пращах.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #101 -: ноември 12, 2018, 08:57:56 »

Добро утро и щастлива нова седмица!

Ние вкъщи кихаме и покашляме, но това е "чарът" на сезона, няма как... Не знам дали ви се похвалих, но от известно време имам шевна машина, ремонтирана. Обаче изобщо не знам от къде да я подхвана, защото ме е страх да не счупя нещо. Съвети за начинаещи приемам smile

 Offtopic за хора с въображение Wink
Киви със зелена хрема нормално явление ли е или да се притеснявам?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #102 -: ноември 12, 2018, 09:37:36 »

Offtopic за хора с въображение Wink
Киви със зелена хрема нормално явление ли е или да се притеснявам?
Едно дете в кабинета, работейки с пластилин, каза "Аз мога да направя и сопол...но ми трябва зелено!"

Добро утро и успешна седмица!!! Аз утре съм поканена на рожден ден на моя ученичка, в сряда на рожден ден на 1-годишен пич на приятелка...а в четвъртък е мояяяя!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #103 -: ноември 12, 2018, 11:22:56 »

Offtopic за хора с въображение Wink
Киви със зелена хрема нормално явление ли е или да се притеснявам?
От хлорофила е. Ако излезеш на слънчева светлина, може и с фотосинтеза да си вадиш хляба Wink.
Каква марка ти е шевната машина?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: ноември 12, 2018, 12:02:10 »

Едно дете в кабинета, работейки с пластилин, каза "Аз мога да направя и сопол...но ми трябва зелено!"

Добро утро и успешна седмица!!! Аз утре съм поканена на рожден ден на моя ученичка, в сряда на рожден ден на 1-годишен пич на приятелка...а в четвъртък е мояяяя!
Да продължа темата. Най- после разбрах син ми на какво вика аки ( с весел глас ). ОСвен на акото де.
От детските филмчета на английски явно е прихванал само Окей- АКи и Тай- Бай. pardon pleasantry
Та от децата какво ли не мож чуеш. Нищо не му разбирам а по цял ден дрънка.
Менианте, браво за инициативата.
Достигнахме момента, в който навън е по-топло, като грее слънце, отколкото вътре. crazy
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines