Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 08:55:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври с дъх на есен!  (Прочетена 100578 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #135 -: октомври 11, 2018, 14:59:37 »

Бубе, много се радвам че си избрала да развиваш себе си, наистина семейна среда помага много за това. Много хубаво че ще търсите да сте близо до семейството, много е по-добре, но спазвайте правилото на Всички Обичат Реймънд  badgirl

Аз точно заради ей тея снимки последната година не правих коледна фотосесия, как да не припаднеш от смях на снимката на малкия за 8ми март (има я във фейса ми) толкова е застрелян и с тая бухнала коса. За Коледа пък беше безумно сладък. Искам да си се кефи на грозните фонове и бухнали коси хеххехе

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: октомври 11, 2018, 15:05:02 »

Колко сте дълбокомислени тия дни smile

Аз съм май по-голяма от повечето от вас, с повече житейски неволи и с гадже от училище още.Имам чувството, че съм с моя мъж от както съм жива почти smile Вече със сигурност е с мен по-голямата част от живота ми.Всичко беше прекрасно като бяхме двамата.Цветя, рози с няколко бодила за цвят.После с детето всичко се промени.То ревеше бе хора, ревеше като змей и никой не се жертваше да я гледа, дори за да се изкъпя.Така че 10% за нас си бяха безследно пометени.Помогна ми работата.Викнаха ме на 6-тия и месец за един голям проект.Вярно беше голям баланс и тичане напред назад, но успях.Не само, че успях, но се и чувствах много полезна!И УМНА!Щото затъпяването по време на майчинството ви е гарантирано!

Дали сме се карали, много ясно и още се караме и става все по-страшно на моменти.Защото снощи го слушам как и говори как да се държи с едни деца, а аз не съм съгласна и сме говорили многократно на тази тема.И пак се карахме, но не пред нея, че вече всичко попива и сервира в неподходящ момент.

И аз не ставам за домакиня, боже ще умра тъпа и неудовлетворена ако ме затворят в къщи!Кефя се на такива жени, но аз не съм от тях!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: октомври 11, 2018, 15:07:18 »

Бубе, ние с мм също сме си детска любов, първи в почти всички отношения (така де, той имал гадже в детската градина още и тя го била целунала по бузата Wink ), не ми се ще да звуча като лека или бабка, обаче наистина с децата всичко или почти всичко се променя. Някога ми беше много смешно Булката и Панда като ми разправяха как ги ядосва мъжете, тогава ми беше розово и влюбени и бам, след няколко месеца даже щях да ги викам на помощ да убива моя Wink

Общо взето, никой (с деца) досега не препоръчва деца  funnytooth

Много хубаво че ще търсите да сте близо до семейството, много е по-добре, но спазвайте правилото на Всички Обичат Реймънд  badgirl


Дам, само от това ме е страх, да не станем като от Всички обичат Реймънд  tease Даже го споделих на мама, за да знае, че дори да сме наблизо, трябва да съумеем да запазим отделен личен живот. Не знам, ще го видим, доста вода ще изтече до тогава.


.Всичко беше прекрасно като бяхме двамата.Цветя, рози с няколко бодила за цвят.После с детето всичко се промени.То ревеше бе хора, ревеше като змей и никой не се жертваше да я гледа, дори за да се изкъпя.Така че 10% за нас си бяха безследно пометени.Помогна ми работата.Викнаха ме на 6-тия и месец за един голям проект.Вярно беше голям баланс и тичане напред назад, но успях.Не само, че успях, но се и чувствах много полезна!И УМНА!Щото затъпяването по време на майчинството ви е гарантирано!


Точно това имам предвид, Маги, на теб ти е помогнала работата, ето го личностното развитие. Аз не казвам, че винаги тези 10% време за себе си, те могат да са работа/професия, понякога могат да бъдат и приятели (да, за мен те са в графа личност, а не личен живот), излизане, спорт. Важното е човек да е удовлетворен от личността си, за да може да е пълноценен партньор и родител.
« Последна редакция: октомври 11, 2018, 15:14:13 от Bube » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #138 -: октомври 11, 2018, 15:20:21 »

Цитат
Общо взето, никой (с деца) досега не препоръчва деца  funnytooth

ауу неее, сакън, смисъла на живота са, наистина хахах. Като се затича и се метне и каже "Маманцеее ама много те обичкам" и просто летя.

Маги аз примерно изкарах чудесно майчинство, с вързана коса, маратонки, анцуг черен с бели звездички, без грим. Бе рай. Изкарах и един двуседмичен курс де, ама то щото нашите ме накараха. Пълен блокаж от офиса, много добре ми беше,готвех си,чистех си, сериалчета. Ама с едно дете все пак...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: октомври 11, 2018, 15:23:57 »

Мен пък ми подариха предваре ботуши за рд, и са много удобни, като сме в темата с дрехи и прочие- https://www.sinsay.com/si/en/ud309-99x/over-the-knee-boots
Бубе тия десет процента ги получих след като дигнах шум до небето на дъртите, и се чудя що по рано не съм настоявала. сега два дни в седмицата съм човек, жена, творческа личност. в другите дни просто оцелявам с петте дини...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #140 -: октомври 11, 2018, 15:34:58 »

Вие пък днес така ме вдъхновихте, че пуснах СМС на мъжО с текст. "В събота ще изляза и ще се прибера в неделя..." а той даже не повдигна дискусия, каза щом се налагало да ходя smile

Айде наздраве!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: октомври 11, 2018, 15:41:12 »

Всеки втори пост съм, ама това е, защото чета едни статии за университета и се разсейвам  tease

Еми, многоо готини ботуши! Аз си търся именно такива, може и друг цвят, но от този тип - меки, над коляното. Само не знам дали ще ми седят добре, че краката ми никога не са били тънки. Ще пробвам обаче на живо и ще видим как е положението.

Рано или късно, важното е, че си си отвоювала това време  good Просто човек трябва да е честен със себе си и с околните за това какво му е нужно, какво иска. Има хора, които делят живота си 50-50% или такива, за които личността е с приоритет - кариерата например. И всичко това според мен е нормално, за да си мир със себе си обаче, не бива да изневеряваш на тази си природа, никой не печели от това да се самозаблуждаваме.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: октомври 11, 2018, 15:49:17 »

Ааа, аз не се оплаквам от детето, а от баща му Wink. Ники е най-хубавото нещо и смислено нещо, което ми се е случвало и някога ще ми се случи (вероятно), така де едва ли ще стана нобелов лауреат Wink
Еми, тия ботуши на теб до ре ще ти стоят.
Аз ще оставя това тук, само за бременни не го препоръчвам Wink
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156831596460406&id=732970405
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: октомври 11, 2018, 15:59:47 »

Добре, един друг въпрос тогава - любовта към децата по-голяма ли е от любовта към половинката?

Аз си мисля, че любовта бива различни видове - в партньора си си влюбен, а детето (сигурно) го обичаш както обичаш родителите си, близките си (може би по-силно, но с такъв вид любов). Та тук идва и другото ми чудене (може би ще си отговоря сама, ако някога стана майка), коя от двете любови би осмисляла дните ми? Коя е за вас и разделяте ли ги всъщност?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: октомври 11, 2018, 16:07:18 »

Те двете любови са свързами но независими. За едното същество си и физически отговорен, тоест има и напрежение. Честно казано аз вече съм на етап в който се старая нито една от двете любови да не ми осмисля само тя ( само те) дните. Най ми е важно ония 10% за които говорим. Защото преди бях обратното и това не свърши добре... С две думи гледам да си се осмислям аз себе си и да си имам комуникация с душата си на по чашка, книжка, екскурзийка, примерно. Абе оказа се най трудно любовта към себе си май...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: октомври 11, 2018, 16:08:17 »

Брейй то пък човек да не тръгне да си оправя гардероба.  girl_impossible

Бубе, добре си го написала това с процентите. С тази разлика, че аз жадувам за повече прекарано време с любимия, от колкото за време само за себе си - да гледам филм/сериал, да пия кафе или да клюкарствам с приятелки (какво беше това?). За съжаление нещо не го виждам в близко бъдеще това. А си бяхма като дупе и гащи.  heart

Мхм значи си близнаци. И телец като мъжо ми, макар че ми приличаш на рак като мен.  pardon Там някъде си.  smile Просто ми стана интересно, защото ни се припокриват вижданията донякъде. Аз вярвам в общи черти на отделните зодии.

Верно, че трябва да казваме къде ни сърби и къде боли. Майка ми онзи ден пита Алекс кога щял да остане да спи при нея (само си чеша езика). Аз се опитах да намекна, че за целта трябва да пожелае, а не просто да си говори празни приказки, но ми излезе с номера, че с баща ми си говорили как като пораснел без проблеми щял да остава при тях, сега бил малък и само нас търсел. Е, кво да кажа повече. Точно като от малък не изгради някаква връзка с тях ще ги търси като порасне ама нанайки.  nea

Аз пък на ММ му написах, че ще седи гладен довечера.  girl_wink

Ааа, Бубе , не е честно сега с тия въпроси. Ще отговаря по-късно или утре за себе, че сега няма време.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #146 -: октомври 11, 2018, 16:28:53 »

Добре, един друг въпрос тогава - любовта към децата по-голяма ли е от любовта към половинката?
Това какво ще ти помогне? Wink Все едно диабетик и здрав да си говорят за вредата от захарта.
Хехе, то ако беше така щом кажеш "искам си 10%" и те хоп, дават ти се и 5 деца щях да родя и отгледам. Ама не е, обикновено си на -10 х 10, защото другият се вредил преди теб да си ги вземе. Wink Ако имаш пари, добре, взимаш бавачки, ядеш навън, переш навън, викаш чистачка и си водиш блога за разкош. Ако пък успееш да се пробуташ и пръв да си вземеш полагаемите проценти за сметка на половинката, като нищо той да остане с отворена уста и да се жалва, че е нещастен. Делбата е по братски, никога по равно. А и 10% просто е нищо, 50% по може да свършат работа.
А раждайте, раждайте, да видите какво е funnytooth! И второ раждайте, съвсем да ви се изясни картинката! smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: октомври 11, 2018, 16:36:20 »

Да, поради липсата на горните изброени от теб луксове, второ не ща.  nea
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: октомври 11, 2018, 16:47:15 »

Това какво ще ти помогне? Wink Все едно диабетик и здрав да си говорят за вредата от захарта.

О, не, не с цел да развия теория "за и против децата и искам ли ги аз". Чисто и просто ми стана любопитно след постовете на Булче и Рат. Ей така, заради статистиката, по научному  Wink Интересно ми е как разсъждават хората и променило ли се е това след раждането на децата им. Тук сме останали малко на брой и е лесно да разсъждаваме по такива житейски въпроси, с цел опознаване и виждане на различна гледна точка.

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: октомври 11, 2018, 16:49:49 »

Аз препоръчвам дете на всеки smile Най-хубавото нещо е. Защото това осмисля живота. Прекрасно е да имаш деца. Особено ако има кой да ти ги гледа. Така бих имала 4. Ама в момента изпитвам ужас от второ. Не просто не искам второ, а съвсем подробно не искам да съм бременна, не искам да раждам, не искам да кърмя. Надявам се да ми мине. Може би това ни е етапът на връзката - не искаме второ lol lol lol

Любовта към децата е несравнимо по-голяма от всичко. Няма нищо общо с любовта към родителите. Не знам какви други близки имаш предвид. Братята и сестрите си създават техни семейства . Просто няма друг такъв приоритет.

Аз не помня как съм разсъждавала преди да имам дете. Може да се изрови нещо тук.

Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines