Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:19:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2018  (Прочетена 84115 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: септември 26, 2018, 18:17:02 »

Здравейте smile

У нас вече почти всичко е в кашони, но днес почиваме при свекитата.

Фери, и на мен ми е мъчно, че няма да се видим. То с никой няма да се видим, защото Бамбук е сополив и ги държим изолиран.

Аз трудно понасям тази рязка промяна в температурата. По цял ден стоя ту с грейка, ту с вълнена жилетка.

Булче и аз да кажа, че както винаги беше красива и стилна.

Маги, поздравления, че е дошъл края на ремонтните, Свекърва - на теб кураж!

Миме, да оздравявате!

До скоро
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #211 -: септември 27, 2018, 06:43:03 »

Ами да де, виновни са, нали и аз това казвам.  girl_haha
Така са си smile

Аз децата ги спретнах успешно за 2 дни, повечето неща гледам да ги купувам предварително като има оферта, само обувки взех. С това време тук преживях температурен шок. В понеделник ходех по тениска, а вече с есенното яке ми е студено sad
Ремонти обичам, много искам да сменя цвета на стените, но ме възпират с коментар, че с тези малки деца всичко ще се съсипе скоростно отново ( и са прави... sad ). Нямаме художници още, но по стените минават автомобилни трасета и каквото още излети натам. Това е положението smile
Хубав ден!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: септември 27, 2018, 07:18:27 »

Добро утро  heart

Аз изпратих мъжете, кой на работа, кой на ясла и сега имам 30 мин за кафе и грим  girl_wink

Малкия го спретвам от предния сезон - яке, дрехи, обувки. Сега само елек му взех, не съм сигурна дали е добър избор, ама ми е много сладък с него  pleasantry Сега за мен си гледам разни неща. Като всеки нов сезон, се чудя предния такъв какво съм носила и как нищо нямам от предната пролет/есен  blush

Хихи, Али, от рано си измислила Коледните подаръци. ММ и той вече има поръчки.

Отивам да се крася  Ashamed
Хубав ден на всички smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: септември 27, 2018, 07:31:37 »

Добро утро от мен.Аз пия кафе на спокойствие в офиса.Още никой не е дошъл и се възползвам.
За дребната купувам дрехи когато се издължи.Като беше по-малка взимах от по-малка купувах от преден сезон, но вече не рискувам.Е миналия месец я измериха 115см и едни клинове и ставаха, обувам ги днес ми кокалчетата и се виждат  nea ще трябват нови.От де да знам догодина по това време колко ще е?Само блузи взимам така на пред, че ги взимам дълги като туники и после стават нормални  blum

Ох вярно кучи студ е това.

Ние се отказахме да сменяме тапетите в спалнята като правихме ремонт, точно защото я правим детска на МОника и така или иначе ще издевателства върху тях.А и те са слонова кост и тъмна лила, та си отиват с темата момичешка стая.

Ох, днес вече ще ходя до една банка на края на града, няма мърдане.Студ не студ ще се разходя!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: септември 27, 2018, 08:31:44 »

Добро утро!

С това късно заспиване вечер, сутрин не мога да отлепа. А на ММ не му завиждам.  blush

Студ, студ.... На мен с грейка ми е студено. Аз, че съм зиморничева е ясно, но много рязко паднаха температурите. Опитвам се да не отписвам съвсем времето и се надявам на още топли дни.

Аз така напред не съм свикнала да пазарувам, а от една страна ми се струва разумно финансово така. На намаления сигурно добри попадения се намират. Поръчах още лятото едни блузки на Алекс от хм, ама те дойдоха огромни и сигурно пролетта ще му станат, да не кажа другата есен. С този размер ми е много сложно да правя поръчки, защото различни неща идват. Особено за панталонки. И затова започнах да меря на място, но за целта трябва да се завлечем в някой мол, защото абсурд от тук да взема нещо. И пробването е голямо приключение. Все едно се опитвам да опитомя някакъв див звяр.  tease Яке, обувки, блузки, панталонки, та даже и чорапи и пижамки. Всичко трябва да подновя. Още не съм подреждала гардероба и не съм прибрала всичко, което му е умаляло, за да се уплаша колко място ще се освободи за нови придобивки.
Вчера в Лидл попаднах пак на един спортен комплект, но му е голям, а при тях е много тъпо защото от 74-80 скачат на 86-92 и разликата е огромна.

И тъЙ ...яко покупки съм предвидила, пък ще видим.  pardon

Панде, не остана. Да се оправя Бамбук! heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #215 -: септември 27, 2018, 09:12:36 »

При нас от сутринта е военно положение! Кокона тази нощ киха, сънува кошмари и става няколко пъти. Брат й е с пробил първи кътник и чакаме четвъртото връхче на зъба. Нощем рови с муцунка из леглото и сякаш цялата ни стая се тресе. star С ММ спим на пресекулки и повърхностно. Дано днес и двамата са в изправност.
Тези дни ще има панаир на суетата - демек родителска среща и отделно записване за кухнята на малкия. crazy Като се съберат повече жени на едно място и трудно се търпи на стойки, чалъми и приказки кой какво чул. И винаги се сещам за кумеца на свекърите - имат успешен бизнес от години. Дъщеря му стартирала първи клас в скъпо частно училище. Той отишъл на първата родителска и коментарът след толкова години беше: Толкова пари и простотия на едно място не бях виждал tease lol Винаги се сещам за това и тайно се подсмихвам. girl_haha
О, за покупките съм хванала мерките на кокона. Някак равномерно расте по много и знам колко да отпусна, че да е ОК другия сезон. Отделно, че клиновете си ги носи първо като дълги, после като 7/8 и странно, но стоят нормално pardon Дребният върви точно по мерки и е още по-лесен. При него такива скокове в растеж няма. За мен елекът е много хубава дреха за дете good И двамата имат по няколко (по-тънки, по-плътни, с качулки, без...). За градина са ми много практични, защото така стават по няколко ката дрехи и в такова шантаво време може да се нагажда към топло и студено.
Сега разгледах сайта на Ню Силует. Много неща си харесах, ама по интернет не смея. Бельо само на живо купувам. Хванах се, че това лято не си облякох някои дрехи точно заради липса на подходящо бельо. Да видим кога ще стана и аз мома софиянка тази есен, че с рождени дни, варене на ракии и изпити време не остана.
Хайде, отлитам към банята bath
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: септември 27, 2018, 11:03:31 »

Здравейте!

И на мен не ми се получава пазаруването за Бамбук с перспектива. На пролет беше 90см и му бяха купила два анцунга от Лидл 86-92. Тогава ми изглеждаха огромни. Сега е 95-6см и тези са му леко къси вече и взех от Лидл като имаше есенни дрешки 98-102. Яке взех от фб група на Tu и много ми харесва. На тази марка се ориентирам онлайн, защото вече знам, че са малко уголемени спрямо Бамбук. Та има 5-6 долнища, 5-6 горнище, блузи сигурно 7-8 по тънки и 3-4 по-дебели. С две думи има дрехи.
Извинете за безмисления коментар lol lol lol

Аз искам да променим едната стена в квартирата, защото има много шарен тапет. То е трябвало всички стени да са бели, ама мм се съгласил да останат така. В другите стаи е ок.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #217 -: септември 27, 2018, 16:19:52 »

Абе, Емилийке, кво приятелство, кви пет лева те гонят в този филм? Wink
В началото не зацепих, че съм го гледала преди сума време, даже го обърках с един друг, като очаквах половинките им да разберат и нещата да се зас.рат. Не ми е направил впечатление със сюжет, а брилянтната игра съм я забравила. Гледах го с интерес, само за да мога да се включа в обсъждане, евентуално, но май няма други мераклии.  pardon
Запомнила съм шокиращото впечатление от Япония, коренно различно от това, което зная от учебници по управление на човешкия фактор и новите технологии, но е било някъде забутано в съзнанието ми, защото изобщо не свързвах разказаното от НИ2 за Шанхай и твърдия му отказ да работи там, баш с този филм. Чак към средата се сетих за тягостното чувство и че тогава си мислех, как ли са реагирали японците. nea
 Да си дойда на думата- та това си е чиста, осъзната като невъзможна, любовна история. Почти като "Селянинът с колело", ама там имаше поне и малко секс Wink или като "Мъже в командировка".
Минавало ми е два пъти през главата, без да съм допуснала да бъде споделено даже. Не ми е оставяло гадно чувство, напротив... Било е като стимул и съживяване, че още ме има и мога да чувствам и да правя преценка, както и сила, да прекъсна докато е време. Хехе, няма нищо общо с приятелство между мъж и жена в такава посока, в каквато тръгна разговорът "по принцип".  Wink
Но пък ти не си каза мнението, само нас питаше Wink, та ей ти възможност, поне с мен да споделиш публично.
Надявам се на подкрепата на Миленка, вероятно и на Аличка, ако гледа филма. Казвам вероятно, защото е в неподходящ етап от живота си с тези дребни деца в момента и я вълнуват други битовизми Wink. Може и Виви, ако съвсем няма какво да прави Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #218 -: септември 27, 2018, 17:16:48 »

Моят мозък почва бавно да стопля на работна вълна и на думи като управление на човешки ресурси и работа проблясва smile

Та как се казва тоз филм на английски да го потърся?

Аз ви препоръчвам Passengers, сниман през 2016. Където изобщо никой никого не залъгва, че има такова приятелство.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #219 -: септември 27, 2018, 17:25:43 »

Моят мозък почва бавно да стопля на работна вълна и на думи като управление на човешки ресурси и работа проблясва smile

Та как се казва тоз филм на английски да го потърся?

Аз ви препоръчвам Passengers, сниман през 2016. Където изобщо никой никого не залъгва, че има такова приятелство.

Passengers e страхотен, пак го гледах на скоро. Еми не говореше ли за Lost in translation?

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #220 -: септември 27, 2018, 17:42:26 »

Да, за Загубени в превода иде реч.
Работен е само фонът, действието се развива по време на командировка на американец в Япония и на придружаваща съпруг в командировка нереализирана, но много образована съвсем млада жена.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #221 -: септември 27, 2018, 17:48:58 »

Passengers много ми беше харесал особено края му! Ама те там дори не са се опитвали да са приятели само пък и то е невъзможно при условията, в които бяха. smile Изгубени в превода трябва да видя дали го има в нетфликс, но и двамата актьори не ги харесвам особено, не знам дали ще успея да го изгледам. smile

А иначе гледах Тhe kissing booth ... някакво ром комче тийнско и много се депресирах, така ми залипсваха трепетите на първата любов, даже после си говорих с мъжа ми, че искам да съм пак на 17 ... колкото по-голям ставаш, толкова по-сложен е живота. Днес една колежка ми показа една много яка графика, ако успее да ми я прати, ще я кача да я видите. Нещо от сорта как на 25 си мислим, че всичко знаем и после с времето разбираме, че нищо не знаем. Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #222 -: септември 27, 2018, 18:36:35 »

 Има го в Нетфликс, проверих сега и изгледах първите 10 минути.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #223 -: септември 27, 2018, 20:10:42 »

Изгубени в превода не съм го гледала, съмнявам се и да го гледам, много меланхоличен ми изглежда, аз обичам истински любовни истории. Сега съм загледала Панаир на суетата, направили са сериал, малко модерна музика са вкарали, добре се е получило. Свекс, има го в HBO GO, мисля че ще ти хареса
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #224 -: септември 27, 2018, 20:12:18 »

Fun fact - Netflix във всяка държава има различни филми. Понеже преди гледах на лап топа си служебния бях 3 седмици в командировка и някой филм като го нямаше в САЩ превключвах VPNa на друга държава и проверявах там дали го няма. Ето сега тоя филм го няма в Англия, утре ще видя дали го няма в Германия. Киви пиши отзиви!
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines