Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 04:08:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2018  (Прочетена 83906 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: септември 20, 2018, 12:58:42 »

Булче,  има един бг течен магнезий, на пашкулев, много е хубав, колега терапевт ми го препоръча. good  И мен ме дразни откакто се е родило детето, дишане, хъркане, светене с телефон, въртене и прочие. Мислят ме за луда но не ми пука. Като ми писне, се местя в другата стая долу и това е. smile
И аз започнах да имам чат пат този синдром на нервните крака, но го получавам само ако пия вечер нещо различно от вода или бира. Тоест вече вечер не пия вино, шампанско и прочие... pardon

Питах ви нещо на предната страница за приятелството жена- мъж, ма вие ме отебахте.  pardon И После ше се оплаквате че не ви давам вдъхновения biggrin
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: септември 20, 2018, 13:04:29 »

Еми, забравила съм!Аз имам приятел мъж от училище ми е още.И той и аз сме женени с деца, но имаме много близки взаимоотношения.Много зависи кой, какво очаква в отсрещната страна.

Какъв е този течен магнезий я светни и мен.Че ми писна от апове!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: септември 20, 2018, 13:15:47 »

https://magazin.newage.bg/%D1%81%D1%83%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B9-%D1%81%D0%BE%D0%BB%D1%83%D1%86%D0%B8%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4-%D1%80-%D0%BF%D0%B0%D1%88%D0%BA%D1%83%D0%BB%D0%B5%D0%B2-200-%D0%BC%D0%BB-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%B8%D1%8F-21-pid2270

аз онлайн си го взимам, че не мога да го намеря в аптеките.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: септември 20, 2018, 13:20:27 »

Здравейте smile

Аз най-после бях на фризьор smile от боядисването не съм много доволна (много тъмна стана и не е хванала хубаво), от подстрижката не мога да преценя още, но поне ми направи много хубав сешоар smile следващото боядисване сигурно ще е от мм, та като цяло съм доволна.

Моята приятелка става в 5ч, за да прави упражнения, докато гаджето ѝ спи и защото ходи рано на работа. В по желание няма мога да стана.
Булче, дано ти се оправи сънят, много е кофти да не се наспиваш. В Токуда има отделение по медицина на съня, между другото.

Моето също заспива в 23- 23:30ч.Сутрин става в 8:30 и е навън два пъти по 2-3часа. От новородено това му е часът за заспиване вечер.

Фери, радвам се, че писа smile Мис е такова добро дете. Сигурно съвсем малко се тръшка, но на вас ви се струва много Wink

Днес вече няма панаир, чудя се дали довечера дребното ще търси Щурата къща lol

Еми, знаеш ми мнението - мъжете и жените не могат да са приятели. И по-конкретно аз не мога да съм приятелка с мъж. С изключение на моя. С другите нямам какво да си говоря толкова и им нямам особено доверие.



Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #169 -: септември 20, 2018, 13:46:21 »

Ей не вярвах, ама наистина е друго отношението в градината, абе и учителките говорят с теб по различен начин, програмата всичко. Записах Зверо на всичко без БАЛЕТ, че баща му щеше да ме изеде. Ще ходи на английски, плуване, изобразително изкуство, таекуандо, модерни танци и народни танци, като за начало, да видя какво ще му хареса
lol lol lol
Добре, че Звяр не е в нашата градина, че наистина щеше да го побъркаш. Wink Тази година са се престарали с предложенията, че чак италиански, шах, футбол и нам си още какво има. pardon Сигурно пак ще се "ограничим" до плуване и танци, ама да видим. Наскоро й пусках клипове на гимнастичките ни и беше много очарована. Сега иска да ходи на гимнастика, ама с тоя ръст как да стане lol
Да, много е удобно, че всичко е съчетано в програмата по време на престоя в градината. Не се налага да мъкнем децата привечер по залите. Е, има и такива случаи, но то вече е до желание на родителите.
Еми, филмът не съм го гледала, че ММ като прочете драма или романтичен и му идва да се самозастреля с кухненския нож. Един път взех, че го заставих да гледа филм под тия етикети и взе, че му хареса. Ама информацията беше поднесена по-късно.
Не знам доколко е по темата на филма, ама приятелство имам с мъж. То си е полуроднинска връзка почти, защото си се знаем от бебета и сме расли заедно всеки ден, почти по цял ден pardon Като е така от детска възраст, рядко се случва да има някакви по-различни очаквания в годините.

Хромът ми се е променил и е с нова много грозна визия crazy
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #170 -: септември 20, 2018, 14:01:25 »

Еми, имала съм само 1 много близък приятел мъж, с който си бяхме само приятели и никога не сме си и мислели, да сме нещо повече. Това беше преди години, вече не поддържаме контакт, просто много ни се раздалечиха пътищата, но си го уважавам и до ден днешен - много интересен човек и имаме много интересни моменти с него. Всички останали мъже, с които съм си мислила, че съм голяма приятелка, евентуално се омъжих за единия, а другите малко или много имаше някакви флиртове и задявания и не бих казала, че бяха много невинни приятелства, така че ... да, има приятелство между мъж и жена, ама не винаги и не съвсем.  О, също имам и няколко приятели, които обаче са приятели на мъжа ми, така че не ги броя  ... в смисъл имаме си приказката и можем да сме заедно без него и си имам срещи с тях без него, обаче със сигурност не е същото като да си създал приятелството сам. Сложни са човешките отношения общо взето.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: септември 20, 2018, 14:21:03 »

Здравейте!

Моите мъже са болни, сега и аз се опитвам да се разболявам. Дано успея да туширам нещата в началото. Съответно плановете ни за почивните дни се провалят, но какво да се прави.
Отделно в нас е на вили и могили, и не мога да се оправя. Тегава работа. angry


Моето дете от както се е родило по-рано от 22ч не е засивало. Такъв си му е режимът. Напоследък е ужасно, че заспива след 12ч. Завиждам на раннозаспиващите. Не искам много, но поне към 22.30ч добре ще е. И той излиза по два пъти на ден, но това не му влияе. Явно е пълен с енергия. Отделно обича да си поспива.

ММ ми е най-добрият приятел, но това сигурно не се брои. Като ученичка съм имала добри приятели момчета, но толкова.

Днес още не съм яла, отивам и после се гътам до дребния.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: септември 20, 2018, 15:26:43 »

И аз в училище имах момчета приятели.
Първо единият с хвана гадже в 10 клас и бях толкова съкрушена, та тогава разбрах, че явно съм искала да сме повече от приятели.
С другите двама си бяхме компания до втори курс. Нещо си нямаха приказка с бившия ми и постепенно спряхме да се виждаме. През годините се случвало да излезем и да си изкараме весело все едно сме пак на 19, ама веднъж на две-три години. Единият се случвало да ми звънне да ми се оплаче от любовни неволи. И все пак нито познават ММ, нито са виждали Бамбук. Та по-скоро сме добри познати вече.
ММ ми беше приятел 3 години преди да ми прещрака нещо. Та след него въобще и не се опитвам да съм приятелка с мъже. Няма си много доверие хаха
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: септември 21, 2018, 03:14:10 »

Видях,че Фери се отчете,та се засрамих  и аз Wink Иначе ви чета,не пропускам.Ма все заспивам,като трябва да се разпиша.И то пак никое време ме намери.
 Фери,винаги по вас си сверявам часовника,все едно за Кари пишеш.Същия период я тресе,а още не е започнала яслата.Обаче едното оправдание е зъбче,последните кътници започнаха.Един проби само едното връхче,но ни разказа играта.Не си спомням от кога не е спала цяла нощ.Иска мляко, само и единствено.Открихме близалката,но не и е голям фен.Само се тръшка да я купим.Обаче всеки ден се купува шоколадово яйце,още се лъже,че шоколада не се яде,но до кога ли? Сега открих далаверата с евтини яйца Маша и мечока,та свих малко разхода.
  Утре пак сме на лекар с малката,измъчи се това дете.
Уж беше ларингит,после бронхит,сега не знаят какво и е, а има пристъпи жестоки.За капак аз също,днес даже едвам се оправих ,по ирония в лекарския кабинет.Та съм на орбазон,да ме подуе хубаво.Гърлен секрет ще взимаме пак и на двете,че ми намекват коклюш и се изпокарах с половината отделение diablo
 От толкова напрежение съвсем изостанах с двете работи,отказах 7 партита и ми е толкова криво sad ама ще наваксам.
  Свекърва,много увлекателно за пореден път.Аз също имам добри впечатления от едно пътуване Банско-Велинград.Много приказен край,хората топли,непретенциозни,мили,радващи се на малкото,щастливи.Без напрежение,много си помагат
 и българи и мюсюлмани.Имахме време и пихме турско кафе с баклава,направи ми лошо впечатление само колко са изостанали младежите,относно обща култура и информираност,но явно няма как да запазят чистотата си.
   За Рилския манастир,думи нямам колко съм отвратена от последните ни ходения.Дори не искам да си спомням държанието на местните 'светила' на църквата,слизайки от лимузини за ...идея си нямам какви пари.Всичко лъха на много пари и никаква святост.
 Тук в нашия край имаме местност Преподобна Стойна,до една много стара църква.Беше ми наййййй-любимото място...Вълшебно ,,,,,,но колкото повече го облагородяват,толкова повече се губи силата му.
 Обаче успявам да си открадна минутки, в някой делничен ден ,рано сутрин.Взимам ключа за църквата и се наслаждавам на тишината ,,,нито медитация ми трябва,нито духовно пречистване, след този час.Истинско блаженство.Миризмата вътре разказва цяла история.Много пъти е палена църквата,строена е почти под земята,но са я опазили,дори стенописите се виждат,след толкова време,без реставрация.Истински каменен под,с вековни дървени греди,тъкани черги,гредоред на втория етаж,чардак и вити стълби.Все едно къща е строена в самата църква.А светицата е била толкова дребна,че дори леглото на Кари е по-голямо от нейното.Лично баба ми е разказвала ,как като деца са я виждали да левитира и да се носи над земята ,права като струна,със затворени очи ,в транс.После разказвала как е говорила със светиите.
  Ако идвате по нашия край,не е за пропускане това място.
Както и кафето с Лоли Wink

Хубав ден на всички
Булче,дай жокер как борите ларингита ( ако е ларингит ,изобщо,,,то стана месец и половина вече мъки)









Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: септември 21, 2018, 07:28:47 »

Лоли, не съм Булката, но последния ларингитен пристъп на Моника беше ужасен.Беше на инхалации с Пулмикорт, на АБ(да АБ) и и давах един куп илачи.Сега съм взела от тези естествените масла и тая зима ще я пробвам и с тях.Абе ще се мъчим.Ти виж Кари да няма алергия към нещо и от там да прави ларингитните.При нас, нашия съвпадна с цъфтежа на липите, към който тя има изявена алергия и съм на 100% сигурна, че от там се влоши пристъпа.

Айде хубав ви ден от мен.Минавам да ви пожелая прекрасен петък и да ви почерпя, днес стават 10 години от както се бракувахме  girl_wink Да се търпим и уважаваме още много по 10 си пожелавам аз smile

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: септември 21, 2018, 07:47:40 »

Лоли, дано се оправи Като. Томи с инхалации с Пулмикорт и АБ също се лекува от ларингит. Един път се размина само с инхалации с Йалоклий .

Маги, честита годишнина! Още много години да се обичате и подкрепяте!!!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #176 -: септември 21, 2018, 08:50:10 »

Добро утро!

Маги честит празник, да сте вечни и много десетилетия да отпразнувате!

Лоли Звяр един път е правил ларингит, формулата е : пулмикорт, студен въздух и противоалергично. Това вашето си мяза на някаква инфекция, ларингита отшумява бързо, АБ пихте ли?

За вчерашната тема, не не поддържам приятелства с мъже, аз и с жени трудно поддържам, просто нямам желание като цяло да имам "редовни" приятелки с които се виждам често. Приятелствата са ми в офиса повечето.

Хайде, лек ден че днес съм полуработна, довечера сме на сватба
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #177 -: септември 21, 2018, 13:17:03 »

Гутен таг!
Лоли не съм следила какво си писала за Кари, ма верно може да е нещо алергично, котки, кучета...изследвахте ли секрети и тн. Александрина 2+ седмици кашля, ма много рядко, но все пак не минава, та я водихме на УНГ, секрети, всичко точно, няма бактерия,явно си е градинско...но поне установихме, че не е бактерия или алергия smile Заведи я на алерголог според мен...пулмолог? smile
Аз си имам двама приятели от гимназията, ма не мога да кажа, че са ми супер близки, по-скоро сме си семейно близки вече smile Чуваме се периодично кой-какво-защо, или с тях или с приятелките им и гледаме да се събираме веднъж месечно, толкова. Иначе и аз не вярвам на тези мъжко-женски приятелства, или не са трайни, или в еединият се пораждат чувства все някога, лични наблюдения. Ако няма чувства, половинките много се дразнят, пак лични наблюдения  pardon
Аз тая седмица се убих от вършеене, вкъщи овършах всички гардероби, пак изхвърлих сума ти дрехи, и ненужни неща, много ми олеква като разчиствам lol На ММ съм му ограничила тениските до 20! щото ми писна само да ги рови, да се чуди коя да облече, после не ме кефи как ги сгъва, и все едни и същи си носи, та сега изчистих всичко, тия 20 както иска да ги върти, домашни, работни, служебни, хич не ми е зор  beating
Маги, да сте живи и здрави и много много да се обичате все повече  heart heart heart
Булка, е кво му е на балета, как ще му отива едно клинче, баща му ще се пръсне от гордост  pardon
Въпрос: Някой дневен център, в който можем да заведем Мис в понеделник, щото с ММ сме работни и аз си мислех наивно, че и градината ще работи lol Ама тц, всички почиват, едната баба на работа, другата по обиколки, третата на море, имам вариант брат ми ма ми е малко неспокойно с него  blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #178 -: септември 21, 2018, 14:30:57 »

Фери не знам клубче за понеделник, тя е под 3г и трудно ще се навият, пиши в Майките на София, може някой нещо да знае
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: септември 21, 2018, 14:36:06 »

Вуйчо й ми изглежда добър вариант. А дядо и?. Под 3г и аз знам че няма да искат в клубче. А тя даже не е да наближава 3 примерно. То няма да е 8 часа, нали, заради смените на Боби.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines