Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:39:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изоставени преди сватбата!!!!  (Прочетена 19479 пъти)
 
olga
Гост
« -: октомври 23, 2007, 22:23:26 »

Здравейте!
Предполага се че този страхотен сайт е само за хубави поводи - сватба,приготовления,медени месеци..............и т.н.,но има и такива момичета,които са изоставени преди сватбата - 1 седмица!Хубавото в цялата история беше ,че не ме оставиха пред олтара
МНОГО БОЛИ!!!
И на най-големият си враг не го пожелавам!
МНОГО Е ТЕЖКО.................

Моля пишете само на кирилица!
« Последна редакция: октомври 23, 2007, 23:56:36 от fiibi_bg » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1 -: октомври 24, 2007, 07:51:14 »

 Oh my ... Миличка, какво стана???? shok
Да не се сдърпахте за някоя глупост- то това е нормално покрай сватбата! Не бива ако е нещо дребно да стигате до крайности! nea shok
Сигурна ли си, че не е просто някаква емоция?
Сподели, кажи ни, поне си излей..може пък нещата да не са както ги мислиш /дано!/.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #2 -: октомври 24, 2007, 08:07:25 »

То май караниците преди сватбата са нормални.Ние преди да се оженим щяхме да се разведем.Особено като има доста време до сватбата нещата се променят всеки ден и се чудиш дали постъпваш правилно или това е най-голямата грешка в живота ти.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 24, 2007, 08:28:03 »

Съжалявам за слученото се!  nea
Но по-добре преди, от колкото след или още по-лошо на самата сватба.
Повярвай ми случилото се е по-малкото зло.
На въпроса “Защо на мен?” едва ли ще намериш отговор.
Сега ти е нужно да се успокоиш и да продължиш напред.
След време да намериш друг спътник. Може би съдбата има други планове за теб.
Живота продължава.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 24, 2007, 13:13:19 »

Мила съжалявам за случилото но Тео е прав - случило ти се е по-малкото зло. Ако пък бяхте се оженили и след два месеца разводи - ужас  Oh my ...
Ще дойде истинският и ще бъдеш най-щастливата булка на света - ние сме на среаща  kiss2 girl_in_love
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 24, 2007, 13:25:58 »

Ние също бяхме доста изнервени преди сватбата, дори на няколко пъти си викахме отменяме сватбата!  Girl_sing Съжалявам за това, което ти сее случило! Но трябва да гледаш напред! Може би е било за добро!  pardon
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 24, 2007, 13:33:59 »

 Offtopic
Ние също бяхме доста изнервени преди сватбата, дори на няколко пъти си викахме отменяме сватбата!  Girl_sing pardon
И ние така на два пъти и после ми ставаше смешно като се сетя за какви глупостии  laugh laugh laugh
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 24, 2007, 13:36:19 »

абе то караниците по сватбата са си едно, но не вярвам заради това да са се разделили !!! всеки се кара, то ако няма караници, значи тогава нещо куца !!!

 мила много съжалявам за това, което ти се е случило, наистина е много тъжно в един момент цялата ти представа да се изпари всичките мечти, но явно такъв е живота продължавай смело напред !!!! smile good
« Последна редакция: октомври 25, 2007, 08:11:16 от Ели . » Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #8 -: октомври 24, 2007, 18:45:40 »

olga, съжалявам за това, което ти се е случило shok
Не унивай, трудно е в началото, другите дават смело съвети (и форума в това число  smile, но само това могат да направят другите. Всичко друго зависи от теб - бързо се помъчи да забравиш това good good
Продължавай смело напред Wink Ние сме с теб give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #9 -: октомври 26, 2007, 19:18:40 »

Миличка излючително много съжалявам за това което ти се е случило  Cray cray Просто незнам какво да ти кажа, то каквото и да е в този момент няма да ти помогне или да намали мъката ти  Girl_sing girl_impossible
Мила наистина сега това ни най- малко няма да те успокои и даже може да му се изсмееш- но наистина всяко зло е за добро NO И другите са ти казали, но явно просто не е трябвало да се случи сега, може това да не е бил мъжът за теб Girl_hide Girl_sing Може би има някой по- достоен с който съдбата иска да те срещне  girl_in_love
На този етап трябва да мине много време за да преодолееш болката и огорчението, но когато това стане много силно се надявам и ти го пожелавам животът да бъде безкрайно щедър към теб give_rose И ти да бъдеш толкова щастлива колкото не си била никога до сега- да намериш щастието и мъжът който те зслужава  girl_in_love NO Good luck
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 27, 2007, 14:50:32 »

съжалявам това е ужасно!!!наистина е ужасно!!!!не ммога да си го представя направо!ние с милото вечерта преди сватбата заради моите нерви така се скарахме и часове преди подписа му казах че не искам да идва и не го обичам и го мраззя blush blushмале от тея нерви какво стана crazy crazy crazy crazy и не само тогава през последния месец 2 направо се скапахме от каране и даже се сбихме веднъж!!!той щеше да е изоставен
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #11 -: октомври 30, 2007, 09:39:17 »

...даже се сбихме веднъж!!!той щеше да е изоставен

 shok Верно ли миличка, недейте така... За какво толкова се карате, пък чак се и биете pardon
Я, сега като ви гледам снимката - вижда се колко много се обичате, недей така give_rose give_rose give_rose

Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 30, 2007, 10:27:21 »

ама знам ама какво д анаправя тея нерви ме скапаха blush blush blush ама беше сериозно положението :'(сега сме по-добре girl_in_love
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 01, 2007, 14:07:38 »

Миличка Олга, наистина ми стана много мъчно като прочетох какво ти се е случило. Много неприятно. Но както са писали и по- горе " Всяко зло за добро".Може би не е било това човека , с който да се обвържеш. Не знам каква е историята и не знам какво точно да ти кажа.Но от все сърце три пожелавам мъката ти скоро да отмине и дано от сега нататък ти се случват само хубави неща и да срещнеш човекът, КОЙТО ДА ТЕ ЗАСЛУЖАВА ИСТИНСКИ give_rose
Активен
mariqna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 02, 2008, 16:48:23 »

То и ние се караме всеки ден, казвали сме че ще отложим сватбата, но сега когато остават броени дни имам чувството, че се разбираме повече. А и караниците не са достатъчни за да отложиш сватбата и да зарежеш човека, когото обичаш. Олга съжелявам много за това, което се е случило, но е по добре така.
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines