Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:13:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври с дъх на есен!  (Прочетена 100810 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: октомври 18, 2018, 13:22:57 »

Добър ден:)

Днес си взехме Anmeldebescheinigung – сертификат за регистрация, регламентиращ престоя в Австрия. Добре мина. За около 40 Мин бяхме готови, а очаквахме 2-3 часа чакане. И за детска градина подадохме документи. Април може и да се класира за държавната.

Бамбук като не говори и не може да каже какво иска.
Аз сега му купих пъзел, че се държа прилично по институциите днес. А и вече много ми станаха скучни неговите.

И аз и ММ искаме портмонета за Коледа. Моите последните две са Roxy,  сега ще си помисля дали не искам някакво друго. Ама не Фурла lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #226 -: октомври 18, 2018, 13:27:46 »

Хаха, Маги, чантата според бръмбарите в главата tease И аз нещо взех да харесвам 2-3-10 вида чанти и все не от бюджетните. В очите на околните е странно, защото с детската количка чанта не ми трябва. Имам обаче малко горчив опит, когато се върнах на работа и някак се оказа, че имам 2-3 чанти само за пред хора. То 2 години и кусур като не ми е било приоритет и бяха на следпоследно място. pardon
Еми, тези от Юск не стават. Гледах ги подробно в сайта - ако пасва на ширина, не става на дължина или обратното. Много тъпо! Оттам имам много хубави за гардероба на кокона да събирам чорапогащниците.
Кокона имаше период, в който искаше лилав подарък. Тогава всичко беше в лилаво или в Машенско цикламено. Направо си беше лесно, а не като сега...
Днес й харесах 2 чифта ботуши и съм супер доволна. На нея ще й харесат, че са в любими цветове и имат пухчета. Да видим кои ще й станат и това да отмятам. Може да са и подарък от някои баби и дядовци.
Днес малко дадох жега на хората около мен. Майка се тутли от сума си време да пита в близка пекарна за питка. Така и още не е питала. Какво чака?! Няма отговор. ММ пък го пришпорвам по вайбър и телефон да дава информация какво е купил и какво не трябва да купува. Снощи избрахме меню за в центъра. Днес ще звъня. Ами така, ами! Стига са се подвъртали. Мразя всичко да е в последния момент. И без това чакам един китайски пеперуди да долетят, ама да видим дали няма да са за следващия рожден ден girl_haha В понеделник съм поръчала слънчево време, за да купувам целофан от един склад и следобед да опаковам.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: октомври 18, 2018, 13:32:20 »

Маги, ще ме прощаваш ама има Фурла раници колко щеш видове хаха. Няма се измъкнеш лесно.
Булче, аз като почнах наобратното- първо чантите, сега ще ровя за портмоне. Искам шарено с принт.
Али юркай здраво, верно се подмотват
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #228 -: октомври 18, 2018, 15:09:08 »



Ей тази][url] тази [/url]искам аз... идеЯлна ми е....  ей на линк
http://daphne.bg/bg/product-view/7149.html
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #229 -: октомври 18, 2018, 15:14:05 »

Maya made it има хубави раници и чанти кожени, но ме дразни, че не са подплатени. sad Иначе аз раница само за лаптоп признавам за работа, иначе ходя с чанта през рамо, раница не ми е удобна.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: октомври 18, 2018, 15:27:20 »

Киви, това не ми прилича на раница на майка на две момчета lol
Аз си ходя с една от Декатлон, много си я обичам, обаче вече взе да се смотва, а не ги продават вече.
Тук ходя с една голяма Airwalk, че да събира цял хляб и две грейки  lol lol lol
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #231 -: октомври 18, 2018, 15:45:41 »

Киви, това не ми прилича на раница на майка на две момчета lol
Много си права, тази си е за лично мое удоволствие да си я нося в  Girl_hide Girl_hide Girl_hide свободното време. Сега изчислявам, кога юе дойде това време, но понеже се досещам, че ще е малко преди кукуво лято съм ви пратила и линк ... да я взимате да не ми тежи на финансовата съвест smile

Иначе имам 1 на Декатлон, със спортните неща на 31, друга на 32, в която е пакета за оцеляване ( води, солети, памперси, кърпи, дребни играчки и резервни  дрехи) и според където трябва да се телепортирам взимам една от двете. Ако пък съм с двамата нося често великата раница на Dakine, която вече 10 години не е мръднала ( пу да не са и уроки), а в нея смествам по нещо за двамата плюс малка дамска чанта за телефон, пари, документи, която при нужда мятам на рамо, а раницата остава в багажника.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #232 -: октомври 18, 2018, 16:21:08 »

Ciao, belle  Sunshine Sunshine Sunshine

Come stai?  Flower

Ние се завърнахме от bella Italia и сега мисля само как да се върна там lol lol Екскурзията ни мина повече от добре, пихме си, смяхме се, четохме менюта, предложиха ни да ги консумираме lol lol lol Общо взето само не намерихме кой да ни почерпи, ама... pardon Времена! Туристически център, не видяхме мъже като по филмите с няколко думи pardon

Ей, изпуснала съм супер хубава тема за етапите и процентите blush

За Британското кралско семейство съм с много смесени чувства и към снахите. Виви, като я слушаш как говори Кейт, не ти ли се струва малко (доста) снобарка?

За чанти ми говорете, обожавам хубава кожа  heart Поради тази причина не харесвам Фурла кой знае колко много, прекалено ми е обработена кожата и не можеш да усетиш напипа на естествена кожа. Само да ме изпуснат във Флоренция с пари и ще се обзаведа с чанта, портфейл, колан и обувки blum blum blum

Като че ли от известните италиански Кочинели са ми по-симпатични, но и там само определени модели. И като споменах Кочинели се сетих за Еми. Ей тази чанта като я видях за теб се сетих, не знам защо  crazy crazy


Тъй като за себе си установих, че съм била наивна в много аспекти, мисля сериозно да се коригирам, най-вече в отношението ми към работния процес и ще ставам строга  beating beating beating

На линия съм за всякакви шопинги, театри, кина, излизания, питиета и менюта lol lol lol А последното е, както го е казала свекърва за лично самочувствие и освежаване от към застоял въздух girl_wink girl_wink
« Последна редакция: октомври 18, 2018, 16:44:05 от marry_me » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #233 -: октомври 18, 2018, 17:30:51 »

Не, не ми се струва снобарка. И тук всички много я харесват. smile Аз нямам особено мнение, не ми пречи, стига да не ми пипа парите от данъците, да си живее щастливо. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #234 -: октомври 18, 2018, 19:49:33 »

 marry_me, аз пък като я гледам тази чанта, само за мен си мисля blush smile heart И буквата на кирилица е моята....
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #235 -: октомври 19, 2018, 08:36:44 »

Добро утро на пиещите и на изпилите първото кафе Coffe
При нас организацията за рождения ден тече с пълна сила след като вчера дадох зор. ММ беше харесал подаръчета на децата. Вечерта ме пита колко давам. Казах 1/3 от цената, на която бяха подаръчетата. Той сметна всичко по бройката на децата и му стана лошо lol Затова съкратихме нещата. Сега в пакетчетата ще има само гумичка-животно плюс сладкорийките по протокол. Раздадохме и половината покани. Другата половина - днес.
Дребният пак се отпусна да ходи и тича познайте къде - по павета, към бордюрите, към улицата, към паркинга... tease Тъкмо няма да дебелея тази зима.
Раница не съм носила от... Сигурно от 8 клас, когато имах една такава кокетна. Не ме изкушавате с тях.
Гледахте ли снимки от аудиенцията при кралицата. Много ми хареса брошката с мотиви на нашенска шевица. good Помня, че Чарлз се беше барнал преди време с мартеница, пак подарък при някаква среща. Малко ми е смешно като си подаряват повечето картини, статуетки и прочие. Някак не знам къде си държат всички такива подаръци, които я се вържат с интериор, я не. pardon

И нещо за Фери, че се каня от много време да й разкажа. Битовизъм, не друго! Провокира ме с аспиратора на Боби над камината. Стана дума вкъщи за ремонт на банята някой ден и на мен нов бръмбар ми се завъртя. crazy Питах ММ дали има чалъм да си сложим радио там като в хотелите. Той се замисли и каза, че то и сега може да го направи. Щял да монтира колонка в банята, да пробие дупка за кабел от пералното към банята и да си връзваме телефоните. Даже се хилеше на инженерната си мисъл, че над сушилнята има контакт и даже батерията няма шанс да падне lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: октомври 19, 2018, 09:13:04 »

Здравейте!

Али, с една блутут колонка и без пробиване ще стане Wink

Аз не съм навътре с протокола по детските градини, но навсякъде ли е такава голяма почерпка. На някои родители може да им тежи на бюджета. И ми е странно, че имащия рожден ден дава подаръци. Май има ограничения сега разни, ама все пак.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #237 -: октомври 19, 2018, 09:18:10 »

Здравейте!

Али, с една блутут колонка и без пробиване ще стане Wink

Аз не съм навътре с протокола по детските градини, но навсякъде ли е такава голяма почерпка. На някои родители може да им тежи на бюджета. И ми е странно, че имащия рожден ден дава подаръци. Май има ограничения сега разни, ама все пак.

Умница ти!

Ние носихме торта миналата година. Тази ще занесем пак торта , шапки, свирки. Не мисля да правя подаръчета за децата.


Цитат
Добро утро на пиещите и на изпилите първото кафе Coffe

жено на 2 съм вече, трето ще почвам хахах


Мерими страхотни снимки със сестра ти, пък и щом са ви предложили да консумирате смятай! Чантичката е един път!

Леле вчера какъв скандал направих в кантината в офиса... защо все аз привличам лудите, чак се разревах... Съфорумките с които се виждах последния път знаят как попаднах на луда управителка, ама този път беше върха в офиса. Вярно че после се изредиха всички да ми се извиняват,вино, десерти да ми предлагат, ама беше брутално... и всичко това за едно парче телешки език...

Хубав ден на всички!

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #238 -: октомври 19, 2018, 09:39:28 »

При нас има категорична забрана за торти. Решение на РЗИ. pardon Логиката е уникална - по-добре нещо с 10 месечен срок на годност, а не с 10 дневен. Протоколът го измислихме на последната родителска среща. До този момент всеки избираше с какво да черпи. Например някои подаряваха само по едно шоколадово яйце. Аз правех пакетчета с Барни, солети и сок. Други са носили сокове в големи кутии, питка, близалки и нещо дребно като бонбони. Подаръчета е имало под формата на свирки, балони, тебешири... Сега решихме да има Киндер от пръчиците, сок, питка, Барни - всеки избира кое от всички. Няма нищо задължително, просто отпаднаха близалките например. Аз ще поръчам питка и ще има пакетче за всяко дете с Киндер блокче, Барни и по една гумичка. С опаковка, с всичко ще е под 1 лв на дете pardon
Леле, трето кафе! Някога и аз пиех по три, ама тогава беше голямото бачкане. Знаехме в колко отиваме и до там. Ако оставахме след 7 вечерта, минаваха и ни снабдяваха с по една вафла, да не умрем от глад. huhhuh.gif Добре, че беше зимата и някак се избутваше. Освен това през ден някой черпеше за имен или рожден ден, та храна имаше.
Булче, има дни, в които си мисля, че лудите ме преследват. Не знам за твоя случай, ама е много втрисащо усещането. Последният път кокона се стресна много от една нахална баба, очевидно не с всичкия си. beating
Мери ми, кефиш как след едно пътуване и влезе в друг ритъм Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #239 -: октомври 19, 2018, 09:44:55 »

Булка, не си единствената с лудите Wink И на мен много ми се лепят, особено от руски произход Wink
Али, гледах снимките, гледах и репортаж на живо. Добре изглеждаше Радевица, хубаво се и поклони good
Подаръците си ги събират в специална зала, не им бери дерта smile. Аз съм разглеждала действащите дворци в Мадрид и Стокхолм, всичко е изложено с табелка кога и от кого е получено. Възприемат се не като лични, а като към държавата.
На Миленките /сестра и е май само с по- голям бюст и черна коса, иначе са съвсем еднакви/ и серенада с цигулка са им правили heart
Днес доста рождени дни има по непишещи вече съфорумки. Да са живи и здрави, ако случайно поглеждат тайно. Birthday
Хубав и ползотворен ден! Излизайте, че скоро почват студове и валежи! smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines