Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 13:57:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2018  (Прочетена 83940 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #195 -: септември 25, 2018, 08:54:51 »

Добро утро! Честито, Маги!

Станах, будна съм... значи всичко е наред.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #196 -: септември 25, 2018, 09:45:46 »

Киве идея си нямам от къде е купуван, мисля че само на сватбата съм го слагала, мотае ми се че е от един магазин за бельо на Графа, нещо с К беше, ама май го затвориха

Замръзнахмеееееее! Парното в колата си пуснах...
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #197 -: септември 25, 2018, 10:05:22 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

На мен още ми е сдухано, ама каквото такова tease

Еми, не съм гледала филма blush Ще трябва да се поправя girl_wink Приятелство с мъж, какво е това нещо и има ли то почва у нас lol lol Като се замисля май приятелство с мъж е възможно, ако някой от двамата е гей (мъжа или жената). Или ако са минали толкова много години, преодолян е моментът на привличане едностранно или двустранно, може би да са били и бивши интимни партньори. Но се сещам за един хубав афоризъм, не помня кой го беше казал: "Защо да бъдеш приятел с жена, като може да си нейн любовник."  girl_wink blum Честно казано преди време бях попаднала на статия (беше си изследване с научна цел), в която психолози заключаваха, че хора, които държат да бъдат приятели с бившите си имат психични проблеми. Напълно подкрепям и не поддържам връзки с бивши. Здравей, здрасти и до там.

Да кажа, че този същия течен магнезий от години го ползвам и го препоръчвам на всеки. При мен само този дава ефект good Продават го в Ремедиум и Софармаси girl_wink

Уикендът имахме високо посещение lol кралицата-майка lol Както ми беше сдухано си го изкарах супер наборсучено lol lol

Булче, много ти е добре аутфита, вярно не го връщай това колие, направо питай от къде го е взела и сподели с аудиторията, че вече има няколко кандидатки lol lol

Хубав ден на всички и повече усмивки  Sunshine

ЕДИТ: Маги, за бельо пробвай и български марки като Ню Силует и Венера стил. Качеството не е по-лошо от на Етам, но разликата в цената е значителна  girl_wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #198 -: септември 25, 2018, 10:26:47 »

Здравейте в септември, въпреки че чак в края му.
Вясвам се иначе да ви прочета.
Аз стартирах работния процес миналата седмица. Началото за мен винаги е било септември, с началото на учебната година, началото на есента и новите сили, енергия, ентусиазъм и мотивация.
Желая успешна седмица!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: септември 25, 2018, 10:39:23 »

Здравейте! Бях изчезнала за малко, но септември е такъв месец - за мен винаги е свързан с нова начало, а по-точно с много работа. Обаче страшно обичам есента с всичките ѝ аромати и цветове  heart

Освен всичко, което ми е на главата, имахме и празници, които минаха прекрасно. Годишнината от подписването си я посрещнахме на морето (стана си традиция), а после, тази вчера, която е от тържеството, си отпразнувахме вкъщи. Ще попиша и кача някои неща в Сватбената ми темичка, за да се отчета традиционно и там  blum

Ще наваксам да ви изчета и мисля, че с изтичането на месеца вече ще имам повече време да се включвам редовно  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: септември 25, 2018, 12:32:16 »

Имаме вратаааа Yes ба си кефа.Взеха мерки и за последната и скоро ще имаме 4 броя, интериорни врати сменени.И край!Сега остава да чакаме мебелите за хола и библиотеката за Моника.И почва одисеята избери диван!Взех да се изморявам!

Бубе, много сте хубави, гледах ви снимките!

Наде, честита нова година, с нови предизвикателства и интересни моменти!

Мери, ще ги погледна, че наистина ми е зор със сутиените.Аз нямам огромен бюст, но съм с малък гръб за моя размер и е трудно.А искам да е красиво и удобно по възможност smile А он лайн купува изключително рядко, че да не объркам някой размер.

Булка, много си готина и аз да кажа!

Кив, кога стартираш работа?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #201 -: септември 25, 2018, 13:41:34 »

Здравейте и от мен, че и аз рядко пиша нещо напоследък Wink
След като в петък ММ си взе първият от серията сериозни изпити, три дни се размазахме от кеф. Нищо не правихме кой знае какво! Обикаляхме по магазините за сушилня, за цветя, за още някакви неща, търкаляхме се по дивана, гледахме телевизия, абе страшен релакс! В същото време свършихме много дребни полезни неща без да се напъваме излишно.
Тази седмица ми е объркана след този почивен понеделник. Днес направих едно СПА - миене на баня, перално и тоалетна. Мих и косата си, направих си прическа напук на времето вън. Тези дни ще се глезя, решила съм го. В четвъртък съм на родителска среща и се вълнувам какво и как ще бъде тази година. Слушам на кухнята много майки се вълнуват как децата им ще тръгват на ясла тези дни, а на мен ми е кеф, че има цяла година до тогава. Затова съвсем лежерно го раздавам.
На Булката полата я помня и много ми харесва good Сигурна съм, че е била в центъра на вниманието, ама сега скромничи.
За дрехи много съм в шок как кумата ходи по втората употреба, за да търси дрехи с етикети за дъщеричката си. Тя в началото купуваше само от внесените от Англия, Лидл били глупави и тн. Нещо тези магазини на мен са ми много анти и не мога да си променя мнението толкова лесно. Виж, от близък мога да взема дреха, ама това е друго.
И аз нещо си промених леко стила. Лятото много носих права пола с нещо нежно нагоре, с високи токчета и малко, но големи бижута... Подозирам напролет как тичащото човече ще ме вкара в доста по-гръндж визия. Не знам аз ли съм сбъркана, но не харесвам много от  *db*модерните сега неща. Не харесвам висока талия - тип бременна съм, не харесвам силно изрязани отстрани къси дънки, които заголват целулит, не харесва скъсани, ама направо съдрани дълги дънки. pardon Връщат ме в 90-те, когато просто нямаше избор какво да се носи. Остава да се завърне и модата на момичета в мъжки тениски много пъти XL, дънкови гащиризони пак много пъти XL в комбинация от карирани ризи pardon

Отивам да творя на шевната машина smile
Радвам се на всички, които се позавръщате, ако ще и да не сте си рязали косите blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #202 -: септември 25, 2018, 20:02:53 »

Гутен абенд!
Тихички сте тези дни, ама аз да се разпиша smile
Булче, поздравления и от мен за тоалета  good Като те видях първоначално, не в цял ръст си те представих с къса пола, нз що, сигурно щото не нося дълги, ма после си викам аууууу дбре, че не е къса тая пола  pardon
Аз имам няколко сутиена от ямамей и са ми много удобни, също един от хм, който е ОК. На ню силует бях взела за мама, а тя е доста капризна и го одобри smile
Малко ми е мъчно, че няма да мога да видя Пандето и Бамбук преди да заминат, че се разминахме в графиците, ама ще си дойдат скоро, надявам се smile
Умряхме от студ бе, извадила съм вече шапки за Мис  girl_impossible Поне тази година се заредихме с пелети по навреме, да не ги мислим в последния момент, че полудяха цените и за това  nea
Вчера Мис добре се беше забавлявала с вуйчо си, толкова добре, че заспала чак към 15:30 и аз като се прибрах от работа към 18:15 още спеше lol Ама вечерта нямаше драма, гушна се в мен и заспа тихо и кротко, като никога  Girl_hide
Тази седмица работя и в неделя и ми е малко натопорчено, ма който почива половината септември, така е  blush
Нещо съм пропуснала защо на Мери Ми ѝ е сдухано  huhhuh.gif
Маги, супер за вратите  good Аз много искам да сменим нашите, ма ММ си ги харесва, че били дървени, а аз искам бели, ще трябва да ги даваме за боядисване и то ще излезе повече нови с брави и тн, ма ще стигнем до консенсус някой ден  pardon
Али, що бе, аз такива попадения имам секънд хенд, и с етикети и без, с кеф си ги нося, особено като се сетя за колко пари съм ги взела  Wink
« Последна редакция: септември 25, 2018, 20:06:59 от Feribotka » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #203 -: септември 26, 2018, 07:18:20 »

Търся дълга и здрава пръчка, да си бия мъжа... Ако може и да е като онази, в приказката, дето сама бие, предпочитам такава, че да си пестя силите.
Няма друга ситуация, при която така успешно да  се карат женени, както при ремонт. diablo Аз че съм в пенсия, в пенсия съм, ама то не става без ден отпуска да вземе и половинката, да попрочете тук- там, да поразпита... Не, служебно пускат един хотел, там му са мислите, ама само като на главнокомандващ Wink Пък вкъщи тази позиция съм я заела и ми трябва изпълнител, та ето ти голям конфликт. funnytooth
С темповете, с които се движим, може към Ивановден да сме готови crazy. Първо ни избяга единият майстор, дето правеха външното саниране, та сега стената е като на издуханата в Благоевград сграда на МОЛ-а. Имал задължения към банка и го подгонили. Моля се да не го хванат, че белким се върне тайно.
Вътрешните майстори тръгнаха по външни работи като за последно по хубавото време и по празниците на вила в планината и все още ги чакаме да свършат там и да ни продължат. Има да се купуват разни работи за банята и тоалетната и този път няма да ги мъкна аз /така казвам, ама не обещавам/. И като венец на всичко, дебитните карти и на двамата ни изтичат този месец, та не се знае, кога ще запецнат при някое плащане. Имаме любезна покана да си вземем новите, но крайно нелюбезно не е споменато от кой клон, на кое дърво Wink. Може да се наложи баш в Централата в София да ходим blush.
Маги, добре ти е на теб, виждаш му края smile.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: септември 26, 2018, 07:29:05 »

Добро утро!

Свекърва, говори ми-говори.Вчера имахме гости една съседка с детето, че да играят дребните и моя мъж подхвърли пред нея, че е останал само коридора за ремонт да почна да го мисля.Задавих се ти казвам.Не че не е за ремонт, ама ми трябва време да преглътна това дето сега го ремонтирахме.Наистина съм доволна, че направихме ремонт, много често стигахме до консенсус, но съм се усъвършенствала на макс, да го карам той да мисли, че е измислил нещо по ремонта.Че иначе винаги е на контра!Та искрено ти съчувствам.Аз днес трябва да ходя до ТЕЦ-а, имаме драма с щранга който минава през баните и трябва да разпитам как точно се спира и да действам в тая посока, че съм и домоуправител на всичкото отгоре!Поне парите за ремонт на покрива се събират бавно и славно, а човека трябва да работи, ще накарам моя мъж да се качи тия дни да види!

Фери, радвам се че пишеш!

Хубав ден момичета!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: септември 26, 2018, 07:38:08 »

Добро утро!

Скоро май не съм писала, но бяхме болни всички. Даже не сме се излекували напълно де, но сме по-добре. Аз бях с ангина, на антибиотик. Добре, че в петък реших да отида до личната, че се притесних, че идват почивни дни. Като ми видя гърлото се уплаши и веднага ми изписа аб. Толкова ми беше зле вечерта, че на другия ден се чудех дали ще се събудя. ММ също беше на Аб, но май само той вместо да се оправя, се влошава. Поне на Алекс му се размина и до Аб не стигнахме. Та имахме прекрасни почивни дни.   nea
Алекс ни изпитва нервната система. Снощи беше пощурял по нощите.  tease

Машка писала.  smile И Фери няколко пъти.  smile Наминавайте по-често.

Лоли, дано разберете какво й е на Кари.  heart

Маги, честита врата.  give_rose Ние онзи ден ходихме до един мебелен магазин и като видях тия ти му цени на диваните.  girl_impossible Тия хора са луди! Аз искам да сменим нашия, но не точно сега, а един ден. Не, че ще ни откажат, но много си вярват.

Време е да си подновя есенното почистване, че заради болести го оставих. А като знам колко нещо ме чака, зле ми става.  angry

Вие "облякохте" ли децата за есента? Ние трябваше да ходим на шопинг, но ни се размина, а толкова неща трябва да купуваме за детето и за нас си.  blush

Тук е много студено, пускаме си печката. Трябва да оправям и гардеробите, видяло се е, че къси панталонки тази година вече няма да ми трябват.
 Сега докато се климатизираме. nea

Пс. Свекърва, Какво правите във вас викаш? blush Аз пък за ремонт си мечтая сега, но не тук! И що навсякъде все мъжете са виновни?!  lol

Хубав ден и дано днес е по-топличко, защото ми се излиза. Вчера беше ветрилник.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #206 -: септември 26, 2018, 07:43:31 »

И що навсякъде все мъжете са виновни?!  lol


Защото сме женски форум, ние също все сме им виновни като си говорят по мъжки. Всичко е точно smile

Добро утро!

Гледах някакви стари снимки скоро и попаднах на традиционната от форумска среща. Искате ли да си снимаме скоро пак маникюрите? Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: септември 26, 2018, 08:04:24 »

Ами да де, виновни са, нали и аз това казвам.  girl_haha
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #208 -: септември 26, 2018, 08:15:50 »

На нас само ни дай бюджет за ремонт и стой да гледаш сеир lol От малкото хахави сме, които не са готови с единия ремонт и са обмислили втори в детайли и е плануван трети. Принципът е, че все трябва да има по някоя керемидка за оправяне, за да имаш стимул Wink И понеже отдалеч го мислим, някак във времето стигаме до едно мнение. Примерно - много на мода са линейните сифони в банята. По-скъпи са, един път го правиш и си готов да дадеш пари, ама като се замисля как сме две вкъщи с дълги коси... И като се проточат тия косми - няма изчистване това нещо! bad
Да, диваните са скъпи, защото много зависи вътре с какъв материал са. Като добавиш и хубава дамаска - сумата става още по-. Помня, когато избирахме нашия в стария апартамент. Голяма мъка беше, защото искахме по-голям размер - не можело, искахме определен тип механизъм за разтягане - тук избор почти няма, дамаските - тая фирма работели с 4-5 модела... crazy Нещо не ми е ясно как има 1000 дизайна на ламинат например, а за мебели нещата са толкова ограничени. pardon
Тази сутрин, да ви кажа, ММ ме шокира как вече ми бил поръчал подарък за годишнината shok Сега съм в трескаво обмисляне. По принцип по това време и коледния му подарък съм измислила, ама тази година май е като миналата - ще мисля в движение. Успокоявам се, че не съм безидейна, а просто съм задръстена с наличие на идеи, та затова не знам какво да му взема tease lol
Миме, аз съм готова с покупките за есента Wink Август счупих рекордите и пазарувах неща на промоция за другото лято, купувах и неща на промоция за тази есен. Та в края на сезона с един куршум - два заека.
Не съм се отказала от късите поли. Чакам си циганското лято. Много мразя такъв студен фронт (макар при нас да не е зверски студ). Есента я приемам с поетапно захлаждане. Въпреки всичко вчера бях по потник и с елек без ръкави, а днес кокона е по къс ръкав за в градината и дебела жилетка за навън. Снощи ММ слизаше до магазина и се чудеше сам на себе си - къси гащи, джапанки и яке нагоре crazy Както и да се облечеш - все ще изглеждаш странно!
Хубав ден на всички! Sunshine
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: септември 26, 2018, 12:31:07 »

Али, не че нещо, ама лятото не ви завиждах за времето, но есента май ще ви завиждам. Кви са тия къси ръкави, аз съм с пуловер, детето със суичер. shok
Аз уж напазарувах за детето, ама се отклоних с разходите и в посока дома и сега пратката ми в еконт предупредено ще престоява поне още няколко дни. pardon Инак си пазарувам само от един сайт. Не ме кефят цените и нещата на живо, освен ако не съм принудена- тогава лидл или ХМ. Ако имам излишна пара- манго или зара. За малкия говоря, за мен- квото откъде ми допадне.
Инак го заредих с три поредни номера гумени ботуши, едните от които с подплата. Подариха му зимно яке за имения ден, сега остава да му купя непромокаем космонавт за двора.... angry, което ще е филм, предполагам.
Мери ми, гледай филма и да го обсъдим пак приятелството  blum
Свекс, ти ще ме довършиш с твоите истории, поне че разказваш много добре.
Маги, наистина в ню силует са мн добри нещата, имах един сутиен, 7 години изкара, оттам.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines