Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:27:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайде всички на моминско парти на Вероника!  (Прочетена 51364 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #75 -: октомври 31, 2007, 10:27:45 »

Да се включа аз отново по организационната част - в 21.00-21.30 часа в събота да се чакаме на главния вход на Мола на Стамболийски. Ще поседнем някъде преди старта да пийнем за отскок и после дружно потегляме към Син Сити. Който се организира дори и в последния момент, да заповяда на това местенце за среща !!!!!!!!!

Хайде момичетааааа  DANCE DANCE DANCE
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #76 -: октомври 31, 2007, 15:05:43 »

Там съм  cap
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 31, 2007, 16:39:51 »

Bravo yahoo Bravo yahoo Bravo yahoo Bravo на вас!!! Да си изкарате страхотно и да не забравие да направите снимки, ама много снимкиииии!!! Че, който не може да дойде поне на снимки да се порадва!!! good
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 01, 2007, 16:14:03 »

 :girl_cray2:Момичета ,  Cray , няма да мога да дойда на партито а толкова ми се искаше l_bye_girl
Жената на съдружника на мъж ми имала РД и трябвало да ходим diablo
Искам снимки обаче , а следващото събиране няма да го пропусна kiss2
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 01, 2007, 17:51:42 »

както казах днес на Вяра сигирно си минала на Ариана и за това няма да може да дойдеш blum
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #80 -: ноември 02, 2007, 09:30:57 »

Момичета, днес да мине и утре вечер сме на партииииии  DANCE DANCE DANCE
По мои сведения сме седем мадами  Wink Katitka, Вероника, Tan4eto, Kleo, Maria_lakova, Sabina и Дяволинка. Ако пропускам някой, първо се извинявам и после призовавам - нека пише! Иначе за утре си остава уговорката за 21.00-21.30 часа да се чакаме на главния вход на Мола на Стамболийски.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #81 -: ноември 03, 2007, 12:42:32 »

Нямам търпение вече да дойде довечераа  DANCE !Той милото малко ми се понацупи,че отивам без той да ме пази в Син Сити,ама затова пък ще ме вземе после да го успокоя  Bravo Вие мацки (Katitka, Вероника, Tan4eto, Kleo, Maria_lakova, Sabina) ще се сърдите ли като дойде да влезе за 2мин да го запозная с вас,много искам да ви види,защото все ми пее че съм киснела много във форума  laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: ноември 03, 2007, 12:53:47 »

Ми аз съм се запознавала с Марио на първата среща и нямам против да го видя пак  Wink
А той защо не се организира с приятели да дойде там - така хем няма да сте заедно, хем ще сте на едно място и ще те пази  blum
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: ноември 03, 2007, 13:33:53 »

мацоранки аз съм малко с температурка и може би ще дойда само в кръчмичката или там където ще ходим преди голямата лудница tease зобкам се пак в работат с илачи ама не зная как ще се чувствам довечера cray cray cray
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #84 -: ноември 03, 2007, 14:16:35 »

 Приятно изкарване !   Party time goody bouncinggirl Party time
 Момичета ,да направите снимки и да ни ги покажете.
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #85 -: ноември 03, 2007, 14:24:52 »

Ей мацкииииииии кой ще има парти довечера  DANCE DANCE DANCE Вероника сладур сигурна съм че с такава страхотна компания ще си изкарате страхотно  yahoo yahoo yahoo А ние тука ще тръпнем в очакване за разказче и снимки- ама да се нащуреете до дупка  laugh Да не съм чула че сте се прибрали по- рано от 6 часа сутринта ей  blum kiss2 girl_wink
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #86 -: ноември 03, 2007, 15:05:14 »

Приятно изкарване !   Party time goody bouncinggirl Party time
 Момичета ,да направите снимки и да ни ги покажете.

Дааа, точно така! good И ние които няма да присъстваме, искаме да поизплакнем очи blush blush blush

Приятно парти, милички danceg DANCE
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: ноември 03, 2007, 16:12:28 »

Ей мацкииииииии кой ще има парти довечера  DANCE DANCE DANCE Вероника сладур сигурна съм че с такава страхотна компания ще си изкарате страхотно  yahoo yahoo yahoo А ние тука ще тръпнем в очакване за разказче и снимки- ама да се нащуреете до дупка  laugh Да не съм чула че сте се прибрали по- рано от 6 часа сутринта ей  blum kiss2 girl_wink
laugh tease tease tease Aз съм вече накипрена с прическаа  Makeup остава  MANICURE последни щтрихи и съм на линия  Girl drink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: ноември 03, 2007, 17:37:19 »

Хей, сладурки, весело и незабравимо изкарване и чакаме снимкиииии!!! Dance CHEERS good Wink girl_in_love yahoo
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #89 -: ноември 03, 2007, 23:46:15 »

Аз се включвам с първите новини от партито на Вероника  DANCE За съжаление не можах да отида в дискотеката,защото имам пробен ден утре,но пак си изкарах много весело!!!!Събрахме се една компания готини и весели мацки,има вече и снимки,но в дискотеката им поръчах да направят още мноооооооооооого,наистина си изкарах много весело,надявам се скоро да има и форумска среща  DANCE DANCE DANCE
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines