Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:42:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври с дъх на есен!  (Прочетена 100811 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #330 -: октомври 30, 2018, 09:29:54 »

Булка, може да не е Рим. Виж и нискотарифните, ще си харесаш дестинация.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: октомври 30, 2018, 09:33:20 »

Аз съм "За" изненада тип екскурзия. Ние подарихме на майка ваучер за медицински педикюр. Тя има проблеми, но не иска да ходи та това беше варианта. Сега е доволна, че е отишла.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #332 -: октомври 30, 2018, 09:47:51 »

Хаха, изненадата си е изненада, но нека е планирана. Все едно теб да те фичнат в командировка изведнъж, без да си планираш нещата Wink. Та аз съм за ваучер към фирма, организираща екскурзии, те да изберат дестинация.
Рим има много ходене, храна и култура. Там всички трябва да са на една вълна, в противен случай ще са разочаровани. Аз съм за Испания - Мадрид и Толедо или към Малага, Кордоба, Севиля... И пак зависи с каква цел пътуват, как ще си паснат и няма ли да се изпокарат.
Хубава дестинация е и Берлин, има какво да се види, да се хапне, може да се организира лесно, няма нужда от личен транспорт, всички интересни неща се стигат с рейсчетата "Хоп-он".  
И не на последно място, виж каква ще е прогнозата, не си струва да се леят дъждове, да се стъмва рано и да е студено. pardon
Иначе това е най- хубавият подарък good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #333 -: октомври 30, 2018, 09:50:35 »

Виж Берлин го мислих също, там живее чичо ми и любимата етърва на майка ми, но ноември си е студ там. За Рим билетите са евтини, белким е по-топло, ще го помисля smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #334 -: октомври 30, 2018, 10:02:04 »

Пак казвам, Рим се ходи пеш...
В Берлин до всичко се стига с транспорт- има прекрасен дворец, много добре поддържан, картинни галерии, магазини, като се качат и на кулата, да хапнат по един сладолед, няма студ. рейсчетата са с покрив, добре затоплени. Към Сан- Суси е по- открито, но едва ли ще имат време за това.
На тази възраст си мисля, че екскурзиите в чужбина е добре да са семейни.
Ако пътувате две млади и две стари, малко рисковано ми се струва Wink Лично аз няма да ритам от щастие да пътувам със снахата, сватята и още някоя от родата и.
Влизам в положение на хора, които не владеят западен език - за тях е много трудно и се притесняват, за този, който ги води, също е много изнервящо и натоварващо. В Берлин, като от бивш соц, на всички по- важни места има надписи и на руски.
Ние последно ходихме там в началото на март, но ми се върти, че Йоана Р. бяха точно през ноември.
На твое място, но с мой опит, бих подарила ваучер на двете семейства, те да изберат къде и кога. Сега се въртят ранни записвания за 55+. с екскурзоводи на български са, поемат хората още от летището.
« Последна редакция: октомври 30, 2018, 10:32:35 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: октомври 30, 2018, 11:10:14 »

И аз не бих съчетала толко жени от различни родове и възраст на едно място. Ама ти си ги познаваш по-добре де. Тук верно е бомба паднала, ама времето ни дава последна отсрочка и ние лично се стягаме за зимата в нея. pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: октомври 30, 2018, 11:23:14 »

Да, мисълта да ходя с толкова жени и то разнородни на едно място ме кара да ми настръхне косата.Аз с майка и сестра ми откачам, а ако трябва и свеки да мъкна ще полудея.Не е лоша жената, о не просто сме различни.
Всеки поеденично с който прецени да е.

Тук врмето е като късна пролет, толкова топло, че чак е нереално.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: октомври 30, 2018, 12:45:55 »

Аз и Виена да предложа.
Аз бих отишла с майка ми на всякъде. Снаха нямам, а свекърва ми бих я пратила с майка ми двете. Те са си дружки. Да им подаря да ходят някъде с мъжете им, ще е гаден номер
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: октомври 30, 2018, 12:54:50 »

Булче, тази екскурзия ми се струва таралеж в гащите, но ти си ги познаваш най-добре. Аз лично стая не бих делила с друг освен мм, абсолютна фобия имам да спя с някой в стая, да ми хърка и да се върти без да мога да го ритна... и да делим баня.
Хайде кажете има ли и други желаещи за коледна размяна, че май сме само с Еми и изненадата ще се прецака Wink
Ние уикенда много добре си го прекарахме, в събота Милена ни снима за коледна сесия (нямам търпение да видя снимки), мм добре е научил Ники да прави намръщен физиономия като му кажат усмивка, дано имаме някоя с истинска усмивка. След обяд се видяхме с приятели и се порадвахме на времето в един парк. Неделя ходихме до свека, ей тая жена като е във фаза и за 10мин мо е да избълва сумата простотии. А след о яд зарязахме Ники с нашите и отидохме да гледаме мача с приятели, повозихме се на мотора, сега съм болна (според мм преживявам тежко разгрома на моите момчета).
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #339 -: октомври 30, 2018, 14:09:01 »

Хъм, давате добри доводи, обсъдих го и с мм. По-принцип мама ще се изкефи, но няма да иска без баща ми, свека ще ме отреже веднага. Та вариант е да изпратя майка ми и баща ми при чичо ми в Берлин, хем ще си спестя и аз пътуване, хем ще няма това притеснение за кой ще ги развежда и че не говорят език, пък и са си близки. Таа може и това да врътна.

Панде Виена си я пазя за мен и теб, Пандьо ще трябва да е отпуска да гледа детето хахах
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #340 -: октомври 30, 2018, 14:29:52 »

Да им подаря да ходят някъде с мъжете им, ще е гаден номер
Е, ако ще ходят по любов, да! funnytooth
Булка, как е момъкът, закачат ли го по коловете? НИ- тата ходиха тук като ученици и бяха много впечатлени. Аз също имах две девойки, когато работех към международна компания. Едната непрекъснато нещо записваше и мълчеше, другата пък задаваше дразнещи въпроси. Тогава /преди 2000- та/ беше за седмица и някъде към третия ден всички леко се изнервяхме.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #341 -: октомври 30, 2018, 14:32:45 »

Здравейте!
И аз забегнах тия дни по слънцето, та само надничам тук. Отделно и съм яхнала кростренажора сериозно. Някак ми е етап да се чистя мисловно, а това и разходките ми помагат. Много е хубаво времето, стига да няма това астрономическо зимно време, дето мръква в 6 и pleasantry кой откъде е...
Тези дни съм сама с децата, че ММ е все по работа след работа. Даже свекър ми в събота ме пита дали се сърдя shok Че как ще се сърдя като това ни е един от финансовите потоци! То наистина едната вечер се прибраха в 11, а днес варят ракия и ММ излезе, когато обичайно става за работа. Кога ще се прибере - не се знае. Хехе, свекърът беше в настроение за разговори и споделяне, та добре оправи бабите. Така ги насмота, че не гледат малкия - хем беше прям, хем с финес го направи girl_haha Чак майка без някой да я пита се заоправдава, че тая седмица съвсем ме е зарязала да се оправям сама. pardon
Булче, аз точно щях да питам не е ли по-добре организирана екскурзия, а не самосиндикално пътуване. Иначе за хората - всеки си знае роднините. Има хора, с които ще ми е кеф да пътувам, а други ще са ми излишно пренапрягане. Малко е и въпрос на нагласа.
Свекърите също ще подаряват семейна почивка на лелята на ММ, че има юбилей, а хората само си мечтаят да идат някъде. Не е въпрос на пари, а на нагласа, че и ти си човек и може да се поглезиш малко Wink


За размяната съм с две ръце за good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: октомври 30, 2018, 16:20:44 »

явно ще си разменяме подаръци 3ма човека  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #343 -: октомври 30, 2018, 17:11:22 »

Не мога да ги пусна на екскурзия, понеже у наше село самолети няма и трябва или през онази столица или през тук, иначе щеше да е лесно.

Свекс, изпратих го по-живо по здраво, каза че бил много доволен. Според мен се стресна от обема на работа, че сме от кол на кол, от среща на среща, и нещата които гледаме, обсъждаме му се сториха сложни, но се старах така надробяно да обяснявам
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #344 -: октомври 30, 2018, 18:23:55 »

.... че сме от кол на кол, от среща на среща, и нещата които гледаме ....но се старах така надробяно да обяснявам

Story of my life... айде сега докато ти е прясно ми обЯсни и на мен ... Аз като ви чета, почвам да се ожалвам с ежедневието на Буля и без бабите на Али ( не че ви ги държа на отчет бабите, но последна се похвали Wink ) как ще оцелявам, но кой знае, може след някоя друга година да ръководя и школа по жонглиране с деца и отговорности smile Да не ме мислите много, днес правих инвентар на наличните аксесоари и кое с какво може да се съчетае, а това ми оправя настроението Wink
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines