Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 12:08:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложете ми, какво да подаря  (Прочетена 7406 пъти)
 
IvayloDenev
Регистриран

Публикации: 2


« -: август 01, 2018, 13:06:09 »

Търся подходящ подарък за млада двойка, които се женят септември. Желая да е нещо различно от просто предмет и да бъде запомнящо се. Какво бихте ми предложили? Фийдбек от наскоро женени също би бил полезен. Обмислях си нещо като да ги пратя на някоя почивка, но това ще е свързано с отпуски и тн .. малко не ми се иска така - може би просто за ден или няколко часа някакво преживяване.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #1 -: август 02, 2018, 11:15:46 »

Здравейте, Ивайло!

Тъй като не си посочил ориентировъчно какви са интересите на двойката и от къде са (защото има неща, които не се предлагат във всички населени места в страната), ще стрелям на посоки: шарж в рамка (карикатура) - ползва се като картина, всички познати, на които са им подарявали, са ги сложили на видно място в домовете си, мога да твърдя, че много се харесва; полет с балон за двама (уникална тръпка); ваучер за вечеря в ресторант на топ готвач (в чужбина такива подаръци са един път, особено ако са фенове, близък човек получи такъв за ресторанта на Гордън Рамзи, изненадата беше УАУ); за по-активни натури ваучер за рафтинг, скок с бънджи, скок с парашут, урок по гмуркане и т.н. Може да се сетиш нещо друго след жокерите Wink
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 02, 2018, 13:24:44 »

Ивайло,поздравявам Ви затова,че сте решили да потърсите помощ.
Картина на любимо тяхно място,гоблен,икона,ако сте приятели отдаван фото книга с приятни моменти.Ако са новодомци може и нещо свързано с дома.
Не е задължително подаръкът да е голям.Аз бих Ви посъветвала да отделите част от предвидените средства за подарък,а другото  да има сложите в пликче.Аз обикновени така постъпвам.
Активен
IvayloDenev
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #3 -: август 07, 2018, 08:56:21 »

След като Ви прочетох коментарите се разрових сериозно из интернет. Сетих се, че все вино си купуват и говорят за вино като сме сядали на вечери, та се спрях на....
Имате ли впечатления от такива неща?

ПП. Второ мнение и линк към определена фирма и то само един към една!Не към няколко, защото не само тези предлагат това!
« Последна редакция: август 07, 2018, 09:19:55 от магито » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines