Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 05:49:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2018  (Прочетена 83914 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: септември 19, 2018, 13:10:44 »

Свекърва  heart направо се пренесох там  heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #151 -: септември 19, 2018, 15:14:04 »

Толкова увлекателно разказваш  heart Благоевград ми е в сърцето, там си изкарах студентските години, по тази улица с чадърите с колко гаджета съм се разхождала под ръка( 4 де, не много хахах, за всяка година по 1, даже 2ма бяха с едно и също име хахах) , еййй големи любовчета. Наистина санираха целия квартал Струмско, преди беше като квартал на ужасите а сега е толкова красиво. 
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #152 -: септември 19, 2018, 15:51:18 »

Айде да се разпиша и аз, че тази седмица съм отпуска, пък току виж почна да ви навестявам по-често  pardon
Мислехме да си спретнем едно късно море или някаква екскурзия, ма ММ много работен, дразни ме много тая негова фирма вече, работи от вкъщи де, ма пак  pardon Както и да е, здрави сме  smile
Днес имаме годишнина от сватбата, а ми е едно такова нулево и минорно настроението...сутринта ММ пе изненада с палачинки, прави всякакви неща милият цял ден да ме разведри, ма сбъркана жена си е взел.
По-късно ще ходим някъде да празнуваме де, още не знаем къде, ще решаваме в движение, и понеже е кожена сватба, ще хпдим да си вземем нови часовници с кожени каишки  blum
Мис е добре, кърти сега, май покрай нея съм се изнервила напоследък, щото не рядко се тръшка и аз като съм сама с нея всяка вечер, най-много го отнасям. Иначе е добро дете, не мога да се оплача, но си има периодите и като няма кой да я загледа поне малко, бабите си работят, ако им я заведем уикенда ОК, ма иначе никой не се сеща да мине  blush Ужасна съм, знам, но майми идва в повече напрежението. Работата е ОК, ма все пак съм си 8 часа работна и вечер циркът продължава...та така  smile
Иначе тя ходи вече по цял ден на ясла, кефи се максимално, спокойна е, само като иска нещо почва с извиването на дъга и мен тва най-много ме дразни lol
Вчера бях на маникюр с Мис, бях се приготвила да има пак мрън и пипане на всички лакове, ма беше примерно дете, намери си една ябълка на масата, седна на диванчето и си я гриза мама докато си говореше с каката Wink
Хайде няма да ви спамя повече с мойто НЕнастроение, май ме е прихванало от Мис да казвам на всичко НЕ  blush
Целувкен, липсвате ми, май ще почна да ви досаждам по-често  give_rose give_rose give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #153 -: септември 20, 2018, 05:33:41 »

Фери мис си е баш в the terrible two, видях я със собствени очи в събота, период е ще мине. Има и друго понеже е добро дете на яслата вкъщи избива емоцията, Звяр в момента е същия, вкъщи се превръща в истински Звяр който иска внимание след градина и се тръшка като бебе. Трудно е като си блъскал цял ден на работа и искаш вкъщи мир и тишина, амаааа нема.

Аз дали не се събудих днес в 05:30?! ММ диша шумно и ме изнерви и станах. Имам много проблеми със съня и трябва да ги реша, преди спах с тапи за уши ама заради болежките лятото сега не смея и е ад. Отделно диетата ми го причинява също и трябва да пия магнезий ама все забравям.

Утре сме на сватба, мисля да правя премиера на полата, ама за целта трябва да намеря горнище с която да я комбинирам. Нямам и час за фризьор... Не знам как ще смогна да отида, кой прави сватба в работен ден??
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #154 -: септември 20, 2018, 07:03:34 »

https://goo.gl/images/ffbdRG

Не съм ви слагала кафенце отдавна. Хубав ден на всички!

Булка, реших, че новата мода те е хванала да ставаш в 5. Хората се кълнат, че това много им помагало да са продуктивни. Аз също съм много активна и свежа сутрин, но вечер не мога да ги приспя тия малките, че и аз да легна в човешки час. В колко лягат вашите змейове, зверове, принцеси и каквото там отглеждаме още?
Свекс, това е много хитро с тубата, но ми бяга естетическия момент. Моите бяха 7 или 8, но казах стоп. Сега имам малко разнообразие, една маранта от лидъл и едни теменужки от Кауфланд, които даже пак ми цъфнаха. На Благоев, аз му казвам южните земи, много хубав град е и на мен ми харесва.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: септември 20, 2018, 07:34:50 »

Добро утро, дами!Булка, разби ме, как ще станеш в 5,30  shok Аз спя блаженно.

Фери, радвам се че писа.!Честити да сте и дълги години да се обичате и уважавате!За мис, период е, ужасен, един от най-ужасните.Ще мине ама нерви, нерви и побелели коси остават след него.

Киви, Моника заспива в 11-11,20.Всяка вечер е едно и също.Лягаме, разказвам приказки, говорим се и като кажа "Айде затвори очички и уста и заспивай" и се започва едно питане, въртене, пъшкане, развиване  beating Иде ми да е нашаря задника.Всяка вечер се караме накрая и заспива сърдита!Трябва да е ужасно изморена, за да заспи бързо. За това и аз сутринта не мога да отлепя на време  blush

Свекс, прекрасно е това което разказваш.Интересна екскурзия е било.Аз не съм ходила в Благоевград от малка.Далече ни е, а и пътя е веднъж просто.Минахме през Рилския манастир при едно ходене до Банско и скоро няма да повторим.Доста комерсиализиран ми беше.

Днес сме на детски РД да знаете, ще се прибера пак като гръмнал бойлер в главата.Толкова пищене и крещене на едно място трудно понасям.Поне снощи излязох по женски и се заредих с положителни емоции.Разбрах за още една бременна мама от нашата компания и ми стана много мило и готино.Абе започваме да се обебваме за втори път, тия който сме с едно smile Значи, сме позабравили ужаса от ревящото и пищящо първо Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #156 -: септември 20, 2018, 08:23:41 »

В 5:30 мога да стана и да съм продуктивна, ама вечерта ще си легна с кокошките, ако някой ми даде шанс. И понеже шанс няма, хич не се напъвам да ставам, ами се излежавам и след алармата белким някой друг приготви децата сутринта pardon Аз лятото имах проблем със съня, но то беше от светлината. Сериозно съм обмислила да си купя маска за очи. Отделно съм набелязала и завеси за в спалнята, за да не става рано и малкото петле, ако скоро не го изгоним при кака му да спи.
Вкъщи децата лягат рано - 8:30 дребният е в леглото и му трябват не повече от 5 минути да заспи. Междувременно оправям кака му - баня, зъби, приказка, гушкане, мачкане и 9-9:15 да е легнала и тя, за да седнем с баща й да вечеряме. Откакто тя пак е на градина заспива от раз и сутрин едва я вдигам. Не може да се наспи хубаво в градината и това ми е ясно. Клюкарка е и с толкова деца в спално помещение гледа да не изтърве нещо. Фръц, пръц и все късно заспивала по нейните думи. Когато си е вкъщи такива дертове нямаме, но пък и вечер тогава заспива малко по-късно.
До Благоевград съм ходила само когато кумувахме. Много впечатления нямам, защото си имаше подготовка и тичане. Нашите бяха извеждали кокона по улицата с чадърите и тя до ден днешен ги помни и от време на време иска да я водя "на онзи център" smile Родителите на кума живеят май точно в Струмско и масово бяха разпънати скелета около блоковете. Предполагам, че сега е много по-хубаво. good
А за района около Якоруда-Юндола имам обяснение. Местните има къде да работят, макар и без алтернатива. Отделно има поне по един човек от семейството в чужбина, който праща пари. Някои са и по София и често се прибират. Може би точно локацията ги е запазила по места. А от Първомай до Димитровград е опустяло като във филм на ужасите, защото нищо наоколо не помага да се задържат хора там.
Маги, като каза рожден ден и ми е точно по дневния ред. Започнах подготовка за нашия с най-елементарното - с почерпка за в градината. Поръчах украси, днес ще търся опаковки и в последния момент ще ми остане пълнежа. Пак ще правя някакви пакетчета, че не съм фен на тортите от картон. Вероятно самото тържество ще е пак в детски център. Тази година масово бяхме по парковете. Хубаво е, но за лятно време. Ние много избор нямаме pardon Вярно, 300 лв не са малко, но ми се спестяват много главоболия, а и децата има къде да тичат и скачат без да ни висят по главите.
Фери, пращам ти сили! give_rose Много е тегав тоя период и това още повече ме отвращава от яслите. Цял ден на работа, детето цял ден на ясла и вечер е голямото отпускане за детето и голямото напрягане за родителите star
Тия дни уж нямаше какво толкова да кажа, а сега се разписах като за две седмици назад crazy lol
Хубав ден на всички! smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: септември 20, 2018, 08:29:01 »

Че се сетих Булка, пия всяка вечер магнезий на Солгар, много е добър.Вече ми е навик!Аз като гледам да съм без глутен и започват да ми изтръпват краката, получавам един синдром на нервните крака и само това ме спасява.Със съня също имах проблеми, но се оказаха и липси на б12 и на вит.Д.Като ги позапълних и всичко си дойде на мястото и не съм спирала магнезия.

И Моника е перфектна на градина Дете-мечта.Ама в къщи ни разказва играта!Дано като се върнем в нейната си градина си стане диването което беше, че вечер да ми е по-лесно smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #158 -: септември 20, 2018, 10:01:43 »

Маги, как става сутрин за градина като ляга късно?

Да, и аз не вярвах, че от липса на витамини може да не спиш и да си парцал, ама се оказа вярно, сега пия цялата Менделеева таблица имам чувството, обаче като че ли си дава отражение.

Булка, и аз спя с тапи понякога, другото е с възглавница на главата. Wink Имаш ли здраво ухо? Можеш да спиш с 1 тапа, другото ухо на възглавницата и пак не се чува. И мен ме дразни мъжа ми, ама хърка, ама се върти, амааа...

Киви, ние преди я слагахме в 10,но сега в 8,защото не спи следобяд заради училището.
« Последна редакция: септември 20, 2018, 10:03:16 от Vivi20 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: септември 20, 2018, 10:09:52 »

Става да и може и след обед да не спи.Аз като ви казвам, че съм си родила таласъм!

Добре дошла в клуба на пиещите Менделеевата таблица.Направо сутрин и вечер и по обед ми става лошо като видя поредното хапче.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #160 -: септември 20, 2018, 11:01:03 »

Да да аз нали ви казвам че ми трябва магнезий че съм на стриктна диета, те хората нон стоп повтарят, ама Булка на дупето не може да си седне от работа...

Вив не става и двете дават фира, ей сутринта даже пръстите си слагах в ушите, сложих тапите за малко и почва силна болка в гърлото и ухото, ти вярваш ли че с Отипакс спах до скоро в едното ухо... ще взема да пия нещо меланин ала бала, че туй не е живот. Той не хърка а ДИША! Живеем в супер тих квартал и се чува всичко

Моето заспива в 22:30, обаче тея дни едвам до 22:00 изкарва, много съм доволна, 2 пъти на ден ги извеждат в градината и се прибира смазан и уморен. Ей не вярвах, ама наистина е друго отношението в градината, абе и учителките говорят с теб по различен начин, програмата всичко. Записах Зверо на всичко без БАЛЕТ, че баща му щеше да ме изеде. Ще ходи на английски, плуване, изобразително изкуство, таекуандо, модерни танци и народни танци, като за начало, да видя какво ще му хареса
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #161 -: септември 20, 2018, 11:14:22 »


 Той не хърка а ДИША! Живеем в супер тих квартал и се чува всичко

Записах Зверо на всичко без БАЛЕТ, че баща му щеше да ме изеде. Ще ходи на английски, плуване, изобразително изкуство, таекуандо, модерни танци и народни танци, като за начало, да видя какво ще му хареса

Тука вечер ма с глас се смях!!!  funnytooth funnytooth funnytooth

Дано се разбере скоро какво му допада, че това е амбициозна програма. Аз за сега само на гимнастика я водя, и сега ще започва бойни изкуства. На балет не бих я завела, то и личи, че не е за нея. :Д
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #162 -: септември 20, 2018, 11:37:48 »

Тука вечер ма с глас се смях!!!  funnytooth funnytooth funnytooth

Дано се разбере скоро какво му допада, че това е амбициозна програма. Аз за сега само на гимнастика я водя, и сега ще започва бойни изкуства. На балет не бих я завела, то и личи, че не е за нея. :Д

да бе как може да диша, кажи ми??? Кой диша така шумно... pardon crazy

Вив тук в градината се случват нещата, сутринта закусват, работят си по програмата на МОН 30 мин и след това идват от допълнителните занимания и си ги вземат при тях. Ако не е записано детето на нещо, трябва да стои в стаята,а така се разнообразяват, не се застъпват а са в различни дни, за момента нямам амбиции за извън градината, да го видим към кое ще прояви желание и ще има ли талант
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #163 -: септември 20, 2018, 12:12:56 »

Това е друго, при нас е след училище, тя вече е пребита, ако трябва и след това да я оставя, ще й дойде много. За това двете допълнителни неща са в събота и неделя. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: септември 20, 2018, 12:21:35 »

При нас има народни танци и английски, а сега извън градината ще я запиша на плуване.Веднъж седмично е, та няма да и натежи, даже енергията и е в повече на нея.И тях ги извеждат два пъти на ден, и тича като кон и пак преди 23 часа, не заспива  cray
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines