Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 06:42:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2018  (Прочетена 83917 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: септември 01, 2018, 07:25:07 »

Започва прекрасен месец, който макар и със зимно "р" е с много слънце и вдъхновение за хубави мисли, дейности и събития! heart heart  heart smile


* 40427113_2019193114797441_8484842957084557312_n.jpg (62.38 KB, 277x346 - видяно 4100 пъти.)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 01, 2018, 08:46:50 »

Ехе добро утро . Обичам Септември.моят месец . Противно на всеобщото мнение за есента, аз се чувствам все едно тогава започва живота, а не през пролетта. Едни спомени събужда в мен септември, мирис на книжарница, мирис на печени чушки, есенни листа.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 01, 2018, 09:00:20 »

Хайде рано да се запиша и аз.
Честит ни септември! Искам да е уютен!  smile
Като човек, който обожава лятото, няма как да се радвам, че то си отива, но да сме живи и здрави, ще чакаме следващото.

Много ми хареса "мирис на книжарница".  smile

Снощи поставяхме рекорди по заспиване. Днес ще въвеждам ред, защото само "оммм" не е достатъчно. girl_impossible

Утре сме на рд и още не съм купила подарък. Днес това ще правя.

Хубав ден на всички!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #3 -: септември 01, 2018, 09:13:08 »

Охо, честит септември!

Точно и аз го харесвам по същите причини, мириса е уникален на дим и чушки, леко захладнява ммм.

Аз ще лекувам махмурлука, партито се получи супер, разбрах че колкото по малко мисъл вкараш в организацията, толкова по-добре се получава. Хората имали нужда просто да ги сложиш на едно място, да има ядене и пиене, скъсахме се от смях и приказки

Имам до декатлон да ходя... За разни неща за ходене по чукарите, че се готвим за събитието на годината, we give were we live.  smile
« Последна редакция: септември 01, 2018, 09:16:37 от bulche91 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #4 -: септември 01, 2018, 11:41:10 »

И аз го ударих на култура рано- рано, че ходих да купувам билети за "Сцена на кръстопът". Тъкмо две години подред се справях онлайн, сега да вземе да ми изтече срокът на картата... Новата била готова, ама от банката забравили да ми се обадят beating.
Септември ми е носил най- много трепети с Международния технически панаир, 20 години се подвизавах там като преводачка. Това ми беше връзката със загниващия капитализъм на Запада blush, с много хора се сприятелих, на много места ме водиха и каниха после, нещо като "въвеждане в обществото" беше. Сума приятелки и съученички така намериха съпрузи и се изнесоха /включително покойната ми приятелка/. Бе страхотно е чувството да се напериш и мъже, ухаещи на скъпа козметика, да те гледат с възхищение smile Curtsey
Булче, отдавна и аз стигнах до същия извод - пиене, ядене и купонът сам си се прави. Такива приказки, тържество да се пълни със смисъл и съдържание, важи само за съвсем непознати, застаряващи мрънкалници Wink
Ти бронирано кафе пила ли си? Аз само съм чувала, ама май и не зная къде мога да го опитам blush
Имам да ви разказвам две бабешки ситуации от четвъртък, малко да се посмеете на чужд гръб, но ще е по- късно smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 01, 2018, 13:06:18 »

Хайде и аз да се запиша в новата тема. Дано септември ни дари с топли (не горещи дни) и прохладни нощи.
Сега като споменахте печени чушки и ми се до ядоха.
Свекърва, очакваме историите с интерес.
Вчера с мм се ибзаведохме с бански за морето, след като нищо не ми стана (защо по дяволите, правят горнищата с подплънки, като за възглавници, това няма съхнене) се обзаведох със Спидо, не са каквото си представях, ама поне ще мога да плуваме спокойно.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #6 -: септември 01, 2018, 13:46:45 »

Честит бански Р!

Свекърва, точно, на тези хора им е писнало до гуша да им казваш на тази дата жив умрял там си, дрес код, церемония с награди, реч колко сме велики. Сега им пуснах анкета сами да изберат датата, избраха си я, 90% дойдоха, нямаше сега следва това онова, беше сам си вземи бира, винце, кани с алкохолни коктейли и супер вкусни хапки. Абе много съм доволна.

Бронирано кафе/чай е кафе с краве масло/кокосово масло. Пия всяка сутрин и не закусвам, държи ме сита. По принцип трябва да го миксираш с оная джвъчка за фрапе, но може и без. Това е, пробвай много е добре. Аз усетих че с краве масло само ми е по-добре, не огладнявам, с кокосово огладнявам.

Мале колко изхарчих в декатлон... Само ако не тренирам, напомнете ми че ръснах 250лв... Лошо ми стана на касата хахха
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 01, 2018, 16:18:34 »

Да се разпиша и аз в новия месец, много го обичам Септември  heart
Един такъв ми е... настройвам се за ново начало, още от времето като ходех на училище.
А последните години нашите ни идват на гости - все се пада на 20 септември да летят (а и БГ сватбата ни беше на 20 септ.) и тази година мама пристига на 20ти  heart

Утре сме на рд и още не съм купила подарък. Днес това ще правя.
И ние сме на РД - на една приятелка, взех и комплект за ръце - крем, олио за кожички и някакви пилички.
Взех и орхидея в саксия. Много ми хареса, отдавна се каня и на себе си да купя, ама хич ме няма с цветя.

Рат, аз миналата година края на август ходих до мола за джапанки, че се канехме на море да ходим. Магазина за картички вече беше изкарал коледните колекции  angry Та сега като каза бански, точно това се сетих.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 03, 2018, 08:17:53 »

Добро утро в един любим и за мен месец.Ние тази година правим 10г семеен живот точно септември, тогава ни е сватбата smile и ми е много на сърце месеца.

Вчера направихме малка екскурзия.ходихме до Крушуна и до Деветашката пещера.Освен, че изгоряхме от жегата, беше много красиво и Моника ме изуми с енергията си.Дори не спа и вечерта вече беше някакъв ужас, някакъв Ад  angry

Хубава и усмихната седмица от мен

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 03, 2018, 10:50:31 »

Добро ви утро  Wink

Аз от сутринта съм на метлата!  witch
Моята приятелка реши да ми изпрати дрешки за бебето, защото нейната дъщеричка се роди в началото на тази година и точно сменя размерите. И тя вика: Ще ти пратя всичко от 0-6м. няма нужда да купуваш.
И така, нищо не съм взимала, защото дрешките, които сортирахме като бях в БГ бяха ужасно много и си викам “то няма кога да ги износи, че и още да взимам“.
Е да ама тя ги изпрати миналата седмица и сега следя товарителницата - доставени са на грешен адрес в Германия. Спиди за втори път ми губят колет в Германия. А на другата ми приятелка два загубиха -пак там.   hunter hunter Направо им е Бермудския триъгълник.
А аз имам всичко на всичко едно комплектче за изписването, ще ги почакам ден-два да видя дали ще могат да го пренасочат или трябва да пазарувам по никое време.

Намрънках се! Ще ви чета.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #10 -: септември 03, 2018, 11:24:35 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Септември го заобичах преди няколко години heart Топъл, има слънце, в планината е разкош от цветове, мирисът на чушки е просто уникален, текат ми лиги, само като го споменавам heart

Напоследък не пиша, че много работни проблеми ми скачат по главата. Но ви следя и ще се разписвам при по-спокойни времена  Girl_hide

Ние в сряда имаме годишнина от сватбата и да се похваля, че си купих шал за онази малка черна рокля. Сега оставя да направя резервациите за събитието и ще съм мега секси и елегантна  Girl_hide Подаръкът ми е готов  Bravo Общо взето вървя по график.

Хубав ден, целувкен и дуй дуй (поради липса на оригинала, Булче, още не съм ти простила, че ни отне Дуй Дуй  beating )
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 03, 2018, 13:40:56 »

Здравейте и от мен smile

Аз пък не го обичам септември smile нямам нужда да ми захлажда, въобще не ми се връща в училище ... Ама е поносим, като април. Не съм фен на есента и зимата, ама това си го знаете smile

Булче, ти си куку руку. Само найк ли пазарувà, че толкова пари изхарчи баш в Декатлон.
Рат, ти като си искала бански без подплънки трябваше да идеш точно в Декатлон. И в Лиска има. Аз също предпочитам без подплънки, но тази година се харесах повече с подплънки .

У нас е все така весело с двете бебета. Мисля, че майка ми е на седмото небе и се е превърнала в перпетуум мобиле smile

Хубав месец и хубав ден на всички!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 03, 2018, 14:11:58 »

Добър ден!

Днес малко захладня, даже малко валя..ама много малко. Колкото да ми направи косата още по ефектна  pardon

Вчера обаче беше ужасна жега и ходихме на реката да хвърляме камъчета. После си направихме малък поход, Алекс ходи САМ  girl_impossible правихме се на индианци и Алекс се навика на воля. heart
Следобед бяхме на рожден ден с него, а ММ остана в нас да чисти.  Girl_hide Имаше 20 деца, от които само две момичета, всичко друго бяха момчета. Беше голяма лудница. Колкото и да не харесвам детските центрове, особено за рожден ден, децата много се забавляват там. Не вярвах, че ще издържим до края, но успяхме. pardon

Чери, дано все пак да се намери пратката, че ще е голям яд да се загуби всичко изпратено.

В сряда и ние имаме годишнина, но от както сме заедно.  heart Заръчала съм на майка ми да направи торта. Другото ще се мислив в движение.

Мммм и какво изпуснах, защо Ина е гост и няма тема ? huhhuh.gif
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #13 -: септември 03, 2018, 14:17:08 »

Дуй дуй всеки ден го виждам по 6-7 пъти на ден, добре си е, не ви го давам пък! heart

Панде, нееее куче марка декатлонска пазарувах... ама да ме питаш как, тук таз блузка 7 лв, тук това клинче 15 лв... купувах и туристически обувки и на дълъг ръкав неща и ей ги парите...

Туй от мен, поздрав с тази снимка
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 03, 2018, 14:47:43 »

Булче, много як поздрав lol lol lol

Миме, Ина нали сложи край smile тя беше казала, че август приключва с форума
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines