Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 05:22:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2018  (Прочетена 83911 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #180 -: септември 21, 2018, 14:51:08 »

Дядото е с бабата. Май ще се спрем на вариант прабаба+вуйчо, няма да е за цял ден, ами от обяд до вечерта, ще я оправим Wink Добре, че не протестира и седи където и с когото и кажем  blush
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: септември 21, 2018, 16:56:56 »

Маги,още поне 5х10 да имате заедно.Да борите предизвикателствата с усмивка.Горчивоооооооо!
Аз имам приятел мъж от студентството в Стара Загора.С него преживяхме много и споделихме много разочарования,очарования,любови ,раздели...Сега живее в Испания и сега пак много споделяме.Познават се с ММ защото той ми е идвал на гости в Пловдив,но никак не се долюбват.И в момента най-силното ми приятелство е с мъж.Имам си и изпитани женски,но много ама наистина много внимавам там.
Моят първолак записва в 9,00 .Добре е .Ходи с желание на училище.Много се старае,зор голям пише с лявата ръка.Прибира си всичко.Запомнил е коя тетрадка за какво е,имат цветни кръгчета и аз им слижих същия цвят обвивки.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: септември 22, 2018, 01:50:15 »

Маги,честита годишнина give_rose още много, дълги и щастливи години, да празнувате,все по-влюбени.
 Значи пи антибиотик,даже два,че единия го повръщаше,та го сменихме.Инхалации с Пулмикорт не искам да си спомням колко направихме,водихме я на море,на планина.Само една идея по-леко беше на морето.Планината беше ужас.Имахме само една консултация с местен алерголок,който каза,че под 3 годинки можем само да гадаем какво е.Започна се Ериус,хомеопатия (отново),втори сироп за алергии,никакво подобрение.Кръвни пускахме милион пъти,всичко е чисто.Сега чакам прословутия секрет Вторник и ще хващаме пътя за София.Днес направих очна ставка на двете лекарки,меко казано бях бясна.Вариантите им са два:
1-реакция (усложнения),след последната ваксина
2-коклюш,паракоклюш (и милион други подобни вариации)
 На 2 имаме час при алерголог отново,ако до тогава няма резултат.
 Тъпото е,че уж коклюша е две седмици,а то мина многооо повече.Не я събирам с деца,изолирана е милата,понеже не знам какво се случва.Милион тъпотии ми минават през главата,но щесе оправи положението.Както каза Цветето,само дето ще ми побелее косата (това което не е побеляло ,все още ).
Булка,видях те на снимките от сватбата тази вечер,нИдей лъга,че си напълняла.Тази пола ти седи страшно добре.А цялата визия ми е аЛа Холивууууд Wink
Скай къде се загуби?
Фери ,много целувки на моята любимка heart
С тези почивни дни,при нас е мазало.Няма къде да паркираш,обядваш,вечеряш.Даже и Македония са окупирали.Ходихме вчера на Рупите на потича малката,но днес игла не можеш да боднеш.Хубавото е ,че хората са усмихнати и доволни от слънцето.
Миналата Неделя ходихме на едно събитие,организирано от младежка организация в града.Беше уникално.На една огромна поляна,направени ограждения ( пресъсдаваха картата на България),вътре всички фолклорни области,представени с носиите,и бита за съответната област.Имаше вино,сирена,лютеница,шопска салата,боб,грозде и кюфтета Wink Поне това успях аз да видя от нещата (с Кари под ръка).
 Дано има повече будни млади момичета и момчета,да ми дават надежда,че не всичко е загубено.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: септември 22, 2018, 08:38:03 »

Лоли, това което разказа за Стойна ми е много интересно, ако имаш още истории, ще чета с удоволствие. И аз най добре се "оправям" в черква някоя. Просто някак ми се наместват нещата в главата.
Да се оправя детенцето бързо!
Маги, честита ви годишнина, търпение и съпричастие му е майката в брака- пожелавам по много и от двете.
Булче, каква е таз пола, аз що не съм я видяла? blum
Фери и аз не смея на брат ми да оставя детето, някак ми е малко...  huhhuh.gif ДОри не мога да анализирам защо, май не знам дали е достатъчно концентриран. pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #184 -: септември 22, 2018, 10:44:44 »

Лоли, като сте в София направете и консултация с УНГ и пулмолог. Пулмолог в 1дкк Маркова, УНГ Кюлев в Токуда. Нека да изключат комплексно всичко, трета сливица, снимка правена ли е на гърдите?

Благодаря за комплиментите! Еми тая пола я дебнех 1 месец в ремикса, оригиналната цена и беше 179 евро, те я бяха пуснали за 160 лв, чаках я търпеливо да падне на 60 лв и я взех, бях се хвалила тук. Убих се обаче да търся горнище и от отчаяние взех бял потник от Зара за 15лв който пък се оказа идеален, една приятелка ме снабди с колието и тоалета заспа.

Малее ние откарахме до 3 снощи, всичко ме боли, хубава сватба беше.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #185 -: септември 22, 2018, 11:20:28 »

Помним я полата, нали я "рязахме" отгоре и отдолу... Хич не го връщай колието, излъжи, че се е скъсало Wink blum
Какво става с тези деца, то няма кърмено, некърмено, от София /мръсен въздух уж/, от провинцията, на ясла, не на ясла... всички до инхалации чак стигат. По ваше време бяха със сигурност по- малко, поне от моите познати за 2 само си спомням.
Случайно чух разговор между майки в парка, че по тяхна статистика, 90% са родени с операция и вероятно по стаите после има някаква вътрешно болнична инфекция. Споменах на брат ми, ама пък племенникът поне от това не е страдал, а и от родилните домове после нямали информация за развитието на децата, та почти не вярвам да е вярно за по- голяма извадка. Ще го израстат, стискайте зъби още малко good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #186 -: септември 22, 2018, 11:25:32 »

Хахах споко, това колие е обиколило доста жени хахах мъжко е  Girl_hide

Мисля че баща ми най-добре определи какво става и защо толкова се разболяват децата. Пътуваме доста повече. С тея евтини самолетни билети всеки уикенд можеш да си на различно място в Европа, отделно много се пътува и в Азия и се влачат разни неща. Дано станат малко по резистентни, че едвам се издържа
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: септември 22, 2018, 12:48:27 »

Хей, дано не сте ме забравили smile

Често ви чета, но докато започна да пиша и нещо спешно излязло за вършене.

Булката, много си хубава на сватбата girl_wink

Лоли, дано да откриете какво й е на Кари или да отшуми. Моя приятелка роди скоро и кръсти дъщеря си Карина, та често се присещам за вас  heart

Фери, скоро се припознах в теб. Почти се бях спряла да питам девойката "Как е?"  Girl_hide

Целувки на всички, да не ви изброявам поименно  air_kiss

При нас много нови неща. Вече съвсем не ми остава време за нищо. Сега и други неща ми се въртят в главата, но и с липсата на време нещата вкъщи малко се изнервят. Иван не беше боледувал от м.Май и миналата седмица се разболя и остана вкъщи с ММ, направо ... през носа ми излезе. От сутринта пак има сУпол и не искам да мисля кой ще го гледа другата седмица.

Оф, оплаках ви се  blush

П.П. И не съм бременна, въпреки че и косата си отрязах  blum
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: септември 22, 2018, 13:50:40 »

Еми,много ми е на сърце тази жена ( Стойна),имаме далечно кумство и родство с нея.Сестра е на бабата на кръстницата ми.Много са историите.Живяла е в нашето село (Ръждак),но за кратко,знам че много е искала да служи в църква,но не са я взимали,защото е била сляпа.Веднъж и се явява Свети Георги и казва,че трябва на него да служи,та е търсила църква с това име.Намира я в Златолист и с много уговорки жените там я взимат.
 Баба Магда (сестра и),разказва как често оставяла да спи при нея,като момиче ( в църквата).И вечер се чувал тропот на колесница и коне пърхали."Спокойно"-казвала,"Не се плаши,това е Свети Георги,идва да ме види" На тръгване тропвал с нещо железно,меч ли ,копие ли ,не се знае.Но тя излизала отвън да говори самичка с него.После дълго била в транс и сълзи,ако и кажел лоши неща,които предстоят или са се случили преди.
 Но това с левитирането ми е много интересно,имаше мраморна плоча в църквата,която откраднаха,за съжаление.Сега има нейно копие.Върху нея много често се е молила и казвала,че има сила там.За какво ще крадеш подобно нещо,идея си нямам.
 Булче,трима я гледаха за трета сливица.само с пумлолог не сме се консултирали.ПОчваме ги след почивните дни,
 Оставям ви,че сега разбрах една съученичка е починала,не знам от какво и как.Майка на две деца,,,,умът ми не го побира
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: септември 23, 2018, 07:51:48 »

Булче, сега видях снимките. Много ти отива косата така, прави си я по-често и без повод.Не знам дали си качила кг, но на циците определено си good good good
Лоли, такива неща се крадат, когато ти е скучно и искаш да ти се случат лоши работи. diablo
Машка, защо ти излезе през носа престоя на малкия с мъж ти?

Аз пък за боледуванията на децата, нямам друго обяснение освен комплексно- въздухът е в пъти по-мръсен, всички сме в пъти по-стресирани, храната е под всякаква критика. А и то дори да го закрепиш, като има още 20 потенциални вирусоносители, все тая, пак ти го разболяват. Да не говорим че всичко това се умножава по десет, защото масово хората ходят болни на работа и заразяват и други, и се въртим в кръг.. pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #190 -: септември 23, 2018, 09:22:37 »

Хахха аз че съм качила, съм, ама бюста не е от кг а от push-up сутиена.

Лоли задължително минете през пулмолог, ако Маркова няма час вижте Опаранова в 1дкк, страхотен лекар, не само с белодробни болести но и комплексно преглежда, по свестен лекар от нея трудно се намира.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #191 -: септември 23, 2018, 19:07:54 »

Лоли, много ми допадна вашия край. Планини ми дай на мен да гледам, а и тези истории доказват, че има нещо специално в "долната земя". Ние минахме през Рупите и беше чудесно там, а ето имало още. Върти ми се едно есенно идване на топло, но да сме здрави ще дойдем.
Булка, срязах те ли я все пак полата. Аз я помня, но съм забравила, че е от Ремикс. Пробвали ли сте да им пратите дрехи? Мисля, че тотално смених стила и искам да дам нов живот на някои рокли.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #192 -: септември 24, 2018, 08:50:17 »

Не я отрязах че не стигнах до там, т.е нямах време. От ремикса поръчвам често, имах страхотно попадения от там напоследък, всичко ново и с етикет, за под 10лв, имат нови филтри за търсене.

За връщане правих оценка на едни рокли, които са доста скъпи и обличани по 1 път и оценката беше смешна, рокля за 150лв я оцвняваха на 10лв и им казах мерси.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: септември 24, 2018, 16:54:54 »

Изрекламирай си пъш-ъп сутиена, моля тА. good - откъде, що, как.
Аз не мож се реша с този ремикс, но май ще поразгледам, щом има нови с етикети. Макар че парцалаци- бол у нас, сега при местенето още от тях ще летят при новата си собственичка, нямам място и нерви да пазя неща, които не слагам. nea
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: септември 25, 2018, 07:45:45 »

Добрютро, как сте?Аз чакам да ни сложат интериорната врата след 4-5 седмици чакане, че вече направо ми иде да рия от яд с тая врата.Моника рева подобавощо тая сутрин, ей така, да си пореве  crazy

Аз па не ща пуш ъп сутиен искам хубав, който просто да ми държи гърдите на едно място и да ги оформя добре.Аз бюст си имам, повече ми не трябва.И трябва да си купувам нов сутиен, голяма драма ми е това.Освен да отложа до ходенето ми в София и да проверя тая марка дето Ина я каза.В Плевен такова бельо няма!

Хубав ви ден, ще се включа по-късно пак, като имаме врата.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines