Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:15:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври с дъх на есен!  (Прочетена 101197 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #300 -: октомври 25, 2018, 07:21:25 »

Добро утро!

За детските рождени дни, ами да е жив и здрав, който е измислил клубчетата. Тази година 31 имаше първата голяма годишнина Wink, вместо да се счупя да чистя и готвя се гримирах, киприх, отидохме и децата тичаха, ние си видяхме гостите. 32 се социализира, всичко беше точно. Не е задължително да сте натъпкани в гадна стая, просто трябва да се избере правилното клубче.
За болестите, вече съм на принципа, че щом се лекува и лекарите дори знаят какъв е "проблема", то не е проблем. Айде сега да оревем света за някаква кашлица и сополи, която ще мине, а майките на терминално болни деца какво да кажат?
Дай Боже да са здрави децата разбира се, но не мига да спра да живея, защото някой щял да се обзаведе с хрема. Познавам деца, които боледуват и без да са в контакт с други деца, та всичко вече ми звучи ултра параноично.
Роклите на Меган са оле мале... следващото ще е пенюар... и аз като съм на море нямам нищо общо с градската си визия. Да се забавлява жената, на мен ми харесва как е направила малко бузи и изглежда по-миловидна сега.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: октомври 25, 2018, 07:40:47 »

Добрютро!
Киви, разбираш ме идеално и аз така мислех и мисля.За клубчетата е много важно да е правилното наистина.И да след 3+ се оправят сами в клубчето.А дали ще се пребие ми и на 18, може да се пребиеш жестоко на тротоара докато ходиш или да направиш глупост опитвайки се да впечатлиш някой.Това му се вика малшанс Wink

Днес го дават голям студ да видим.Вчера ме отвя тоя вятър, но за първи път от много време се прибрах рано от работа, сготвих, изкъпахме се с МОника и погледах телевизия.Май цяло лято скиторя и се прибирам по тъмно.

Меган и гледах роклите и не мога да схвана защо се облича толкова зле.Да фигурата и не е прекрасна, няма талия и има изключително тънки прасци, но не е и грозна, защо бе джанъм, като имаш пари и дизайнери и съветници  crazy Не мога да разбера.И ме дразни натъртването на бременността.В същност ме дразни как ни ги навират в очите постоянно, защото хич не ме интересуват, а научавам разни неща за тях без да искам.Не са ми лични крал и кралица.Ама това си е мой проблем.Аз не знам братята англичани, дето сега ще се отлюспят от Европа, как преживяха чернокожа принцеса или дукеса(все тая). Това ми е като реверанс към големите малцинства в страната.Ма да видим.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: октомври 25, 2018, 08:17:57 »

Маги, засега гледам да си улеснявам живота, а не обратното. А и социализацията ми вече не зависи от градинките или парти центровете. Та който иска да ме види , знае, вкл някои съфорумки с които се виждаме - уикендът е нашето време. През останалото е бач и дете- нямам време за повече проблеми тип колко седмици няма да спя щото той не спи от хрема ( случая на Рат ). Обичам лесния живот. pardon
Фери браво че  е яка новата градина. За догодина трябва да ида да нагледам тази в района- тук вече има шанс да го приемат и ще действам пак.
Вчера видях приятел от детството, 15 години не сме се виждали. Сега се разбираме , преди все се карахме. Вие имате ли такива случаи?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: октомври 25, 2018, 08:19:27 »

Еми, аз говоря за след 3 годишни, сега на тази възраст и аз ги избягвах детските кътове по същите причини.Просто като хора с една идея по-големи деца ви казваме, да не зачерквате нищо с лека ръка.

Аз май нямам такива случаи.С тия които не сме се разбирали и преди и сега не се разбираме.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: октомври 25, 2018, 08:22:20 »

Ще видим , дай Боже да доживея .  tease
Ето тази рокля ме втрещи, Фери:
https://goo.gl/images/Abr34m
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #305 -: октомври 25, 2018, 09:01:39 »

Аз не мога да разбера какво толкова ви втрещява в дрехите на Мегън, но няма значение.

Когато детето ти спи отделно и не е залепено за теб е нормално да не ти правят впечатление хреми и кашлици, понеже не го слушаш по цяла нощ. На брат ми децата са на друг етаж, каквото искат да правят родителите си спят. Ние сме залепени и единия като кашля, никой не спи и за това понякога човек се обсебва и си пази съня. Ясно е, че е една настинка не е края на света, но не  е приятна.

За клубовете, както вие ги наричате, не знаех, че така им се вика в България, съм за като е лошо времето. За рожденни дни, е ясно, че съм за и то не заради себе си, а защото на децата това им харесва. В Бургас от тези клубове организират рожденни дни и на открито, не знам колко по-скъпо е, но сигурно е също забавно и приятно за децата.

И да празнуване на рожден ден до 3 просто няма смисъл да е извън вкъщи, те нито разбират на тази възраст, нито им пука за приятели и социални контакти.

А само не разбрах защо на рожденните дни на децата трябва и за родителите да осигурявам комфорт, то си е празник на детето. За моя рожден ден си правя, каквото аз реша. biggrin
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #306 -: октомври 25, 2018, 10:44:56 »

Детето ми спи залепено за мен, понякога и двамата спят залепени за мен, изобщо не съм казвала, че настинките са приятни. Казах, че няма нужда да го оплакваме Нероден Петко и да изпитваме панически ужас от ходенето в клубче, каквото има да става ще стане. 31 в градината има пълен достъп до "всичкото актуално бацил" за сезона, аз да го държа вечер в изолатор и да не припарва до 32 ли? Не става, нито пък става да се терзая всеки ден по няколко часа как върлувал еди кой си вирус сега. Просто с времето или със второто дете получаваш по факса нови дефиниции на валидни причини да изпаднем в паника, шок и ужас.
Аз за тази рокля също говоря, но и предишните и са като от ХМ, не знам какво и стана да се носи изведнъж като някакво хипи... В крайна сметка не е Тетка Петка с 5 чавета и минимална заплата, да вземе да се облече като човек. Другото, което не ми хареса на таз мома е, че точно на сватбата на братовчедката обявиха за бебето и беше малко тъпо пренасочване на вниманието... Да видим какви други циркове предстоят.
Аз чакам Булка да каже от Сефората какво ще напазари.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: октомври 25, 2018, 11:32:28 »

Чешем си езиците.Кой да обсъждам от родните парцалеси?Ми те всичките са като киборги и предпочитам да не се сещам, че съществуват.За това Меган и Кейт.В тая връзка роклята на Кейт от приема не ми хареса.
Меган и стая шарена рокля и с онази с дългата цепка не ме кефи.Тя рядко ме кефи мен де.

Ох имаме диванен проблем и се задълбочава.Ужа харесахме дивана, сега не може тоя да се изработи в различен от предлагания размер.Ша полудея!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #308 -: октомври 25, 2018, 11:58:02 »

Достатъчно бяхме несериозни, ето ви нещо друго:

https://www.nytimes.com/2018/10/22/health/microplastics-human-stool.html?smid=fb-nytimes&smtyp=cur&fbclid=IwAR2IJEZifWvq68UhZYTPxYJdF4PsawVTOXj0k5ifFPYytQ_6ZfBjMd-pT6Q

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: октомври 25, 2018, 12:10:42 »

Мен пък ме кефи че Кейт малко се е поразчупила. за сметка на това официалната бяла рокля на Меган последната ме кефи в пъти повеме от парцалките й от сватбата й.

http://www.meghansfashion.com/what-meghan-wore
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: октомври 25, 2018, 12:25:52 »

Виви, мерси! Точно това за спането имах предвид. Да една хрема не е края на света, ако си спи някъде на майната си и не ме буди. Когато будувам по цели нощи, защото не дава на никого друг да го пипне ми да искам да си я спестя.
Честно казано единственото място като клуб където искам да празнувам детски рд е един открит клуб в Овча Купел. То е заградена поляна и има надуваем замък, 2 барута, люлки, въжена линия (това за деца над 4-5 поне) и други подобни. Има маси и беседки за рождение дни. Няма аниматори, пускаш ги и търчат, супер яко е, ама след някоя година бих го имала за вариант, сега ми е безсмислено.
Тая рокля е умопомрачително ужасна!

Оф, трябва да измисля подарък на майка, че има рд другата седмица. Ако някоя има идеи (абе изобщо някакви мисли) за подарък на жена ще се радвам да сподели.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #311 -: октомври 25, 2018, 15:11:38 »

Пак некви страсти, Киви каквото подпали... Хората са с различна емоционалност, супер че ти не си го слагаш. Явно при мен не е така и за съжаление не мога да се променя, то не е концерт по желание.

Аз да се оплача, Бургас е пълен с руснаци sad надявах се само лятото да е така, но и сега. Навсякъде са, повече от българите и ме нервират ужасно колко арогантно, нахално и невъзпитано се държат.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #312 -: октомври 25, 2018, 15:13:51 »

Привет, дами  Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine

Днес посрещах делегация от китайци, представители на фирми производители в Китай. Бяха само собствениците. Та да ви кажа за бройка да изпуснете marry_me  Girl_hide Единият в прав текст ме покани на гости в Китай, нищо, че през повечето време живеел в Европа, защото имал заводи тук. Пратих ги по живо по здраво към Министерски съвет ББ да се занимава с тях  beating

Значи знам, че ако не обсъждаме Меган и Кейт, трябва да обсъждаме Радевица lol lol Та май другите са ми по-симпатични lol lol Ама, като гледам по-първата в реда за наследяване двойка май избора на цветове и десен е съобразен с местната култура, но силуетът и моделът на роклята са  girl_impossible girl_impossible girl_impossible

По клубчета, болни деца и т.н. нямам мнение lol Ние няколко пъти сме ходили на рождени дни на децата на кумовете в клубчета и след втория РД ми се струва абсолютно еднотипна работата, конвейер.

Бегам, ако не пиша повече от седмица, търсете ме в Китай, имам покана за визита със самолетни билети и настаняване  blum blum blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: октомври 25, 2018, 16:18:55 »

То явно се съобразява там с местните тонове, няма лошо. Но пак можеше кройка алабала .. да има
Мери ми, ама за душене на менюта ли говорим или минаваме направо на левел : Годеж по време на друг брак
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: октомври 25, 2018, 17:15:30 »

Що сте толкоз хейт днес?

Кой както където иска да си празнува. Важни са хората, не мястото Wink

Никой не обича да му е болно детето и макар една настинка да не е кой знае какво, не се знае как ще се развие и няма как да си спокоен. За сън има време, само да са здрави децата.

Тези две рокли на Меган дето сте ги показали ми харесват и двете. И аз съм пернишка, значи и на мен ще ми ходят smile

smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines