Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:28:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2018  (Прочетена 83796 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 06, 2018, 14:04:26 »

Еми, разби ме с тоя хумор.

Виви, като събереш повече неща за корекция ми ги пращай на ЛС ще допълвам.Предполагам става дума за участващите.

Пазарувайте, сега ви е паднало!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 06, 2018, 14:58:48 »

На мен тази седмица ще ми е за ходене по лекари. Вчера мм ми взе направление, че от последната настинка синусите още не са ми ок, днес бях на снимка, утре съм до АГто, четвъртък на УНГ  tease. По е днес най-накрая заведох и Ники на контрола за хемоглобина, че ми се виждаше пак блед, ама той е супер  yahoo даже всичко си е влязло в нормите за последните месеци, в които не е приемал нищо.
Еми, уби ме.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 07, 2018, 09:06:21 »

Как сте, мацки?

Аз днес от рано съм навън, ама подадох за деЦките smile тук очаквах много чакане и разправяне, ама отидох в 7:26 и 7:36 си тръгнах. Говореха английски, сега остава да почнат да ги плащат.

Да видим днес как ще ми върви денят, защото ставане в 6ч хич не ми е обичайното.

Хубав ден! Пожелавам ви днес да сте по-здрави и по-ведри от вчера smile

П.с. като чуя някоя да кашля и все за Рат се сещам. Ей, промила си ми мозъка вече!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 07, 2018, 09:22:34 »

ДОбро утро и от мен.Аз малко се замотах тая сутрин, но съм с главоболие и не съм много адекватна.Какво да се прави имам такива дни sad

Панде браво на теб и на тях!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 07, 2018, 12:14:38 »

Панде, ама разказвай по -подробно.  good

Минавам да ви изцвъкам този цитат, много ме изкефи финала му :
"Ние прекарваме 20-те и 30-те години от живота си в опити да сме перфектни, защото се тревожим какво ще си помислят хората за нас. След това ставаме на 40-50 и започваме да се освобождаваме от това, защото решаваме, че не ни пука какво си мислят другите за нас. Но няма да си истински свободен, докато не навършиш поне 60-70 и не осъзнаеш болезнената истина, че на никого не му пука за теб.“
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 07, 2018, 13:11:50 »

Привет, дами smile

Еми, това е като - дебел си и нямаш приятели, после отслабваш и осъзнаваш, че хората не са те харесвали, не защото си дебел, а защото си тъп  tease

Вчера как не ми се ходеше на концерт, но си прекарах много добре! Бях на два метра от единия край на сцената и аха да мога да пипна Енрике  Girl_hide Обича си човека публиката и много внимание ѝ обръща, което му прави чест. Беше доста емоционално и преди самия концерт - понеже бяхме правостоящи с моята приятелка, едно редене два часа предварително на опашка, после тичане... Присъствахме и на предложение за брак - попитаха иска ли някое момче да изпее на половинката си част от Hеro, до мен един вдигна ръка, отиде, изпя и какво стана, извади пръстен - страшно вълнуващо се получи!

Днес имам доста работа за университета, но и трябва да търся подаръци за два рождени дни, та се разсейвам. За подаръците - имам чувството, че има някаква страхотна инфлация - или всичко е станало по-скъпо, или пък съм се разглезила и не ми харесва нищо бюджетно...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 07, 2018, 14:02:24 »

истината е че всичко е скъпо- а човек опита ли  качество един път, не му се връща в палатката. pleasantry
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 07, 2018, 14:29:55 »

Здравейте !

На мен хич не ми се пише, защото не съм на кеф тия дни. Мрачно ми е и се чувствам все едно съм в дупка.
Ама да кажа на Еми, че днес взех книжката. Заинтригува ме заглавието. Благодаря и за пъзелчето.  give_rose Алекс веднага го нападна.  heart

Едно нещо ме направи щастлива. Поръчах си една книжка, а си тръгнах от куриерите с 5.  heart

Бубе, много хубаво за концерта. И за предложението.

Аз издирвам коледни пижами, че си имаме час за фотосесия.

Е.си, нямам желание за нищо. Не ми се готви...Май ще пия кафе и ще си мечтая за по-добри дни.  Girl_sing
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 07, 2018, 14:38:50 »

Понеже общото настроение тези дни е все минорно тук, да ви питам - имате ли рецепта или какво ви помага за излезете от "дупката"?
При мен съм забелязала, че не премислянето, а напротив, по-малкото задълбочаване в нещата ме връща на земята. Когато съвсем се сдухам, спортът също ми действа много ободряващо. Оплаквате ли се на половинките? Аз понякога имам чувството, че се превръщам в мрънкало и то за няма нищо. Затова в последно време си търся вътрешен мир първо сама, но ако нищо не помага винаги е хубаво да има рамо да си изплачеш мъката.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 07, 2018, 15:02:33 »

Аз пък днес се радвам на живота. Видях се с док, ей пак ми се прииска да съм бременна, ама няма да е скоро. Записах се в операция плюшени мече, ще подарявам шейна, щях комплект на Реал, ама са го заявили вече.
Като ми е криво всички наоколо страдат, щото мрънкам и им вгорчавам живота. Понякога ме е яд на мен си, че съм такава гадина, ама пуста пролетия  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #55 -: ноември 07, 2018, 15:05:26 »

Привет !

Губя се тия дни че пак съм си в джаза, имах и клиенти на посещение, днес едвам гледам. Много хубаво изкарахме снощи с тях, макар и французи, главата ни пръсна от смях. Ходихме в Cosmos, не знам що го избягвах до сега, оказа се с доста интересна кухня, молекулярна ли как се казва... ама много хубаво, всичко беше мега вкусно. Ядохме шопска салата с пяна от магданоз и сняг от сирене, аз ядох телешки бузи с чипс от гъби, крем от сирене и спанак, пяна също от сирене. Десертите не пробвах ама пак бяха мега яки, имаше горяща българска роза, баница от локум , локума беше на пяна. Абе много добър микс между традиционното и съвременното.А и франсето биг вожд беше толкова позитивен, той е CEO на компанията, около 70 годишен, и за първи път в България. Само повтаряше са бон,са магнифик, най-хубавия ми ден в живота, за него всеки ден бил най-хубавият в живота му!

Бубе дупките са съвсем нормално нещо, зависи обаче колко дълбоко задълбаеш и колко успяваш да се пренавиваш в проблемите които се намираш или си измисляш сам (аз съм способна много на това). Обикновенно се заравям в работа и нямам много време да мисля, както съм в момента, но остане ли ми малко свободно време и се въртя и аз в дупки.На ММ не му спестявам нищо, както и той на мен, не смятам че ще стана мрънкало ако му казвам, ама аз мъж не щадя за нищо, не работи или не е по-малко/повече измъчен от мен.

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 07, 2018, 15:25:24 »

Бубе, точно прекаленото вглъбяване в нещата води до още по-дълбоко потъване в дупката. Поне при мен е така. Ако имам някоя и друга свободна минутка само това ми е в главата. Не мога да измисля как да си отвлека вниманието в друга посока точно сега. На ММ му споделям всичко, няма и как да скрия, защото ме познава идеално. И той е в мойта дупка , семейно е този път. Снощи си поревах на рамото му. Ама имам нужда да излизат тия емоции. Някакво предпразнично е. Бляксс
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #57 -: ноември 07, 2018, 15:27:15 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

истината е че всичко е скъпо- а човек опита ли  качество един път, не му се връща в палатката. pleasantry

 Еми, good good good

...това е като - дебел си и нямаш приятели, после отслабваш и осъзнаваш, че хората не са те харесвали, не защото си дебел, а защото си тъп  tease

 funnytooth funnytooth funnytooth

Така, моля ви се без дупки, влизам да влея малко простотия в редиците lol Малко за смут diablo

Всеки си има някакви трудни моменти, но първо сме живи (много си заминаха без време). Доколкото знам сме относително здрави, имаме си другарчета в живота, повечето имате и деца...

'Ам'чи к'во ви е, бе  crazy crazy crazy

Я, по-ведро на нещата, можеше да сте родени в Саудитска Арабия, Афганистан, Сирия, Пакистан, Индия... beating

Ето ви как се излиза от дупка blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 07, 2018, 15:40:30 »

Мери ми пак кърти мивките! heart
Миме, радвам се за пъзелчето. Книжката не ми я връщай, чела съм я. Все така да се връщаш с пълни ръце от еконт. good
Аз съм си по природа тревожна. Откакто имам дете, нямам време за това. Както и когато работя по много. Инак като изпадна в мега дупка, чета Диагностика на кармата, имам почти всички томове.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 07, 2018, 16:10:14 »

Мерси за книжката. Ако някога решиш, че си я искаш само ми кажи.  smile
Иначе евала, аз не мога да си подарявам книгите. Много са ми скъпи и не мога да се разделя с тях. Сигурно звучи егоистично...но не е от егоизъм.  Ти беше изключение, че ти изпратих. За четене бих дала, но да си я подаря, тц.  pardon
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines