Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 00:04:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2018  (Прочетена 84377 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #60 -: септември 10, 2018, 13:18:35 »

Изпратих кокона на градина. От днес са много деца, но все още са в смесени групи. Малко се е разстроила, но в крайна сметка е влязла с усмивка. Хубаво е, че са дали шанс на децата да избират в коя група да са,при коя госпожа, с кои деца. Кокона сутринта въздишаше тежко: Свърши ми ваканцията! Мен това искрено ме разсмя, а баща й даже каза, че иска той да ходи на градина, да си изяжда всичко и да му казват Браво. blum
Аз разходих дребния до центъра. На рожденика купих и една книжка. Снощи случайно ми попадна заглавие за д-р Дулитъл и ми се върза съвсем тематично - момчето ще е първи клас и обожава животни. Даже сега ще се излегна да я чета Wink
Видях една майка, с чиято дъщеря кокона бяха заедно в яслата. Децата са в различни градини и не се засичаме по принцип. Буташе бебче на няколко месеца и ми стана мило. Масово около нас са хора с по две или три деца, за което много се радвам.
Прибрах се с пълни с прах очи. Топло е, но духа отвратително. Въпреки това ще сме на открито довечера.
Фани, зло да те забрави! Имам да ти връщам книга, а съвсем ми отлетя от главата blush Влез и разкажи за вас как сте с адаптацията обратно на родна земя.
Панде, съчувствам ти smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 10, 2018, 13:20:56 »

Добър ден!
Маги, дишай, нещо много нерви ти се струпаха, дано скоро да можеш малко да си отдъхнеш.
Панди, дано навсякъде да минеш лесно и бързо!

Ние имахме чуден уикенд-в петък бяхме на рожден ден в едно село, там имаше къщичка на дърво и Ники се качи, да ама тя супер опазна без парапет, без нищо. Аз да го сваля и последните стъпала ги прелетяхме, като се приземих на глезен. Сега едвам стъпвам, а сме сами цялата седмица. Имам доста неща да свърша преди събота да тръгнем на море и не ми е ясно как, ама да видим... Chalenge accepted
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 10, 2018, 14:48:09 »

Ей ме и мен
Хубав беше уикенда, ходихме да обядваме в ситито, рядко слизаме двамата натам. После ядохме сладолед от тия на рулцата - дето го приготвят на плоча пред теб и направихме една разходка. Накрая се обадиха едни приятели, той е сладкар и беше направил торта от моркови, да случай мача на националния. Ходихме да я пробваме и да го гледаме. Беше доста приятно като цяло.

Хазайката се обади, че ще се появи в сряда, стискайте палци да минат успешно преговорите.
След това малко ще му отпуснем края и после ще видим как ще прекрояваме плановете.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #63 -: септември 10, 2018, 16:19:19 »

Ехо, как сте, върви ли ви лафа?

Маги, четох вчера статията, много добре си я написала... Казаха ли нещо ново вече? Ама кмета ви му гледах профила да се кротне от ходене на панаири и да свърши нещо. Ние като се надигнахме до Фъндъкова веднага се раздвижиха...

Панде , завиждам, нещо съм намислила една декемврийска или ноемврийска  Виена, виж кога почват коледните базари, дръж са!

Аз луднах с моето дете, мина всички граници в петък и беше по спешност заведен на логопед! Не гълта и не дъвче храна, като и преди се е правил на маймуна, но този път прекали. Страх ме е че със задържането на храна и зъбите се развалят, много е трудно с него това. Та ще ходи до май месец по 2 пъти седмично.


Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 11, 2018, 07:26:42 »

Булче, въобще отказва да яде, един вид?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 11, 2018, 08:23:56 »

Добрютро!

За всички имаме решение за градините.Децата остават там където бяха до сега.Разпределиха ги по групите и всичко е наред за сега.То можело, ама ако може родителите да си ги гледат най-добре  beating Бях бясна!

Булка, сподели за логопеда как върви с него!И пиши по-често, липсваш.

Еми и ти де се покри?Поне едно вдъхновение веднъж седмично ни мацни.

Айде отивам да работя, днес приключваме проекта и аз съм щастлива!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #66 -: септември 11, 2018, 08:28:02 »

Булче, въобще отказва да яде, един вид?

не точно, а държи храната в устата, симулира дъвчене и не гълта.

Маги супер новини, а вашата кога ще бъде завършена? Вчера му беше първия урок, каза че било много хубаво и иска пак да ходи, направили са забележка че казва на английски някакви думи та има бан на детско на английски...

За драскане, опитвам се, ама целия свят ми се изсипа на главата...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #67 -: септември 11, 2018, 10:54:18 »

Момичета, привет!

И аз да се разпиша, дълго време не стигах до компютър, но вече съм вкъщи. Приключих си "лятната ваканция" с децата, почвам да се настройвам на работна вълна. Не знам дали ще ми липсва това време, защото е голяма лудница с двата змея понякога, честно, но се радвам, че останах и бях с децата колкото исках.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #68 -: септември 11, 2018, 11:52:02 »

Здравейте Wink
Киви, ти си като мен - с хроничен Стокхолмски синдром girl_haha
Вчера си говорихме с моя съседка - вече не е на досегашната си работа и уж търсеше нова, но реши да отложи малко. Голямата й дъщеря ще е 5 клас в ново училище и в крайна сметка вниманието към детето ще е с приоритет. Хубаво е, ако една жена има възможност от време на време да спира работа. За съжаление такъв избор често е с последващ етикет мързелана. pardon
Ние бяхме на рожден ден. Отидохме с над час закъснение с неориентираните решения на майка: ще идвам/ няма да идвам; ще дойда по-късно/ изчакайте ме 2 минути. След 20 минутно чакане й вдигнах грандиозен скандал, защото кокона се разстрои как няма да е първа на партито. Язък, че бързах целия следобед!
Днес ми е много отпуснато и спокойно. Разходихме се хубаво. Сега ми е време за хобита blum Утре с интерес ще загледам новия епизод на Откраднат живот. Дано не го забозят съвсем! Когато споменаха, че това май ще е последният сезон, че ще бутат сградата, се зарадвах. Обичам един сериал да започне и ще завърши силно, а не размазано, както постъпиха със Столичани в повече.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 11, 2018, 14:14:09 »

Здравейте!

Вчера голям зор беше - НАП, НОИ, РЗИ, А1 и педиатърката на Бамбук. Голямо обикаляне, голямо прехвърля от стая в стая. В НОИ, както винаги нищо не ми помогнаха. Идея си нямат какво искам от тях. А чаках на две опашки, едната с 18 човека преди мен. Явно е нещо много специфипно и не всеки го прави, но трябва да спрем здравните осигуровки на Бамбук. НАП и НОИ си прехвърлят топката, но май НОИ трябва да се заемат. Днес щях да ходя и до НЗОК, но през нощта се събудих с температура, направо ме втресе, и цял ден лежа. Нищо друго ми няма. Сигурно вчера покрай седенето над час пред кабинета на педиатърката съм забърсала някой вирус.

И аз като Звяр не дъвчех. Като ми дадат една хапка нарочно не я преглъщах, че да не ми дават повече. Пожелавам му успех с новото му занимание, ще му е от полза предполагам smile

Р, на теб успех с глезена, бързо да ти мине.

Хубав ден от мен
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 11, 2018, 14:29:00 »

Ей, Еми и Киви са се разписа ли, събираме се  danceg
Панди, голяма гадост, дано бързо ти мине и да се оправиш с тоя лош ноЙ, ако не ще му потопи кораба Wink
Маги, радвам се че имате решение за градината, макар и с много нерви.
Аз се чувствам като свръх човек, вчера сама изведох и опази детето с болно копито, днес на плуване ходихме, абе още малко и ще протича, въпреки болката. 10 дни не бяхме плували, Ники се смазан, голям кеф беше, съгласи се да плува с макарон и с дъска, топих ги под вода, треньорката ми го подаде под вода, даже не рева. Накрая като излезнахме въздъхна уморен.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 11, 2018, 15:09:49 »

Браво на теб Рат, ти си машина Wink

Панде, почивай.Как ще отпишете Бамбук от безплатните здравни?Той е дете и на всеки човек под 18 години по закон му се полага безплатна здравна грижа.

Али, разбиарм те напълно защо си подивяла и аз бих!Ние вчера също бяхме на детски РД, лелките заключили роклята с която исках да я облека в едно помещение и няма влизане и ходихме с градинските дрехи на РД, голям рев беше.

Киви, радвам се да те видя тук.Мисля, че щом ти си доволна и си дала максимума от себе си, значи ще се чувстваш удовлетворена!Наминавай smile

Булка, ще разправяш за Звяр, дано бързо му мине тоя навик.

Иначе и аз мисля да записвам Моника на плуване, тия дни вече съм по-свободна и ще ходя до басейна, исках и на пеене, ама да видя дали взимат толкова малки деца.Градината ще е ремонт до началото на октомври, после поне седмица чистене и подреждане та средата на октомври се надявам да влезем в нашата си градина.Как щяхме да ги гледаме толкова време за мен остава тайна, сигурно имаме 54 дни отпуска и се чудим какво да правим през тях.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #72 -: септември 11, 2018, 15:31:49 »

Аз луднах с моето дете, мина всички граници в петък и беше по спешност заведен на логопед! Не гълта и не дъвче храна, като и преди се е правил на маймуна, но този път прекали. Страх ме е че със задържането на храна и зъбите се развалят, много е трудно с него това. Та ще ходи до май месец по 2 пъти седмично.
Той че сам няма да ходи, няма, ами поне прати баща му да го води, да научи и той разни работи да прави с език blush funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
На чужд гръб е лесно да се хилиш, не знаех, че баш логопедите ще го накарат да гълта /храна/. И някак секси ми прозвуча, да не говорим какви фантазии развихрих... Кобилкина ряпа да яде Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 11, 2018, 16:54:30 »

Маги и аз това се опитвам да разбера. Това е някакъв особен казус с Австрия - не може да си здравно осигурен на две места, дори да си дете. И може да стане, но явно е много сложно и май няма да стане преди да заминем. Просто там на бланката за здравно осигуряване има въпрос - осигурява ли се лицето в друга държава. И ако избереш - да, няма да го осигуряват там. Ако избереш не - всъщност даваш не вярна информация.  И ако някой се заяде ще те глобят и ще ти спрат осигуряването. Но тук вчера така и не попаднах на служители, които да знаят нещо по въпроса. Поне си признаваха, че не са компетентни и ако от Австрия могат им кажат какво да правят, щели да съдействат.  Търсих и по разни групи други родители. Една част са се отказали да се занимават, други дето са успели само казват - много е трудно, успях, ама не помня на какво основание. Та така.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #74 -: септември 11, 2018, 19:20:21 »

Той че сам няма да ходи, няма, ами поне прати баща му да го води, да научи и той разни работи да прави с език blush funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
На чужд гръб е лесно да се хилиш, не знаех, че баш логопедите ще го накарат да гълта /храна/. И някак секси ми прозвуча, да не говорим какви фантазии развихрих... Кобилкина ряпа да яде Wink

Абеее ти на къде те изби хахха, я ела поседи с тоя овен с 63.25% македонска кръв който преживява като крава та да те видим  nea  ще ходи сам, пеша, с дядо му хахха


Панде егаси... Няма как да няма начин. Пиши на Mrs ако я имаш във фейса, тя работи в НАП, Пф, никой не се сещам в  НОЙ  да работи, но умствено съм ги изнасилвала доста за некомпетентността им.

Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines