Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 07:07:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври с дъх на есен!  (Прочетена 100573 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: октомври 12, 2018, 14:08:15 »

Али, тя сега е така, но когато ти си била малка със сигурност и за теб е имало кора без хляб  Wink. И аз съм такава, дребнава и зла (от къде на къде някой ще си сипе салата преди мен), винаги избирам най-хубавото, ама преди за себе си, сега за Ники е най-хубавото. Даже вдигам скандали ако някой му пипне неговото  pardon
За егоизма, то ако не ти идва от вътре няма да стане Wink аз за това казвам, че ми е вродено, но и подхранвано с годините. Не мисля, че нашите са го целяли, просто съм такава.
Изписа му- Гринтус, пчелен нещо си за носа и още нещо, което, забравих вече. Ама Ники вдигна чакалнята и кабинета на горе с краката и той само каза, че ще ми напише подробностите на лист.
Абе до сряда се надявам да е пушка!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: октомври 12, 2018, 15:18:10 »

Минавам само да поздравя Еми. Да има всичко което иска!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: октомври 12, 2018, 15:59:07 »

Видяхте ли, днес пак има царска сватба? Кейт е с хубав тоалет. А роклята на булката е по хубава от на Мегън.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #168 -: октомври 12, 2018, 19:07:08 »

Guten Abend!
Брей, нямате изчитане  blum
ЧРД Еми, пожелавам ти спокойно дете и да не бършеш повръшано от пантофи (или там каквото беше)  give_rose
Бубе, не знам защо много ме смущава като пишеш АКО някога имаме дете, аз винаги съм казвала КАТО. Извинявай, нищо лично, но толкова ли не необходимо ти се струва? Няма нищо страшно, трудно се запазва баланс просто, но е вълшебно, несравнимо с нищо друго.
И аз много добре помня колко добре си младоженствахме с ММ преди Мис, помня защо го обичах преди, знам защо сега го обичам още повече. Заради детето и всичко, което прави за нея и за мен. Промерно щото уикендите оставя жадната ми за сън душа да се въргаля до 11+, като междувременно ме чакат закуска и кафе и детето е обгрижено. Заради това, че му имам повече доверие да се грижи за Мис отколкото на всеки деуг (дори и мама) и ми е спокойно, че сме абсолютно взаимозаменяеми за най-основните неща в живота. Та, просто го обичам за още много неща. Ако това ще ти отговори на въпроса - за мен винаги любовта към ММ е на първо място, връзката с мъжа е на първо място, децата порастват. Ако трябва да съм честна, така разсъждавайки, винаги ще обичам най-много ММ, без това да значи, че не си обичам детето/децата. Изобщо не ме е страх от бременност, кърмене и тн, даже съм спокойна вече, че имам опит biggrin И не, не сме се отказали от идеята за 3 деца.
Бивши изобщо не помня и аз.
Сори, опнах чаршафа, дано не съм ви се сторила прекалено крайна  give_rose
Свекс, големи сладури сте, въпреки нагласените снимки lol И на мен ми е странно че НИ2 някога е бил толкова малък (още помня като го засякох в подлеза на Орлов и бях на крачка да го спра  да му кажа, леле верно си толкова висок, колкото Свекърва те описва).
Всички болни да оздравяват бързо  give_rose
Някой правил ли си е противогрипна ваксина? Аз не съм фен, ма ЛЛ много ни спами. Отзиви?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: октомври 12, 2018, 19:41:52 »

Преди да е свършил денят, да кажа и аз - честит рожден ден, Еми! Да си жива, здрава и да получваш от живота това, което искаш!

Фери, пиша "ако" малко от суеверни причини (макар да се старая да избягам от тази си страхлива природа). Аз искам деца и се надявам някога да имаме smile

Ако това ще ти отговори на въпроса - за мен винаги любовта към ММ е на първо място, връзката с мъжа е на първо място, децата порастват. Ако трябва да съм честна, така разсъждавайки, винаги ще обичам най-много ММ, без това да значи, че не си обичам детето/децата.


Харесва ми и твоето мислене good

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: октомври 15, 2018, 07:32:45 »

Добро утро дами, как сте в новата седмица?При мен има нови екстри, нови събития и мисли, но трябва да ги подредя.Всичко ми е хаотично и тичащо в момента  blush
Ние започнахме търсенето наречено диван.Оказва се трудно да намерим нещо с размерите, които ни трябват.Та ще ходим до няколко фирми дето предлагат да видим какво ще ни препоръчат.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: октомври 15, 2018, 09:24:29 »

Ей, много е дразнещо като се загуби коментар.
На кратко - днес ще ходя на УНГ, заглъхнало ми е дясното ухо от четвъртък, стискайте палци
Тази седмица много задачи сме си поставили - дано се справим успешно.
Утре мм ще ходи за диван, маса и столове. Оказа се че са много разпространени тези диван и маса от Икеа, сигурно и тук някой ги има.
Това за сега
Хубав ден
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #172 -: октомври 15, 2018, 09:48:38 »

Добри дан!

Пантелей пътник успешно направи околоевропско пътешествие, този път Сърбите не се изложиха и успешно кацнахме в София на време. Нямах време този път за "Карлов мост", но пък успешно унищожихме едно почти 2кг "свинско коляно"  lol като го затапихме с Бехеровка и чешка бира. Този път се изхитрихме и накупихме шоколади и сухи меса от местаната била, наполвин цена в сравение с летището, от там взехме само Бехеровка, която се оказа на нашето летище доста по-евтина.Наложи се да спим в Хостел/Хотел, че бюджета е опукан към края на годината. Не беше зле, беше близо до метростанция, самите стаи не бяха нищо особено, но не и в лошо състояние, имаше си всичко. Сградата приличаше на студентско общежитие, но доста поддържана и беше в жилищен квартал. Евала на Чехите обаче, всичките панелни блокове бяха в много добро състояние, макар и неремонтирани. Нямаше разноцветни външни изолации, всички остъклени тераси бяха по един и същи начин без дограма, а само със стъкла (и тук съм виждала). Много спретнато и чисто.

магито къде гледате дивани?
Панде да се оправяш, дано не е нищо сериозно с ухото. Мен УНГ ме съветваше с топли компреси да се лекувам, слагах възглавничката с костилки от ДМ, че най-бързо става нагряването и в микровълновата.


ПС. Еми честит рожден ден на патерици!
« Последна редакция: октомври 15, 2018, 09:52:51 от bulche91 » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #173 -: октомври 15, 2018, 10:47:17 »

Емиии хайде и Меганчето вече няма да е НЕпразна  laugh pqz stork-gurl stork-boy

https://www.bbc.com/news/uk-45861683
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: октомври 15, 2018, 10:55:34 »

Булка, гледаме на Паралел Севлиево и на една Хасковска фирма.Мога да поръчам в един магазин тук и така ми е по-лесно, честно казано.

Панде, пиши после как си!

Айде догодина пак кралско бебе.Няма празно там.Сега ще е интересно какво ще е бебето.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #175 -: октомври 15, 2018, 12:26:39 »

Булче, взех да гледам за короната, харесва ми! smile Малко е тежък ама да видим. И да, бременна е, то имаше слухове, та не съм изненадана, не знам какво се правят, ама докато се погледнат и са забременели. Ще ги наредят и те 3-4, да не скучаят. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: октомври 15, 2018, 12:54:11 »

Добър ден!
Маги, успех в търсенето! Ние си търсим спалня, че сегашната ни умаля, а и вече е на години и й е време за пансия. Аз бях харесала една в Мьомакс, а мм в Икеа, сега умуваваме коя.
Вчера ходихме до едно водоем че близо до София, да ядем шаран и много ни допадна. Страшно вкусен беше шарана, приятно за разходка, който иска и въдица можеше да хвърли.
Меган, още на снимките от сватбата в петък ми засия различно, ама преди няколко месеца имаше някаква статия как октомври им е пълен с визити и чак след това ще могат да си позволят бременност. Явно не са си губили времето Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: октомври 15, 2018, 14:04:52 »

Р, мога да ти препоръчам нашето легло от Икеа- Brimnes се води. Високо е, Бамбук не може да се качва на него и него харесва. Сигурно затова реши да спи в друга стая lol  Ама щом пишеш, че ви е отесняло сигурно все още мислиш Н да спи при вас.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #178 -: октомври 15, 2018, 14:34:20 »

Привет! Аз пък много харесвам пустите му и кралски сватби smile Да поогледам рокли и обувки. Кейт беше с мой любим цвят... и като ги гледам ми става ясно колко светлинни години ни делят нас тук, в нашето си село ... ми те са като погоизбрани. Аристокрацията има съвсем различен стил и подход към дрехите от простосмъртните, ША МА прощават обикновените моми англичанки, но доста дрипаво се обличат... и това подсилва ефекта.
Виви, в момемта гледам The Windsors, той пък е документален.
« Последна редакция: октомври 15, 2018, 14:39:55 от Kiwi » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: октомври 15, 2018, 14:47:04 »

Р, мога да ти препоръчам нашето легло от Икеа- Brimnes се води. Високо е, Бамбук не може да се качва на него и него харесва. Сигурно затова реши да спи в друга стая lol  Ама щом пишеш, че ви е отесняло сигурно все още мислиш Н да спи при вас.
Високи са ми икеиските, ама той нали уж расте. В крайна сметка май ще е икейско, ама да докарат наличност. А Ники ще си спи с нас, докато не се ожени, после само ще сменим баща му с жена му Wink
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines