Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:43:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври с дъх на есен!  (Прочетена 100809 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #195 -: октомври 16, 2018, 18:07:36 »

На мен това със стъклото ми звучи като да имаш баня в хола, не знам, а и с дете вкъщи си е опасно.
Моята кума си разделиха стаята с едни етажерки на ИКЕА и изглежда много прилично, но винаги ще се вижда между тях какво има.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #196 -: октомври 16, 2018, 18:34:18 »

В мисия нов дом много готино разделяха стаите с такива етажерки, ама аз като се сетя колко прах ще се събира и лошо ми става...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #197 -: октомври 16, 2018, 18:55:29 »

На мен това със стъклото ми звучи като да имаш баня в хола, не знам, а и с дете вкъщи си е опасно.
Моята кума си разделиха стаята с едни етажерки на ИКЕА и изглежда много прилично, но винаги ще се вижда между тях какво има.

Така преразказано точно като баня звучи, но зависи как се изпълни. Аз гледах едни апартаменти в Япония и беше много стилно.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #198 -: октомври 17, 2018, 07:49:49 »

Пак аз.... добро утро smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: октомври 17, 2018, 08:05:37 »

Добро утро smile

Вече имаме и диван smile ако някой път имам време ще кача снимки в нашата тема.

Хубав ден


Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: октомври 17, 2018, 08:12:32 »

Добро утро!То ще е матирано и няма да е точно стъкло, а от рода на плексигласа, на него може да се сложи някакъв стикер или нещо с хоризонтални или вертикални линии или цветя, за да стане по-разчупено.Има много варианти.Иначе и аз мислех етажерки, но нямаме толкова място и събират прах!Макар че моя мъж, се е заинатил точно за етажерките, а аз изпадам в ужас като си помисля котките какво катерене ще правят по тях!Трябва всичко да е хванато изключително здраво!Или при второ дете като Моника в период -Катерача, аз трябва да лудна  shok

Хайде как сте днес?Ох аз пак влизам в кривата на пътуванията.Нямам проблем да пътувам ама да не е по работа  blum Не ви казах в събота ходихме в Севлиево на празника на тиквата.Беше интересно, ядох тиква, видях Ути Бъчваров, Ники Кънчев и Мария СИлвестър.Абе  разходихме се.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #201 -: октомври 17, 2018, 08:37:41 »

Маги, на мен много ми харесва идеята за декоративни панели (така се водят). Не знам доколко са бюджетни. Етажерка може да не е съвсем открито, а на места с кошници/ кутии за съхранение. Иначе си права за котките. И като се сетя как не само прах, а и вълмаци козина ще има, и ми става смешно Wink
Английската история е интересна.  good Интересно е и колко са последователни. Всъщност Англиканската църква е измислена точно заради отказ на папата да венчае краля за пореден път. Хареса ми това за кармата girl_haha То сега ще им се върне с Меган и евентуално други след нея.
Днес ми е лежерен ден. Пих кафе, гледам Кейт, а на рекламите си оправих прането. Дребният стана рано и подозирам, че след малко ще заспи, а аз ще имам време за кростренажор и спокойно къпане след това.
Спокоен ден на всички!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: октомври 17, 2018, 10:38:27 »

добро утро, включвам се да дам идея на Маги за разделяне на стаята, виждала съм разделяне с жив бамбук и беше много хубаво, като отворих в гугъл да потърся снимка попаднах на статия с хубави снимки и предложения за разделяне и я споделям.
https://www.mila.bg/article/6166544
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #203 -: октомври 17, 2018, 10:39:46 »

добро утро, включвам се да дам идея на Маги за разделяне на стаята, виждала съм разделяне с жив бамбук и беше много хубаво, като отворих в гугъл да потърся снимка попаднах на статия с хубави снимки и предложения за разделяне и я споделям.
https://www.mila.bg/article/6166544


страхотни идеи, мисля че ей това ще пасне най-добре

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: октомври 17, 2018, 10:44:57 »

Привет!

Пак сме разредили писането  beating

Около мен много ангажименти напоследък, събота и неделя най-после довършихме ваденето на картофи - тази година 15 декара! Сега съм се съсредоточила в работата в уни, но отделно ходя на два курса в Техническия и общо взето пътуването по тези дестинации ми гълта 1/3 от времето. Днес трябва да се боря с едни интеграли, диференциали, после да чистя и подреждам (поне сготвено има от вчера), а вечерта сме с кумовете. Последните две или три седмици нямам никакъв социален живот извън семейството, та е хубаво малко да излезем.

Готини идеи за разделяне на дълги стаи  good а и ако е с някакъв вид стъкло, ще си запази простора и светлината.

Макар и да е толкова есенно навън, аз вече си мисля за Коледа. В ранно търсене на подаръци съм. Вие измислили/мислили ли сте за някакви?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: октомври 17, 2018, 10:45:36 »

Добър ден и благодаря за останалите пожелания!
Много ме квфи идеята последната на Булчето за разделяне на стаята. Нашият вече слава Богу е в отделна стая, че ми писнаха звуци на дъвкане, тропане и прочие ненощни дейности.
Булче непразна е и тази мома, имам чувството че със спринцовки по дата ги оплождат- инак нз как става така в точен месец.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: октомври 17, 2018, 10:58:39 »

Вярно готини идеи. На мен това ми хареса много


На мен ми е много далече Коледа. За идеи ми идват разни идеи за нас си, на друг не знам дали ще купувам подаръци тази година.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: октомври 17, 2018, 11:12:07 »

Панди това последното също е хубаво, но малко ми се губи функцията реална преграда.
Рат, леле да не съм на мястото на снаха ти  blum
Ще ме побъркате с тоз сериал, нямам време, а ми се отвори апетитът. huhhuh.gif
Аз за Коледа толко не мисля, щот имам преди това сума ти рождени дни ... и след това точно.. crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #208 -: октомври 17, 2018, 13:35:37 »

За преграждането много зависи колко има и къде точно се намират прозорците и вратите на помещението. Маги, не знам дали ще ти помогнем, ама идеи да те объркаме имаме girl_haha
Аз съм на етап мислене на почерпка за в градината. Понеже имаме ограничения какво може да се носи, едното ще е вероятно питка. Трябва обаче да измисля нещо дребно индивидуално за всяко дете. Искаше ми се и по някакво подаръче с функция. На празник на едно от децата имаше острилка с гумичка, на друго имаше касички за оцветяване. Нашата е полуоцветена. Изсъхна и трябва сега кокона да я довърши отдолу. Та нещо ей такова чудо мисля. huhhuh.gif До Джъмбо вероятно няма да има кога да се ходи и ми отпада като вариант. Трябва да имам и поне един ден за реализация на всичко на спокойствие, а не в последния момент. Довечера ще подберем меню за в детския център - там поне е лесно.
От началото на Ноември мога да мисля за Коледа. Преди това не ми е позволено Girl_hide ...а днес точно зареждаха коледни топки в един магазин за всичко като от песента на Тутурутка.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: октомври 17, 2018, 13:51:43 »

Добър ден!

Бях на фризьор и сега ми е едно леко и хубаво. Женска му работа, но много добре се чувствам.   heart Сега трябва да подреждам един шкаф и да сготвя нещо набързо. Междувременно мисля и едно кафенце (3в1, че друго не пия) да си направя, но ми се иска да го го глътна на спокойствие, а не в движение.

Маги, много хубави идеи има в линка на Руми, но във вашия случай май най-подходящо наистина е някакъв параван от стъкло или нещо друго, а не етажерки, заради прах и котка.

За Коледа и аз вече мисля и нямам търпение.  heart За ММ съм го измислила, но първо проучвам тези giftcard дали ще ми свършат работа, че досега такова чудо не съм използвала. За детето ще решим до черния петък и мисля тогава да пазаруваме.
Набелязала съм и разни неща за украса да поръчам.

Али, тези подаръчета за градината ли са? Някакви книжки за оцветяване, моливи, пастели..или някакви книжки с приказки, или със стикери. Ама то колко деца са, че ако тръгнеш да купуваш на 20 деца ? angry
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines