Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:15:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2018  (Прочетена 84138 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 08, 2018, 10:50:00 »




Здравейте!

Аз не обичам ресторанти, пас съм на тази тема. Много рядко ям навън, предпочитам домашна храна.

Вчерашния ден ММ го обобщи така: "Сиси ми дойде в повече днес!"
Аз за нея знам май най-вече от едно детско, та се изнадах от реалността.

И да се почерпите за рождения ден на Пандьо smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 08, 2018, 12:34:07 »

Панде, да ти е жив и здрав мъжът.Коя е Сиси?
Аз днес пак работя, направо с тия крайни срокове ми идва в повече.А така ме мързи, и гости ще имаме довечера.Ще е весело със сигурност, ама ще ми излезе през носа.
Имаме проблем и с една интериорна врата.Няма цвета, който исках и сега го сменяме.Та никак не ми е скучно.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 08, 2018, 13:14:12 »

Императрица на Австрия, много известна си мислех, че е smile

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Елизабет_Баварска_(Сиси)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #48 -: септември 08, 2018, 13:15:41 »

Здравейте!
Чета ви, но се въртим вкъщи на пета и все нещо за правене имам. Тези дни ми е хубаво, когато ММ се прибере по-рано от лекции. За сметка на това днес е на работа, че да има по-малко дни неплатен отпуск. Нещо ми е уморено и блокирано pardon След малко ще се пробвам да се лакирам за по-цветно настроение.
Панде, много се радвам на разказите ти give_rose Татко беше очарован от Виена и като човек историк по образование и признание, за седмица там беше обиколил се що може да се види.
Императрица Сиси му е любимка good Съдбата й хич не е била лека. Буквално е изпреварила времето си! Тя е първообраз на здравословното хранене и спорта, на редовното къпане, научила е маджарски, за да разбере поданиците на една измислена държава. Особено тежко изживява и загубата на децата си. Силна жена до силен владетел в размирно време good Има игрални филми, които в подробности разказват за живота й. Заради образи като нейния ми са малко смешни днешните съпруги на управляващи монарси.
Мери ми, аз те разбирам за Уау явлението smile Аз като не съм кулинар, смятай, че още по-трудно мога да се впечатля pardon Даже на места с роботизирани сервитьори се изнервям.
Свекърва, да е здрав, щастлив и честит НИ1! give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 08, 2018, 13:35:32 »

И аз за императрицата си помислих ама да питам smile

Али и в нас е някаква лудница.Все има какво да се прави.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 08, 2018, 14:13:36 »

Здравейте!

И моето малко братче днес става на 20г.  heart Довечера сме на вечеря.

Панде, да ти е жив и здрав Пандьо. give_rose

Маги, теб ли четох днес в мама Нинджа за проблемите с градините в Плевен? smile

Ние с ММ сме традиционалисти и рядко експериментирам в ресторантите. Май е време да се поправя. А като го знам ММ какъв е чревоугодник.  pardon
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 08, 2018, 14:22:58 »

Merry me била съм в на Гордън Рамзи ресторанта в Лондон ,аз си падам по такива места и мъжът ми ме води  blum наистина е много хубаво и вкусно. Била съм и в един ресторант 2 звезди мишлен в Мадрид . Пробваме 17 степенно меню. Много яко. Но донякъде самия факт ,че си на такова място те ентусиазира и те кара да се чувстваш по специално и тържествено.  Иначе за жалост и мен вече почти нищо не ме трогва и радва , като се сетя как се радвах едно време на квартирата с обща баня  в Созопол, а сега намирам кусури на петзвездни хотели или  посещавам нови държави и си викам, ми то всички си приличат, нищо ново. Мъчно ми е донякъде , че това е така.
Всяка година за коледа получаваме оригинална торта Сахер от виена в дървена кутия с печати, точно като тая дето е показала Панди, хапваме и накрая заминава в боклука. Не ми допада особено.пореден пример за това ,в което сме се превърнали
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 08, 2018, 14:38:06 »

Честит рожден ден на Пандьо, честит да е НИ1 и на Мимето брат и също  CHEERS Здрави и щастливи да са всички.

Аз си бях поръчала фитнес топка/топка за раждане и пристигна сутринта. Ако съм знаела, че е толкова яко щях да си я взема преди векове. Цяла сутрин подскачам като барбарон и ми е много приятно.  danceg

Аз почти нищо не ям, та ходенето по ресторанти ми е за самото излизане, никога не опитвам нещо ново.
В този ред на мисли, утре май ни се очертава последно излизане на обяд/вечеря преди мама да е дошла и преди бебето да се е появило. Иска ми се да го комбинираме с разходка, но ще видим дали времето ще позволи.  rains
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 08, 2018, 16:04:25 »

Уау Чери, ами сега видях, че то не останало, аз си мислих, че има още месец два.олее, толкова интересни дни ти предстоят
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 09, 2018, 09:42:06 »

Здравейте smile

Вчера не обикаляхме много. Бяхме в селото на детски празник, с компанията дето ММ е заформил. Празникът беше от червения кръст и показваха на децата как се прави сърдечен масаж, как се бият инжекции, возеха ги на линейка, на крана на пожарната, гипс им слагаха. Има десетина неща и като обиколят всичко за печат им дават медал.
Вечерта се събрахме у едните хора та ММ имаше ни парти за рождения ден  И да ви кажа такова парти не е имал, откакто го познавам lol lol lol
Днес не сме решили какво ще правим, а вечерта се прибирам smile

Хубав ден на всички smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #55 -: септември 09, 2018, 10:19:33 »

Руми и мери ми, мисля че като има човек големи очаквания, не се впечятлява толкова. Аз гледах хелс китчън и като щяхме да ходим на Шефс си представях завъртяните презентации и продукти от шоуто, но не беше това... Единственото, което ме впечатли и беше адски вкусно, беше десерта. В Лондон съм ходила на хубави места, но зависи не само каква е кухнята, но и колко си гладен, ахаха. Случвало ми се е първия път някъде да ми хареса много, а втория все едно съм на друго място. Любимият ми ресторант е един корейски в Лондон, много е мизерен и даже е като закусвалня, но храната е уникално вкусна и автентична. Навремето имах приятелка дето ни водеше по такива места, малко ъндърграунд, обаче храната си струва, да не говорим колко е евтино в сравнение с луксозните места. smile На мен ми е много мерак да отида на тейстинг меню, където ти дават много, но малки порции, някой ден. smile

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #56 -: септември 09, 2018, 14:02:33 »

Здравейте!
Маги, взимам пример от теб и лудница или не - ще пиша по-начесто. Wink
Днешната дата си е историческа за нашето семейство. Преди цели 7 години ММ ми предложи heart Празнуване и подаръци няма да има, но ние си го отбелязваме с усмивка и внимание един към друг.
По обяд малко ме пришпориха - звънна майка на утрешен рожденик. Мислех, че тази година няма да ни канят, защото кокона е по-малка и предположих, че ще канят конкретни деца. Изобщо нямаше да се сърдя, но ето - ще ходим. Търчах за подарък, като вероятно ще добавя още нещо дребно.
От утре кокона е на градина и мисля трескаво да не забравя нещо за в раницата. Месец и половина и ето вече изгубила съм тренинг girl_haha
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 10, 2018, 07:35:44 »

Добро утро, как сте?На мен толкова много ми се спи, че мога ей тука на бюрото да откарам няколко часа.Не можах да заспя от преумора, това е отвратително.Днес ще сме готови и утре предаваме и ще се наспя и почина.Ако имаме следващ обект то ще е след месец някъде и имам възможност да се възстановя.

Миме, да аз писах текста на мама Нинджа.Безсилието прави с човек много неща.Аз не се имам за писател, даже напротив.Трудно ми е да се изразявам в писмен вид и за мен си беше чисто мъчение, но когато нямаш избор, правиш странни неща.Аз още съм бясна на общината в петък спряха да си вдигат телефона, знаем децата къде са само днес!Да само днес, за утре нямаме информация!А директорката ми спретна скандал по телефона и според нея, заради нас няма да наредят както трябва плочките в градината  crazy Просто тая жена е луда!

Честити празници на всички, много усмивки и хубави моменти ви пожелавам!

Азв цялата дандания за градините забравих, че са ни забавили интериорната врата с 2 седмици(това не ми се случва), та в събота ходихме и това да оправяме.Оказва се, че няма цвета който искам, защото сменят изцяло гамата, та харесах нов, близък до този който исках.

Утре се надявам да отидем да дадем секцията на Моника за разкрой, че вече се дразня като вляза в стаята и и половината неща са по земята и няма нито една книжка.

Хубав ден и се усмихвайте!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 10, 2018, 07:39:09 »

Добро утро от София smile

Днес ме чака любимото ни на всички обикаляне по институции и администрации, така че ми стискайте палци smile

Много хубаво си прекарах във Виена като турист, дано е така и след това smile

Хубав ден smile

Едит: Маги стискам ти палци за всичко!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 10, 2018, 11:17:40 »

Добро утро! Стискам палци, Панде! И аз съм като теб с институциите.
Като добавим и стартиране на учебната година се чувствам все едно пускаме совалка... Нови неща, изисквания на МОН - да откачиш....
Айде хубав ден!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines