Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 02:00:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври с дъх на есен!  (Прочетена 101935 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #45 -: октомври 03, 2018, 16:09:38 »

Цитат
Булче, няма да се мацам с това, щото като се припотя и цялата лъсвам като месечина Wink. Знам го като ФДТ за сияйна кожа, беше ми го подарила приятелка по- тъмна от мен. Така си и стои.

ххаха и аз така го карам за момента, можеш и със светла сянка да се намажеш! Днес грима го направих един път! Дж-то направо ме е научил супер, така бленднах цветове, за първи път се чувствах нагримирана,само забравих червилце да сложа.

Лелее бях забравила за Нова година, трябва да уредя бабагледачка и да видим къде ще избягаме smile

Цитат
За НГ мм искал нещо по-различно, да отидем някъде. Голяма откачалка  crazy да отидем и аз си легна в 21 с Ники, аре мерси!

Абей, има опция и без Ники да отидете  lol



Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #46 -: октомври 03, 2018, 16:18:17 »

И аз днес съм нагримирана. Добре, че не работим в един офис, хората щяха да си помислят нещо, изведнъж всички нагримирани.  funnytooth Че и най-после успях да си сложа хубаво очната линия, много съм доволна. Гледах го този младеж - хареса ми! Много е свеж. ХВаща ме срам как може мъж да е толкова добър в такива неща, ама ето на ... даже има негова линия козметика човека, евала.

Вчера сутринта успях и за училище да закъснея и телефона да си счупя и много да се ядосам! Телефон за първи път чупя ... никога не ми се беше случвало така красиво да си сцепя дисплея.

Ние правим кухнята и нямам мивка, голяма мъка без мивка, пфффф, ама няма как още 1 седмица ще издържа някак. Поне това е последното и вече минаха ремонтите. И също поне имам котлон, че имаше опция и котлони да нямам 10 дни.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #47 -: октомври 03, 2018, 16:30:28 »

Виви, щяхме мацкесто да трепкаме с очички!  girl_in_love, а и друго забелязах, че голяма грешка е да топнеш   четка и директно на лице/очи да нанасяш, едно леко потръсване и прави огромна разлика.!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 03, 2018, 17:00:29 »

Баш сме си изгубени в превода ние. Утре наново в общината за нова адресна регистрация.

Коледа и Нова година са ми много далечни и въобще не ги мисля. Ние няма да пътуваме, за друго не знам.

Да знаете, че грам не ви вярвам, че нямате и една грешна мисъл я за Бекъм, я за Хемсуърт, я за Гришо, Момоа, Джон Сноу, Грей или който там е ваш тип.

Аз знам, че моят мъж харесва Селена Гомез и Вика от Кухня. Светват му очите като ги види lol lol



Аз слагам червило, всички знаете, ама не винаги забелязвате  lol

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 03, 2018, 18:49:48 »

Рат, проекторът е само за песни и проектира картинки на тавана. Отделно има мечо пух- разказвачът на приказки- от едната лапа пуска песнички, от другата приказки.
Отивайте на НГ без детето, нищо му няма да поседи при някоя баба. beating
АЛи, да, до удобство е- аз с пръст или с четка. Течен хайлатър си е измислица за мен, освен ако нямад а го ползваш вместо tinted cream . Малкият преди се блъскаше по таблите и сън нямаше... beating
Нашата сестра не ни предупреждава за нищо пропуснато, явно има по малко народ при вашия доктор. pardon
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #50 -: октомври 03, 2018, 20:07:07 »

Привет, мацки lol lol Голямо гримиране пада тук lol

Аз напоследък ходя само с база, спирала и балсам за устни. Иначе за излизане много обичам да се гримирам.

За менютата... аз ги чета, човек е хубаво да е информиран какво се предлага, иначе как да изисква да се променя вкуса на собствената му манджа pardon Малко пипер, къри, майорана... blush Моят котарак също ги чете lol И сме си ОК с това. Ще ме прощавате ама Азът не се оковова за другия Аз, когато си във връзка. Нещата са много по-многопластови и не се изчерпват само с едно приятелство, или само с един секс, та... Освежавайте себе си във всеки един аспект, взимайте пример от най-опитната и "ходете по любоФ" lol

Щях още нещо да пиша, но продължава да ми е смотано  badgirl
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 04, 2018, 07:27:58 »

Добро утро на всички.Гледам големи сме мадами тия дни, все сме нагримирани smile

Виви, вие голям ремонт спретнахте.Собствена къща ли си взехте?

Ние ако мръднем някъде за НГ ще сме с детето.Събираме се доста добра компания с деца, децата играят, ние се веселим, а и са по-големи.Макар Моника да е посрещала всяка нова година, при нея няма празно, тя и без това по-рано от 11 не заспива, та още един час не и е проблем.

Миме почти приключихме.Остана обзавеждането реално.Сега поръчахме секция за хола, бюро, етажерка за Моника.Трябва да изберем диван, но първо трябва да съберем пари за него, че всичко свърши.

Айде хубав ви ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 04, 2018, 09:48:38 »

Здравейте smile

Свършихме работата в общината, този път се надявам да не сме се объркали. По обяд ММ може да се пробва пак в касата.
Поне ММ сложи всички пердета, та поне за това да е спокоен. Вчера вече ми идеше да му ударя един курниз в главата хаха ама му се размина.

Днес е по-топло тук, мисля по-голяма разходка да си направим с Бамбук.

Вчера не стигнах до прахосмукачката, днес втори опит lol lol

Хубав ден smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 04, 2018, 10:11:57 »

Привет!

От пет дни се мъча да се разболея и тъкмо се оправя, на другия ден пак съм зле... Исках да мина без антибиотик, но ако до събота не съм добре, май ще се наложи. Ох, а имам толкова много работа на главата, изостанала съм с нещата за университета, защото имахме едни популяризаторски събития, които ми глътнаха цялото време. Надявам се, от другата седмица да ми дойде повече сила, че до края на месеца трябва да се завърши една статия.

Някой от вас ще ходи ли на концерта на Енрике Иглесиас?

Панде, аз по-скоро приемам, че може да харесваш някой артист, певец или там някакъв, но това е от типа - тоя е много готин! Различно е, ако имаш това усещане за "реален" човек и си фантазираш за него, за мен не е ОК.

Мери_ми, хайде вече си оправяй настроението! Не ги мисли нещата толкова, ти си с лека и волна душа  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #54 -: октомври 04, 2018, 12:28:19 »

Много ми се искаше да е сряда и да имам още един ден до почивните, ама нямаааа pardon Нещо времето ни е ограничено с ММ, искаме да свършим 10 неща, а на него утре му е последният изпит и трябва да чете.
Май няма да водя дребния на имунизация huhhuh.gif Втора сутрин ми прави балони от носа и не знам от зъби ли е или от друго. Май ще оставя за другата седмица. Аз поне се оправих на крак.
Нашата сестра не ни предупреждава за нищо пропуснато, явно има по малко народ при вашия доктор. pardon
Напротив! Пълна лудница е при нея crazy Ако сутрин е в кабинета с кихащи и кашлящи, има половин час за обяд, преоблича се и отива в другото крило за детска консултация. Не дели кабинет, ами ползва два. При 10-тина часа на работа някак намират време със сестрата за всичко.
Старата ми педиатърка малко се разсърди, когато се роди кокона и не я записах при нея. Ама то как?! От понеделник до сряда беше по половин ден на работа, четвъртък - жив, умрял няма значение, защото е само детска консулация и друг не приемаше, а петък беше посменно с друга лекарка в един кабинет. От 7 дни в седмицата, само през 3 имаш право да се разкахаш nea

Виви, леля ми правиха един основен ремонт и разказа как 3 месеца живеели на строеж lol Единствената мивка у тях беше една миниатюрна в тоалетната.
Панде, ти с прахосмукачката, аз с ютията! tease Пирин планина ме чака на дивана. Ако изпера още една пералня ще надмина и Мусала pardon
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #55 -: октомври 04, 2018, 15:04:55 »

Привет, нагримирани дами  Sunshine Sunshine Sunshine

Днес много сте кротки  beating Чак подозрително lol Да ви хвърля в бурни размисли за разнообразие lol

Бубе, ами и аз искам да ми се оправи, ама не ще pardon

Имам си драми на работа sad Девойката, която взехме да ми помага, не се справя и си тръгва. А аз го чувствам като личностен провал, обвинявам себе си, че не съм била повече настоятелна и изискваща. Ама пусто му, вярвам в мотивацията и в това, че човек трябва да е вътрешно мотивиран, а не външно beating Но уви, явно съм зелена и се уча pardon Проведохме подбор и назначихме нова девойка, от понеделник започва. А новото момиче е бял лист, без грам опит и ще уча на всичко от до, но пък си има други качества girl_wink

В събота сме на сватба на мой първи братовчед, на майка ми на сестра й дете. Сватбата ще е огромна 300+ човека, ще свири Ибряма с оркестър Тракия и ще е мега тежко с всички обичай, ще бръснат младоженец...  girl_impossible girl_impossible Моята котка отдавна е в преговори да скипнем нещо, че няма да издържи, ама няма шанса да му се размине  beating Другият уикенд отиваме със сестра ми в Рим по женски за рождения й ден. Това й е подаръкът от мен yahoo Дано ни е хубаво времето, че ще сме 4 дни, за кое по-напред crazy Надявам се след толкова приятен живот да ми се оправи и сдухаността  crazy crazy crazy
« Последна редакция: октомври 04, 2018, 15:08:46 от marry_me » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: октомври 04, 2018, 15:25:06 »

Миленка, гледай сега тази да не зачезне в майчинство непредвидено. Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #57 -: октомври 04, 2018, 15:31:23 »

Миленка, гледай сега тази да не зачезне в майчинство непредвидено. Wink

Пепел ти на устата, ще легна по корем да рева и да тропам с ръце и крачета по земята lol lol

Имам стрес и от един голям обект, който правим, та стресът ми е на няколко фронта. Не съм спала нормално от доста време (готова съм за нощното ставане). Вчера даже си останах вкъщи, усещах болка в цялото си тяло, боляха ме всички мускули, все едно нямах здрав кокал по тялото си и всичко е счупено. Днес вече се движа lol lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #58 -: октомври 04, 2018, 17:14:24 »

Миленка, гледай сега тази да не зачезне в майчинство непредвидено. Wink

Цццц що така кълнеш, не е арно  lol а дано тя излезне в майчинство непредвидено хахха

marry_me разбирам те защо страдаш, ама за съжаление не можеш винаги да предадеш своята амбиция и хъс към работата на някой друг. Всеки път си блъскам главата като видя някой че не е като мен, но от друга страна пък и евала на тея хора които се изправят казват чао, аз бях до тук. Ако не се лъжа и ти си от доста време в тази компания? Тази сграда не я ли завършихте вече? Изглежда ми готова?

Alichka
от кака му се е обзавел, не му е от зъби/мъби, нищо, ще му минат, тъкмо да прави имунитет за градина. Я да питам, учиш ли английски? Че догодина ти изтича майчинството хахах

Bube вие сте си още като гаджета с тм, много сте сладки и влюбени, все така да сте си. Нас просто ни пере сачмата, и за да си разнообразняваме живота се шегуваме. Моя мъж също уж не поглежда, ама като Мине Цвета от счетоводство и аз се обръщам бре.... до дупе, до гърди!

Хайде, до утре!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #59 -: октомври 05, 2018, 07:00:33 »

Цццц що така кълнеш, не е арно  lol а дано тя излезне в майчинство непредвидено хахха
Тя ще е планирано, виж хората обучават човек от пролетта, очакват го good
Аз имам тапия за учителка, пък и съм била 3 години такава, та зная, че всяко обучение се разделя в отношение 70/30 ученик/учител. 100% от себе си може да дадеш, но ако ги няма нейните 70% желание или възможност да се научи, нищо не става. Не се обвинявай за неща, които не зависят от теб. heart
Булка, ами милион от лотария ако спечели и се махне, пак ли е кълнене? funnytooth
Миленка, Миленкааааа, прав е Сталин като казва "няма кадри, няма проблеми" Wink
Хаха, на сватбата гледайте да сте на по- далечна маса от музиката, че поне две приказки да може да си кажете е да поклюкарствате с родата smile. Бръсненето истинско ли ще е, в къщата на момъка ли? Много от фолклорните групи правят нещо като скеч по време на тържеството, забавно е, за не повече от 10 минути. Пеят, играят и обличат и младоженците с фолклорни горни дрехи. На момата пък и "сплитат плитките и я забулват".
Хайде, пък ще разказваш за Ибряма и за Рим good И се пазете от италианците, много им светят очите heart Wink
Бубе, ще отделям вече и твоя мъж с на Мимето Wink
Родният ми се жалва, че го болели сливиците. Предложих му да яде чесън и пресен кромид, не ще. Довечера се връща и сигурно ще е с окаяна физиономия funnytooth мисля да го посрещна с тиквена супа и да му пея онази песен /не и зная заглавието/ "Море не е гърло, като гърло, най е гърло - бисер зърно!"
Продължавам да му завиждам... Че и хубаво време случи blush Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines