Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:58:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври с дъх на есен!  (Прочетена 100806 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #105 -: октомври 11, 2018, 09:01:29 »

Казвам, че всеки има право да е щастлив в личен план, извън семейството, както и да е нещастен, отново извън семейството. Ако имам лични успехи в работа, учение, нещо, което аз съм постигнала и направила ще го отчета като нещо хубаво, което ми се е случило и няма да искам то да е задължително споделено от семейството. Семейството е едно, но всеки в него е отделна личност. Както в груповите спортове - отборът трябва да победи, но в същото време всеки играч трябва да покаже себе си.  smile
Намерих снимката, даже все още пазя и долнището на пижамата. Има апликирано кученце funnytooth
Това е положението, пълна скръб funnytooth
Панди, щях да те питам какъв е този килер на долния етаж и какво има там?
Забравих да ви кажа и за вчерашния транспортен ден. Хаха, пътувахме безплатно! Oh my ... Нямаше кондуктор, нямаше и налепени листове за безкондукторно, шофьорът казваше, че не продава билети. Аз съм с карта и не се шашкам толкова, но хората упорито оставяха левчета в една вдлъбнатина на плота на шофьора, или слизаха на следващата спирка ядосани. Става въпрос за линия 7, едната крайна спирка са гробищата, а другата е на овощарски институт, където в момента продават ябълки, орехи и грозде от техните полета на ниски цени, като преминава през Центъра и Гарата. И в двете посоки последните 3-4 спирки не се дублират от други линии. Имам чувството, че се намирам в някакъв социален експеримент или налитам на скрити камери. Ако не друго, поне е забавно Wink
Хубав ден, имам страшно много работа, ама не ми се върши Wink


* 20181011_082452.jpg (65.88 KB, 471x628 - видяно 117 пъти.)
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #106 -: октомври 11, 2018, 09:08:17 »

дам, пижама си е  lol Родния обаче е застанал в типичната поза, настрани. Не знам защо всички от тези набори мъжете така се снимат, поне гледа в камерата, чичо ми даже и в камерата не гледа  funnytooth
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #107 -: октомври 11, 2018, 09:15:31 »

Докато си пия кафето, ме замислихте с тези периоди на връзката в кой ли съм аз.  pardon

Пижамата и за мен е основна дреха, но я наричам домашен анцунг, защото не спя с плюшените, топло ми е с тях.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #108 -: октомври 11, 2018, 09:22:41 »

Хаха, вероятно за да не личи, че е по- нисък вече от НИ1 се е дръпнал. Бе майка ми снима, нея гледа "с особен поглед" funnytooth Македонската жилка е обикновено на първи ред, баш в центъра, добре да се вижда и с гордо вдигната глава Wink НИ1, нали е пубертет в срамежлив период, още малко и да изпадне от кадър Wink.
Това се е разбирало под "снимка в домашна обстановка" - подредени и строени цветово и ръстово, не някакво си там селфи на маса с едене и пинье.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #109 -: октомври 11, 2018, 09:38:08 »

дам, пижама си е  lol Родния обаче е застанал в типичната поза, настрани. Не знам защо всички от тези набори мъжете така се снимат, поне гледа в камерата, чичо ми даже и в камерата не гледа  funnytooth
Защото така снимаха на професионално фото от снимки за в казармата до тези за лични документи. После промениха правилата и снимаха за лична карта точно в анфас и в началото всички гледаха стреснато като на разстрел lol lol lol
НИ1, нали е пубертет в срамежлив период, още малко и да изпадне от кадър Wink.
Bravo
О, Наде heart Много сериозни размисли за рано сутрин Wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #110 -: октомври 11, 2018, 09:59:19 »

Али, ти си виновна, ти ме подстрекаваш с тия периоди.

А костюма на свеки наистина си е пижама.  danceg

И погледа си е стара заучена поза хаххахаха
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: октомври 11, 2018, 10:10:19 »

Да ви кажа, като гледам Меган и Хари принца и един пишлегар ( братът на сестрите Хилтън ) и неговата не много симпатична жена, и се замислям за етапите в двойката. Ми те си зависят и от финансовото положение ( по рождение или не ). Всичките им снимки са ГУ ГУ ГУ и колко съм щастлива че за енти път ме заведе на екскурзия тази седмица.  shok
Естествено че има по-голям шанс да са вечно на етап влюбени гълъбчета, като не се карат за пари, смяна на памперс или кой е зарязал храната извън хладилника- всичко това се прави от слуги. pardon Да, ще кажем че имат и рестрикции от социалното си положение, проблеми от типа на че всеки ( като мен ) им гледа в чинията. Да, нормално е. И все пак, понякога докато събирам кашата от обувките на малкия, ми става малко по женски тъпо.  pardon
Което пък ме кара да се замисля че и ние, преди да имаме дете, живеехме горе долу като тях, макар и на друго социално ниво- екскурзийки, хапване, пийване, работа и много време за личен живот. pardon
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #112 -: октомври 11, 2018, 10:12:34 »

Булче, аз като имам по-натоварени дни с обучения, които правя или разни интервюта, после по цяла вечер ги нищя. За това предпочитам по-спокойни дни, ти такива обаче нямаш, така че предполагам просто с времето се свиква. smile То и трябва да се гордееш със себе си, аз се гордея с теб, какво остава за тебе си. Wink

Аз също ходя по нощница по цял ден като съм си вкъщи, освен ако нямаме гости. С дрехи отвън не стоя вкъщи, слагам си нощницата. smile Като бях студентка имах къщни дрехи и като ученичка също, защото все пак много време съм била вкъщи, ама то като работиш през седмицата, само събота и неделя имаш шанс да се моташ по нощница. smile Малката също сутрин си ходи по нощница, не ми пречи, и на нея не й пречи.

Свекс, много сте сериозни на тая снимка, освен малкия естествено, ама той е роден ухилен според мен. smile

Аз искам да благодаря на Пандича, че ми даде идея.  give_rose Малката също все се отвива и много се чудех какво да я правя сега като се захлажда, сега й слагам чорапи и ще й купя просто дебели нощници (успях да намеря такива цели като за бебета, да не й е гол кръста, ахахха)
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #113 -: октомври 11, 2018, 10:46:57 »

Да ви кажа, като гледам Меган и Хари принца и един пишлегар ( братът на сестрите Хилтън ) и неговата не много симпатична жена, и се замислям за етапите в двойката. Ми те си зависят и от финансовото положение ( по рождение или не ). Всичките им снимки са ГУ ГУ ГУ и колко съм щастлива че за енти път ме заведе на екскурзия тази седмица.  shok
Естествено че има по-голям шанс да са вечно на етап влюбени гълъбчета, като не се карат за пари, смяна на памперс или кой е зарязал храната извън хладилника- всичко това се прави от слуги. pardon Да, ще кажем че имат и рестрикции от социалното си положение, проблеми от типа на че всеки ( като мен ) им гледа в чинията. Да, нормално е. И все пак, понякога докато събирам кашата от обувките на малкия, ми става малко по женски тъпо.  pardon
Което пък ме кара да се замисля че и ние, преди да имаме дете, живеехме горе долу като тях, макар и на друго социално ниво- екскурзийки, хапване, пийване, работа и много време за личен живот. pardon


Абе жено, точно тея ли ги намери за щастливи и влюбени. Там като се обърнеш назад толкова разводи и мизерии има, всичко е фарс. Гледай The Queen и гледай я Елизабетчето какви мърсотии е търпяла от Филипчо... Аз все си мисля че тея деца ще пораснат и ние ще преминем в друг етап от живота.

Вивче, не е винаги газ спирачка, има и забавни моменти, особено когато се заобиколиш с позитивни колеги.

Али права си за снимките хахах
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #114 -: октомври 11, 2018, 10:57:10 »

.... Гледай The Queen и гледай я Елизабетчето какви мърсотии е търпяла от Филипчо... Аз все си мисля че тея деца ще пораснат и ние ще преминем в друг етап от живота.

Точно това ми беше най-големия шок от този сериал, това даже кралица да си ще си намериш майстора... Обаче си го гледа жената, защото положението и не позволява да създава още скандали. Иначе цялото семейство са супер скандалните типове, май само най-малкият брат от потомците на кралицата има стабилно семейство. Кейт пък милата вече доста се поспаружи от това ударно бременеене ( 3 деца за 5 години си е бая) и плъзнаха клюки как те пък с нейния принц били по задължение заедно, защото тя била подходящият положителен образ да повдигне рейтинга на кралското семейство. Другата клюка беше, че Уилям ходил сам на някакво кралско пътуване, но не бил съвсем сам там, а с други женИ...

И така... кой още иска да е принцеса?


Свекс, много готина снимка. Оправиха ли им се ушите на момците, мойте змейове са същите такива с антени Wink Това били признак, че ще са любовчии. Снахите да ги мислят smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: октомври 11, 2018, 11:01:10 »

Мани я Елизабетата, аз като гледам Меган и ми се види много влюбена. И що да не е - осигурено й е всичко, човекът като гледам има и чувство за хумор. Не знам, може би просто аз съм изморена и в предрождена Сатурнова дупка.
А пропо, Булче и мен ме сърби носът отвътре, като треснах вчера един грипекс макс, поразмина. Но ми се чини че имам алергия от шам фъстък, напоследък го хапвам в прекалени количества. Мъж ми като си хареса някоя стока и почва да купува по 15 пакета, накрая ми писва... или хващам алергия. biggrin biggrin biggrin
Сериалчето може и да си го пусна. А клюки има за всеки, кое е истина, кое не- никой от нас не знае.
И да, все още искам да бъда принцеса, ама не съм. Ще ми трябват още 30 години да свикна със социалното си положение явно. biggrin
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #116 -: октомври 11, 2018, 11:11:13 »

Гледай The queen, много силен сериал е. А за Меганчето, не се връзвай на такива розови истории, много влюбена дрън дрън. Явно наистина си в дупката, ще ти мине, споко smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #117 -: октомври 11, 2018, 11:29:25 »

И аз мисля, че тя като професионална актриса и свикнала с медийно внимание може да пресъздаде всякаква емоция за пред камера. Изобщо там всичко е планирано, Кейт роди, скри се за малко, за да може новата снаха тъкмо да се появи и няколко месеца да няма конкуренция за медийно внимание.
Колко пък да си влюбен след един развод? Смятам, че всяка провалена връзка си носи натоварванията в следващата и не вярвам, че е възможно да се влюбиш на 36 като на 16.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: октомври 11, 2018, 11:49:00 »

Свекс, много яка снимка smile най-шокиращо е, че НИ2 някога е бил по-нисък от всички lol
Иначе позата на родния е точно от снимките за документи от преди. Даже аз имам такава.

Ся и мен ме замислихте в кой етап на връзката сме?
На нас, откакто имаме дете ни е по-романтичен период, защото преди това не живеехме сами и си беше малко като на общежитие.

Снощи сглобявахме леглото за гости. Почти не е ползвано от предишните собственици, и за тях е било за гости. Обаче много са го наказали със сглобяването. Слагали са различните винтове, както им падне и дори частите, които ММ донесе сглобени се наложи да ги разглоби, за да стане. То икейско от тези дето се издърпват и става двойно. Според мен те въобще не са го ползвали за двойно, защото едва ли се е разпъвало, както са го били сглобили.
Между другото, тук в ИКЕА може да си вземаш какъвто обков то трябва. И добре, че ММ беше взел резервни за нашето легло, което е същата серия.
Омръзна ми от нови мебели, ама снощи диван за хола е уредил. Искаш и още един гардероб, ама за сега слагам вето.

Та заради мъкненето и сглобяването снощи днес се движа като робот.

Виви, точно с такова цяло спи. Онзи, дето им казват на английски. Като плюшена играчка е.


Киви, аз пък не съм съгласна с последното. Винаги може да се влюбиш като на 16.

 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #119 -: октомври 11, 2018, 11:57:29 »

Оправиха ли им се ушите на момците, мойте змейове са същите такива с антени Wink Това били признак, че ще са любовчии. Снахите да ги мислят smile
Ушите им растат до 18, после почват бузите и компенсират Wink 50% може и да е вярно твърдението, но 50% клони повече към будала Wink
Ааа, ша ма прощавате, чак след 60 може да се влюбиш като на 16 Wink
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines