Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:14:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2018  (Прочетена 83829 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #225 -: ноември 21, 2018, 14:21:50 »

А така! smile
Аз на американския Дядо Коледа поръчах едно такова, като лампа. Слага се на врата, с лед светлина е и може да се ползва за плетене или четене, без да пречиш на седящите около теб. Холандски може да ми донесе луковици на лалета /ако не забрави/ и едни страхотни джинджифилови курабийки, а тукашният знае, че ако не ми подари принтер, аз сама ще си купя. Не е казано, че точно за Коледа трябва де е, когато му дойде времето smile.

Гледах някакъв принтер на ХП дето принтира снимки с един клик от телефона. Много яко.


Аз искааам гримчета, искам или шоколадовата палитра на Too faced или на UD Naked, евтина съм.  pleasantry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: ноември 21, 2018, 14:53:01 »

Гледах, че Сефората ще правят намаление, за другите не знам.Аз поръчах днес от Манго на децата дрехи smile

Аз не знам какво искам, честно  blush Искам пижама, искам нова чанта, искам нови боти, абе много неща искам.Реално искам да ми вземе нещо от сърце, без да ме пита 125 пъти какво да ти взема.Знам, че искам прекалено много и че накрая пак ще подскажа, сефте, ама това не пречи да мечтая, нали?!

Взел е четката за зъби и сега е щастлив и спокоен  smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: ноември 21, 2018, 14:54:20 »

Аз пък съм си харесала едно колие на сваровски, но не ми е удобно да си го поискам, а надали ще се сетят точно за него, та мисля може би сама да си го подаря  badgirl Дали ще има черен петък и за тях, знаете ли?

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: ноември 21, 2018, 15:00:40 »

аз искам фетиш палитрата на кат ; черни ботуши чизми че моите не са удобни, май това е.
Искам к спокойствие и мир вкъщи- ама чакам единият да порастне, другият да остарее. pleasantry
« Последна редакция: ноември 21, 2018, 15:18:23 от emmmmmy » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: ноември 21, 2018, 15:15:15 »

Здравейте!
Аз съм тук, ама случайно за гледах един сериали в НВО, оказа се че е по книги и сега всяка свободна секунда пета, за да видя какво става. Най-тъпото е, че книгите са 3, а третата я няма никъде-нито на хартия, нито он- лайн и ще умра от мъка скоро.

За Коледа не мога да измисля подарък за мм и не знам какво да правя. За себе си искам един куп неща както винаги, ама накрая ще кажа пари (нали събирам, за да ходя на мач).

Къщата на Панди много ми хареса.

Киви, ние два пъти водим Ники в зоопарка (на 2та му рождени дни). На първия беше само разходка, е малко гали понита та и им бърка в носа, порадва се на няколко животни и това беше. Тази година много му хареса, крещя и чака тигъра да мине до него, забеляза всички животни, които му показахме. На едни повече се радва, на други не обърна много внимание.

Знам, че казахте коледно настроение, ама ще си по мрънкам малко. Другата седмица ще оперират мама (смяна на става), всички сме напрегнали, с тате само се джафкаме. На всичкото отгоре днес трябваше да дам кръв, ама се оказа че не съм годна и сега тате или мм ще се пробват. А не ми се искаше.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: ноември 21, 2018, 15:18:07 »

Е сподели коя е книгата, ние също можем да потърсим.
Какво лошо има мъжете да дадат кръв?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: ноември 21, 2018, 15:24:12 »

Какво им е на мъжете, че не могат да дават кръв?Всичко ще мине Рат, тия операции вече са като рутинни.

Сваровски май имаха някакво намаление в петък, но не помня колко.Информирам се аз за всичко smile

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: ноември 21, 2018, 16:08:49 »

Еми, "Аз, вещицата", "Нощна сянка" и " Книгата на живота". Търся третата под каквато и да е форма. В няколко книжарници казаха, че имало про лем и не я издават вече.
За кръвта, тате пие лекарства и с неговите световъртежи не искахме да дава кръв. А мм веднъж е давал, после беше като пред умиране (едва ходеше, нямаше сили) и го е страх най-вече, та за това исках аз.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: ноември 21, 2018, 16:11:34 »

Поне на мъж ти се надявам че нищо му няма  good
ще потърся и аз книгата.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #234 -: ноември 21, 2018, 16:50:18 »

Рат възтановяването е тежко, иначе самата операция бързо минава. За даряването на кръв, и аз съм дарявала, след това легнах и спах 2 дни. Та ако е само това тм нищо няма да му има.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: ноември 22, 2018, 08:28:49 »

Добро утро, как сте?Аз днес имам да получавам 100 поръчки, ще фалирам ама няма как.Поне подаръците за децата да са тук и да съм спокойна.Другия месец, ще почивам и само ще зяпам smile
Вие как сте?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: ноември 22, 2018, 09:05:46 »

Добро утро! Маги, аз съм фалирала отсега! Данъци, зъболекар ме чака... И двете неща не искат питане.
Но съм бодра и на кеф- две сутрини подред бивам оставяна да се наспя- явно студът изморява дори зверчетата малки по света. pardon
Чета сега " Обслужвал съм английския крал" - препоръчвам на хора с черен хумор!!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #237 -: ноември 22, 2018, 09:47:27 »

Хъм, нямам време даже да се замислям за подаръци,ама е време май... ще изчакам да мине лудницата тоя уикенд и се заемам. Имам да пазарувам за Плюшено мече, за Зверо, на Зверо братовчедите, и няколко приятелски деца. На бабите снимки от Зверо в календари и можеби ще им направя коледни кошници. За ММ се чудя още, желанието му е мега скъп часовник, ще видя какво има утре на Fashion days, ако не, намислила съм му комплект за поддръжка на брада, някакви четки и мазила.

Той милия снощи се прибра в полунощ, толкова зле изглеждащ през живота ми не съм го виждала. Едвам дишаше, цялото лице го болеше, явно са му възпалени синусите. Днес и утре ще си остане вкъщи да се възстанови.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: ноември 22, 2018, 09:58:55 »

Булче , красив ли е този часовник поне, покажи го.
Бубе, виждала съм почти същото колие на много по добра цена, пиши ми на лично ако искаш. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: ноември 22, 2018, 10:03:14 »

В Касио ще има -20%.Аз тая година съм бюро справки smile
Булка аз използвах момент без работа и систематизирах подаръци, направих списък кой какво и поръчвах.Щото е сега като ме налегне проекта върви пазарувай!Сега малко ще има да чакам куриери и да мъкна чанти ама това не ми е проблем.Всяка година така става.А и ми е много важно за племенницата да ми дойдат подаръците, че тя на 13.12 става на цели 4 години.Голяма фръцла и тя стана smile

Какво му е на твоя мъж, от разликата в температурите ли му се е получило това възпаление?

Еми, ние данъците в началото на годината, ама май декември излиза гражданската на колата, не знам с тая кола не съм в час кое кога се плаща.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines