Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:30:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври с дъх на есен!  (Прочетена 100824 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #15 -: октомври 01, 2018, 16:14:14 »

А, и моите сенки са изгъзени. Пусто в Пловдив вече почти не ги намирам. Купувам неразумно много и ги деля с майка, когато ходим до Хисаря, че са на половин цена. shok На всичкото отгоре там ми продават и крема за ръце, където се води професионален и иначе трябва да го пускам поръчка при фризьорката ми. Ама не всеки е фен на такова щураво пазаруване като моето crazy Повечето хора или ще се откажат от продукта, или ще търсят он-лайн.

Руми, за другото Хепи иде реч. girl_wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #16 -: октомври 01, 2018, 17:00:26 »

По повод па**вите ... моят мъж беше на 2 месечен курс в САЩ преди години (може би вече станаха 10-ина години от тогава), ама и той милия всичко си казваше.  shok Някаква рускиня от курса като пристигнали още го помолила за помощ, че не можела да си намери стаята, после не можела да си вкара куфара в стаята, после не можела да си откопчее сутиена ... абе много напористо момиче беше.  funnytooth Някои жени, а сигурно и някои мъже нищо и никой няма да ги спре ... и с халка да си и с каквото и да си, ще си настояват.

Днес като ви четох за гримовете пак се вдъхнових, от години се опитвам да си сложа добре очна линия и само с гледане на клипчета става, ама от време на време трябва да ги гледам наново, че забравям ... от възрастта е сигурно.  blush Та днес строена вкъщи цял ден, но иначе с очна линия и спирала бях.

Маги, и аз си мисля, че бабата не го прави нарочно, на тия години хората не са на себе си и не може да ги познаеш, стават и егоисти и само за себе си мислят ... то и в този ред на мисли си права и ти да мислиш за себе си иначе ще се съсипеш.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #17 -: октомври 01, 2018, 17:03:10 »

А приемате ли и други съфорумки в Хепи? Ако е по обед и става дума за Хепи на главната може и аз да дойда.

Приемаме разбира се! Но не е на главната, свека или Аличка да кажат къде е, че аз не знам хахах

Kiwi каквото си харесам общо взето, сега ми харесват на Trend it up, на Essence не са никак зле също, Мейбълин за маскара, Bourjois за ФДТ и пр. Имам палета на Сефора, хубава е, но не е особено пигментирана.

Вижте как съм се разписала и съм активна и ви говоря за мацкести неща само хахах, И само да кажа от всички гледани видеа за 2 седмици, от Джефристар ми стана най-ясно как се прави контуринга smile

Едит Виви ще ме умориш  lol иначе рускините (no offense) са опасно нещо, като бях на бригади дупчеха презервативи, хваща какъвто и да е мъж, че от вкъщи им бяха казали да не се прибират. А жалко, умни, красиви, хубави специалности учеха...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 01, 2018, 17:09:03 »

Свекс, тази целувка във филма ми беше много приятелска. biggrin
Рат, напълно съм съгласна с теб и примера с Миранда- квото си направил, си живей с него, без да обременяваш другия с драмите си. nea
Аз пък не харесвам Пасажери- предвидим, блудкав и самата актриса ме дразни. След Интерстелар, доста трябва да се постараят, за да ме впечатлят. pardon
Катрис имат чудесни продукти, без лаковете за нокти- поне при мен всичките им видове падат на първия ден. crazy
А за сенки за очи- всичко ме дразни сега, само най скъпите не. А преди и ръби роуз носех и нищо ми нямаше. crazy
Али, не мога да повярвам че нямаш хайлатър. shok shok ти винаги си в час с гримовете. Аз вече не излизам без, дори нищо да не сложа, хайлайтър слагам.
И жалко че не мога да дойда в Хепито, като слушам ще сте отбрана компания. heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #19 -: октомври 01, 2018, 17:46:03 »

За Хепи в Тракия става въпрос, онова до Баумакс /или някакъв там -макс е сега/, има и Вис - Виталис в близост. Булката едва се измъква, та затова гледаме да и е близко. Аз ще направя всичко възможно да дойда, щото Родният ще е в командировка и ще му завиждам по- малко така smile. Може да водите мъже над 50, но по- млади от 70 години, за другите сте ми огромна конкуренция.
Тва хайлайтър почти като хайлайф ми звучи crazy Нито го знам какво е, нито ще го слагам, не е за стари хора Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #20 -: октомври 01, 2018, 18:11:53 »

За Хепи в Тракия става въпрос, онова до Баумакс /или някакъв там -макс е сега/, има и Вис - Виталис в близост. Булката едва се измъква, та затова гледаме да и е близко. Аз ще направя всичко възможно да дойда, щото Родният ще е в командировка и ще му завиждам по- малко така smile. Може да водите мъже над 50, но по- млади от 70 години, за другите сте ми огромна конкуренция.
Тва хайлайтър почти като хайлайф ми звучи crazy Нито го знам какво е, нито ще го слагам, не е за стари хора Wink

малее купи си моля те и се мацни smile

на 04:39 го нанася

https://www.youtube.com/watch?v=ZGaLHNW7mxQ
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #21 -: октомври 01, 2018, 19:21:00 »

Виви, два дни подред да е дъждовно, мрачно и аз да съм смушена вкъщи, на третия имам много болен вид. Затова и аз така - вкъщи, сама, ама със спирала и очна линия tease

Али, не мога да повярвам че нямаш хайлатър. shok shok ти винаги си в час с гримовете. Аз вече не излизам без, дори нищо да не сложа, хайлайтър слагам.
Ама то хич не е за вярване, аз ви казах lol lol Сега приемам съвети, че най-късно в сряда да съм се сдобила с това чудо на чудесата.
Днес с майка се заговорих и казах, че искам гумени ботуши, ама кифленски - шарени или ярки. Тя пък призна, че отдавна ми търси такива, ама и гледам нещо по-адекватно като цена. Както обичам да й казвам: Ще говоря с твоите шефки да вземат да те пратят скоро някъде в чужбина. Последно време татко хич не се мъчи да й завижда за командировките, ами директно отива да й носи куфарите.
Хаха, Свекс, освен някой дядо от млечната кухня да помъкна друг вариант нямам. pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #22 -: октомври 01, 2018, 22:06:40 »

Ай лелей... Джефрито да съм го пропуснала до сега ... срам... иначе много обичам да гледам такива видеа, бо този го отбягвам твърде ми е като модерното изкуство Wink  Булка, нощяска ако я/го сънувам та(о)з момА/к изцяло на твоята съвест ще да е поредното ми безсъние, но ще мацна малко коректор, хайлайтър и ще светна smile

Аз хем съм минималист,  хем съм кифла, миналата седмица точно подреждах четките и боичките и установих тенденция, че най-много имам червила, глос и моливи и също ружченца. Сведох количествата до събира се в една кутия и сега плана е да подменям при изтекъл срок.
Али, аз в Хисаря също си купувах козметика от БГ марки, чудесни продукти, но не сме ходили с години. Защо така там всичко е толкова изгодно? Какъв ти е крема?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #23 -: октомври 02, 2018, 07:30:34 »



Добро утро!

Правя опит да ви сервирам кафе, но от телефона рядко успявам. Хубав ден!

 cray

И сега не се получи, ето ви го тук...

https://goo.gl/images/ptsoVb
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 02, 2018, 07:40:57 »

Добро утро и от мен, как сте днес?Аз тази нощ спах и съм друг човек.Бабата по принцип си е зла, така че с или без деменция положението никога не е било хубаво  nea Аз по принцип не и обръщам внимание, но на моменти всичко ми избива и няма как, все пак съм човек.

Булка, много е страшен тоя дето си го пуснала.Аз за тоя хайлайтър все се чудя не блестиш ли като коледна топка в лицето?Ще взема да разгледам. По случая днес се гримирах с обичайното фдт, спирала, молив за вежди и забравих ружа  huhhuh.gif Няма нищо, ще съм бледа като японка  blum

Хайде хубав ви ден от мен!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 02, 2018, 08:06:39 »

Здравейте smile

Изчетох ви smile в новата баня имам много хубаво огледало и шкаф. Сега само ми трябва време за грим и прическа.
Всичко е супер. Само ще кажа, че преди две седмици много го обичах ММ, а вчера си казвах "Няма ли да му свършва отпуската и да тръгва на работа"  lol lol

Айде ще пиша с нашата тема, че обещах на Мимето Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #26 -: октомври 02, 2018, 08:33:18 »

Али, аз в Хисаря също си купувах козметика от БГ марки, чудесни продукти, но не сме ходили с години. Защо така там всичко е толкова изгодно? Какъв ти е крема?
Аз май и друг път съм го показвала - този от снимката. Никакви там Микси, Гарниери и прочие не важат пред него. А точно в това магазинче видях, че има и за крака, но още не съм го пробвала. И докато това е българска козметика, то сенките ми са италиански. От край време в Пловдив италианските фирми са много силни, но явно политиката точно за моите сенки е странна и затова не се предлага току така. Звънях на търговската им представителка и тя ми даде почти двойна цена на тази в Хисаря crazy Да си ги маже сама, където си иска! Освен Чифели другите ми любимци са от една палитра, която ми подариха - бургунди бар на Мейбълин. И 12 часа да съм с тях не мръдват.
Аз с червилата съм лесна - имам 3 на кръст и не са ми приоритетни някак.
Джефрито е много идеен lol От сутринта ми е цветно и интересно пред погледа Love girl
Днес трябва най-после да взема бележка от лекарката, че много си обичам детето, ама и аз взех да се чудя кога ще ходи на градина. Откровено скучно й е вкъщи. Трябва да видя и какво ще направя с детския център за рождения ден на кокона. Ще я водя, за да си харесва и торта pardon

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #27 -: октомври 02, 2018, 08:41:24 »

Цитат
Ай лелей... Джефрито да съм го пропуснала до сега ... срам... иначе много обичам да гледам такива видеа, бо този го отбягвам твърде ми е като модерното изкуство Wink  Булка, нощяска ако я/го сънувам та(о)з момА/к изцяло на твоята съвест ще да е поредното ми безсъние, но ще мацна малко коректор, хайлайтър и ще светна

Джефрито и аз го бях пропуснала, ама се оказа най-известния/та влогър/ка в света, съответно и най-богат/та. Себе си не определя като той/тя, а като човек на света. Много е шокиращ в началото, аз едвам изгледах първото клипче, но като изгледаш 2-3 направо си пристрастен. Много ме кефи.

Пандей хайде добре дошла на австрийска земя, много успех и бързо да се ориентираш навсякъде!

Аличка оздравя ли Мария?

Мен главЪта ме цепи, снощи бях на вечеря с клиенти... всичките са от бивши соц държави, Чехия, Унгария, Русия, Румъния, много смях имаше, бая ракия и винце излочиха, най-смях имаше на десерта, поръчахме и сладък салам, всички потвърдиха че това е десерта на детството им lol

Днес с грима едва се справих, толкова ми се спеше че 7 пъти се размазвах, дано не приличам на Дефрито в пълен му вид  badgirl
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #28 -: октомври 02, 2018, 08:47:09 »

Добро утро.
Аз обожавам фентъзита. Интерстелар и Люси ги чаках с нетърпение септември по синема. Даже първия два пъти си го гледах, много ми е любим.
Кой е първия на Еми, на който изпуснах нишката с "приятелската" целувка? Изпуснала ли съм да го гледам, ако е същия жанр, или...? Не му разбрах името хаха.
Пасажери също е готин.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 02, 2018, 11:52:59 »

Али, аз знаеш, така и не се разбрах с цветовете в Бургунди бар, както и не разбирам тенденцията да се гримират  в червено, защото не ми отива, не за друго biggrin.
Наде, за Изгубени в превода говорим.
Надявам се петък да се добера до Фенти-то , за да дам отзиви. good
п.с Маги, хайлайтърът има доста версии на поставяне, ако е ежедневно ползване, избирам акцент само върху нос и над устна. АКо е вечерно, слагам и скули и под вежди.
« Последна редакция: октомври 02, 2018, 11:55:03 от emmmmmy » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines