Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:37:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври с дъх на есен!  (Прочетена 101161 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #345 -: октомври 31, 2018, 09:35:31 »

Честит ви празник дето упорито отказваме на празнуваме  lol

Трябва да мина днес за бонбони че минават през нас деца и се радват че имаме какво да дадем, детето няма да маскираме, в офиса има безплатно хелоуинско гримиране.

Сигурно всички сте потресени от жестокото убийство, аз даже не мога да го опиша като "мъчно" ми е, защото думи не описват това което се е случило... даже не ми се говори за това...Съжалявам че стартирам деня с този разговор но и да се преструваме че не се е случило няма нищо да се промени sad

Kiwi готова ли си за утре? За коловете, срещите и децата, за мен е важно да не живея с мисълта че мога да съм перфектната майка, домакиня и работеща жена, приоритизираш нещата и веднага отметваш домакиня от списъка, вече знаеш как, Ани+ креативно готвене и си освобождаваш време да прекарваш с децата. С времето ще се научиш да изключваш от мозъка работата в момента прекрачиш вкъщи и да цениш както му се казва по Хамерикански work-life balance.


За Коледна размяна няма да мога, нямам никакво време за съжаление за пазаруване sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: октомври 31, 2018, 11:02:20 »

Тук си го празнуват празника, вчера съм заредила с бонбони (тип дъфчащи). В Лидл имаше готови кофи, ама забравих тогава да взема. И нашето няма да го маскираме тази година.

Аз пак извадих гърнето. Много е депресиращо това отказване от памперс. Той уж казва, ама се изпуска и понякога стиска, за да пишка в памперса. Заради стискане два пъти си го оставях по памперс, защото явно не е готов.

Не съм потресена, но ми е мъчно. Да почиват в мир и да пази Господ!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #347 -: октомври 31, 2018, 11:07:20 »

Привет!
Булче, няма как да си затворим очите и ушите за случващото се. sad Много ме дразни обаче това, че първи журналистите си отвориха устите да правят догадки и разследвания. Ами мълчете, докато не е ясно какво и що... то не бяха коментари за шофьора, то не бяха приказки "ама как така, ако бях аз" из социалните мрежи.  diablo Отново искат да ни отвлекат вниманието и да замажат причините.
Киви, да не се връщаш днес на работа? Хайде, бързо ще влезеш в ритъм, не ти е за първи път. З2 как понася яслата? Както винаги казвам в подобни случаи, ще се справиш, иначе няма къде да ходиш Wink Щом си си избрала подходящи аксесоари, всичко е наред heart good
Блокирах си дебитната карта, ама по вина на банката. sad Изпрати ми секретен код чак след 3 часа, имали проблеми. Ама какво ме интересува мен това, да предупреждават, затова е електронната поща. Сега трябва да ходя и да подавам лично молба в офис и да си губя времето.
Хубав и успешен ден на всички heart
Хаха, преди секунди звънна едно съседско дете, маскирано уж, но не познах точно какво е. То се разочарова, че не съм се изплашила funnytooth Получи си ябълка и бонбон и предупреди, че пак ще намине, щото други нямало по къщите Wink. Пък е голям, сигурно 4-ти или 5- ти клас е pardon nea, така и не се разбрахме какво и що.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: октомври 31, 2018, 11:18:10 »

Привет и от мен.Аз се изкъпах, прострях една пералня и пуснах втора.Изпих си кафето и сега се чудя какво да обядвам smile То било хубаво да мързелуваш.

Киви, не остана от челния сблъсък с работното място.

Тук никой не минава за Хелуин, то и няма деца в блока освен Моника и едно момченце в 5-ти клас.

За убийството какво да кажа.Поредното...Обществото ни е такова, болно.Свекърва разбирам те, но слушах интервюто с него, с шофьора, той е нямало да съобщи в полицията ако не са му казали, че издирват мъж с малко дете?!Ужасно оскотели сме и гледаме на нас да ни е добре.Няма да си мръднем не пръста а окото дори, за да не си навлечем някакви неприятности.Съжалявам да го кажа, но го виждам ежедневно на всякакво ниво.И да ви кажа, масово жените са обслужващ персонал.Наблюдавам го в малкия град, в селата, дори в професията си.Знам колко ми трябваше да издрапам до това ниво което съм сега и колко трябва на един мъж.За съжаление видях как на колега се дава всичко на готово, а аз трябваше да чета и да се бъхтам.Моя мъж работи по селата и картинката там е отвратителна.Жените бачкат, гледат децата, двора животните, а мъжете пият бира от сутринта.Идилия.А най-лошото е, че така се възпитава новото поколение.Аз имам момиче и ме е страх.Страх ме е от злобата, от агресията, от това дали ще я науча да вярва в себе си и да сме и опора, да споделя и да знае, че мжое да разчита на нас, каквото и да стане.
« Последна редакция: октомври 31, 2018, 11:28:40 от магито » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: октомври 31, 2018, 11:28:24 »

Не съм потресена и аз, като знам в Америка кви случки има всеки ден. Мъчно ми е за хората, които преживяват този ужас, за роднините им..
Булче, дано момчето се върне някой ден при вас, след като му е харесало, може пък пак да се срещнете.
Аз лично ми е все тая какво ще работя, стига да имам време за себе си и за детето. Вечер  и за мъжа ми- пожелателно е да имам време. Но в крайна сметка каквото дойде- каквото се наложи. За момента устискваме нещата с хоум офис отчасти. Да видим докога ще ми траят нервите да гледам дете, докато работя и да дебна да заспи, за да се преструвам че и аз съм човек ( разчитайте го като книги, гримове и хубава музика , монополи с приятели ).  Надявам се вече следващата година да е приет на новото място в градина и да жонглирам с една диня по-малко в ежедневието си.
Не празнувам днешния празник, малко ми е грозен и неестетичен. А и имам страх от духове и прочие. crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: октомври 31, 2018, 12:21:32 »

Лейдис дайте идея как да махна лепило от лепенка от блуза.Майка купила блуза на Моника от Джъмбо.Моника я разнася и я пъхнала директно в шкафа за пране без да махне лепенките дето ги слагат по тях.Аз не съм видяла и съм я изпрала и сега всичкото лепило е по блузата и лепне.Не знам как да спася чисто новата блуза, ми остав това девойката иска да ходи с нея на градина  huhhuh.gif
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: октомври 31, 2018, 12:24:15 »

Добър ден!
На мен ми е много криво, че детето можеше да е живо, поне няколко възможности е имало да бъде спасено. Болно ми е и че сме такива непокисти и никой не се интересува какво става в съседния апартамент (как може да чуеш изстрели и да не направиш нищо).
Преди 10 дни колежка от университета, сега адвокат е била нападната в кантората си и клиент се е опитал да я изнасили. Два пъти звънна ли на вратата, тя е крещя ка и пак никой не е викна полиция.
Киви, успех и бързо да се адаптираш към работата.
Маги, идва ми на ум с кърпичка и ютия, но идея си нямам да
дали ще помогне
« Последна редакция: октомври 31, 2018, 12:25:51 от ratatui » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #352 -: октомври 31, 2018, 14:31:26 »

Здравейте!
Днес кокона си е вкъщи. Вчера много кашляла в градината. Подозирам, че е някаква хрема, ама да видим каква. Имам чувството, че половината им група кашлят. pardon Хубавото е, че е на моменти, та се спи вкъщи.
Шумът вкъщи ми дойде мааалко изтормозващо. Кокона вика от другия край на апартамента, нон-стоп има нещо тип "...нали", "...помислили си дали може", "... искам...", "...обещай ми, че някой ден, когато стана 5-ти, не 6-ти или 7-ми клас..., ...ама не, обещай ми...". Дребният пищи, ходи, пипа, дърпа, отваря шкафове... tease И както тези дни се понапрегнах спортно, днес съм с патешка походка, защото тичам и след двамата. girl_haha
И въпреки това предпочитам този вариант пред онзи, за който Киви говори. При нас разликата е тамън 4 набора и единият, като (ако) ходи на ясла - другият ще е на градина, ако единият е на градина - другият на училище и така до гимназията, когато така или иначе ще ги е срам, ако ги водим ние. Напряга ме мисълта, че сутрин ще е екшън с обуване, обличане, чанти, шалове, шапки и докато стигнем до работа с ММ, ще сме като копали лозе. star Зимата картинката ще е още по-апокалиптична с редовно нечистените ни улици. blum
Вариант Ани нямам и нямам и перспектива да имам. Готовата храна спасява положението в определени моменти, макар и тя яко да писва. И знаете ли? Само едно куче по желание на децата ни трябва, че да има с какво да пълня сутрините и вечерите и цикълът на лудостта ще е завършен Wink Тези дни съм, както казах, на пречистваща терапия и съм повече от саркастична. Уточнявам го, заради недостатъците на писмената реч да няма интонация.
Маги, с изчопляне не става ли? Пробвай с веро и на ръка да го переш.

Този случай хич и не четох подробности. Изнервям се от журналистите. Има няколко наистина способни разследващи журналисти, но те правят документални филми основно, а не тичат с миркофон по улиците. Трагедията е за близките, да. sad
...но слушах интервюто с него, с шофьора, той е нямало да съобщи в полицията ако не са му казали, че издирват мъж с малко дете?!Ужасно оскотели сме и гледаме на нас да ни е добре.Няма да си мръднем не пръста а окото дори, за да не си навлечем някакви неприятности.Съжалявам да го кажа, но го виждам ежедневно на всякакво ниво.
Факт е! Това е първата защитна реакция. Причината е страх. Откъде да знае този и онзи кои са и какви връзки имат.
Вижте това видео http://news.plovdiv24.bg/824055.html Има доста негативни коментари, че никой не е спрял, а само са намаляли и подминавали. Призори, до нощен бар, такава катастрофа... Дори и да не са били пияни кой ги знае дали не са на дрога. Кой луд ще спре?!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: октомври 31, 2018, 14:46:25 »

Кашлят я.. всички са болни около нас...
Али, на твоята вълна съм. Носи ме лодката на умората но стискам зъби до петък- тогава за разнообразие два дни ще пера готвя чистя, някак ще вместя и удоволствията . Че от дини не остана време и за пъпеши.
взела съм си всички книги на Нарине Абгарян. Уникална е. дотук прочетох Три ябълки и Манюня. На едната умрях да плача , на втората да се смея. Сега почвам Хората които винаги са с мен. Докато чакам да изстинат карамелизираните половинки ябълки с масълце, захар и канела. Наздраве! heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: октомври 31, 2018, 15:21:12 »

Ютия и хартия, така го махнах.Реших да пробвам и успях, сега я сложих пак за пране.

Голям кеф ми е обаче да лежа в къщи.АКо ви кажа, че нито се впускам в някакво чистене, нито нищо.Гледам да си почивам на макс, от кога исках такава почивка...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #355 -: октомври 31, 2018, 15:32:00 »

Такава почивка усетих като бременна с дребния. good Имах време за всичко! Такъв релакс е да си определиш кога какво да правиш. heart И за хобита, и за домакинска работа, и за детето, и за мъжа ми имах сили и акъл.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #356 -: октомври 31, 2018, 15:40:47 »

Цитат
Голям кеф ми е обаче да лежа в къщи.АКо ви кажа, че нито се впускам в някакво чистене, нито нищо.Гледам да си почивам на макс, от кога исках такава почивка...

Toва са ми най-любимите отпуски, американците му казват staycation. Изкарах такава май месец, еми мозъка се рестартира.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: октомври 31, 2018, 15:43:39 »

оф точно по време на бременността не можах- първо щех да умра първите месеци, после на работа все.. но имаше два месеца когато се роди детето, в които Алилуяяя спеше нонстоп и не квичеше. Тогава си наваксах малко- сериали, студена храна, диван, одеало... ехххх
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #358 -: октомври 31, 2018, 18:16:53 »

О, изобщо не се притеснявайте, като дойде дебелият /край/ всеки се справя. Аз защо ви казвам, че не искам да съм на възраст от 30 до 40 години Wink. Но всички сме го минали този период, не зная как.
Али, поне/още не се бият, на мен това ми беше кошмарът. Пък това изобщо няма връзка дали ходиш на работа или не blush
За двойното убийство смятам, че не е редно да се показват по телевизията интервюта със свидетели. Ако се върнем към онзи случай във Враца, пак имаше свидетел и пак бяха едни коментари и демонстрации, а полицията излезе с коренно различно становище. Каква е гаранцията, че това, което показват не е монтаж, колко му е да изфабрикуват един "разказ на шофьор" и да настроят обществеността? Още повече, след гадния номер на Господарите с "автентичен побой" нямам никакво доверие на телевизионерите и още повече им се дразня.
Маскираното момченце се върна с още пет, пак нескопосано маскирани и доста мургави съседчета от Махалата. Ей много са находчиви smile. Хаха, казаха, че не искат ябълки, можело банан вместо тях. Раздадох им всички сладки неща, които бях приготвила за Задушница. Така де, има ли някакво значение, че не е на деня....
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: ноември 01, 2018, 08:24:51 »

Добро ви утро, как сте? На мен днес ми е смотано някакво. Ще гледам филми и ще се терзаят  crazy
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines