Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 07:19:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври с дъх на есен!  (Прочетена 101857 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 02, 2018, 14:03:43 »

Привет и запис в новия месец!!! "
Аз работя и работя, децата заболяха. Утре пращам Кари, а Кико е на село до края на седмицата. Засега се справям. Разбира се, не без помощ. Но по принцип не ме бърка Кико от време на време да е на село. Младежите слушат, ма да не ги хваля много, че това за шефовете и свинете си важи напълно в моя случай.
Кажете ми как да обясня на Кико, че не може да си слага червило  tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #31 -: октомври 02, 2018, 14:21:56 »

Булче, няма да се мацам с това, щото като се припотя и цялата лъсвам като месечина Wink. Знам го като ФДТ за сияйна кожа, беше ми го подарила приятелка по- тъмна от мен. Така си и стои.
Еми, аз пък си пудря носа да не лъщи pardon, откъде да зная, че е ефект, а не дефект на подкожна мазнина smile
Дж- то /тя или той/ е готино като свикнеш. Хаха, ако не друго, поне слушам английски. Изпитвам ужас от ноктите му, имам чувството, че ще ме издере като котката...
Снощи рекох да пусна Биг Брадъра, че да мога да разбирам кого плюят Господарите и да се хиля. Булка, играят го на Историята на прислужницата Oh my .... Облекли са всички мъже с униформата, с белите шапета и са ги прикрепили към жени- командирки. Даже се именуват Оф/едикоя си/, по името на командирката си. Чаках да видя как се онождат със сменени роли, ама нищо не показаха от мисията. Жалко, може и да не пусна втори път и много ще изпусна Wink
Пак настана време за любов и хич не ми се стои вкъщи, но трябва да си тренирам фината моторика, разбирайте мажа с блажна боя рамките на вратите. Wink
Фани, що да не може. Дай му да се наклепа два три пъти и ще му мине меракът. Даже му купи евтино червило, съвсем светло, че да може да се трие лесно.  Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 02, 2018, 14:36:39 »

Да, да това и аз го гледах - Офева, Офмира, Офваня, Офлора....  blum да бе, баща му ако разбере, че съм му дала да се клепа ще ме застреля или по-лошо - ще се разведе с мен. И в двете положения ще стане плячка на някоя хиена, че има 16 годишен опит с такава.
Направила съм си змия на маникюра  diablo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #33 -: октомври 02, 2018, 19:25:11 »

Леле колко много сте написали smile Честит ни октомври  Wink
Панде, много хубаво, че ти харесва, време е верно да почнеш да се гримираш  smile
Много сте ми сложни с тия 100 000 видя гримове, хайлайтъри, нз си кво, аз карам само като Маги, нааааййййй много ако имам време да си сложа сенки, тва ми е многото грим lol
Менюта и аз не гледам, за ММ също вярвам, че не гледа, той е влюбен в дъщеря си достатъчно много  blush Не виждам нищо лошо обаче да се плакне очото от време на време, ясно ми е, че не съм Анджелина Джоли, нито съм омъжена за Брад Пит  pardon
От тия филми съм гледала само тоя с масата, малко лигав ми дойде, стандартна история  pardon Писнало ми е  от такива предвидими филми.
Мис яко се е разприказвала, но брои само нечетните числа - едно, три, пет, седем...четните никакви ги няма  pardon tease Сега седи на гърнето, яде ябълка и "чете" докато мама се грижи за онлайн присъствието си  blum
ММ пусна домашния ТЕЦ и какво ново измисли - върза един абсорбатор над котлето ако вземе да запуши да дърпа дима lol Че миналата година като го разпалвахме малко пушеше, найс, а?  Wink
Хайде Чууууууууссссс и целувкен  heart
« Последна редакция: октомври 02, 2018, 19:40:12 от Feribotka » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 03, 2018, 07:41:21 »

Добрютро.На мен много ми се спи, но какво от това на работа съм.Направо не знам как ще издържа.Заявила съм отпуска за края на октомври, че имам 15 дни от тази година и мисля поне 5 да си взема да помързелувам, ама до тогава ще откача на работа.

Фери, радвам се че минаваш.

Хубав ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #35 -: октомври 03, 2018, 09:08:23 »

Вчера имах преизпълнен следобед. Направо 6++. blum
Бяхме до лекарката, взехме бележка с малко чакане (по принцип при нашата се чака много). През деня се чух с моята приятелка с бебето, ама спестих, че ще ходим до там, че не знаех колко ще се бавим. Пресякохме тъкмо и... Насреща тя lol heart Много я обичам, че ми прощава в такива ситуации. blush Видяхме се на крак за 5 мин. и търчахме към детския център, за да запазим дата и час. Изненада! Ще празнуваме на деня! chee Изобщо не очаквах да е свободна датата. Даже имахме избор за час и избрах по-късен, за да е удобно за всички след работа и градина. Сега ще мислим менюто и съм почти готова.
После с кокона се навряхме в Лилито и фръц - имам си хайлайтър lol Кокона разгледа почти всичко, пипна почти всичко, искаше да подуши почти всичко и се уреди с бонбони подарък от момичето на касата.
Междувременно ММ четеше за един изпит в колата. Лошо му стана като ме видя с голяма торба козметика. tease
Булче, на глас се смях с тоя сладък салам, ама верно това и нишестените кремчета се правеха при всеки удобен случай. girl_haha
Дращи ме гърлото и дано днес вляза бързо в час. sad Имаме планове за почивните дни и трябва да съм във форма.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 03, 2018, 09:26:00 »

Здравейте!

У нас все повече заприличва на къща. Вече няма кашони и куфари по пода.
Фери, и на мен чистенето ми е на мисъл. На Бамбук му е забранено да изнася храна от кухнята. След малко ще се раздвижа с една прахосмукачка lol да видя как е. Но сега ще е лесно, защото две от стаите са почти празни.

ММ трети ден е изгубен в превода в здравната каса тук. А това трябваше да е най-лесно. Направо не знам как ще се оправяме в другите служби. Ама и той е голям нервак като нещо не стане от раз.

Тук ми изглежда голям студ и вятър, а искам да идем до Лидл. Ще изчакам до обяд за сега.

Хубав ден
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: октомври 03, 2018, 09:35:39 »

Панди, съчувствия heart Не толкова в превода, колкото в процедурата, предполагам... Не е само там, навсякъде в ЕС е обърквация. Имате ли гратисен период? В Холандия е 4 месеца, трябва да се огледа човек, да го изпъдят от няколко гишета, да се почувства като неудачник и тогава става, като по чудо. Кураж good И тук беше студено...
« Последна редакция: октомври 03, 2018, 10:01:54 от svekarva » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 03, 2018, 10:59:39 »

Привет!

Никакво време не ми остава напоследък, но успявам да ви хвърля по едно око  Wink

Поизтупах прахта и на Сватбената си темичка http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37530.msg734241.html#msg734241, където може да разгледате снимки от годишнината ни (радвам се, че и тази година облякох отново роклята  Girl_hide ) http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37530.msg734370/topicseen.html#msg734370


Според мен няма платоническо приятелство между мъж и жена, освен ако не са роднини. Всяко изключение, което може да се даде за пример, само потвърждава правилото. Може би също, ако си в компания на много момчета, тогава някак си няма толкова близки индивидуални връзки.

Аз съм от ревнивите и за мен си е предателство дори само да мислиш за менюта, какво остава да поръчваш... Някак си очаквам да сме с цялото си същество във връзката и ако отимаме нужда от други, то тогава самата връзка ще се наруши. Иска ми се да вярвам, че с времето тези чувства ще стават още по-крепки и неразрушими, но разбира се, никой не е застрахован от нищо.

П.П. Панде, ти вече си във Виена? Късмет, дано бързо си уредите бумащината!

П.П.П. Гледам за гримове си говорите - аз напоследък също съм се зарибила да гледам влогове тип лайвстаил, но още не съм пазарувала  tease По принцип не се гримирам и ще ми е трудно да превключа, защото ако се започне, то ще е ежедневие. В момента имам една спирала и един молив, когато искам да се "изтупам" си ги слагам. Не ползвам пудра, фондьотен или нещо такова, защото имам чувството, че ми запушват всички пори. Виж, бяла козметика не пропускам да си сложа  good
« Последна редакция: октомври 03, 2018, 11:16:16 от Bube » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 03, 2018, 11:18:40 »

Фери, то любовта на мъжете към децата им, нема общо с четенето на менюта biggrin. Малкият у нас пък знае само числото Ти ( три ). biggrin
Pande, съчувствам ти за нервака повече отколкото за службите. pardon
Али, кой хайлайтър си взе ?
Аз съм на едно кръв, малкият му расте нов зъб и този път става нощем, пуска си проектора и разказващото приказки мече и така ни буди, поне по няколко пъти. Явно го боли. Май ще спра бебефона, поне да не се будя от една и съща приказка... nea
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 03, 2018, 11:23:35 »

Тук пекна слънце и аз мисля да се разходя.Събудих се и да оползотворя деня.И за ФДТ ще видя, че моя е почти свършил.Ще погледна и какво е това чудо Хайлайтър.

Бубе, много сте хубави, аз във ФБ ви гледах снимките!

Момичета мислите ли вече за празниците и къде ще ги празнувате?Ние на Коледа сме ясни - Бъдни вечер в къщи с нашите и свекърва ми, а Коледа в нашите.Сутринта на Коледа Моника получава подаръци от всички и е най-щастлива на земята!За нас квот остане, че после почват рождените дни.
Обаче Нова година не знам.Искам някъде с приятели на вила.Дребната е достатъчно голяма(не че преди това ни е спирало) да я влачим с нас.Просто все нещо излиза и не смея да правя планове, а ми се ще.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 03, 2018, 11:32:21 »

Мерси, Маги! Оказва се все по-трудно да се организираме и все по-трудно да се снимаме само със статив. Другата година обмислям да наемем фотограф, може би. Но от друга страна ми е приятно аз да съм направила снимките  crazy

О, вече си мисля за Коледа! Няколко дни гледам клипчета на подобна тематика. Още от сега съм се захванала да търся адвент календари, знаете ли някои по-интересни, т.е. не само с шоколадчета? Гледам, че на запад продават такива с козметика, бижута, свещички и подобни джунджурийки.

Иначе коледните празниците ги празнуваме вкъщи, т.е. при нашите. На Бъдни вечер следобед се отбиваме и до техните на милото, да оставим подаръците и да направим една ранна вечеря. После на самата Коледа обикновено събираме гости, та там се виждаме с останалите роднини. Тази година сме повече, сигурно ще трябва да поканим и кумците.

За Нова година и аз не знам. Хем ми се иска разнообразие, хем ми се иска отново да съм с цялото семейство.
« Последна редакция: октомври 03, 2018, 11:34:01 от Bube » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 03, 2018, 13:30:45 »

Добър ден!
Като ви слушам как всички се гримирате, явно само аз си ходя като караконджул през повечето време. Братовчедка ми ми остави спирала, молив, сенки и червило. Рядко слагам всичко, спирала най-много, ама повече от месец и това не съм слагала  pardon. Днес ще гледам да си сложа Wink
За Коледа още не сме го измислили, аз искам да отидем в Смолян, събираме се с нашите и баба. За НГ мм искал нещо по-различно, да отидем някъде. Голяма откачалка  crazy да отидем и аз си легна в 21 с Ники, аре мерси!
Еми, заинтригува ме с прожектора за приказки, може ли да те по тормозя да споделиш?
Днес водих шефа на Кинди ру, леле или другите деца бяха много послушни, или моето е пълна откачалка. Надявам се да е било просто защото е ново и му беше за пръв път  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #43 -: октомври 03, 2018, 13:42:59 »

Сега може да ми се смеете, ама да си призная...
Така сме се завъртели вкъщи, че главите ни ги няма. За първи път се случи да забавим вноска, защото сме се оляли в пазаруване от сметката, ама и то толкова, колкото за идеята да не стигне. Отвеяни, ама отвеяни! Бях много смела по телефона, че това е грешка и се постарах да ги насмотам за една друга неуредица lol Може да се оказахме виновни, ама те да си знаят, че не са по-Убави от нас lol
Майка тези дни само ме тормози да мислим кога да ходим на СПА. Няма лошо, ама толкова неща ми се събират, за които да мисля, че нещо не ми е до това. Да избират, казват и готово, а не да ме товарят с уж питане и в последствие заливане с оферти. Нещо като СПАМ ми се получава.
Звънна ми сестрата на педиатърката ни и със смях ме пита защо ни няма на консултация. Ами защото забравих crazy Oh my ... Септември го пропуснах някак като месец и както съм на автопилот, така и нямам нагласа, че сме на ваксина.
Дребният извади кътник. Не пуска приказки, но рови с глава из леглото, блъска се в таблите и сънят ми е разбит!
Та така - Коледа идва на дневен ред вкъщи в началото до към средата на декември. Преди това има куп други неща... Винаги!

Еми, на Голдън роуз good Когато ми остане време, ще изгледам сума си клипове, за да намеря моя начин на слагането му - с тампонче или с четка, на скули, устни, чело, нос... Засега е малко - както дойде tease
Подхванах голямото пране на съвсем летни детски дрехи. Някак в съзнанието ми е точно този клип и точно тази музичка danceg lol https://www.youtube.com/watch?v=lS_ubz6Sa9c
ММ ми купи пяна за тапицерии и имам още само 4 кухненски стола за сухо пране. Дано се задържи слънчево, че да си свърша нещата.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 03, 2018, 13:48:21 »

Добър мен!

Днес и тук просветна, по-приятно е от вчера.
Изникна ми/ни (ама аз сигурно повече го мисля) нещо и сега съм пред някаква страшна дилема. В главата ми е каша и май ще оставя днес нещата така, защото утре може да мисля по-трезво. Не обичам да се колебая толкова, но ни е много важно и не мога с лека ръка да взема решение. Пък и решението трябва да е общо. ММ си езабравил телефона в нас и не мога да го тормозя.  Xixixi
Маги, вие приключихте ли с ремонта? Избрахте ли диван?

И аз се образовах какво е хайлатър, защото не знаех. Звучи ми сложно, но пък интересно. Аз в ежедневието си слагам спирала, понякога молив и балсам. Сенки рядко и най-вече за повод. Използвам ББ крем пак за повод, понякога и в ежедневието, но скоро не съм слагала, защото напоследък ми се появяват сухи петна и не искам да я задръствам .Трябва да си търся хубав дневен крем.
От както направиха Лили и тук съм влизала веднъж, но Дм ми харесва повече. Сега трябва да ходя, защото ми свърши маската за коса и ще си търся кристали. Но тъй като Алекс обича да подрежда рафтовете със спирали, моливи, сенки и т.н., и после трудно излизаме от там , ще чакам подкрепление от ММ.

Панде, дано се оправите бързо по-институциите. Явно навсякъде е така.

Бубе, много са ви хубави снимките. Според мен се справяте чудесно и без фотограф.
На същото мнение съм за връзките и изневерите.  good

Аз по-скоро мисля вече за подаръците, от колкото за празнуването. Иска ми се пак да се дръпнем по-рано и до края на другия месец да са избрани и купени. Миналата година ни се получи идеално. За празнуване никаква идея нямам.

Моето чистене върви супер бавно, още не съм свършила с кухнята, а ми е първата стая.  angry
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines