Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 02:01:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайде всички на моминско парти на Вероника!  (Прочетена 47965 пъти)
 
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: ноември 04, 2007, 18:33:35 »

еееее, момичета толкова сте сладки, радвам се, че сте изкарали толкова хубаво и сте издържали до сутринта!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bravo Bravo Bravo
Мила Вероника, сега се сещам, че не ти се извиних лично, че няма да дойда...  pardon Мила, аз казах на милата Катитка, ама съвсем изключих, че не писах на теб..., извинявай пак!!!
Аз вчера като се приготвях да излизаме за особеното събиране, на което се събрахме с нашите приятели, заради което всъщност не дойдох,но за повода няма да говоря в тази тема, както и да е, та се приготвям аз и чакам кумата ми да дойде да ни вземе и обяснявам на мъжа ми, че може по-късно да отида с приятелките ми от форума да поздравя бъдещата младоженка и той като се побърка, като почна да ми нервничи, да ми подвиква, за къде така съм се наконтила, за моминското парти съм се била приготвяла и какво е това нещо, била съм му казала в последния момент и т.н. и т.н. беше много смешно, още повече, че той продължи с държанието си като дойде и кумата и ми стана ясно, че освен събирането, няма да имам и "разрешението" на мъжа си...беше много смешно, наистина, но не мисля, че е прав, но това е друга тема laugh
Чакам с нетърпение да видя и другите снимки! И наистина имаш прекрасни подаръци!!!!!!! Bravo Bravo Bravo DANCE
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: ноември 04, 2007, 18:51:33 »

еееее, момичета толкова сте сладки, радвам се, че сте изкарали толкова хубаво и сте издържали до сутринта!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bravo Bravo Bravo
Мила Вероника, сега се сещам, че не ти се извиних лично, че няма да дойда...  pardon Мила, аз казах на милата Катитка, ама съвсем изключих, че не писах на теб..., извинявай пак!!!
Аз вчера като се приготвях да излизаме за особеното събиране, на което се събрахме с нашите приятели, заради което всъщност не дойдох,но за повода няма да говоря в тази тема, както и да е, та се приготвям аз и чакам кумата ми да дойде да ни вземе и обяснявам на мъжа ми, че може по-късно да отида с приятелките ми от форума да поздравя бъдещата младоженка и той като се побърка, като почна да ми нервничи, да ми подвиква, за къде така съм се наконтила, за моминското парти съм се била приготвяла и какво е това нещо, била съм му казала в последния момент и т.н. и т.н. беше много смешно, още повече, че той продължи с държанието си като дойде и кумата и ми стана ясно, че освен събирането, няма да имам и "разрешението" на мъжа си...беше много смешно, наистина, но не мисля, че е прав, но това е друга тема laugh
Чакам с нетърпение да видя и другите снимки! И наистина имаш прекрасни подаръци!!!!!!! Bravo Bravo Bravo DANCE
Mила Baby няма защо да се извиняваш  pardon все пак аз съм щастлива само от това, че всички вие приехте на драго сърце идеята на Катинка за форумско, моминско парти  danceg
Съжалявам, че не можахме да се видим , но все пак си имаш причина за което,и знам че иначе би дошла  good
Замисляме идеята след сватбата да се съберем в ресторанта където ще бъде тя и да погледаме снимки и да побъбрим, надявам се, че тогава ще те видя мила  girl_in_love
Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #122 -: ноември 04, 2007, 20:08:01 »

това форумска среща ли ще бъде или ние недошлите сме обречени  beating
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: ноември 04, 2007, 20:14:42 »

това форумска среща ли ще бъде или ние недошлите сме обречени  beating
Разбира се, че е форумска среща ще бъде, не е само за форумките, които дойдоха на партито  Wink
Като му дойде времето и го обмислим (нека да се омъжа вече и да не пиша само за мойта велика сватба) ще пишем където трябва за срещичката  DANCE DANCE DANCE
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #124 -: ноември 04, 2007, 20:15:10 »

Ето ме и мен  chee chee chee След партито вчера едва се излюпих към обед и то с голяма мъка ...   oversleep и изчезнах веднага на танци .... Успях да кача снимките в един сайт и ви ги пускам веднага да ни се наслаждавате  DANCE  chee chee
http://picasaweb.google.bg/enacheva/MominskotoPartiNaVercheto
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: ноември 04, 2007, 20:21:16 »

Катеее, искам да ми изпратите всички снимки да си ги имам и аз,моляяяя  DANCE DANCE
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #126 -: ноември 04, 2007, 20:29:34 »

Верче, а не става ли да се теглят от линкчето, което пуснах????

Хайде Клео, давай насам още материал  DANCE Много готини снимки имаме  DANCE DANCE DANCE много се кефя  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #127 -: ноември 04, 2007, 20:54:04 »

Ейй мацки наистина се вижда че сте си изкарали страхотно  DANCE DANCE Браво на вас- точно така трява да бъде купон до зори  *THUMBS*Да изпълнили сте поръченията да не се прибирате по- рано от 6 сутринта- наистина сте ми многоо изпълнителни  laugh laugh laugh yahoo И снимките са супер- личи си че купона е бил върхът  Bravo Bravo DANCE
Вероника мила пожелавам ти  на сватбата да бъде поне 1000 пъти по- хубаво от сега  yahoo yahoo yahoo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: ноември 04, 2007, 21:06:43 »

Малееее и аз тъкмо се връщам от Бургас и първата ми работа беше да разгледам какво е ставало на партито...и какво да видя!?Голям купон е било!Нямам думи! Bravo 8PЧестно да ви кажа чак не очаквах да стане такова нещо,но вие сте били наистина страхотни!Вероника искам само да ти кажа,че ако пак изпаднеш в някакво мрачно настроение и се усъмниш в приятелките си от форума аз лично ще дойда да те нашляпам с все магданоза или там каквото е :laugh:защото имаш страхотни приятелки!Тези момичета са направо златни!И аз това поздравявам теб с предстоящата сватба,ама поздравявам тях за партито!Честно да си призная и аз си мечтаех точно за такова,ама нямаше кой да ми го направи такова,а и аз май нямах тая възможност!Така че радвай се и не испускай тези приятелки! give_rose
Да ти върви дано все на такава веселба и през семейния живот! give_rose
А и забравих да кажа,че след седмица-две ще имам път към София и се надявам да се видим,особено сега след като видях какви сте сладурани! kiss2
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: ноември 04, 2007, 21:58:18 »

Тониии, ела и ще ти спретнем едно парти "Само за женени" хихихи  laugh Да се обадиш мила да се видим  Wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: ноември 04, 2007, 22:00:47 »

аааа ти как мислиш?Може да си направим следсватбено парти-ти вече ще си прясна,прясна булка :laugh:така че съм определено мноооого навита girl_wink
Браво още веднъж за партито! Bravo give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: ноември 04, 2007, 22:07:37 »

и аз сум за следсватбеното парт ама да е по скоро че нямам търпение хех danceg в галерията ми са снимчиците  заповядайте разгледайте
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: ноември 04, 2007, 22:16:51 »

Определено ще си го спретнем-аз май ще съм при вас от 15 до 18,така че...А и малко да се отклоня само ще кажа,че снощи бях б Бургас и там също си спретнахме импровизирано парти на черноморските булки girl_wink с Ина и Плами и беше много забавно(очаквайте и снимки някъде girl_wink).Така че аз съм на всякъде и мога да кажа "вчвера в Бургас,днес във Варна,след време в София,а скоро и в други градове" laugh
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: ноември 04, 2007, 22:17:52 »

ей момичета страхотни снимчици са излязли!!!  yahoo :laugh:Трябва да повторим!!!  good ;)Ама преди това може да излезем на по кафе, или да вечеряме - нещо по-скромно!!! blush
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: ноември 04, 2007, 22:30:03 »

ей момичета страхотни снимчици са излязли!!!  yahoo :laugh:Трябва да повторим!!!  good ;)Ама преди това може да излезем на по кафе, или да вечеряме - нещо по-скромно!!! blush
Да, аз писах вече някъде, че след знаменитата ми сватба ще организираме нещо сКлео в ресторанта от сватбата да се съберем да се наприказваме  Wink good Bravo
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines