Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:10:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври с дъх на есен!  (Прочетена 100835 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #120 -: октомври 11, 2018, 12:09:58 »

Нееее, свекс, плача! funnytooth бузите им растялиииии
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: октомври 11, 2018, 12:21:09 »

И аз не съм съгласна. Най-силно съм се влюбвала на 19, 30 и 32 години. Последният път ми държи още и е съпоставим напълно с този на 19 години. Въобще не си спомням предишния ми партньор, нито имам реални спомени от живота с него. Надарена съм с дупка в мозъка явно. pardon
За актьорските умения на Меган- добре ме успокоявате че живеят зле и принцесите, ша трябва да ви черпя. blum
За съсухрената Кейт- дай Боже всекиму ( който желае ) , такива инжекцийки и фитнесче с надзор, па може и някое и друго филърче, както при нея ги има. Мен ми изглежда доста добре поддържана като след три деца. Аз съм широкоскроен човек, не  ми пречи с квото и да я бодат. biggrin
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #122 -: октомври 11, 2018, 12:29:52 »

На ви да се посмеете още - това е официалната снимка, правена на фото, но с ежедневни дрехи. Тук само Родният повтаря поглед и стойка, другите сме "разчупени" funnytooth Значи, да напомня, че родният ми съпруг по това време беше действащ футболен съдия в А група по хоби и много си му личи, не че си пази пакета от облъчването на светкавицата Wink Помня, че фотографът ни въртя лично главите и щракаше с пръсти кой къде да гледа. Мамицата му, сигурно е бил женомразец, само мен ме е изкарал като кокошо дупе diablo
Мразя нагласени работи smile


* 20181011_130809.jpg (66.69 KB, 471x628 - видяно 108 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: октомври 11, 2018, 12:33:55 »

Ейй девешко животноУ бре , как не му се отвори един път ръката да прегърне. angry
А ти определено изглеждаш по-добре със светла глава smile. Полото под ризите няма да го коментираме, за мен това беше по-голяма простотия от твоята чудесна пижамка официалка. Хубаво че мина тази мода ( и мен така ме обличаха ) nea
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: октомври 11, 2018, 12:44:01 »

Ох, Свекърва къртиш! Много сте сладки обаче  heart
Всички, които се замислих те в какъв период сте, споко какъвто и да е (и хубав, и лош) ще мине и друг ще дойде  Wink. Аз знам в какъв период сме, знам и че съм станала супер зла и изнервена, обаче не успявам да се сдържам  pardon и другите си го отнасят.
Принцеса май няма да откажа да стана ако много ми се помолят...  girl_wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #125 -: октомври 11, 2018, 12:51:03 »

хаххах как те е извъртял обачееее, пък и джуки си стиснала, брех брех! За ушите не знам, моето също е като антена хахах като гледам чичовците му, без бузи са, едва ли ще се приберат...

За любов не знам, аз вече така улегнах, 11г заедно, така ме мързи за нова любоФ....

Еми, не че искам да бъркам в стари "дупки" ама тая предишната ти любов аз я помня още добре, как толкова бързо замина?

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: октомври 11, 2018, 12:53:01 »

Ми Булче, мина и замина, за месец го забравих че е жив даже smile . Хормони, ко да ти кажа. pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #127 -: октомври 11, 2018, 13:31:13 »

Днес направо къртите мивки - бабетка Елизабетка до ушите на НИтата и дупката в мозъка на Еми tease
А това просто ме остави без глас от смях:
Значи, да напомня, че родният ми съпруг по това време беше действащ футболен съдия в А група по хоби и много си му личи, не че си пази пакета от облъчването на светкавицата Wink Помня, че фотографът ни въртя лично главите и щракаше с пръсти кой къде да гледа. Мамицата му, сигурно е бил женомразец, само мен ме е изкарал като кокошо дупе diablo

Аз пък да кажа за нещо от снощи. Гледах "Стани богат". Имаше една преподавателка, ама да се чудиш коя част на финансите преподава. Няма лошо хората да си правят лицево, челюстен и торсен тунинг. pardon Интересно ми е обаче, че всички джукести участнички си водят някой приятел, с който заедно са организирали "светско събитие" или "мероприятие с кауза". pardon Това по повод "Кики-мики, много сме щастливи, че харчим чужди пари по чуждестранни острови."
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: октомври 11, 2018, 13:50:54 »

Я къде било разковничето да живне форумът - да си говорим за любов! Ето малко размисли и от мен (защото скоро си говорихме по темата с моя любим):

Аз се омъжих за първото си гадже, той съответно също. Заедно сме минали различни периоди, но както съм кавала и преди, преживяхме нещата заедно, пораснахме заедно и се напаснахме заради това. Но това не означава, че не сме имали и лоши моменти/етапи от връзката си. Ето и обяснението ми за това - животът се дели на две: личен (включва семейството - мъж, деца, дори роднини) и личностен (включва работа, хоби, спорт, ако щете дори зяпането в една точка, но да е нещо, което правиш сам, т.е. развива личността ти). За мен винаги личния живот (т.е. семейството) е бил на първо място. Но! Въпреки, че съм разделила личен=90%, личностен=10%, не мога да съм щастлива, ако тези 10% ги няма. Ето пример - дойдохме в първи курс в университета и от отличник, аз се превърнах в тройкар. Беше ми трудно и се чувствах ужасно неудовлетворена от себе си. Тогава и самата ни връзка с любимия се разклати, просто защото аз не се чувствах пълноценна. Не казвам, че при всички хора е така, но за да сме щастливи заедно, на нас ни е нужно да имаме нещо и извън това "заедно".

Ако някога имаме деца, разковничето да си останем влюбени и щастливи за мен ще е в това да мога да си открадвам малко време за себе си. Защото въпреки, че детето е много работа и може да заема цялото ти ежедневие, то си остава в графата "личен живот". А когато развивам и графата "личностен живот", чувствам, че давам повече от себе си и във връзката, в семейството.

П.П. Миме, аз не вярвам в зодии, та твърдя, че нямам такава. Но ако си любопитна - по астроложки съм близнаци, а по реалния календар (астрономически) Слънцето е било в телец на 11 юни.
« Последна редакция: октомври 11, 2018, 14:07:53 от Bube » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #129 -: октомври 11, 2018, 13:57:52 »

Цитат
Ако някога имаме деца, разковничето да си останем влюбени и щастливи за мен ще е в това да мога да си открадвам малко време за себе си. Когато развивам личността си, чувствам, че давам повече от себе си и във връзката, в семейството.

Бубе ей тук се пречупваме всички, че тези 10% с децата за съжаление в началото се стопяват на 0. Надявам се да си имате баби наблизо, за да стигнеш по 5%, аз не се оплаквам, имам кой много да ми помага, ама много хора нямат.

Цитат
Ми Булче, мина и замина, за месец го забравих че е жив даже smile . Хормони, ко да ти кажа. pardon

какво да ти кажа, и моя преди мм беше забравен за 1 месец, клин-клин избива хахах
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #130 -: октомври 11, 2018, 14:16:00 »

Бубе ей тук се пречупваме всички, че тези 10% с децата за съжаление в началото се стопяват на 0. Надявам се да си имате баби наблизо, за да стигнеш по 5%, аз не се оплаквам, имам кой много да ми помага, ама много хора нямат.


Бубе, много точно си усетила какво ти трябва, но Булката ти е обяснила какво ни вади от баланса и се оплакваме дружно. Децата ще вземат всичкото време и внимание, което им дадеш и ще питат за още. И аз едно време имах хобита и интереси, сега едвам открадвам няколко минути сутрин да се гримирам. Не че много ми е зор да пазарувам в плод зеленчука гримирана, но заявявам на света за пореден ден, събудих се и не съм се предала, нещо още в мен свети и няма да си дам душата на мамището с пижама ( пък била тя и поларена;) ) и петно от повърнато и от поне  две манджи...
Сега гледам една влогърка с трима сина, чудна... ама нейните си лягали в 7, всяко дете го приспива по 10 минути и спяли до 7... и в такива моменти с кисела физиономия се сещам за онзи виц: "Децата на анестезиолога заспиват точно в 10"...  yahoo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: октомври 11, 2018, 14:31:37 »

Децата на анестезиолога си лягат точно в 20ч, но той не може да го оцени, защото е дежурен в една от трите болници, в които работи. Истинска история.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #132 -: октомври 11, 2018, 14:39:31 »

И затова анестезиологът си намира жена-влогърка да се гримира по нощите, а не да мисли други глупости Wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: октомври 11, 2018, 14:51:59 »

Булче, аз и затова искам в следващите пет години да се установим извън София (по възможност вече и в собствена къща), за да сме близо до нашите, за да помагат, ако могат.

Киви, според мен се справяш върха! Гримирането сутрин, макар и набързо, си е цял един момент в графата "личностно развитие". Където е това, ще дойдат и други дреболийки, и ето ти поне 5%.

Аз съм далеч от мисълта, че ако имам дете, ще мога да следвам тази идеология всеки ден, особено в началото. Но веднъж като съм изяснила пред себе си от какво имам нужда, поне съм направила крачка в тази посока. Няма да си мисля - защо сега сме в лош период, защо сме изнервени и се караме - ще знам защо и ще се постарая да набавя нужното за семейното/моето щастие. Надявам се, че и за в бъдеще ще срещам подкрепа и разбиране от любимия, така както е сега, а това значително би улеснило задачата.

Знаете ли, имала съм период (пак е свързан с дилеми в науката), в който исках да оставя всичко и да съм си вкъщи, да домакинствам (защото по принцип обичам да се потапям в уюта на дома) и мислех, че това ще е достатъчно, и няма да ми е нужно друго извън "заедно". Имах възможност 6 месеца да опитам (между магистратурата и докторантурата) и от тогава знам, че това не е за мен, просто не мога да се справя със съвестта си... Нещо ме копаеше, чувствах, че ще загубя възхищението и гордостта на мъжа до мен (без да го е казвал), а всъщност просто аз не се харесвах. Мисля, че това се корени в това, че съм расла в много амбициозно семейство, където мъжът и жената са напълно наравно и са ме възпитавали като идеалист - т.е. за да си щастлив у дома, трябва да помогнеш и на обществото, да дадеш своя принос към добруването на човечеството (много философско стана, но се надявам, че го обясних горе-долу).

Чаршаф!

Свекърва, на мен много ми харесвате и на двете снимки, липсват ми именно такива, напоследък се снимаме само фотосесийно и сме загубили малко натуралистичността си...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: октомври 11, 2018, 14:56:51 »

От вчера сте супер духовити, направо ми пълните душата  Bravo
Бубе, ние с мм също сме си детска любов, първи в почти всички отношения (така де, той имал гадже в детската градина още и тя го била целунала по бузата Wink ), не ми се ще да звуча като лека или бабка, обаче наистина с децата всичко или почти всичко се променя. Някога ми беше много смешно Булката и Панда като ми разправяха как ги ядосва мъжете, тогава ми беше розово и влюбени и бам, след няколко месеца даже щях да ги викам на помощ да убива моя Wink
Свекърва като каза, че пак на 60 може пак да се влюбиш като на 16 и се сетих, че на морето майка ми разказа как един съученик на тате, с огромни финансови възмижности(това малко по повод за принцесите го вмъква) сега чакал бебе. Мислех, че за внупе говори, синовете му са година по-големи от мен, а дъщеря му е към 25, ама не, човека чака негово бебе от една от хилядите му любовници. Само не разбрах дали била фолк певицата или друга, че и с няква такава ходеше доскоро.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines