Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:10:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2018  (Прочетена 84127 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 05, 2018, 08:02:44 »

Добро утро.Аз телевизия не гледам, радио въобще не слушам.Телевизиите им знам всичките номера покрай Зачатие.Няма такава продажна сган като тях!

Аз разбирам, че е за доброто на децата, но тук са няколко фактора сбъркани от самото начало и то от общината.Градините и училищата се започнаха на 2 транша, като само едно училище се ремонтира по тази европрограма.Първия транш от градини за ремонт стартира в началото на април месец.Тогава всички деца бяха разпределени по работещите градини, включително и нашата.Крайния срок на проекта да упомена е есента на 2019г т.е. време има да се изчака да станат готови тези и тогава да се ремонтират другите.Но от общината решават, че другите градини ще стартират с ремонта от 18. юни!Без да проверят до къде са стигнали с ремонта първите градини и да видят оставащите градини имат ли капацитета да поемат толкова много деца.Да групите намаляха, защото много деца бяха по почивки, гледаха ги баби и т.н.Но аз нямам вариант, нямам!И не съм само аз.Поне 10 пъти директорката ми натърти, как нашата група била най-голяма, как много деца ходели на градина, как трябвало да намери учителки за тях и лелки.В момента натиска е върху нашата градина да свърши по-бързо, нашите деца нямат място, а тези от първата група започнали ремонта са в по-окаяно състояние и са по-назад от нашата.

Къде беше общината като възложител и контролен орган?Какъв разчет са направили на децата за септември месец?Защото не са само нашите, а има от поне още 5 градини деца.Имам много въпроси и ги зададох в писмен вид.Днес ще пиша и до РУО.Просто ми писна от идиоти!А като работих в началото на годината проекти свързани с община Плевен ми изядоха душата да стана по-рано готова, преди срока по договор.А сега тези са много след договорените и подписани 100 дни.Та беснея!

Свекърва да ти е жив и здрав рожденика и да слуша!
Ти как си?

Рат, нека направи операция щом се налага.Познавам хора и без и със сменени стави.Тия без сменени не са пълноценни, остави, че ги боли жестоко с напредване на годините.

Миме, честити ти 12 години заедно!Хубави са тези спомени!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #31 -: септември 05, 2018, 12:16:34 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Свекърва, да ти е жив и здрав НИ1 и все така дете за пример, а на него му пожелавам да му се случи всичко, което ТОЙ желаее girl_wink

Маги, като чета и не виждам полезен ход в тази ситуация. Направо те кара да се чувстваш безсилен ANGRY Не знам дали и медии биха помогнали, т.е. наистина не виждам какъв полезен ход може да имате. Освен да ги биете beating beating beating То не е и смешно, не мога да повярвам как злоупотребяват с правомощията си. Защото да знаеш, че поставяш насрещната страна в безизходица, си е чисто и просто злоупотреба beating beating beating

Миме, Честит ви празник  heart 12 години! Че ти си била дете blush badgirl

Днес с моето другарче в живота отбелязваме две години щастлив семеен живот heart Нямам търпение да си подаря подаръка, макар че по-голям подарък за моето пънче от мен няма  pardon (колко съм нескромна).

Хубав ден на всички  Sunshine
« Последна редакция: септември 05, 2018, 12:18:26 от marry_me » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 05, 2018, 13:22:36 »

Свекърва, да ти е жив и здрав НИ1, желая му сбъднати мечти и по-често да ти идва на гости.
Мери ми, честита годишнина!
Миме, на вас честити 12
Маги, дано да се намери решение, защото цялата тая ситуация е супер нелепа! Общината да ви осигури детегледачка като няма място в ДГ  diablo

Утре ни се очертава напрегнат ден, чакаме един колега от университета на гости. Вчера писах на свека уж да й благодаря, за едни неща и да я поканя на гости, след като ми се изрепчи, каза че утре можело да мине, та или ще сме цял ден посрещане и изпращане, или тя ще се нацупи пак за нещо.  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 06, 2018, 09:15:52 »

Добро утро!

Честит празник!

Аз съм във Виена, само аз, до неделя за рождения ден на мм. Вчера във Враца беше топло, преди обяд излизах с Бамбук. Обаче той заспа в 2:30, в 2:35 заваля много, влакът ми беше в 15:10. И понеже гарата е на 10мин от нас, въобще не се сетих, че и във Враца има таксита и се намокрих. Влакът закъсня и междувременно изгря слънце. Явно това беше, за да ми върви по вода smile във влака пак на запазеното ми място се беше разположило ромско семейство, но имаше и други места. Нищо лично, ама мъжът беше гол до кръста тлъстичък чичак и си режеше салам Камчия, да си мези. Всички налични прозорци бяха отворени и пак се дишаше трудно.
В метрото ме заприказва една майка с 10годишно момченце да ги упътя от Т2 до Т1. Те бяха на моя полет, та си ходех с тях през цялото време. Никъде не ги обърках и всичко беше наред. Вече си имам нов ухажор. Мери ми, вярно съм съмнителна вече хаха. Но той е на 10 години и мисли, че съм на 23 хаха как да не му се радвам. На края само искаше да ме гушка. В неделя пак ще летим заедно.
И накрая час и половина с колата, разгледах малко нощна Виена. ММ ми се вижда отслабнал малко, но според него си въобразявам.
Днес може би ще идем да видим пандите в зоопарка,  друго не сме планували. Но и това зависи дали ММ ще се измъкне рано от работа.

Хубав ден
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #34 -: септември 06, 2018, 10:00:10 »

Дано имате късмет с пандите, ние много искахме да ги видим, но се бяха изпокрили, иначе зоопарка е впечатляващ.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 06, 2018, 10:38:42 »

Добър ден и честит празник!Аз днес работя, краен срок за предаване на проект, какво да се прави  pardon Моя мъж и дребната са за риба и оползотворяват хубавото време smile

Панде, да кажеш как са пандите smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: септември 06, 2018, 12:54:46 »

Нищо лично, ама мъжът беше гол до кръста тлъстичък чичак и си режеше салам Камчия, да си мези. Всички налични прозорци бяха отворени и пак се дишаше трудно.
funnytooth funnytooth funnytooth Събирай впечатления, ще ти са нужни като лекарство срещу носталгия Wink
И съвсем не в тази връзка, честит празник good
В Пловдив има много тържества, нали сме били в центъра на събитията. Сега си ги комбинираме и с провъзгласяването за Европейски град на културата, та в Капана е миш- маш от разни програми и изложби.
Аз чакам кума /НИ2/ да си дойде, съответно готвя традиционните кюфтета, пълнени чушки и пилешка супа, та съм си плътно вкъщи.
По Закона на всемирната гадост тъкмо сега ме помолиха да помогна с идеи и организация на посрещането на Първия учебен ден по магазините из окръга. За мой късмет мотото, пуснато от Централния офис "Спортувай и се храни здравословно" ми е много на сърце и всичко, което предложих се прие с небивал ентусиазъм. Това добре, но няма време, до петък трябва да се даде програма къде, какво и как, да се разлепят плакатите, да се подготвят и обучат магазинерите, да се раздадат листовки, да се намерят деца в училищна възраст, дето още не са ги прибрали по градовете, да се говори с учители, където все още има училища, да се организират състезания.... Вкарах си и автогол, че подметнах да правим нещо като колективно готвене по Джейми Оливер, та сега смятам и какви продукти да купим и какво ще е нужно, въртя телефони за подходящи помещения, търся рецепти и усилено разучавам препоръките Министерството на здравеопазването за ученици, щото няма такова животно като ясно определение на ЗДРАВОСЛОВНО. Съсредоточавам се към пълноценно хранене, съгласно пирамидата /пак на МЗ за България/ и мисля да се измъкна с наблягане към ползване на сезонни, местни продукти. Ще пуснем и едно състезание за стари, любими, забравени рецепти на ястия и разни още дребни нещица, че да ги накараме да опитат нови храни. За спорта отговарят други. Ще се наложи и да снимам. Само да не беше сега, че и ми се налага да пътувам за помен.
Има дни, дето една мисъл не ми се мота из главата, пък в момента препускат една през друга и даже не мога да ги запиша, какво остава да ги изпълня Wink. Изгубила съм тренинг, пенсионерска работа pardon sad
Хубав ден, починете си, пък дано и рибата кълве smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 06, 2018, 14:18:57 »

Добър ден!

Нещо съм блокирала и не знам какво да напиша.  blush
Вчера ММ много ме разчувства.  heart Цял ден се чувствах все едно съм на розАви облачета. heart

Панде, ти съвсем ни изпрати в друга цивилизация. lol
Аз, да ти кажа, се обърках кога трябваше да заминаваш и мислех, че си там, щом не пишеш. Хайде хубаво да си изкараш и пандите да видиш. Не знам дали ще успеем да се видим пак преди да заминете, ако ходите на море и после при други роднини. Когато си тук, свиркай. smile

Маги, успех с проекта. smile

Свекърва, няма "празен" ден при теб. Изобщо не ти е скучно. Предполагам до другия петък трябва да сте готови, а не до утре? НИ² ли си е поръчал това меню?

Хайде и аз ще ходя да правя пилешка супа.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #38 -: септември 06, 2018, 19:05:13 »

Честит празник, съфорумки! Пожелавам на народът ни да има повече моменти за гордост вбъдеще, а не само славно минало. Пожелавам ни да съградим едно ново по-добро общество и да има какво да оставим на поколенията след нас heart

Панде, Свекърва ти го е казала, събирай впечатления против носталгия lol lol Много весело да си изкарате с Пандьо, да имате прекрасно време за вас двамата  heart

Маги, успех с проекта, аз съм човекът анти крайни срокове lol Много ме демотивират lol Защото все до послвдно правя нещо lol

Свекърва, да Илядиш, жена! За да си ни ориентир още дългоооо време kiss2

Миме, браво на твоето момче за енергията, желанието и отношението, с което те дарява heart

Аз вече си подарих подаръкът yahoo yahoo yahoo Да започна с това, че и двамата сме натоварени и изнервени от работите ни, но... Вчера си беше нашата вечер heart Имахме резервация за Shef's, това е ресторантът на Виктор Ангелов. Обслужването и сервизът бяха на очакваното ниво. Кухнята беше добра, всичко беше много вкусно, даже ни харесаха някои неща повече от реномирани ресторанти в чужбина. Всичко беше идеално балансирано като компилация от вкусове и компоненети. На масите няма сол, пипер, зехтин и балсамико. Дори не изпитахме нужда от тях. Ресторантът е добър, не е УАУ, но и не знам какво е УАУ. Досега не съм била в ресторант, за който да кажа, че е изключителен. Подаръкът ми е хартиен, билети за спектакъла "Фалшив герой"  heart Не къде да е, а на първия ред  heart

Приятна вечер на всички smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: септември 06, 2018, 23:35:19 »

Мим, баш си е за днес, до другия петък време бол Wink
Да, менюто е съгласувано в писмен вид /по вайбър, да няма неразбрали/ още миналата седмица blum. Но по принцип е стандартно, когато ги посрещам от чужбина. Таратор и шопска салата са по подразбиране. smile
Сега въпросният кум отиде да пие с кеф бира, която не е по 6 Е чашата. Щял да пие, докато му се напълни мехурът. Къде ще го празни, негова работа. pardon
Готова съм с част от материалите, напълно достатъчно е и съм в график дори. Ама не мога да заспя от умора и си правя компания с котката, докато си тананикам: Вечер ме бият да лягам, сутрин ме ритат да ставам!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 07, 2018, 07:33:09 »

Свекърва, много ме радва ентусиазма ти да помагаш на работа!А за НИ2, го разбирам напълно.Имам познати в северните страни и думите им са скъпотия smile Но пък живота е различен и сам решаваш кое да жертваш.

Мери, супер е било, браво за прекрасната вечер и хубавия подарък.

Аз днес съм отново на работа и до понеделник всичко трябва да е готово.Малко ми е минорно настроението и още не знам в понеделник Моника дали и къде ще е на градина!Иде ми да се метна под влака!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #41 -: септември 07, 2018, 07:41:57 »

Привет

Ние вчера си прибрахме Зверо, направо е пораснал супер много и с нови номера. Разревах се като го видях, сега майка ми реве всеки ден, няма угодия...

Свекърва къде се надянваш на такива организации, пак някой стап да изедеш хахах

Мери ми, много хубаво сте направили, ние за една годишнина ходихме в Андре, много хубаво беше, с детето бяхме, дойде той даже да ни поздрави на масата, храната беше божествена.

Маги стискам палци за тая градина... Аз отивам днес паразити да пускам... Бляк
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 07, 2018, 08:40:37 »

Здравейте smile

Вчера се видях с моите хора - пандите smile три часа са достатъчни да се разгледа зоопарка, дори с три връщания до пандите да се видим какво правят smile мисля, че и на Бамбук много ще му хареса smile

За днес нямаме план все още. ММ е отпуска и за сега спи

Хубав ден
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 07, 2018, 10:26:53 »

Хайде и аз да се разпиша докато чакам в един сервиз да ми сменят крушката на фара. Хич не ми е работно днес, спи ми се И съм се настроила,че днес ще вися на работа и няма да работя.  Като знам какви работохолички има тук, дано не ме линчувате.
Била съм в Chef's но честно казано имах по -големи очаквания, нито храната ми хареса, средно статистическа ми се стори, от към обстановка също не ме впечатли. Но за добре прекарана вечер има значение и настройката и компанията, освен другото.
Свеки, а каква изненада в крайна сметка ще подготви НИ 2 за сватбата?
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #44 -: септември 07, 2018, 12:14:11 »

Ами не знам дали проблема е в ресторанта или в нас. То е като с екскурзиите в Европа. Като минеш едно определено количество от места и вече го няма ефекта УАУ. Виж ако отида в Япония или Мароко по има шанс да ми е УАУ. Някак си свикваш на едно ниво и трудно ново нещо от същото ниво те очарова pardon Абе ясно е, че не мога да го обясня като чувство, ако някой го е изпитал, ще ме разбере pardon blush Не искам да кажа, че ресторантът е лош, напротив, беше ни вкусно и то много. Но и не казвам, че е нещо изключително, неповторимо или божествено pardon Ние сме големи фенове на риалити готвачи и като ходим в чужбина гледаме да посетим техен ресторант. Много се бяхме наточили за "Ramsy" в Лондон, но нямаше шанс за маса. Трябваше да я букнем месеци по-рано, а ни висеше пътуването. Другият път smile Компенсирахме с "Granger and Co." на Bill Granger и тям ядохме най-хубавите ricotta hotcakes, ever heart Иначе ММ е голям фен на шеф Петров lol

ЕДИТ: Руми, обстановката за мен там е добра, аз не харесвам тежки ресторанти. От части е комбинация на индустриален стил с модерни детайли, което ми е ОК. Едни от най-скъпите ресторанти, в който съм ходила като влезеш в тях с нищо не могат да те учудят. Толкова са изчистени, пастелни тонове на мебели, завеси, бели покривки и толкова, тук таме някоя семпла картина. Така че аз съм ОК с такава обстановка.
« Последна редакция: септември 07, 2018, 12:20:39 от marry_me » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines