Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:01:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври с дъх на есен!  (Прочетена 100834 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #210 -: октомври 17, 2018, 14:01:45 »

Булче, помня че бяхте говорили преди време за румба и други роботи за чистене и жеше доволна. Още ли си доволна? smile Чудя се колко са издръжливи, чета ревюта и всички в началото са доволни, ама казват че след 1 година се чупели или не били толкова надеждни като в началото? Някой други има ли впечатления?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #211 -: октомври 17, 2018, 14:35:26 »

Али, тези подаръчета за градината ли са? Някакви книжки за оцветяване, моливи, пастели..или някакви книжки с приказки, или със стикери. Ама то колко деца са, че ако тръгнеш да купуваш на 20 деца ? angry
Да, да, за в градината. Тъй като е за доста деца точно нещо дребно и бюджетно трябва. Мислех и вариант тебешири, макар да не е баш летен сезон. Евентуално и нещо тип моливи, пастели може, но някак го нямам избистрено като идея nea

А, Виви, не така! От сега пиля на главата на ММ за робот, за да стигне до прозрение, че това е негова идея. lol Засега е скептичен, ама и сушилнята ми е приоритет предвид сезона.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: октомври 17, 2018, 14:57:43 »

Моля ви от една година следя тия роботи и мисля сега покрай черния петък да взема един.С две котки и едно дете, всичко на ламинат и плочки направо ми е належащо да има какво да чисти докато ме няма.Поне да обира на котките фъндъците дето летят по ъглите на стаите.
Най-спрягани към момента са Румбите, Неато и Ксаомитата.Последните са от най-малко време на пазара, но имат много добри ревюта.Важно е да знаеш какво искаш, и да следиш, гледаш ревюта и решаваш.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #213 -: октомври 17, 2018, 15:01:03 »

iRobot не знам, не бих си взела, за доста по-малко пари Китайчетата са направили доста добри копия, Ксиомито наистина е добро, има и едно на Аличка дето бях пращала, което хвалят много
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: октомври 17, 2018, 15:05:51 »

Булка ако имаш в предвид ILife аз не бих рискувала с тях.В няколко групи съм и често дават грешки, а и имат огромна разлика в чистенето в сравнение с Ксиомито.Поне от четене по форуми и групи това виждам.Макар да се бях навила за едно такова китайче.Сега съм решила Ксиоми първа генерация, защото не искам моп.И без това ще стресирам котките ако има и моп ще откачат  tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #215 -: октомври 17, 2018, 21:33:30 »

Добър вечер! Аз все вечерно се разписвам, ма поне има какво да коментирам след вас  blum
Тия роботи как ме блазнят, ма аз трябва да купя три, за трапезарията и кухнята, холът ни е на полу-етаж също по стълби се стига до него, и за втория...пък ако вземе да скочи по стълбите, съвсем се обезмисля  pardon Та засега май няма да го бъде  blush
Маги, стаята ни с брат ми при нашите е точно бившият хол, дълга, голяма стая, от която спокойно станаха две нормални детски. Та, разделена е точно с етажерка по средата и на мен лично ми беше много удобно докато момувах там, въпреки че сме момче и момиче. Пропуска си достатъчно светлина (в половината на браат ми няма прозорци). Ако се сетя като ходим може да снимам, ма едва ли ще се сетя lol Идеята ми е, че етажерка не е толкова лошо, пък е и практично smile
Али, някакви еФтинджос тефтерчета от Джъмбо, или книжки...? huhhuh.gif
О, много ми е далече Коледа, вие пък  tease  Черен петък няма да уважим сигурно също, всичко си имаме  pardon Освен ММ ако не се присети за някоя джаджа или нещо за работата. Най-много Мис да намаже, но си мисля, че са малко пресилени нещата с тия намаления...За никой нищо не съм измислила за коледен подарък, освен за мен.
Беееее събират ли топки косми по ъглите тия китайчетата, ако е така може би не е толкова безмислено поне за първият етаж, или да го разнасяме  huhhuh.gif
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: октомври 18, 2018, 07:53:07 »

Добрютро smile

Фери, мен мисълта ми е че един ден тая стая ще стане детска, точно защото е дълга и хубава, тя е южна, топла е зимата, по-хладна е лятото идеална за деца  blush Ма да видим номер две какво ще е и кога ще цъфне  blum

За роботчетата повечето имат сензор за стълби и не се хвърлят, трябва да се гледат характеристиките.И да обират косми по ъглите.Що мислиш, че го мисля това роботче.  Wink

Моя мъж е с майстори в къщи, сглабят мебели, аз съм на работа и нещо не се чувствам добре.Май се опитвам да се разболея.Днес имам и да пътувам и става съвсем едно хубаво  bad

Хубав ви ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #217 -: октомври 18, 2018, 08:34:36 »

Приветски!

Маги, имам няколко приятелки с ILife, имат ги поне от 2г и проблеми не са имали, та за туй ги препоръчвам, но ако трябва да заложа на марка китайче бих избрала Ксиомито. Пийни Тайлол хот, ще ти светне и ще пресечеш.

Фери не могат да паднат от стълби имат сензори. Обаче от това което казваш за разположението при вас робот няма да ти е никак удобно. Ще местиш през 5 мин, идеята им е да го пуснеш и да излезнеш или в определен час сам да се пуска.

Ох трябват ми нови дрехи, писна ми да купувам нон стоп, всяка година, обаче не знам що така нещо което ми е било любимо миналата година за носене сега не искам да го сложа даже... Обаче като си 5 дни на работа колко и дрехи да имаш, колко и да ги въртиш пак си е много...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #218 -: октомври 18, 2018, 08:50:04 »

То точно в Джъмбо ще има 1000 неща, ама няма кога да се ходи. На нас ни е супер далеч, но по-лошото е, че изисква много време. Сама да ходя - шанс нулев. С ММ няма кога, че събота и неделя ще е с баща си. С нашите и децата - егати удоволствието! То ще е хаотично обикаляне... pardon Сега съм дала задачка на ММ да говори с негов колега, който има книжарници. Все нещо ще измисля. crazy
Фери, роботчетата не заместват на 100% прахосмукачката. Обаче ежедневният космалък и прахоляк намаля драстично. Как се смях само на мисълта за стресираните котки lol
Аз Черните петъци ги уважавам в определени вериги. Много целенасочено действам, като предварително съм проучила нещата. За Коледа аз искам 100 неща girl_haha За другите частично имам идеи. Най-сложни са децата. Първо да мине рождения ден на кокона, да видим подаръците оттам и тогава ще мислим за коледни изненади. Миналата година даваше много зор за пиано. Свекърите й купиха, макар ние с ММ да не подскочихме от радост. Познайте! Да е дрънкала 5-10 пъти на него. Сега си стои в кашона. angry Ей заради това съм много обрана към материани неща. По-хубаво да я заведем да язди коне примерно, а не поредната вещ.
Булче, то при теб е разбираемо пазаруването. Някак работата го предполага pardon
Аз още не съм оправила сезонно гардеробите. Много съм щастлива новите рафтове как се получиха. danceg Стана къде-къде по-функционален големият гардероб. За съжаление ми е много трудно за малкия да намеря разделителни кутии по размер. Сега намерих едни малки кашончета, които сякаш по поръчка са правени, и евентуално тях ще опаковам, за да имат вид.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: октомври 18, 2018, 09:03:14 »

И аз имам проблем с подаръците за Моника и децата.В къщи е пълно с играчки и освен Лего и някоя кукла друго не приемам!Имаме сигурно 20 плюшени играчки и аз ги мразя!Но тя не дава да ги пипнем  sad Имаме какво ли не.Поне за сега иска големи неща и това ме урежда.Иска тротинетка, ролери, ел. четка за зъби.Но какво ще правим за рождения и ден не знам!
Аз за сега съм замислила Комсед и Хипото, следя в емаг един фотоапарат но ще е или от там или от друга верига.Просто искам да видя дали реално ще намалят цената.Трябва да измисля нещо и за племенниците, че се започва сезона на празниците при нас.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #220 -: октомври 18, 2018, 09:22:22 »

Божее вие верно за Коледа говорите хахах  lol аз съм още с летни дрехи, макар да подредих гардероба вече със зимните, но летните още не съм ги вакумирала.

Супер презаситено ми е от играчки и пластмаси, за сега Зверо искал син подарък, ще видим какво ще е това син подарък. Най-смешното ми е че всяка година подаряваме му нещо за което не е дораснал и му отнема 1 г за да се заиграе като хората. Миналогодишния паркинг го разглоби за 5 мин и го прибрахме, мерна кутията преди месец и започна да моли всеки ден, казахме му че не е пораснал още. Всеки ден питаше а днес пораснал ли съм? Та му го дадохме в неделя. Емииии гласа му не сме чули от тогава, става ляга с паркингчето, знае знаците там, кара, паркира колите, носи ги на автомивка, слага бензин... А за нас не знам... мм май иска часовник ама ценовия му клас е ту мач за мен, но пък вчера четох че часовника е единствения аксесоар който мъжете трябва да притежават и че е хубаво да имат колекция. Аз искам нова Фурла хахах, ама нема!
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #221 -: октомври 18, 2018, 10:07:03 »

... Зверо искал син подарък...

Хахах това ми е любимото. И моя борентозавър до миналата година искаше ту "блу" подарък, ту "бляк" подарък, че пинк ли не беше ... smile Сега вече излиза с номера "Аз съм на 3 години, затова трябва да ми купиш 3 подаръка". От по-другата седмица ще ги увеличи вече на 4 сигурно... smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: октомври 18, 2018, 11:43:56 »

Тоз робот го искам и аз, но за къща не става особено. А и в едната стая има много играчки, в другата много мебели... а и долният етаж.. nea  Мне, няма да ме огрее.
Али, кутии за сортиране по размери на детски дрехи, ползвах от JYsk. Ако нямате, пиши да ти премеря кутиите да кажеш да ти пратя.
Булче, аз искам портмоне Фурла към чантите. Ще изнудя брат ми. pardon pleasantry
Боли ме окото от преработване на компа, изчезвам.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #223 -: октомври 18, 2018, 12:41:52 »

Портмоне Фурла имам, цикламено е, ама ми липсват бежова и червена фурла хахха
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: октомври 18, 2018, 13:02:47 »

Фурли искат те, аз искам раница, защото ми е зор с тичането след градина на гимнастика и моите танци и нам си къде!Фурлата ич не ми отива вечер, а и през деня по пътищата да ви кажа  blum

Моника преди време искаше розов подарък, накрая конкретизира ама не помня какво розово чудо беше.Май не го получи smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines