Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:11:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври с дъх на есен!  (Прочетена 100822 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #315 -: октомври 25, 2018, 17:24:54 »

Мери ми, ама за душене на менюта ли говорим или минаваме направо на левел : Годеж по време на друг брак

Не, Еми  girl_impossible Мен се опитаха да ме поръчат girl_impossible girl_impossible Защото нали тук го раздаваме еманципирани и ние четем менютата, ама като те прочетат и рязко става различно girl_impossible Нищо поне китайчето беше много европейско като стайлинг и даже беше симпатичен (огромнааааа рядкост, поне в сравнение с останалите 5 lol ). Даже рамките на очилата му бяха по-фешън от моите beating beating beating
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #316 -: октомври 25, 2018, 18:49:29 »

Еми, мерси, ужасна рокля, поне клъчът да беше едноцветен  huhhuh.gif И аз не съм ѝ фен...ма пак ще кажа, хубавите ябълки прасетата ги изяждат  pardon
Аууууу Мери ми, много нагли тия бе  beating
На никой не му е приятно детето му да е болно, но аз вече малко по-леко приемам боледуванията, след престоят в болницата. На тръни съм при всеки сопол, но няма отърване. На Мис това ще ѝ е първата година (есен-зима) в дз, та ако по някаккво чудо се размине по-леко ще сме много щастливи, ако ли не-квото такова. Направих ѝ допълнително здравно да я преглеждаме и изследваме безплатно и да ми връщат пари за лекарства и се надявам да не ни се налага да го използваме и те така  Wink
Рат, аз пък за мама винаги имам идеи - последно подарихме ваучер за очила, че имаше нужда. Хвана някаква промоция, та даже два чифта си направи на цената на един. Тя много обича шалове, някоя хубава дамска чанта, сешоарът ѝ е за смяна, портмонета обича да сменя, хубав крем за лице, парфзми не смея, тя си ги избира, някакви гримове щото все не може да си уцели спирала, пък аз просто ѝ взимам като мойте хаха. За миналата Коледа ѝ бях взела много хубав комплект четки за грим, много им се изкефи ииии това се сещам. Успех  good
И аз да се оплача от Кантината в офиса, дето Булчето вдига скандали, днес по изключение реших да обядвам там и цял следобед ми беше суууупер зле на корема, нз какво бяха сготвили и как ма съъъъъъм бляк  bad
Ох Киви много нашумяла тема...повдига ми се от тия торбички и на мен. Започнах от известно време да си нося чашка за многократна употреба и като си взимам кафе от някъд им я давам, ми все още ме  гледат като полезно изкопаемо. Миналата седмица обикалях аптеки да си върна едни лекарства с изтекъл срок на годност, също не знаеха за какво става въпрос. В магазина ми слагат всичко в торбички зорлем, еми...трябва си време като за всичко друго. А вие какви мерки сте предприели срещу многото пластмаса?
Наскоро четох даже, че дори картонените чашки, които ние си мислим че са рециклируеми всъщност са по-лош вариант от обикновена прозрачна пластмасова чаша, щото били покрити със слой пластмаса и това ги правело съвсем нерециклируеми  huhhuh.gif
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #317 -: октомври 25, 2018, 20:25:00 »

Ние имаме 3 кофи за боклук за разделно събиране и си нося торби големи като ходя на пазар толкоз от мен. biggrin чаша имам и за кафе, но не я давам, защото като вземеш да слагсш мляко вътре, става гнус. Като казах мляко сме минали на овесено, отказваме прясното.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: октомври 26, 2018, 00:50:31 »

Ние имаме 5 кофи за боклук (общ, пластмаса, хартия, стъкло, метал) + плюс разни обелки от картофи, банани, ябълки, листа също отделно ги хвърляме.
Рязко станах много био/еко. Тук веднъж ходих на малко шопинг и на всякъде питаха искам ли торба, но аз си имах от плат и си събирах в нея.

Нашите дойдоха днес и ни донесоха останалия багаж. Вече нямам красиво празни шкафове. Утре тук е почивен ден и ще ги разхождаме по забележителности.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #319 -: октомври 26, 2018, 09:51:20 »

Е, Панде, вие избихте рибата с тия пет кофи! Аз толкова място няма да отделя за сметище вкъщи pardon Не се старая и да изхвърлям разделно, защото има циганин в квартала, който с една кука вади от кофите пластмасови бутилки, мачка ги и ги товари на количка, явно ги издава. Бас държа, че по-бързо ги рециклира в сравнение със схемата на Чистота. Контейнерите за стъкло са предвидени само за бутилки и по-големи стъкла няма как да хвърлиш там. Единствено супер много държим строителните отпадъци да са в точните контейнери.
Ние като цяло пластмаса почти не ползваме в ежедневието. Има продукти, които и да искаш, не се предлагат в друга опаковка, та те са неминуемото зло. Купите от сладолед ги ползвам за купи за храна в последствие, ако нещо се пренася и разнася по къщите. Повечето неща ги държа в стъкло или порцелан в хладилника и по шкафовете. Кафе навън пия или на заведение в порцеланова чаша, или от кафемашина, та няма как да си навра там моя чаша дори и да искам.
Дрехи или издавам в НМ, или в контейнери на БЧК.
За торбичките - аз си нося в 99% от случаите или си награбвам нещата в ръце и отвън си ги слагам в багажника на количката. ММ много ми се подиграва за тия торбички. Един ден се оплакал от мен и шефът му взел да се хили. Оказало се, че когато заживяли с бившата си приятелка, тя бавно и постепено превзела едно чекмедже. Точно толкова бавно и постепено преразпределила нещата от това в други чекмеджета и отделила място за торбички lol
Това обаче е най-малкият проблем по отношение на замърсяването. По селата се гори всичко, което влиза в печката, а в циганските махали редовно палят гуми, за да вземат метала. Айде после бъдете био и еко. beating

Мери ми, май съм расист по отношение точно на тази раса. Нечистоплътни са ми някак и хич не ме блазнят bad
Виви, за Поморие съм сигурна колко много руснаци имат жилища. Не знаех, че и в Бургас е така. Няма значение откъде са, ама подобно поведение е нетърпимо.
Фери, вземи й витаминки да я подсилиш точно в този период good

Дребният вади зъби и нещо трудно се спи вкъщи. Аз съм основно сама с децата, а ММ тези дни имат обект и бачка като луд. Вече сме леееко на изчерпване откъм батерии. star
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #320 -: октомври 26, 2018, 15:19:32 »

юхуу Жожоба бонжур! що никой не е писал от сутринта? Дека се губите?

Прибрах се от Парижу и слава богу не се охрачих за сенки от сефората, въпреки че бях аха да олекна с 50 евро от сефората за Too faced Chocolate bar, спря ме че е на същата цена тук и че има риск да стане на пух и прах в куфара. Иначе изкарахме супер(срещата беше ужасно тегава), купонясвахме до късно с колегата, голям шемет е, може да не ми е шеф, но толкова ми е приятно да си работя с него, имам чувството че ме изстреля в развитието ми за последната 1 година, толкова хубав подход има в работата. Лошото е че ухото пак се обажда да ме боли, направо ми се реве...

За темите които сте обсъждали, съгласна съм с Киви и се покрива на 100% моето мнение, преди година бях на друго мнение. Сега разбрах че в Софийските Оксфорд-и ако искаш да оцелееш си търпиш сополи от септември до юни и те това си е... За рожденните дни, изцяло подкрепям клубчетата, ще го усетите най-добре с 3 годишните, как сядаш и се опъваш и забравяш че си с дете.


Та тъй, приятен уикенд на всички! Аз се качвам на кол и после отивам на кОпон!

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: октомври 27, 2018, 14:20:45 »

Здрасти!
Ние днес се видяхме с Миленити, поснимахме се, вече ми е коледно, макар че навън е прекрасна ранна есен.
Булка, дано не се влоши ухото и да мине бързо.
Мери ми, мно нагли тия дръпнатрите бе  girl_impossible

Момичета, ще си направим ли коледна размяна на подаръци? Рано е още, има време, та стига да има желание  girl_wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: октомври 28, 2018, 15:13:47 »

Не знам дали имам право, но ще опитам.
Понеже знам, че сме много четени тук, нека който желае да пусне по един глас за дечицата и да им помогнем да заминат за рехабилитацията, от която имат нужда. Остават само няколко часа до края на конкурса.

https://ru.adelicenter.eu/contest-photo/102/
https://ru.adelicenter.eu/contest-photo/101/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: октомври 28, 2018, 15:27:52 »

Аз съм За коледната размяна.
Булче , щяха да станат на сол...  Аз си взех палитра на Сефора но нв съм доволна от консистенцията. Праймърът им е трепач обаче, хубава се оказа и черната спирала за обем.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: октомври 29, 2018, 09:32:53 »

Добрютро!Аз съм отпуска тази седмица, да не повярва човек, и съм сама в къщи.Та се надявам да си почина.Много имах нужда от нещо подобно.Сега съм си направила кафе и ръчкам компа домашния, дето не съм сядала на него от години!
Хубав ви и усмихнат слънчев понеделник!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: октомври 29, 2018, 09:40:02 »

Здравейте smile

Тук беше дълъг уикенд, защото в петък беше националният им празник. Нашите дойдоха в четвъртък и три дни доста обикаляхме с тях. Вече всики неща са ни тук. Даже и разни излишни.
Фери, орхидеите ми вече са тук lol даже имам спор с майка ми, защото според мен са с една повече lol
Тази сутрин си заминаха. Много за малко бяха.

Вие как изкарахте почивните дни? При вас е било лято май?

Тук само в петък беше топло. Обикаляхме по центъра тогава. За Бамбук беше рай - бяха изкарали линейки, пожарни, полицейска коли, танкове, хеликоптери. Много беше яко. Децата се качваха на всичко, ама Бамбук го беше страх да се качва и само се радваше от страни. Събота бяхме малко на шопинг, а в неделя ходихме до Schönbrunn и до острова на Дунав.

Хайде, хубав ден и да се разпишете.

Едит: Маги, пожелавам ти хубаво да си починеш
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #326 -: октомври 29, 2018, 10:52:54 »

Panda, Виена ми е толкова любима... чак си представям как хапваме Сахерче с гледка към двореца... ммм... Водихте ли Бамбук до зоопарка вече?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: октомври 30, 2018, 08:33:06 »

Тук падна бомба и всички изчезнаха.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #328 -: октомври 30, 2018, 08:49:29 »

Поне ти си тук, Маги. Аз гледам да хвана последното есенно слънце и бягам навън, днес съм си харесала един магазин за прежди, Шопинг кралицата в мен ме сръчква да ходя и за дамска чанта... ще видим smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #329 -: октомври 30, 2018, 09:21:46 »

Привет,привет!

Верно че е паднала бомба и никой не се разписва. Мен ми е много заето тези дни, вчера по-късничко отидох и на работа и ми се намали работния ден. Както сигурно сте видяли бях в градината на Звяр, много беше забавно, той беше сдухан че съм там, но поне не рева като си тръгвах.

Днес също ми е лудница, участвам в една инициатива "Мениджър за един ден" и ще имам човече плътно до мен студент който ще се учи с какво се занимава човек на моята позиция, надявам се да му е интересно, че ще е милия от кол на кол  lol

Днес мама е рожденничка и официално е пенсионерка. Чудя се какъв да е подаръка, нещо ми се иска екскурзия, върти ми се Рим. Обаче и свека е рожденничка след 2 седмици, та се чудя и за нея дали да не помисля, обаче същевременно ми става мъчно че снаха ми не е летяла със самолет, та за 20 мин път до офиса ми хрумна брилиянтната идеяа 3те да ги заведа до Рим, амааа малко солено май ще излезе. Сега ще поровя за билети и настаняване. Свекърва, я изкажи се като човек на който го "изненадват" с подаръци, как ще ти се струва изненадваща екскурзия?

Лек ден на всички!


Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines