Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:30:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври с дъх на есен!  (Прочетена 100805 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #180 -: октомври 15, 2018, 15:34:18 »

Виви след The Crown пускай Victoria и Vanity Fair, съвсем ще те асимилират  lol

Цитат
А Ники ще си спи с нас, докато не се ожени, после само ще сменим баща му с жена му Wink

хахха женооооооо!

Я дайте снимки от сватбата?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #181 -: октомври 15, 2018, 21:45:45 »

Добър вечер  give_rose
Хахахах Рат lol Милото Никче, по-скоро милата снаха  blum
Панде, дано минава бързо УНГ неразположението  give_rose
Е...кралското семейство щеше да се изложи ако не беше забременяла веднага Меганчето, пък и тя няма много време да ражда деца, трябва да побързат  diablo
В събота водихме Мис на мач, приятелска среща, по-скоро да направим кеф на ММ, ама беше яко де, Мис се забавлява, аз си блях, не бях ходила на Герена, ММ се радваше, че имаше кой да му приглася гоооооооллллл  blum  Преди това градинарствахме, ей край няма тая шума по двора  tease Ама пък е кеф голям да се събират листа, орехи, кестени  heart heart heart
Е, Булче днес що се скара тогава, като е било хубаво околоевропското lol
И ние сме с икейско легло, хич не ми е високо, и Мис успешно слиза и се качва доста отдавна.
Маги, по поръчка ли ще правите диван?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: октомври 16, 2018, 07:26:04 »

ДОбро утро, как сте?

Рат, разсмя ни всичките smile

Фери, не знам дали ще е по поръчка, май натам отиваме.Ще видим!

Ох аз днес имам някакви битови задачи да правя в офиса.Голяма скука.Проекта дето много го бързаха, изведнъж им стана ненужен и сега ще кибичим цял ден тук.Дано поне се обадят тази седмица за мебелите за хола, че са готови и да дойдат да ги монтират.А и една врата остана за монтиране.Да свърша нещо полезно за в къщи Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #183 -: октомври 16, 2018, 08:59:03 »

Днес съм заредена с енергия. Вчера успях да се лакирам в ментово, пудренско розово и с декорации в тон, та сега ми е цветно пред очите butterfly Бяхме вчера на рожден ден и си изкарахме хубаво. Вече се съсредоточавам върху този на кокона. Имам разни неща да подготвя за тогава.
Булче, видях единствено снимките от "другата кралска сватба" с играта на вятъра. Ама може ли кралски особи да се излагат така?! То хубаво времето е непредвидимо, ама и те едни разкроени рокли и дълбоки цепки в това време да сложат. Та повечето са в едни пози... "ходи ми се до тоалетна, ама и главата ме боли" pardon Сега поне Меган ще влее малко цвят в родата.

А Ники ще си спи с нас, докато не се ожени, после само ще сменим баща му с жена му Wink
Мен, ако питаш, Ники ще спи при вас, докато не ви каже: Вие нямате ли си легло, че спите в моето tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: октомври 16, 2018, 10:09:22 »

Добро утро!

Вече освен да ви чета, бих могла и да ви чувам smile вчера бързо мина при лекаря. Почисти ми ушите и се оправиха. Преди ми се случваше веднъж на 4-5 години, а сега миналата година и сега пак. Правиха ми и тест на слуха. Казаха, че чувам. Явно ММ не го чувам понякога само от заплес.

Снощи изненадващо се сдобихме с маса и столове и ти на по-добра цена smile Балната ми зала взе да се запълва lol

Али, много ме кефи такава комбинация за маникюр, и аз съм била с такъв smile

Много ми е интересно как ще изглежда детето на Хари и Меган. Или ще е уникално красиво или ще е ... трудно за определяне smile Да им е живо и здраво smile
Ако не друго, поне има интерес към британската история по край кралското семейство smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #185 -: октомври 16, 2018, 10:34:21 »

Панде, от опит от такива смесени бракове, по-силния ген е нейния, така че просто най-вероятно ще приличат на нея. smile
Аз ужасно се зарибих сега по английска история покрай тоя сериал най-после разбрах каква беше драмата покрай Меган и оня крал дето се оттеглил, щото се оженил за някаква с 2 развода, мани, мани!!!

В неделя бяхме и ние на първия ни рожден ден на съученик и не беше нищо особено, тук няма аниматори, а просто ги пускат да играят 2 часа в центъра, обаче те това могат и да го правят и без да имат рожден ден, та нещо ми се губи смисъла, ще видим другите как ще са. Тук се канят всички съученици, което е безумие. 30 деца - плащаш за центъра, за храна, за торта, че и подаръци ни дадоха ни накрая ... ще започна да спестявам от сега, че да има пари за нейния рожден ден. Вчер получихме покана за парти на дете, което имаше рожден ден септември, ами сега събрали хората пари явно ... не мога да ги съдя, честно!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #186 -: октомври 16, 2018, 11:25:14 »

Привет!

Днес съм като сомнамбул,Зверо ни спретна шоу снощи, че ни държа цяла вечер газ спирачка... Първо мм го превъзбуди с физически игри преди сън, правих забележки, но кой да ме слуша. Събуди се в истерия и рева 100 часа без да знае за какво реве, ама направо се задавяше от рев и кашляше, накрая се превърна в кашлица целия този рев и се наложи чак Синекод да дам за да спре. Като ви казвам че мъжете не мислят въобще какво става с децата не лъжа...

Имаше много смешни колажи за децата на Меган и Хари. Виви да не ти спойлна сега The Crown, ако не си изгледала втори сезон не чети повече, но във втория сезон не позволиха на принцеса Маргарет да съобщи за годежа си защото кралицата е бременна, май нямаха право едно събитие да се съобщава преди да е приключило друго, та май за това изчакаха сватбата на принцеса Юджин да мине за да съобщят за бременноста на Меган.

Виви мисля че за скандалния крал се споменаваше и в The King's Speech. Наистина е много зарибяващо да ги гледаш, аз честно Виктория повече го харесвам като сериал, но примерно Downton Abbey ми остава най-любим.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #187 -: октомври 16, 2018, 12:07:25 »

Кралското семейство толкова лоша карма е събрало с отеглянето на онзи ми ти крал, че поколения наред толкова съсипани бракове...  shok Аз определено смятам, че са в златна клетка след този сериал. Ще снимат ли още сезони от Короната?
На мен ми е забавно как са го превели името на Филип, той по произход е Батенберг, но на английски е Маунтбатън. Дефакто същото, но хората не се стряскат от немския му произход, защото заради войната е било проблем. Кралския ПР от кога е на работи здраво, ние тука пасти да ядем smile

Рат, тука изби рибата с лафа за Ники. Аз пък искам да си спя в леглото, но децата се разхождат... след последната нощ, в която 31 дойде 4 пъти да ме види дали спя, а 32 рева за ядене 2 пъти, всеки си прибира по един змей и отговаря да му бае за сън и да не му дава да пречи на съседите да спят.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #188 -: октомври 16, 2018, 12:38:43 »

Киви ооо да, има следващ сезон, интересното е че всички актьори са сменени, а принцеса Маргарет ще я играе Хелена Бонам-Картър. Този сезон ще е 70-те + ще видим Младата Даяна. Според мен 80-те и 90-те ще са най-интересните сезони.

Ето актьорите : https://www.eonline.com/news/948927/the-crown-season-3-cast-meet-the-new-additions-taking-over-the-royal-roles#photo-935550

Снощи легнах при Зверо да го успокоя, изгони ме, каза хайде ставай от моето легло  laugh
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: октомври 16, 2018, 12:43:06 »

Ох аз тоя сериал знаете ли от колко време искам да го гледам и все не намирам кога.Ще си го изтегля и като съм в къщи сега като захладнее ще си пускам по серия.Обичам такива исторически, уж сериали smile

И Моника ме гони от леглото си.Това било нейното легло и нейната стая!Ще е веселба като порасне  shok

Ох аз още съм в интериорни драми, като ги реша ще се похваля, много ми е сложно едно разделяне на стая хем да не е плътно, хем да не е от мебели хем и аз не знам какво искам  blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: октомври 16, 2018, 13:01:23 »

Здрасти!
Ще взема да ги погледна тия сериали, заинтригувахте ме. Някой има ли в НВО?
Оф, аз вече не знам какво става, от 2 дена носа ми е река, днес поне вече гърлото не ме боли. Ники както бързо се оправяше и неговото носле пак се разтече sad. Ако до петък не сме здрави ще трябва да отменя рождения ден  girl_impossible
Маги, нещо не схванах какво точно искаш и търсиш, ама успех!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: октомври 16, 2018, 13:31:36 »

Рат, имаме НВО, но много рядко го гледам.От скоро имам възможност да посядам събота или неделя да видя някой филм.

Значи стаята е дълга и искаме да я преградим на две.В едната част е нашата спалня, в другата ще е хол.Не искам преградата да са мебели, исках Стъкло ама моя мъж каза НЕ!и сега търся варианти, защото хем искам да пропуска светлина, хем да не заема много място  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #192 -: октомври 16, 2018, 14:11:30 »

Маги, като каза стъкло си представих точно тези стъкла от остъкленията, които Булче разказваше и щора на релса, която се сгъва и скрива всичко при нужда.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: октомври 16, 2018, 14:49:16 »

Едуард VIII не просто се споменава в речта на краля - заради него Джордж VI (ако не му бъркам числото) става крал и му се налага да я държи тая реч. Много хубав филм между другото. Прекрасен Колин Фърт.
Александър Батенберг също си сменя името на Маунтбатън след като напуска България.
И аз бих гледала и този сериал и за Виктория, но кога и как не знам.
Гледали ли сте Младата Виктория, също хубав филм.
Май имам първи сезон на абатството, поне може малко него да гледам.

Маги, може от онези големи етажерки дето са отворени от двете страни. Ама трябва тм да бърше праха, щом той не иска стъкло
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #194 -: октомври 16, 2018, 15:09:42 »

права си Панде, но в сравнение с The Crown където се обясняваше надълго и широко ми се струва че беше колкото споменаване.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines