Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:24:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август дойде, ходихте ли на море?  (Прочетена 97074 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: август 31, 2018, 07:29:38 »

Добрютро smile Да и при мен на телефона има доста акаунти, а моя мъж си е сложил разни работни неща на неговия и не го пипам.Той взима понякога моя, я да свали снимка, я нещо друго.Знаем си телефоните, можем да влизаме в тях, но не го правим.Също като Чери и на двамата ни седят отворени акаунтите във ФБ, но в различни браузъри.Пише си той там с някакви колеги, ама какво не ме интересува.То със следене не става.

Ние вчера с дребната си направихме голяма разходка след работа по центъра.Много е доволна тя.Казах ли ви, че и взехме касичка за книжки от Хеликон?Купуваш касичката, тя е керамична и като я напълниш отиваш там те ти я чупят и с парите взимаш детски книжки с 20% намаление и ти дават нова вече безплатно.Та и взехме книжка и сега врънка всеки като дойде в къщи за стотинки smile Иска да ходим да я чупят  tease

Аз навивам моя мъж за една екскурзия в неделя до Крошуна, докато е хубаво времето, дано се получи.

Хубав ви ден!


ПП. Скай какви ли ги върши по долната земя?
Днес е последния августовски ден, идва есента smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #316 -: август 31, 2018, 08:31:17 »

Добро утро!

Мен ме завъртяла пак витрушката... Почнаха да се завръщат клиентите от почивки и се започна едно яко хвърчене по задачи... Пак се почна всичко на юруш. Иначе вече ходих 4 пъти на фитнес, добре е, имам толкова енергия след това, чудно е. От септември почва безплатна йога в офиса + ще започне да идва някаква известна фитнес инструкторка и ще можем с нея да тренираме. Няма да ме познаете хахах.

Рат, телефона до колко разбирам си го намерила защото си звъннала, а не защото си нямала код, можеш да вдигнеш и на заключен телефон.Ако е бил НЕдобронамерен за 5 мин да го рисетне на factory settings и да го духа Страхил... Да не говорим пък ако си имаш запазени лични данни някъде... На някакво момче го бяха изнудвали наскоро (загубил л.карта и я намерил след няколко дни) че ако не преведе 3000 лв  ще му прехвърлят фирма със задължения до 60 хил лева. Та не се предоверявай, ами поне елементарна защита.

Нашите телефони почти и ЦРУ не може да ги отключи  lol, по едно време имах и face recognition, ама го махнах. Имам сумати защити понеже е служебен и имам служебната поща + няколко апликации за одобряване на разходи както и ЧР системата на телефона, тааа никакви такива своеволия, най-малко ако Звяр го докопа и разпрати някакви мейли до клиенти ще се гътна  angry

Днес сме на парти което аз организирам за отдела ни, дано се получи както го замислих, лежерно и спокойно, непринудено, с коктейлчета,винце и хапки на един басейн smile

Лек ден на всички слагам ви едно бронирано кафе!


« Последна редакция: август 31, 2018, 08:33:28 от bulche91 » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: август 31, 2018, 08:57:29 »

Здравейте smile

Чери, радвам се за ъпдейта smile

Моят мъж няма фб и няма работа в моя Wink

Нали знаете - да не се следим, че ще вземем да се хванем.

Булче, весело изкарване на партито smile

У нас е весело smile Бамбук чак ме изненадва smile По отношение на бебето е много послушен. Аз вчера носих бебето в раница, много е готино да носиш малко бебе smile

Хубав ден на всички
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: август 31, 2018, 10:15:05 »

Привет! И аз се правя на работна от 2 дни...
Дадоха ми разпределението, учебниците, направихме 1-2 съвета и оперативки. Ще вляза в крачка, няма начин...
След час ще дойдат да ме вземат и отиваме на сватба. Ще вземем булката след 4 часа, а довечера сме на къна. Мисля да облека традиционното облекло за половин един час и после с вечерно облекло. Вчера бях на фризьор и маникюр... И тъй - готова съм!
Хубав ден! И хубава събота и неделя!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: август 31, 2018, 12:32:35 »

Булче, точно обратното--не аз звъннах, а човека който ми намерил телефона=&78 го беше отключил и се обадил на последния набран номер - тате, за да каже че е намерил телефон и да ми го върне. Ако имах защита никога нямаше да може да ми го върне и да иска  pardon
Чери, браво на костилка та, айде малко ти остава да си 2в1.
Днес чакам братовчедка ми, утре я изпращаме в Милано.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: август 31, 2018, 14:16:08 »

Ох петъчно ме мързи.Занесох една картина да ми я рамкосат, харесах рамка и за два мои гоблена smile ще трябва и тях да оправям.Шия един за стаята на Моника.Еми благодаря  heart Къде зачезна? И ми е едно почивно.

От два дни смятам и изчислявам какви радиатори ни трябват за две стаи.Моя мъж не ми вярва на сметките, ходих при колежка специалист, тя ги потвърди, за него били малко тия ватове дето се искат.Та утре ще ходим при трети човек да му обясни на него и да купуваме радиатори!И дано идната седмица ни дойде вратата на стаята, че 3 седмици спим с чаршаф на вратата  sad
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #321 -: август 31, 2018, 14:24:51 »

Маги ние купихме от Ruvex, човека ни обясни за кв/м какви трябва и ни даде съвет. Перфектно отопляват и наистина си стигат както си трябва, та си се довери на специлист
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: август 31, 2018, 14:29:17 »

При изчисляването на радиатори за парно/газова инсталация, се има в предвид не точно кубатурата на стаята.Взимат се стени дължина.Делят се на вътрешни и външни, има значение стаята с какво изложени е, има се в предвид прозорци и врати, изолация, вид на дограма.Важно и апартамента на първи или последен етаж е, едни проценти на загуби са там.И накрая се прави едно общо число.По опростената формула за кубатура излиза радиатор с 3000W отопляемост, по другата подробна формула е наполовина.ходих при инженер Отопление и вентилация и той ми я сметна по сложната формула, ама на моя мъж малко му се видят тия ребра на радиатора.Та утре ще ходим при пореден колега да му обясни на него директно.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: август 31, 2018, 15:10:26 »

Здравейте!

Моето дете влиза пак в някакъв много гаден режим. Снощи заспа в 1ч, днес спа до 10.30ч, като аз го събудих. И сега чак в 15ч.  Заради жегата днес играха със свекървата и племенницата пред блока, докато аз си направя  малко заготовки за готвене. Жега, не жега, трябва да се яде.  pardon




Миме, имам много добра идея с какво да изненадаш ТМ -  PREGQ

Панде, много добра идея, хаха и съвсем ще го изненадам.  Girl_hide
Като гледам и ти много се радваш но новия малък мъж във вашето семейство, та навремило ти е.  Wink

Чери, Х. ще се запритесни като наближи още малко и тогава ще му се види тясно около врата.  lol
А ти ще имаш ли бебешка тема, Черииииии?  heart
Мисля си, че е хубаво да имаш.  girl_wink
Свекърва ти пак е избухнала обаче.  pardon

Не ми се мисли за зима, отопление...дърва.  nea

Панди, сигурно само ти си тук по това време.  smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: август 31, 2018, 15:23:55 »

Чери, Х. ще се запритесни като наближи още малко и тогава ще му се види тясно около врата.  lol
А ти ще имаш ли бебешка тема, Черииииии?  heart
Мисля си, че е хубаво да имаш.  girl_wink
Свекърва ти пак е избухнала обаче.  pardon
То виж колко камерен състав сме, кой да я чете тая тема  Wink

Хора, трябва ми идея за мокети - нашия кучо се разболя и сега трябва да закилимим навсякъде, за да не се хлъзга. Въпросът ми е кои се чистят по-лесно. Ходихме в един магазин, акъла ми се взе от дебелини и видове, обаче най-приоритетно ми е чистенето? Някой да има съвет по темата?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: август 31, 2018, 15:48:49 »

Ти си решаваш, разбира се.  smile Аз бих те чела с удоволствие.  smile
За мокет не мога да помогна. В нас сме с ламинат, паркет и плЬочки, и на мен все ми е студено на краката.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines