Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 11:17:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2018  (Прочетена 83611 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: ноември 30, 2018, 20:25:17 »

Привет!
Аз пък днес раздавах червени лентички за утрешния антиспин ден заедно с учениците. Сетих се за Фреди Меркюри. Наскоро гледах "Бохемска рапсодия", бях забравила колко хубаво е да ходиш сама на кино. Още ме държи. Ей страшен образ прави играещия главната роля... Очаквах да ме дразни, защото много трудно се Фреди, но не - уникален! Препоръчвам с две ръце.
Утре напук на студа сме на концерт на Клайдерман във Варна. Ще направим и малко шопинг  pardon
Украсихме елхата и у дома. Кико беше супер доволен и взе дейно участие. И сега от време на време иска да люлее топките. Къде падат, къде се разместват...  tease
Ама тъй ще е - с деца на Коледа...
Празнично ми е...
Мисля да купя зимни боти на наш ученик. Майка му го изгони и практически живее на стипендии и дарения.
Конкретния повод, е че в началото на учебната година е изтеглил сам наследствената си пенсия и не я дал на майка си, за да си купи учебници и тетрадки, а тя ми поискала 100 лв за..... Татуировка....  diablo
Боже опази от такава майка всички деца по света.
Хубав уикенд!!!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: декември 01, 2018, 18:29:07 »

О, горкото дете - с такава майка.  girl_impossible
Аз по-скоро себе си съм лишавала от вещи и неща, за да могат децата да са ОК. В доста случаи уж излизам да купя някакви неща за мен, накрая купувам само за тях. Не мога дори да си представя подобно отношение.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines